KVALITNÍ SLUŽBA
UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI
Naši zákazníky nás milují!
Janička my velice pomohla! Uršula

  Zavolejte nám  

906 55 00 22

  55 Kč/min vč. DPH  
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3.
55 Kč/min vč. DPH
 
[@template.text.sidewidget]
Esoterika

Esoterika

Co je esoterika? Esoterika je kolektivní pojem, který zahrnuje všechny činnosti, které otevírají cestu k poznání duchovního světa. Cesta k esoterice je láska.


"Esoterika." Je to jedno z módních slov naší doby, které používáme, když chceme upoutat pozornost na nějaké tajné učení. A skutečně obrací naši pozornost na vyšší způsob myšlení. Slovo esoterika se používá mnoha různými způsoby. Esoterika je pojem používaný pro okultismus. Tyto znalosti jsou skryté, tajemné, okultní a pro průměrného člověka uzavřené, na rozdíl od takzvaných exoterických věd, které jsou dostupné všem.
 
Výraz pochází z řeckého slova εσωτερική, esoterický ("vnitřní), který označuje následovníky těchto věd, vnitřní kruh, lidi, kteří jsou schopni rozeznávat spojení "esoterických věd", na rozdíl od "vnějšího kruhu" (exoteros), což označuje běžné lidí, kteří nejsou schopni pochopit hlubší souvislosti ve světě. I když je to pravda, tato interpretace nezahrnuje celou pravdu. 

Význam esoteriky, tajného poznání, vnitřního kruhu 

Je to těžko pochopitelné, protože v dnešním světě s větší pravděpodobností uvěříme věcem, které se dají uchopit ručně, protože myšlení, rozum je určeným intelektem. Esoterika je však v rozporu s dnešním světonázorem, protože zahrnuje znalosti, které jsou mimo představy člověka. Esoterika je kolektivní pojem, který zahrnuje všechny činnosti, které otevírají cestu k poznání duchovního světa. Mezi takové činnosti patří věštění, numerologie, feng šuej, magie a jiné. 

Pro mě je esoterika prostředkem seberealizace a sebepoznání. Každý, kdo se vydá na vnitřní cestu a snaží se dešifrovat sebe i ostatní, ten se věnuje esoterické činnosti. Esoterika tvrdí, že člověk je autonomní, nezávislý, pokud zná sám sebe, může to dělat pouze na základě vlastních schopností. Esoterismus se nedá naučit bez pomoci.
 
Esoterika souvisí s úzkou vírou, protože tuto vědu můžeme pochopit a provádět pouze tehdy, pokud máme víru. Cesta k esoterice je láska, pokud máte rádi sami sebe, druhého člověka můžete přijmout pouze takového, jaký je. To znamená, že láska je klíčem k víře. Tak, jak vše zde na Zemi je tvořeno vibracemi, a pokud je někdo náchylný na tyto vibrace a dokáže je otevřít, může pracovat v určité oblasti esoteriky. Neviditelný ovládá viditelné! 

Esoterika VS Exoterika 

Esoterika je řecké slovo. Znamená to vnitřní, skrytou, jinými slovy tajnou informaci. Opakem je exoterika, která je dostupná ve všech náboženstvích, vyučuje se na veřejnosti a zažívá ji kdokoliv. Exoterika je vše, co se učí a káže ve všech světových náboženstvích. Esoterické informace je možné získat pouze za cenu osobní zkušenosti.

 

Poznejte svůj Esoterika lépe! Zavolejte nám:

Blogger
DeniNová!
Online
Nová! DeniKód 24Věštba, Věštci , Věštění, Všichni věštci,...
 

Deni je vynikající numeroložka a astroložka, která vám může pomoci ve všech...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Dr. Martin
Online
Dr. MartinKód 31Jasnovidec, Věštba, Věštci , Věštec, Věštění,...
 

Dr. Martin se zabývá s psychoterapií. Pomáhá Vám v těžkých a složitých životních...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogger
Helena
Online
HelenaKód 280Věštění, Věštkyně, Věštírna online, Věštírna,...
 

Helena je fantastická a zkušená věštkyně a vědma. Pracuje s tarotovými kartami, dá...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Meli
Online
MeliKód 501Jasnovidka, Věštírna online, Věštění, Vědma, Výklad...
 

Měli je vynikající jasnovidka, která se dokáže přes svojí intuici a jasnocíteni...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
 
 

Doporučené příspěvky

Věštění

3350 Počet zhlédnutí

Odkud věštení pochází? Je možné se vůbec podívat do budoucnosti? Co je věštení? Věštění je předpovídání budoucnosti na základě magických praktik.

 

Co pre mňa znamená věštení

7362 Počet zhlédnutí

Co je to vlastně věštění a dá se doopravdy věštit? Věštení je magický proces.

 
 
 

Náklady za volání naše služby na číslo 906 55 00 22 budou účtovány na telefonu. Cena hovoru je 55 Kč/min vč. DPH

Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 

 
Klikněte zde a zavolejte!906 55 00 2255 Kč/min vč. DPH
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem