KVALITNÍ SLUŽBA
UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

  Zavolejte nám  

906 55 00 22

  55 Kč/min vč. DPH  
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3.
55 Kč/min vč. DPH
 
[@template.text.sidewidget]
Čtení z karet

Čtení z karet

Čtení z karet je nejoblíbenější typ věštění. Čtení z karet nám může pomoci při rozhodování když nevíte jak dál.


Čtení z karet je jedním z nejběžnějších způsobů spojení s energiemi vesmíru, duchovním světem. Prostřednictvím karet může tazatel získat hluboký vhled do minulosti i současnosti, aby získal vhled do řízení nebes pro budoucnost. Karta, jako věštecký nástroj, je s námi již od 15. století a stala se součástí života lidí s duchovním myšlením. Byla přijata mnoha různými kulturami, nejrozšířenějšími v západních oblastech byla zaklíněna a získala si širokou popularitu. V průběhu staletí použití karet v duchovním vedení přerostlo do svého vlastního žánru.

Od karet se lze ptát na cokoliv, ale nemohou odpovědět jednoznačným ano nebo ne, v případě změn nebo procesů získáme přesnější výsledky. Čtení z karet nám však může pomoci při rozhodování, protože nastiňuje možné důsledky. Čtení z karet se používá ke komunikaci s kartami. Čtení z karet je nejoblíbenější typ věštění. Čtení z karet je skutečná pomoc!

Vztahy, láska, pracovní problémy, existují ve vašem životě? Zasekly jste se na cestě? Chcete vědět, jaké máte možnosti? Potřebujete spolehlivé rady, analýzu osudu vyzkoušejte čtení z karet.

Jak dostaneme odpověď během čtení z karet?

Naše podvědomí se vyjadřuje pomocí obrázků, které lze snadno porovnávat a obrázky na kartách. Abychom přesně pochopili jejich význam, musíme znát obrazový jazyk našeho podvědomí. Na druhé straně, stejně jako jiné věštění, i čtení z karet vnímá čas z kvalitativního a nekvantitatívního hlediska, takže čas se nám navzdory linearity dokáže zprostředkovat v budoucí události. Měli bychom se při zamíchání nebo rozdání karet zaměřit na otázku? Ne, vaše podvědomí předem ví, na co se chcete zeptat. Stačí se zamyslet nad otázkou, kterou si třeba položit před rukou, můžete ji dokonce popsat, abyste na ni při hodnocení nezapomněli.

Vycházejí tytéž karty, pokud hledáme odpověď na danou otázku vícekrát?

S největší pravděpodobností ne, ale karty mohou mít často stejnou zprávu, takže se mohou navzájem doplňovat.

Jak dlouho se vyplatí ptát karty?

Na začátku se vyplatí vytáhnout jednu kartu denně a věnovat zvláštní pozornost událostem okolo nás, abychom poznali vizuální jazyk našeho podvědomí, a pak, pokud už máme dostatek zkušeností, můžeme využít maximální dobu tří měsíců poskytované predikcí karty. Na kartách jsou viditelné všechny problémy ve vztazích, zachycena kariéra, nemoc, finanční problémy. Nitky u vás mohou vést zpět do vaší minulosti, dokonce i vašich předešlých životů. Tyto škodlivé energetické vazby je možné odstranit.

Naši věštci vnímají z dálky vše stejně dobře, jako byste seděli před nimi ve věštírně. Zpočátku pouze poslouchají Váš problém, naladí se na Vás a začnou věštit. Každý používá své vlastní nástroje.

Chcete-li požádat o pomoc s čtením z karet, vyberte si našich zkušených věštců. Jejich úkolem je Vám poradit ve všech směrech. Jejich speciální schopnosti a odborné znalosti již pomohly mnohým volajícím. 

 

Poznejte svůj Čtení z karet lépe! Zavolejte nám:

JindřiškaJindřiška
K dispozici
JindřiškaKód 279Kartářka, Věštba, Věštci , Věštec, Věštění,...
 

Jindřiška k výkladu používá různé sady karet jako jsou Tarotové, Lenormand,...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogger
DianaDiana
K dispozici
DianaKód 32Věštkyně, Všichni věštci, Výklad karet, Věštírna...
 

Diana je vynikající věštkyně, která již v dětství  objevila své schopnosti a od té...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
MeliMeli
K dispozici
MeliKód 501Jasnovidka, Věštírna online, Věštění, Vědma, Výklad...
 

Měli je vynikající jasnovidka, která se dokáže přes svojí intuici a jasnocíteni...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
SofiaSofia
K dispozici
SofiaKód 526Věštba, Věštci , Věštec, Věštírna, Kartářka,...
 

Sofia pomáhá lidem s různými problémy. K výkladu používá cikánské karty, tarot,...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
 
 

Doporučené příspěvky

Tarotová karta

385 Počet zhlédnutí

Co říkají karty pro nový rok? V roce 2021 budou dominovat dvě tarotové karty: tarotová karta Svět a tarotová karta Soud

 

Výklad z cikánských karet

468 Počet zhlédnutí

Výklad z cikánských karet je všude na světě známá téměř stejně. Výklad z cikánských kariet Vám odpoví na minulost, ale vědí také odkrýt blízkou budoucnost.

 

Čo mě čeká v láske

366 Počet zhlédnutí

Čo mě čeká v láske? Jak vím, že jsem skutečně zamilovaní? Mohu předem vědět, co mě čeká v lásce?

 

Výklad karet online

759 Počet zhlédnutí

Výklad karet online se řadí jednoznačně mezi ty nejoblíbenější. Výklad karet online umožňuje téměř totéž, jako byste byli u věštce osobně.

 

Velká arkána

380 Počet zhlédnutí

Velká arkána má vždy ve výkladu velkou váhu. Když se ve výkladu objeví některá z karet, nejde nikdy o problémy všední, světské, nebo dočasné. Velká arkána představuje nejzákladnější obavy, naše důležité pocity a motivace.

 

Znamení zvěrokruhu

331 Počet zhlédnutí

Každé znamení je symbolizováno zvířetem (Ryba, Rak, Štír ...) nebo mytickou postavou (Kozoroh, Střelec, Vodnář ...), které vyjadřuje povahu tohoto znamení.

 
 
 

Náklady za volání naše služby na číslo 906 55 00 22 budou účtovány na telefonu. Cena hovoru je 55 Kč/min vč. DPH

Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 

 
Klikněte zde a zavolejte!906 55 00 2255 Kč/min vč. DPH
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem