KVALITNÍ SLUŽBA
UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

  Zavolejte nám  

906 55 00 22

  55 Kč/min vč. DPH  
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3.
55 Kč/min vč. DPH
 
[@template.text.sidewidget]
Analýza dlaně- co mě čeká v lásce

Analýza dlaně- co mě čeká v lásce

Určitě jste si už položili sobě otázku co mě čeká v lásce? Na otázku co mě čeká v lásce nám dá někdy odpověď analýza dlaně.


Určitě jste si už položili otázku: co mě čeká v lásce. Vaše srdeční linie Vám jasně odhaluje, kdy a co můžete v lásce očekávat. Na otázku: Na otázku co mě čeká v lásce nám dá někdy odpověď Palmistika - analýza dlaně. Analýza dlaně přitahuje lidi už velmi dlouho. Ačkoli se dlouho považovala za věštění, po analýze dlaně následovaly věštby ne proto, že by věštci viděli budoucnost, ale spíše proto, že si všimli, že určité vlastnosti, zvyky a rutina se projevují v mnoha malých čarách, které se sbíhají na dlani. A z toho mohli vyvodit závěry o budoucnosti ... Jak se vyvíjí váš milostný život? Vaše srdeční linie Vám to řekne!  Linie vašeho srdce Vám jasně odhaluje, kdy a co Vás čeká v lásce.

Kde je Vaše srdeční linie? 

Linie srdce začíná někde kolem ukazováčku a prostředníčku, obvykle na jejich průsečíku, ale samozřejmě se může mírně posunout. Linie srdce končí někde u malíčku, na okraji dlaně. Ze tří hlavních linií, které protínají dlaň, je linie srdce na vrcholu - pod ní probíhá linie hlavy a za ní linie života.

Je to přímá čára, nebo je to diagonální čára? A odkud vím z čárek na ruce co mě čeká v lásce?

Pokud jde o linii srdce, může být výhodou i nevýhodou považovat linie procházející dlaní za rovné nebo dokonce neuspořádané. Pokud dáváte přednost přímočarosti a pevnosti, pravděpodobně si partnera snadno nenajdete a nelze Vás označit za otevřený a přátelský typ. Pokud však nakonec najdete toho pravého, nebude pro Vás těžké naladit se s ním na stejnou vlnovou délku a Váš vztah nebude příliš komplikovaný: Budete společně směřovat ke svým cílům a nebudete se obávat, zda s vámi ten druhý vydrží. Rovná linie srdce naznačuje slušnou, trochu konzervativní, tradicionalistickou osobnost.

Zdánlivě zmatená, těžko srozumitelná linie srdce však ukazuje, že Váš milostný život je často dost komplikovaný. Máte větší šanci, že se ve vašem životě objeví relativně velký počet partnerů a mnozí z nich se budou snažit dostat se k Vám na delší nebo kratší dobu. Částečně je to způsobeno tím, že lidé s hustě složenou srdeční linií jsou přátelští, bezprostřední, snadno se seznamují a bez problémů navazují rozhovory s ostatními.

Pokud je vaše srdeční linie dlouhá a výrazná, téměř se rozprostírá na dlani, znamená to, že láska je ve vašem životě velmi důležitá, ale přeplněné emoce mohou způsobit, že budete žárlit. Krátká linie srdce však neznamená, že se ve Vás nikdy neobjeví zelenooká příšera, ale možná nebudete moci zažít lásku v její pravé podobě. Těžko se Vám rozvíjí vztah a raději se uzavřete do sebe, jak byste se báli přiznat, co cítíte. 

Kde začíná a kam pokračuje? Opravdu vím vyčíst z dlaně co mě čeká v lásce?

O tom, jaké jsou vaše vztahy, vypovídá nejen rovnost nebo nejasnost vaší srdeční linie, ale i to, kde začínají pruhy. Pokud Vaše srdeční čára začíná na ukazováčku, naznačuje to, že máte laťku nastavenou velmi vysoko a že vaše nerealistická očekávání mohou bránit tomu, aby se k Vám někdo skutečně přiblížil. Není také velmi šťastné, pokud se Vaše srdeční linie prostě ztratí v dlani a splyne s okolím, protože to také naznačuje, že máte sklon k majetnickému chování a vyvlastňování, takže žárlivost často otravuje vaše vztahy.

Pokud se linie vašeho srdce setkává s linií hlavy, znamená to, že jste velmi rozháraní ve svých vztazích - to platí i v případě, že linie srdce a linie hlavy mají mezi sebou mnoho, mnoho malých zářezů a že linii srdce na mnoha místech viditelně protínají malé vrásky. To může znamenat i to, že jste v milostném životě přežili hodně zklamání a bolesti: hluboké a silné vrásky naznačují velký zlom, zatímco menší naznačují méně výraznou bolest.

 

Poznejte svůj Analýza dlaně- co mě čeká v lásce lépe! Zavolejte nám:

Blogger
DianaDiana
K dispozici
DianaKód 32Věštkyně, Všichni věštci, Výklad karet, Věštírna...
 

Diana je vynikající věštkyně, která již v dětství  objevila své schopnosti a od té...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
JindřiškaJindřiška
K dispozici
JindřiškaKód 279Kartářka, Věštba, Věštci , Věštec, Věštění,...
 

Jindřiška k výkladu používá různé sady karet jako jsou Tarotové, Lenormand,...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
MeliMeli
K dispozici
MeliKód 501Jasnovidka, Věštírna online, Věštění, Vědma, Výklad...
 

Měli je vynikající jasnovidka, která se dokáže přes svojí intuici a jasnocíteni...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
SofiaSofia
K dispozici
SofiaKód 526Věštba, Věštci , Věštec, Věštírna, Kartářka,...
 

Sofia pomáhá lidem s různými problémy. K výkladu používá cikánské karty, tarot,...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
 
 

Doporučené příspěvky

Zlepšit svůj život

270 Počet zhlédnutí

Jak pečovat o své duchovní blaho a jak zlepšit svůj život? Zlepšit svůj život pomalu!

 

 

Barevná terapie

377 Počet zhlédnutí

Barevná terapie, také známá jako chromoterapie. Barevná terapie: Správné odstíny oblečení zlepší váš den. 

 

Výklad snů

774 Počet zhlédnutí

Co je výklad snů? Jak víme dešifrovat své sny? Výklad snů je znám po celém světě.

 
 
 

Náklady za volání naše služby na číslo 906 55 00 22 budou účtovány na telefonu. Cena hovoru je 55 Kč/min vč. DPH

Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 

 
Klikněte zde a zavolejte!906 55 00 2255 Kč/min vč. DPH
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem