Stisknutím tlačítka 1 se spojíte s první dostupnou osobou. Stisknutím tlačítka 2 si můžete poslechnout prezentace. Stisknutím tlačítka 3 si můžete vybrat, s kým chcete mluvit. 70 Kč/min
 
[@template.text.sidewidget]
Barevná terapie

Barevná terapie

Barevná terapie, také známá jako chromoterapie. Barevná terapie nám umožňují vidět a zažít všechnu krásu světa


Barevná terapie pro začátečníky

Barvy nám umožňují vidět a zažít všechnu krásu světa. Podle mnohých duchovních představ jsou barvy tvořeny různými energiemi, takže v lidech vyvolávají různé emoce a nálady. Alternativní lékařská praxe barevné terapie je založena na vědomém používání barev a může se pochlubit skutečně přesvědčivými výsledky, a proto je stále ve světě populárnější.

Pokud chcete trochu pozvednout náladu, vyčistit své prostředí nebo se jen potřebujete inspirovat, barevná terapie, tzv. chromoterapie, může být dobrá i pro Vás. Dále Vám k tomu poskytujeme pomoc, abyste nyní mohli použít barevnou terapii a udělat svůj život kdykoliv šťastnějším.

Víte, že barevná terapie, také známá jako chromoterapie? Barevná terapie nám umožňují vidět a zažít všechnu krásu světa.

Základy:

Naše zkušenosti s určitými barvami ve skutečnosti často ovlivňují naše vztahy nebo to, jak na ně v budoucnu zareagujeme. Díky výzkumu a starým Řekům však existují určité základní pocity a pocity nás všech v následujících barvách: 

Žlutá: optimismus, štěstí, plnost života 
Bílá: čistota, svěžest, nevinnost 
Červená: síla, vášeň 
Zelená: oživení, klid, mír, úspěch 
Černá: autorita, síla, smutek 
Modrá: kreativita, zaměření 
Fialová: intuice, moudrost, tajemství 
Modrá: tvořivost 

Pokud chcete dodat energii:

Pokud máte pocit, že jste trochu fyzicky na dně a chcete se oživit, je dobré mít na sobě více žluté a červené barvy. Červená i žlutá jsou vynikající volbou, jak načerpat energii a okořenit duši. 

Pokud si chcete odpočinout:

Všichni na jisté úrovni bojujeme s úzkostí. Pokud máte pocit, že se jedná o relativně stálý problém Vašeho života, raději naplňte svůj šatník zelenými a žlutými kousky, ale těmito barvami můžete dokonce vymalovat stěnu své ložnice. Věřte mi, že Vaše nálada bude úplně jiná. 

Pokud se chcete zaměřit:

Ať už chcete být produktivnější doma nebo v práci, modrá barva Vám může velmi pomoci. Namalujte stěny modrou barvou nebo dejte nějaké modré dekorace do svého obývacího pokoje nebo kanceláře, abyste probudili svou kreativitu a eliminovali jste rušivé vlivy ve Vašem prostředí. Modrá eliminuje úzkost, stimuluje koncentraci, takže práce půjde mnohem lépe. 

Pokud potřebujete intuici:

V moderním světovém ruchu má mnoho z nás touhu znovu se spojit se svou intuitivní povahou. Pokud se obklopíte fialovou barvou, můžete se mnohem snadněji spojit s nadpřirozenými energiemi, protože tato barva je vázána na psychiku a podvědomí, čímž otevírá cestu pro zprávy, které tam na Vás číhají.

Chcete-li nové zaměstnání:

Černá je skutečně silná barva, pomáhá zvyšovat sebevědomí a také zlepšuje sebeobraz. Když se chystáte na pracovní pohovor, vyberte si svůj nejroztomilejší černý outfit, který Vás nejen naplní sebevědomím, ale můžete snadno udělat dojem i na tazatele. Zlepšení nálady nebo probuzení smyslů není žádný ďábel. Barevnou terapii nyní můžete kdykoliv použít k doplnění energie a zdravější a vědomější život. Barevná terapie léčí. Barevná terapie uvolňuje emoce a stres.

 
K DISPOZICI
 

Když se obrátíte na Cílii, můžete si usnadnit a zkrášlit každodenní život,...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
blogy
K DISPOZICI
 

Jana se zabývá s astrologií již 20 let, tarotem více jak 10 let. Ve své praxi se...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
blogy
K DISPOZICI
 

Sandra je milá,empatická kartářka, která Vám pomůže nejlépe jak umí. Se Sandrou...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
K DISPOZICI
 

Sofia pomáhá lidem s různými problémy. K výkladu používá cikánské karty, tarot,...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
 

Zajímavé články ke čtení

Věštění z karet

Věštění z karet

Jak funguje věštění z karet? Jak získáme odpovědi při věštění z karet? Odpověď je velmi jednoduchá -...
 
Kariéra

Kariéra

Co znamená slovo kariéra? Kariéra znamená pro různé lidi různé věci. Pro nás slovo kariéra znamená úspěšnou...
 
Nový začátek

Nový začátek

Nový začátek, nové cíle. Nový rok je také nový začátek a je obdobím, kdy se zamýšlíme nad úspěchy uplynulého...
 
Astrologie

Astrologie

Jakou roli hrají v astrologii dny? Astrologie souvisí s planetami i hvězdami. Astrologie týdne si můžete...
 
Nový rok

Nový rok

Nový rok, nové já? Nový rok přináší nová předsevzetí. Zde je několik tipů, jak dodržet novoroční...
 
 
 
 
906 700 500

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Informace shromážděné pomocí souborů cookie mohou zahrnovat, jak často navštěvujete webové stránky a z jaké země je prohlížíte. Dále

_