KVALITNÍ SLUŽBA UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

  Zavolejte nám na  

906 55 00 22

  55 Kč/min  
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3. 55 Kč/min
 
[@template.text.sidewidget]
Esoterika

Esoterika

Co je esoterika? Esoterika je kolektivní pojem, který zahrnuje všechny činnosti, které otevírají cestu k poznání duchovního světa


"Esoterika." Je to jedno z módních slov naší doby, které používáme, když chceme upoutat pozornost na nějaké tajné učení. A skutečně obrací naši pozornost na vyšší způsob myšlení. Slovo esoterika se používá mnoha různými způsoby. Esoterika je pojem používaný pro okultismus. Tyto znalosti jsou skryté, tajemné, okultní a pro průměrného člověka uzavřené, na rozdíl od takzvaných exoterických věd, které jsou dostupné všem.
 
Výraz pochází z řeckého slova εσωτερική, esoterický ("vnitřní), který označuje následovníky těchto věd, vnitřní kruh, lidi, kteří jsou schopni rozeznávat spojení "esoterických věd", na rozdíl od "vnějšího kruhu" (exoteros), což označuje běžné lidí, kteří nejsou schopni pochopit hlubší souvislosti ve světě. I když je to pravda, tato interpretace nezahrnuje celou pravdu. 

Význam esoteriky, tajného poznání, vnitřního kruhu 

Je to těžko pochopitelné, protože v dnešním světě s větší pravděpodobností uvěříme věcem, které se dají uchopit ručně, protože myšlení, rozum je určeným intelektem. Esoterika je však v rozporu s dnešním světonázorem, protože zahrnuje znalosti, které jsou mimo představy člověka. Esoterika je kolektivní pojem, který zahrnuje všechny činnosti, které otevírají cestu k poznání duchovního světa. Mezi takové činnosti patří věštění, numerologie, feng šuej, magie a jiné. 

Pro mě je esoterika prostředkem seberealizace a sebepoznání. Každý, kdo se vydá na vnitřní cestu a snaží se dešifrovat sebe i ostatní, ten se věnuje esoterické činnosti. Esoterika tvrdí, že člověk je autonomní, nezávislý, pokud zná sám sebe, může to dělat pouze na základě vlastních schopností. Esoterismus se nedá naučit bez pomoci.
 
Esoterika souvisí s úzkou vírou, protože tuto vědu můžeme pochopit a provádět pouze tehdy, pokud máme víru. Cesta k esoterice je láska, pokud máte rádi sami sebe, druhého člověka můžete přijmout pouze takového, jaký je. To znamená, že láska je klíčem k víře. Tak, jak vše zde na Zemi je tvořeno vibracemi, a pokud je někdo náchylný na tyto vibrace a dokáže je otevřít, může pracovat v určité oblasti esoteriky. Neviditelný ovládá viditelné.

Esoterika VS Exoterika 

Esoterika je řecké slovo. Znamená to vnitřní, skrytou, jinými slovy tajnou informaci. Opakem je exoterika, která je dostupná ve všech náboženstvích, vyučuje se na veřejnosti a zažívá ji kdokoliv. Exoterika je vše, co se učí a káže ve všech světových náboženstvích. Esoterické informace je možné získat pouze za cenu osobní zkušenosti.

 

Pokud si chcete promluvit o "Esoterika", můžete zavolat někomu z nás:

Blogger
Online
DeniKód 24Věštba, Věštci , Věštění, Všichni věštci,...
 

Deni je vynikající numeroložka a astroložka, která vám může pomoci ve všech...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogger
Online
HelenaKód 280Věštění, Věštkyně, Věštírna online, Věštírna,...
 

Helena je fantastická a zkušená věštkyně a vědma. Pracuje s tarotovými kartami, dá...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Online
JindřiškaKód 279Kartářka, Věštba, Věštci , Věštec, Věštění,...
 

Jindřiška k výkladu používá různé sady karet jako jsou Tarotové, Lenormand,...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Online
MeliKód 501Jasnovidka, Věštírna online, Věštění, Vědma, Výklad...
 

Měli je vynikající jasnovidka, která se dokáže přes svojí intuici a jasnocíteni...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Nová!
Online
Nová! MatyášKód 20Jasnovidec, Médium, Věštba, Věštci , Věštec,...
 

Navzdory svému mladému věku se Matyáš věnuje věštění již více než patnáct let....

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
 
 

Doporučené příspěvky

Věštění

4487 Počet zhlédnutí

Odkud věštení pochází? Je možné se vůbec podívat do budoucnosti? Co je věštení? Věštění je předpovídání budoucnosti na základě magických praktik

 

Věštení je dar

8496 Počet zhlédnutí

Věštění je dar? A dá se doopravdy věštit? Áno, věštení je dar. Věštení je magický proces. Věštci jsou všude

 
 
 
Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 
Klikněte zde a zavolejte!906 55 00 2255 Kč/min
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem