Stisknutím tlačítka 1 se spojíte s první dostupnou osobou. Stisknutím tlačítka 2 si můžete poslechnout prezentace. Stisknutím tlačítka 3 si můžete vybrat, s kým chcete mluvit. 70 Kč/min
 
[@template.text.sidewidget]
Astrologie online

Astrologie online

Astrologie online je dostupá i u nás. Astrologie online můžete využít z pohodlí Vašeho domova i každý den


Co je astrologie? Existuje astrologie online? 

Astrologie je velmi starým oborem, hledajícím vztahy a souvislosti mezi postavením nebeských těles a minulými, aktuálními či budoucími ději na určitém místě povrchu Země. Astrologie je věda s pestrými pravidly pro astrology a pro astronomy, je to spíše pseudověda.

V astrologii je většina směrů založena na zvěrokruhu a horoskop je jejím nejčastějším produktem. Astrologie i astrologie online je populární dodnes na předpovídání budoucnosti lidí, kteří se narodili v jednom z dvanácti znamení. 

Astrologie je věda o vlivu, který mají na lidské životy vzdálené vesmírné objekty, obvykle hvězdy a planety. Poloha Slunce, hvězd, Měsíce a planet v době narození lidí (ne jejich početí) údajně formuje jejich osobnost, ovlivňuje jejich romantické vztahy a předpovídá mimo jiné jejich ekonomické bohatství.

Astrologie je studium vlivu hvězd a planet na lidské životy. Existuje přesvědčení, že poloha Slunce, Měsíce, planet a jiných hvězd během narození člověka je velmi kritická. Někteří lidé věří, že tyto kosmické objekty definují osobnost člověka, jeho vztahy a předpovídají jejich hospodářské úspěchy. 

Přesnější obraz může být dán specifickým znakem planety v době narození, úhlů, domů a mnoha dalších faktorů. Astrologické příznaky jsou Beran, Váhy, Panna, Ryby, Blíženci, Lev, Rak, Kozoroh, Býk, Střelec, Štír a Vodnář. Většina lidí ví o astrologii to, že určuje jejich "znamení", které odkazuje na jedno z 12 souhvězdí zvěrokruhu.

Toto je forma sluneční astrologie, na níž jsou založeny novinové horoskopy. Je to pravděpodobně nejjednodušší forma, protože na vygenerování horoskopu slunečních znamení není potřeba nic víc než datum narození. Mnoho astrologů Vám řekne, že tato forma astrologie je taková zjednodušující, že přináší velmi omezené výsledky. 

Astrologie online - jak to bude přesnější?

Na přesnější čtení astrologové zjišťují, jaké znamení měla každá planeta v době narození. Planety a znamení se kombinují s dalšími prvky, jako jsou domy a úhly, a vytvářejí tak komplexní a často velmi specifický profil osobnosti, života a budoucích vyhlídek subjektu. Neexistuje jednotná teorie nebo praxe v astrologii.

Všechny starodávné kultury praktikovali své vlastní formy, ze kterých se některé kombinovaly a vyvinuly se do dnešní běžné západní astrologie. Východní kultury nadále praktikují své vlastní formy astrologie. Mezi nejznámější patří čínská, védská a tibetská astrologie.

V dnešní době lidé si vyřizují své záležitosti online, také astrologie online funguje stejně. Astrologie online je spolehlivá metoda výkladu budoucnosti. Astrologie online Vás nezklame.

 
K DISPOZICI
 

Když se obrátíte na Cílii, můžete si usnadnit a zkrášlit každodenní život,...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
blogy
K DISPOZICI
 

Jana se zabývá s astrologií již 20 let, tarotem více jak 10 let. Ve své praxi se...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
blogy
K DISPOZICI
 

Sandra je milá,empatická kartářka, která Vám pomůže nejlépe jak umí. Se Sandrou...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
K DISPOZICI
 

Sofia pomáhá lidem s různými problémy. K výkladu používá cikánské karty, tarot,...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
 

Zajímavé články ke čtení

Věštění z karet

Věštění z karet

Jak funguje věštění z karet? Jak získáme odpovědi při věštění z karet? Odpověď je velmi jednoduchá -...
 
Kariéra

Kariéra

Co znamená slovo kariéra? Kariéra znamená pro různé lidi různé věci. Pro nás slovo kariéra znamená úspěšnou...
 
Nový začátek

Nový začátek

Nový začátek, nové cíle. Nový rok je také nový začátek a je obdobím, kdy se zamýšlíme nad úspěchy uplynulého...
 
Astrologie

Astrologie

Jakou roli hrají v astrologii dny? Astrologie souvisí s planetami i hvězdami. Astrologie týdne si můžete...
 
Nový rok

Nový rok

Nový rok, nové já? Nový rok přináší nová předsevzetí. Zde je několik tipů, jak dodržet novoroční...
 
 
 
 
906 700 500

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Informace shromážděné pomocí souborů cookie mohou zahrnovat, jak často navštěvujete webové stránky a z jaké země je prohlížíte. Dále

_