KVALITNÍ SLUŽBA UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

  Zavolejte nám na  

906 55 00 22

  55 Kč/min  
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3. 55 Kč/min
 
[@template.text.sidewidget]
Co mě čeká v lásce

Co mě čeká v lásce

Co mě čeká v lásce? Jak vím, že jsem skutečně zamilovaní? Mohu předem vědět, co mě čeká v lásce? Odpověď není jednoduchá


Jste skutečně zamilovaní? 

Otázka je velmi častá, je to, co cítím, opravdu láska? Co mě čeká v lásce, když jsem ještě nebyla zamilovaná? Odpověď není jednoduchá. To, co se Vám jeví jako láska, nemusí být nic jiného než přitažlivost, kterou cítíte k tomu druhému. Co je vlastně láska? Proč chcete být právě s ním, a ne s někým jiným? Proč láska končí? Co mě čeká v lásce? Na tyto otázky není snadné v žádném případě odpovědět, ale pokusíme se. 

Zatímco někteří jsou schopni se do někoho velmi rychle a často zamilovat a potom se do této osoby i zamilují, jiní cítí ke svému současnému partnerovi pouze fyzickou přitažlivost. V dospívání, kdy se romantická láska ukáže jako zcela nová zkušenost, víří ve Vás nespočet chaotických pocitů a sociální tlak na Vás se může také vyvíjet. 

Co mě čeká v lásce když cítím jen fizickou touhu? Fyzická touha není láska. Fyzická touha je pocit, který se dá velmi snadno zaměnit s láskou. Mimořádně silná a intenzivní touha po druhé osobě má sexuální povahu: přitažlivost je založena na okamžitých chemických interakcích, ne na skutečném připoutáni. Často toužíme po lidech pro nás zcela neznámých, aniž jsme vkročili do oblasti činů, a vycházíme spolu dobře s vlastními fantazijními obrazy. 

Lidé si bohužel zvyknou zaměňovat sexuální přitažlivost s láskou. Zajímalo by mě proč? Jak je možné zaměňovat si lásku a fyzickou touhu? Když jsem ještě nebyla zamilovaná, odkud vím, jestli je to láska, nebo jen sexuální touha? Co mě čeká v lásce? Sexuální touha je fyzická přitažlivost, nic víc. Láska je mnohem hlubší a smysluplnější pocit. Někteří mladí lidé a mnoho dospělých také smíchají svou silnou touhu po druhém člověku s určitou božskou láskou. Nový rozměr přitažlivosti a trendové kulturní vlivy na teenagery, kteří milují sex, pouze zvyšují chaos.

Láska je více než sexualita. Je zřejmé, že láska není totéž jako tělesná touha.Co mě čeká v lásce? Fyzická přitažlivost je samozřejmě přítomna i v případě lásky, ale je to mnohem víc. Láska v podstatě zahrnuje lásku, smysl pro přátelství, odhodlání a důvěru. Co je láska? Co mě čeká v lásce? Když jste skutečně zamilovaní, budete mít pocit, že máte vedle sebe svého nejlepšího a nejdůvěryhodnějšího přítele, a to přesto, že ve vašem vztahu jsou přítomny i fyzické touhy. 

Láska je setkání dvou lidí oddaných vzájemnému štěstí. Láska nemá nic společného se žárlivostí, spory, zkouškami. Když Vám udeří do hlavy nedůvěra, žárlivost, pocit nejistoty, není nic jiného než slabý stín lásky. Láska dává fantastickou sílu, vyzařuje. V lásce můžete své lásce otevřít své srdce bez výhrad a můžete si být jisti, že se o ni postaráte více než o cokoli jiného. Máte pocit, že díky lásce se můžete stát lepším člověkem. Nemotivuje k sebezničujícím pocitům. Láska snadno přenese vaši duši do nebe a rozjasní váš život. 

Nic jiného než toto nemůže být láska: pouze tělesnost, přátelství nebo přitažlivost. Jak víte, že jste skutečně zamilovaní? Není snadná věc nahlédnout do svých pocitů a pocitů druhé strany, existují však neklamné znamení jako klenoty planoucí lásky. Pokud je ve Vás sedm z následujících devíti výroků pravdivých, s největší pravděpodobností vás láska předběhla. 
Víte, že ten druhý je pro vás důležitý a druhá strana to vnímá stejně.

Cítíte se lépe prostřednictvím svých emocí. Co mě čeká v lásce když žárlím? Monstrum žárlivosti může na okamžik plavat na modrém nebi vašich lásek pouze proto, že víte, že Vás partner láskyplně hlídá a bojí se o vaše city. Nic jiného Vám nepřináší tolik radosti, jako když jste spolu. Pokud se zapojíte do diskuse se svým partnerem, diskuse nebude trvat déle než několik hodin a nakonec oba souhlasíte s tím, že nic nemůže být důležitější, než upřímné vzájemné vyjádření svých pocitů (i když mohou být zdrojem konfliktů). 

Vaše láska Vás nikdy nežádá, abyste si vybrali mezi sebou a svou rodinou, svými přáteli - pokud si svou lásku vyberete, může se tak stát pouze na základě Vašeho vlastního nezávislého rozhodnutí. Nikoho z Vás nenapadne testovat loajalitu nebo city toho druhého. Ocitnete se vedle své lásky a jste šťastni. Pokud je sexualita součástí vašeho vztahu, touha je mezi vámi dvěma; není ani nejmenších známek soudu nebo násilí.

 

Můžete zavolat našim věštcům a získat odpovědi na své dotazy

Online
 

Hana je úžasná jasnovidní pomáhající duše. Poradí Vám, ale nezapomeňte: změna...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogy
Online
 

Helena je fantastická a zkušená věštkyně a vědma. Pracuje s tarotovými kartami, dá...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogy
Online
 

Jana se zabývá s astrologií již 20 let, tarotem více jak 10 let. Ve své praxi se...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
Online
 

Martin se zabývá s psychoterapií. Pomáhá Vám v těžkých a složitých životních...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
Online
 

Maruška se narodila s požehnáním, o své znalosti se dělí s každým, kdo ji požádá o...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
 
 

Doporučené články

Věštění z karet

Věštění z karet

Jak funguje věštění z karet? Jak získáme odpovědi při věštění z karet? Odpověď je velmi jednoduchá- dělejte...
 
Kariéra

Kariéra

Co znamená slovo kariéra? Kariéra znamená pro různé lidi různé věci. Pro nás slovo kariéra znamená úspěšnou...
 
Nový začátek

Nový začátek

Nový začátek, nové cíle. Nový rok je také nový začátek a je obdobím, kdy se zamýšlíme nad úspěchy uplynulého...
 
Astrologie

Astrologie

Jakou roli hrají v astrologii dny? Astrologie souvisí s planetami i hvězdami. Astrologie týdne si můžete...
 
Nový rok

Nový rok

Nový rok, nové já? Nový rok přináší nová předsevzetí. Zde je několik tipů, jak dodržet novoroční...
 
 
 
Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 
Klikněte zde a zavolejte!906 55 00 2255 Kč/min
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem