KVALITNÍ SLUŽBA
UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

  Zavolejte nám  

906 55 00 22

  55 Kč/min vč. DPH  
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3.
55 Kč/min vč. DPH
 
[@template.text.sidewidget]
Astrologie online

Astrologie online

Astrologie online je dostupá i u nás. Astrologie online a online poradenství jsou právě tady. 


Co je astrologie? Existuje astrologie online? 

Astrologie je velmi starým oborem, hledajícím vztahy a souvislosti mezi postavením nebeských těles a minulými, aktuálními či budoucími ději na určitém místě povrchu Země. Astrologie je věda s pestrými pravidly pro astrology a pro astronomy, je to spíše pseudověda. V astrologii je většina směrů založena na zvěrokruhu a horoskop je jejím nejčastějším produktem. Astrologie i astrologie online je populární dodnes na předpovídání budoucnosti lidí, kteří se narodili v jednom z dvanácti znamení. 

Astrologie je věda o vlivu, který mají na lidské životy vzdálené vesmírné objekty, obvykle hvězdy a planety. Poloha Slunce, hvězd, Měsíce a planet v době narození lidí (ne jejich početí) údajně formuje jejich osobnost, ovlivňuje jejich romantické vztahy a předpovídá mimo jiné jejich ekonomické bohatství.  Astrologie je studium vlivu hvězd a planet na lidské životy. Existuje přesvědčení, že poloha Slunce, Měsíce, planet a jiných hvězd během narození člověka je velmi kritická. Někteří lidé věří, že tyto kosmické objekty definují osobnost člověka, jeho vztahy a předpovídají jejich hospodářské úspěchy. 

Přesnější obraz může být dán specifickým znakem planety v době narození, úhlů, domů a mnoha dalších faktorů. Astrologické příznaky jsou Beran, Váhy, Panna, Ryby, Blíženci, Lev, Rak, Kozoroh, Býk, Střelec, Štír a Vodnář. Většina lidí ví o astrologii to, že určuje jejich "znamení", které odkazuje na jedno z 12 souhvězdí zvěrokruhu. Toto je forma sluneční astrologie, na níž jsou založeny novinové horoskopy. Je to pravděpodobně nejjednodušší forma, protože na vygenerování horoskopu slunečních znamení není potřeba nic víc než datum narození. Mnoho astrologů Vám řekne, že tato forma astrologie je taková zjednodušující, že přináší velmi omezené výsledky. 

Jak to bude přesnější?

Na přesnější čtení astrologové zjišťují, jaké znamení měla každá planeta v době narození. Planety a znamení se kombinují s dalšími prvky, jako jsou domy a úhly, a vytvářejí tak komplexní a často velmi specifický profil osobnosti, života a budoucích vyhlídek subjektu. Neexistuje jednotná teorie nebo praxe v astrologii. Všechny starodávné kultury praktikovali své vlastní formy, ze kterých se některé kombinovaly a vyvinuly se do dnešní běžné západní astrologie. Východní kultury nadále praktikují své vlastní formy astrologie. Mezi nejznámější patří čínská, védská a tibetská astrologie.

Hledáte dobrého astrologa? U nás ho najdete mezi odborníky. Astrologie online je dostupá i u nás. Astrologie online a online poradenství jsou právě tady.

 

Poznejte svůj Astrologie online lépe! Zavolejte nám:

Blogger
DianaDiana
K dispozici
DianaKód 32Věštkyně, Všichni věštci, Výklad karet, Věštírna...
 

Diana je vynikající věštkyně, která již v dětství  objevila své schopnosti a od té...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
JindřiškaJindřiška
K dispozici
JindřiškaKód 279Kartářka, Věštba, Věštci , Věštec, Věštění,...
 

Jindřiška k výkladu používá různé sady karet jako jsou Tarotové, Lenormand,...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
MeliMeli
K dispozici
MeliKód 501Jasnovidka, Věštírna online, Věštění, Vědma, Výklad...
 

Měli je vynikající jasnovidka, která se dokáže přes svojí intuici a jasnocíteni...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
SofiaSofia
K dispozici
SofiaKód 526Věštba, Věštci , Věštec, Věštírna, Kartářka,...
 

Sofia pomáhá lidem s různými problémy. K výkladu používá cikánské karty, tarot,...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
 
 

Doporučené příspěvky

Numerologie

62 Počet zhlédnutí

Co je numerologie a jak funguje? Odkud se numerologie vzala a jak vznikla?

 

Vyvěštit budoucnost

176 Počet zhlédnutí

Jak víte, že můžete sami vyvěštit budoucnost? Proč by měl někdo sám vyvěštit budoucnost? 

 

Partnerský horoskop

1569 Počet zhlédnutí

Partnerský horoskop Vám napoví, zda se k sobě s partnerem hodíte? Je pro vás zrovna on ten pravý? Partnerský horoskop Vám třeba ukáže.

 
 
 

Náklady za volání naše služby na číslo 906 55 00 22 budou účtovány na telefonu. Cena hovoru je 55 Kč/min vč. DPH

Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 

 
Klikněte zde a zavolejte!906 55 00 2255 Kč/min vč. DPH
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem