KVALITNÍ SLUŽBA
UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

  Zavolejte nám  

906 55 00 22

  55 Kč/min vč. DPH  
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3.
55 Kč/min vč. DPH
 
[@template.text.sidewidget]
Pro nové zákazníky 10 minut zdarma!
Čo mě čeká v láske

Čo mě čeká v láske

Čo mě čeká v láske? Jak vím, že jsem skutečně zamilovaní? Mohu předem vědět, co mě čeká v lásce?


Jste skutečně zamilovaní? 

Otázka je velmi častá, je to, co cítím, opravdu láska? Co mě čeká v lásce, když jsem ještě nebyla zamilovaná? Odpověď není jednoduchá. To, co se Vám jeví jako láska, nemusí být nic jiného než přitažlivost, kterou cítíte k tomu druhému. Co je vlastně láska? Proč chcete být právě s ním, a ne s někým jiným? Proč láska končí? Co mě čeká v lásce? Na tyto otázky není snadné v žádném případě odpovědět, ale pokusíme se. 

Zatímco někteří jsou schopni se do někoho velmi rychle a často zamilovat a potom se do této osoby i zamilují, jiní cítí ke svému současnému partnerovi pouze fyzickou přitažlivost. V dospívání, kdy se romantická láska ukáže jako zcela nová zkušenost, víří ve Vás nespočet chaotických pocitů a sociální tlak na Vás se může také vyvíjet. 

Fyzická touha není láska. Fyzická touha je pocit, který se dá velmi snadno zaměnit s láskou. Mimořádně silná a intenzivní touha po druhé osobě má sexuální povahu: přitažlivost je založena na okamžitých chemických interakcích, ne na skutečném připoutáni. Často toužíme po lidech pro nás zcela neznámých, aniž jsme vkročili do oblasti činů, a vycházíme spolu dobře s vlastními fantazijními obrazy. 

Lidé si bohužel zvyknou zaměňovat sexuální přitažlivost s láskou. Zajímalo by mě proč? Jak je možné zaměňovat si lásku a fyzickou touhu? Když jsem ještě nebyla zamilovaná, odkud vím, jestli je to láska, nebo jen sexuální touha? Co mě čeká v lásce? Sexuální touha je fyzická přitažlivost, nic víc. Láska je mnohem hlubší a smysluplnější pocit. Někteří mladí lidé a mnoho dospělých také smíchají svou silnou touhu po druhém člověku s určitou božskou láskou. Nový rozměr přitažlivosti a trendové kulturní vlivy na teenagery, kteří milují sex, pouze zvyšují chaos.

Láska je více než sexualita. Je zřejmé, že láska není totéž jako tělesná touha.Co mě čeká v lásce? Fyzická přitažlivost je samozřejmě přítomna i v případě lásky, ale je to mnohem víc. Láska v podstatě zahrnuje lásku, smysl pro přátelství, odhodlání a důvěru. Co je láska? Co mě čeká v lásce? Když jste skutečně zamilovaní, budete mít pocit, že máte vedle sebe svého nejlepšího a nejdůvěryhodnějšího přítele, a to přesto, že ve vašem vztahu jsou přítomny i fyzické touhy. 

Láska je setkání dvou lidí oddaných vzájemnému štěstí. Láska nemá nic společného se žárlivostí, spory, zkouškami. Když Vám udeří do hlavy nedůvěra, žárlivost, pocit nejistoty, není nic jiného než slabý stín lásky. Láska dává fantastickou sílu, vyzařuje. V lásce můžete své lásce otevřít své srdce bez výhrad a můžete si být jisti, že se o ni postaráte více než o cokoli jiného. Máte pocit, že díky lásce se můžete stát lepším člověkem. Nemotivuje k sebezničujícím pocitům. Láska snadno přenese vaši duši do nebe a rozjasní váš život. 

Nic jiného než toto nemůže být láska: pouze tělesnost, přátelství nebo přitažlivost. Jak víte, že jste skutečně zamilovaní? Není snadná věc nahlédnout do svých pocitů a pocitů druhé strany, existují však neklamné znamení jako klenoty planoucí lásky. Pokud je ve Vás sedm z následujících devíti výroků pravdivých, s největší pravděpodobností vás láska předběhla. 
Víte, že ten druhý je pro vás důležitý a druhá strana to vnímá stejně.

Cítíte se lépe prostřednictvím svých emocí. Monstrum žárlivosti může na okamžik plavat na modrém nebi vašich lásek pouze proto, že víte, že Vás partner láskyplně hlídá a bojí se o vaše city. Nic jiného Vám nepřináší tolik radosti, jako když jste spolu. Pokud se zapojíte do diskuse se svým partnerem, diskuse nebude trvat déle než několik hodin a nakonec oba souhlasíte s tím, že nic nemůže být důležitější, než upřímné vzájemné vyjádření svých pocitů (i když mohou být zdrojem konfliktů). 

Vaše láska Vás nikdy nežádá, abyste si vybrali mezi sebou a svou rodinou, svými přáteli - pokud si svou lásku vyberete, může se tak stát pouze na základě Vašeho vlastního nezávislého rozhodnutí. Nikoho z Vás nenapadne testovat loajalitu nebo city toho druhého. Ocitnete se vedle své lásky a jste šťastni. Pokud je sexualita součástí vašeho vztahu, touha je mezi vámi dvěma; není ani nejmenších známek soudu nebo násilí.

 

Poznejte svůj Čo mě čeká v láske lépe! Zavolejte nám:

AuréliaAuréliaNová!
K dispozici
Nová! AuréliaKód 30Jasnovidec, Jasnovidka, Kartářka, Věštba, Věštci ,...
 

Aurélia je úžasná jasnovidka, s její pomocí a vedením můžete překonat výzvy...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogger
SandraSandra
K dispozici
SandraKód 282Jasnovidka, Kartářka, Věštkyně, Věštírna online,...
 

SANDRA je milá,empatická kartářka, která Vám pomůže nejlépe jak umí. Se SANDROU...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogger
Jana SofiaJana Sofia
K dispozici
Jana SofiaKód 296Věštba, Kartářka, Věštec, Věštkyně, Výklad karet,...
 

Jana Sofia se zabývá s astrologií již 20 let, tarotem více jak 10 let. Ve své praxi...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
MeliMeliNová!
K dispozici
Nová! MeliKód 501Jasnovidka, Věštírna online, Věštění, Vědma, Výklad...
 

Měli je vynikající jasnovidka, která se dokáže přes svojí intuici a jasnocíteni...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
 
 

Doporučené příspěvky

Výklad z cikánských karet

94 Počet zhlédnutí

Výklad z cikánských karet je všude na světě známá téměř stejně. Výklad z cikánských kariet Vám odpoví na minulost, ale vědí také odkrýt blízkou budoucnost.

 

Výklad karet online

264 Počet zhlédnutí

Výklad karet online se řadí jednoznačně mezi ty nejoblíbenější. Výklad karet online umožňuje téměř totéž, jako byste byli u věštce osobně.

 

Velká arkána

170 Počet zhlédnutí

Velká arkána má vždy ve výkladu velkou váhu. Když se ve výkladu objeví některá z karet, nejde nikdy o problémy všední, světské, nebo dočasné. Velká arkána představuje nejzákladnější obavy, naše důležité pocity a motivace.

 

Znamení zvěrokruhu

155 Počet zhlédnutí

Každé znamení je symbolizováno zvířetem (Ryba, Rak, Štír ...) nebo mytickou postavou (Kozoroh, Střelec, Vodnář ...), které vyjadřuje povahu tohoto znamení.

 

Výklad andělských karet

3191 Počet zhlédnutí

Výklad andělských karet vám pomůže najít správnou cestu. Výklad andělských karet je pomoc pri řešení problému.

 

Výklad karet

8512 Počet zhlédnutí

Mnoho druhů karet se používá k věštění, výklad karet z tarotu, výklad z cikánských karet, andělské karty, francouzské karty etc. Výklad karet je jedním z nejpopulárnějších nástrojů věštění.

 
 
 

Náklady za volání naše služby na číslo 906 55 00 22 budou účtovány na telefonu. Cena hovoru je 55 Kč/min vč. DPH

Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 

 
Klikněte zde a zavolejte!906 55 00 2255 Kč/min vč. DPH
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem