Stisknutím tlačítka 1 se spojíte s první dostupnou osobou. Stisknutím tlačítka 2 si můžete poslechnout prezentace. Stisknutím tlačítka 3 si můžete vybrat, s kým chcete mluvit. 70 Kč/min
 
[@template.text.sidewidget]
Analýza dlaně

Analýza dlaně

Analýza dlaně je starobylá indická věda. Na otázku co mě čeká v lásce nám dá někdy odpověď analýza dlaně


Analýza dlaně- palmistika- je velmi staré „umění - věda“, které hraje klíčovou roli při psychologické a fyzické charakteristice jednotlivce. Každá ruka je mapou, odrazem života. Umožňuje nám odvodit minulost, přítomnost a budoucnost, určit schopnosti a nadání, posoudit zdravotní stav, popsat predispozice a odhadnout potenciál.

Levá ruka obsahuje možnosti, pravá ruka jejich realizaci. Málokdo ví, že linie našich dlaní se neustále mění. Každého půl roku, každý rok se mohou objevit nové linie, vedlejší linie, které vypovídají o změnách naší osobnosti, našeho finančního a zdravotního stavu nebo našich poměrů.

Určitě jste si už položili otázku: co mě čeká v lásce. Vaše srdeční linie Vám jasně odhaluje, kdy a co můžete v lásce očekávat. Na otázku co mě čeká v lásce nám dá někdy odpověď Palmistika - analýza dlaně. Analýza dlaně přitahuje lidi už velmi dlouho.

Ačkoli se dlouho považovala za věštění, po analýze dlaně následovaly věštby ne proto, že by věštci viděli budoucnost, ale spíše proto, že si všimli, že určité vlastnosti, zvyky a rutina se projevují v mnoha malých čarách, které se sbíhají na dlani. A z toho mohli vyvodit závěry o budoucnosti. Jak se vyvíjí Váš milostný život? Vaše srdeční linie Vám to řekne. Linie vašeho srdce Vám jasně odhaluje, kdy a co Vás čeká v lásce.

Před zahájením zkoumání linií je nutné rozhodnout, zda je zkoumaná ruka dobrá nebo špatná, protože dobrá ruka posiluje pozitivní vlastnosti hřbetů dlaně a linií ruky, zatímco špatná ruka posiluje negativní vlastnosti.

Analýza dlaně - Levá ruka
Obě ruce by měly být vyšetřeny, protože jejich linie nejsou stejné. Levá ruka obsahuje vyhlídky na narození, příležitosti, známky zdravotních problémů. Z něj lze vyčíst očekávání první poloviny života, sklony zděděné po matce, znaky charakteru a duchovního dědictví. U mužů naznačuje výrazně lemovaná levá dlaň ženské rysy, případně levorukost.

Analýza dlaně - Pravá ruka
Pravá ruka obsahuje šance a cesty k realizaci vyhlídek a příležitostí uvedených v levé ruce. Ukazuje očekávané události druhé poloviny života, sklony a možnosti zděděné po otci, změny charakteru, výskyt nemocí, linie naznačující fyzickou dědičnost. U žen ukazuje pravá dlaň s čarami mužské rysy, silnou vůli a výraznou osobnost.

Analýza dlaně - Kde je Vaše srdeční linie? 

Linie srdce začíná někde kolem ukazováčku a prostředníčku, obvykle na jejich průsečíku, ale samozřejmě se může mírně posunout. Linie srdce končí někde u malíčku, na okraji dlaně. Ze tří hlavních linií, které protínají dlaň, je linie srdce na vrcholu - pod ní probíhá linie hlavy a za ní linie života.

Je to přímá čára, nebo je to diagonální čára? A odkud vím z čárek na ruce co mě čeká v lásce?

Pokud jde o linii srdce, může být výhodou i nevýhodou považovat linie procházející dlaní za rovné nebo dokonce neuspořádané. Pokud dáváte přednost přímočarosti a pevnosti, pravděpodobně si partnera snadno nenajdete a nelze Vás označit za otevřený a přátelský typ.

Pokud však nakonec najdete toho pravého, nebude pro Vás těžké naladit se s ním na stejnou vlnovou délku a Váš vztah nebude příliš komplikovaný: Budete společně směřovat ke svým cílům a nebudete se obávat, zda s vámi ten druhý vydrží. Rovná linie srdce naznačuje slušnou, trochu konzervativní, tradicionalistickou osobnost.

Zdánlivě zmatená, těžko srozumitelná linie srdce však ukazuje, že Váš milostný život je často dost komplikovaný. Máte větší šanci, že se ve Vašem životě objeví relativně velký počet partnerů a mnozí z nich se budou snažit dostat se k Vám na delší nebo kratší dobu. Částečně je to způsobeno tím, že lidé s hustě složenou srdeční linií jsou přátelští, bezprostřední, snadno se seznamují a bez problémů navazují rozhovory s ostatními.

Pokud je vaše srdeční linie dlouhá a výrazná, téměř se rozprostírá na dlani, znamená to, že láska je ve vašem životě velmi důležitá, ale přeplněné emoce mohou způsobit, že budete žárlit. Krátká linie srdce však neznamená, že se ve Vás nikdy neobjeví zelenooká příšera, ale možná nebudete moci zažít lásku v její pravé podobě. Těžko se Vám rozvíjí vztah a raději se uzavřete do sebe, jak byste se báli přiznat, co cítíte. 

Kde začíná a kam pokračuje? Opravdu vím vyčíst z dlaně co mě čeká v lásce?

O tom, jaké jsou vaše vztahy, vypovídá nejen rovnost nebo nejasnost vaší srdeční linie, ale i to, kde začínají pruhy. Pokud Vaše srdeční čára začíná na ukazováčku, naznačuje to, že máte laťku nastavenou velmi vysoko a že vaše nerealistická očekávání mohou bránit tomu, aby se k Vám někdo skutečně přiblížil.

Není také velmi šťastné, pokud se Vaše srdeční linie prostě ztratí v dlani a splyne s okolím, protože to také naznačuje, že máte sklon k majetnickému chování a vyvlastňování, takže žárlivost často otravuje vaše vztahy.

Pokud se linie Vašeho srdce setkává s linií hlavy, znamená to, že jste velmi rozháraní ve svých vztazích - to platí i v případě, že linie srdce a linie hlavy mají mezi sebou mnoho, mnoho malých zářezů a že linii srdce na mnoha místech viditelně protínají malé vrásky. To může znamenat i to, že jste v milostném životě přežili hodně zklamání a bolesti: hluboké a silné vrásky naznačují velký zlom, zatímco menší naznačují méně výraznou bolest.

 
K DISPOZICI
 

Maruška se narodila s požehnáním, o své znalosti se dělí s každým, kdo ji požádá o...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
blogy
K DISPOZICI
 

Jana se zabývá s astrologií již 20 let, tarotem více jak 10 let. Ve své praxi se...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
blogy
K DISPOZICI
 

Sandra je milá,empatická kartářka, která Vám pomůže nejlépe jak umí. Se Sandrou...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
K DISPOZICI
 

Sofia pomáhá lidem s různými problémy. K výkladu používá cikánské karty, tarot,...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
 

Zajímavé články ke čtení

Věštění z karet

Věštění z karet

Jak funguje věštění z karet? Jak získáme odpovědi při věštění z karet? Odpověď je velmi jednoduchá -...
 
Kariéra

Kariéra

Co znamená slovo kariéra? Kariéra znamená pro různé lidi různé věci. Pro nás slovo kariéra znamená úspěšnou...
 
Nový začátek

Nový začátek

Nový začátek, nové cíle. Nový rok je také nový začátek a je obdobím, kdy se zamýšlíme nad úspěchy uplynulého...
 
Astrologie

Astrologie

Jakou roli hrají v astrologii dny? Astrologie souvisí s planetami i hvězdami. Astrologie týdne si můžete...
 
Nový rok

Nový rok

Nový rok, nové já? Nový rok přináší nová předsevzetí. Zde je několik tipů, jak dodržet novoroční...
 
 
 
 
906 700 500

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Informace shromážděné pomocí souborů cookie mohou zahrnovat, jak často navštěvujete webové stránky a z jaké země je prohlížíte. Dále

_