KVALITNÍ SLUŽBA
UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

  Zavolejte nám  

906 55 00 22

  55 Kč/min vč. DPH  
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3.
55 Kč/min vč. DPH
 
 
Zde jsou nejlepší věštci! Zavolejte teď!
906 55 00 22 
55 Kč/min vč. DPH
Esoterika

Esoterika

Co je esoterika? Esoterika je kolektivní pojem, který zahrnuje všechny činnosti, které otevírají cestu k poznání duchovního světa. Cesta k esoterice je láska.


"Esoterika." Je to jedno z módních slov naší doby, které používáme, když chceme upoutat pozornost na nějaké tajné učení. A skutečně obrací naši pozornost na vyšší způsob myšlení. Slovo esoterika se používá mnoha různými způsoby. 

Esoterika je pojem používaný pro okultismus. Tyto znalosti jsou skryté, tajemné, okultní a pro průměrného člověka uzavřené, na rozdíl od takzvaných exoterických věd, které jsou dostupné všem.
 
Výraz pochází z řeckého slova εσωτερική, esoterický ("vnitřní), který označuje následovníky těchto věd, vnitřní kruh, lidi, kteří jsou schopni rozeznávat spojení "esoterických věd", na rozdíl od "vnějšího kruhu" (exoteros), což označuje běžné lidí, kteří nejsou schopni pochopit hlubší souvislosti ve světě. I když je to pravda, tato interpretace nezahrnuje celou pravdu. 

Význam esoteriky, tajného poznání, vnitřního kruhu 

Je to těžko pochopitelné, protože v dnešním světě s větší pravděpodobností uvěříme věcem, které se dají uchopit ručně, protože myšlení, rozum je určeným intelektem. Esoterika je však v rozporu s dnešním světonázorem, protože zahrnuje znalosti, které jsou mimo představy člověka. Esoterika je kolektivní pojem, který zahrnuje všechny činnosti, které otevírají cestu k poznání duchovního světa. Mezi takové činnosti patří věštění, numerologie, feng šuej, magie a jiné. 

Pro mě je esoterika prostředkem seberealizace a sebepoznání. Každý, kdo se vydá na vnitřní cestu a snaží se dešifrovat sebe i ostatní, ten se věnuje esoterické činnosti. Esoterika tvrdí, že člověk je autonomní, nezávislý, pokud zná sám sebe, může to dělat pouze na základě vlastních schopností. Esoterismus se nedá naučit bez pomoci.
 
Esoterika souvisí s úzkou vírou, protože tuto vědu můžeme pochopit a provádět pouze tehdy, pokud máme víru. Cesta k esoterice je láska, pokud máte rádi sami sebe, druhého člověka můžete přijmout pouze takového, jaký je. To znamená, že láska je klíčem k víře. 

Tak, jak vše zde na Zemi je tvořeno vibracemi, a pokud je někdo náchylný na tyto vibrace a dokáže je otevřít, může pracovat v určité oblasti esoteriky. Neviditelný ovládá viditelné! 

Esoterika VS Exoterika 

Esoterika je řecké slovo. Znamená to vnitřní, skrytou, jinými slovy tajnou informaci. Opakem je exoterika, která je dostupná ve všech náboženstvích, vyučuje se na veřejnosti a zažívá ji kdokoliv. Exoterika je vše, co se učí a káže ve všech světových náboženstvích. Esoterické informace je možné získat pouze za cenu osobní zkušenosti.

 

Poznejte svůj Esoterika lépe! Zavolejte nám:

SofiaSofia
K dispozici
SofiaKód 526Věštba, Věštci , Věštec, Věštírna, Kartářka,...
 

Sofia pomáhá lidem s různými problémy. K výkladu používá cikánské karty, tarot,...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
MeliMeli
K dispozici
Nová! MeliKód 501Jasnovidka, Věštírna online, Věštění
 

Meli komunikuje s anděly. Pro komunikace používá pouze kyvadlo. Je jasnovidka od...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
TímeaTímea
K dispozici
TímeaKód 298Jasnovidka, Kartářka, Věštba, Věštci , Věštírna online
 

Tímea zdědila své schopnosti od svých předků. Předpovídá z cikánských karet. Chce...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
RenataRenata
K dispozici
Nová! RenataKód 25Jasnovidec, Jasnovidka, Kartářka, Vědma, Věštba,...
 

Renata je vynikající jasnovidka, má i dar jasnocítění. Když si ji vyberete, uděláte...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
 
 

Doporučené příspěvky

Co pre mňa znamená věštení

6635 Počet zhlédnutí

Co je to vlastně věštění a dá se doopravdy věštit? Věštení je magický proces.

 

Kartářka online

10439 Počet zhlédnutí

Můj život nebyl vždy jednoduchý, ale kartářka online mi pomohla. Kartářka online Vám vždy plnohodnotně odpoví na váš dotaz.

 

Tarot

9372 Počet zhlédnutí

Existuje velké množství tarotu dají se použít na jakoukoliv oblast lidského života. Význam jednotlivých karet je silně ovlivněn oblastí na kterou se ptáme, z tohoto důvodu je pro neznalé tarotu velmi obtížné porozumět a kartu správně interpretovat.

 

Věštba

16016 Počet zhlédnutí

Věštba nelže. Věštba je dar. Věštba osudu Vám pomůže.

 

Výklad andělských karet

3043 Počet zhlédnutí

Výklad andělských karet vám pomůže najít správnou cestu. Výklad andělských karet je pomoc pri řešení problému.

 

Výklad karet

8422 Počet zhlédnutí

Mnoho druhů karet se používá k věštění, výklad karet z tarotu, výklad z cikánských karet, andělské karty, francouzské karty etc. Výklad karet je jedním z nejpopulárnějších nástrojů věštění.

 
 
 

Náklady za volání naše služby na číslo 906 55 00 22 budou účtovány na telefonu. Cena hovoru je 55 Kč/min vč. DPH

Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 

 Klikněte zde a zavolejte!906 55 00 2255 Kč/min vč. DPH
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem