Stisknutím tlačítka 1 se spojíte s první dostupnou osobou. Stisknutím tlačítka 2 si můžete poslechnout prezentace. Stisknutím tlačítka 3 si můžete vybrat, s kým chcete mluvit. 70 Kč/min
 
[@template.text.sidewidget]
Čtení z karet

Čtení z karet

Čtení z karet je nejoblíbenější typ věštění. Čtení z karet nám může pomoci při rozhodování když nevíte jak dál


Čtení z karet je jedním z nejběžnějších způsobů spojení s energiemi vesmíru, duchovním světem. Prostřednictvím karet může tazatel získat hluboký vhled do minulosti i současnosti, aby získal vhled do řízení nebes pro budoucnost.

Karta, jako věštecký nástroj, je s námi již od 15. století a stala se součástí života lidí s duchovním myšlením. Byla přijata mnoha různými kulturami, nejrozšířenějšími v západních oblastech byla zaklíněna a získala si širokou popularitu. V průběhu staletí použití karet v duchovním vedení přerostlo do svého vlastního žánru.

Od karet se lze ptát na cokoliv, ale nemohou odpovědět jednoznačným ano nebo ne, v případě změn nebo procesů získáme přesnější výsledky. Čtení z karet nám však může pomoci při rozhodování, protože nastiňuje možné důsledky. Čtení z karet se používá ke komunikaci s kartami. Čtení z karet je nejoblíbenější typ věštění. Čtení z karet je skutečná pomoc.

Vztahy, láska, pracovní problémy, existují ve vašem životě? Zasekly jste se na cestě? Chcete vědět, jaké máte možnosti? Potřebujete spolehlivé rady, analýzu osudu vyzkoušejte čtení z karet.

Jak dostaneme odpověď během čtení z karet?

Naše podvědomí se vyjadřuje pomocí obrázků, které lze snadno porovnávat a obrázky na kartách. Abychom přesně pochopili jejich význam, musíme znát obrazový jazyk našeho podvědomí. Na druhé straně, stejně jako jiné věštění, i čtení z karet vnímá čas z kvalitativního a nekvantitatívního hlediska, takže čas se nám navzdory linearity dokáže zprostředkovat v budoucí události.

Měli bychom se při zamíchání nebo rozdání karet zaměřit na otázku? Ne, vaše podvědomí předem ví, na co se chcete zeptat. Stačí se zamyslet nad otázkou, kterou si třeba položit před rukou, můžete ji dokonce popsat, abyste na ni při hodnocení nezapomněli.

Vycházejí tytéž karty, pokud hledáme odpověď na danou otázku vícekrát?

S největší pravděpodobností ne, ale karty mohou mít často stejnou zprávu, takže se mohou navzájem doplňovat.

Jak dlouho se vyplatí ptát karty?

Na začátku se vyplatí vytáhnout jednu kartu denně a věnovat zvláštní pozornost událostem okolo nás, abychom poznali vizuální jazyk našeho podvědomí, a pak, pokud už máme dostatek zkušeností, můžeme využít maximální dobu tří měsíců poskytované predikcí karty.

Na kartách jsou viditelné všechny problémy ve vztazích, zachycena kariéra, nemoc, finanční problémy. Nitky u vás mohou vést zpět do vaší minulosti, dokonce i vašich předešlých životů. Tyto škodlivé energetické vazby je možné odstranit.

 
K DISPOZICI
 

Když se obrátíte na Cílii, můžete si usnadnit a zkrášlit každodenní život,...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
blogy
K DISPOZICI
 

Helena je fantastická a zkušená věštkyně a vědma. Pracuje s tarotovými kartami, dá...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
blogy
K DISPOZICI
 

Jana se zabývá s astrologií již 20 let, tarotem více jak 10 let. Ve své praxi se...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
blogy
K DISPOZICI
 

Sandra je milá,empatická kartářka, která Vám pomůže nejlépe jak umí. Se Sandrou...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
 

Zajímavé články ke čtení

Věštění z karet

Věštění z karet

Jak funguje věštění z karet? Jak získáme odpovědi při věštění z karet? Odpověď je velmi jednoduchá -...
 
Kariéra

Kariéra

Co znamená slovo kariéra? Kariéra znamená pro různé lidi různé věci. Pro nás slovo kariéra znamená úspěšnou...
 
Nový začátek

Nový začátek

Nový začátek, nové cíle. Nový rok je také nový začátek a je obdobím, kdy se zamýšlíme nad úspěchy uplynulého...
 
Astrologie

Astrologie

Jakou roli hrají v astrologii dny? Astrologie souvisí s planetami i hvězdami. Astrologie týdne si můžete...
 
Nový rok

Nový rok

Nový rok, nové já? Nový rok přináší nová předsevzetí. Zde je několik tipů, jak dodržet novoroční...
 
 
 
 
906 700 500

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Informace shromážděné pomocí souborů cookie mohou zahrnovat, jak často navštěvujete webové stránky a z jaké země je prohlížíte. Dále

_