KVALITNÍ SLUŽBA UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

  Zavolejte nám na  

906 55 00 22

  55 Kč/min  
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3. 55 Kč/min
 
[@template.text.sidewidget]
Horoskop lásky

Horoskop lásky

Horoskop lásky pomáhá párům žít vzájemně harmonický život. Horoskop lásky spojuje dvanáct znamení zvěrokruhu


Přečtěte si svůj horoskop lásky:

Horoskop lásky pomáhá párům žít vzájemně harmonický život. Horoskop lásky ukazuje, kde to bude mít pár lehké v partnerském vztahu a naopak, kde se srazí. Láska je svazek dvou lidí, kteří si rozumějí. Rádi se dělí o zážitky, myšlenky, sny a společně plánují. Navazují spojení. Známé přísloví říká "lépe na dvě" a je to pravda. Kdybyste byli sami, s kým byste se podělili o radostné chvíle, které jste přežili?

S kým byste se podělili o bolest a problémy, které Vás trápí? Mít se na koho obrátit je skvělý dárek a je třeba si ho vážit. Horoskop lásky spojuje dvanáct znamení zvěrokruhu, které jsou rozděleny podle jednotlivých prvků - jsou to ohnivé, vodní, zemské a vzdušné znamení. Každý si najde k sobě cestu, jedna je možná trnitější, druhá méně a třetí zcela ideální. 

Horoskop lásky pro ohnivé znamení: Beran, Lev, Střelec 

Emocionální život: 

Domorodci tohoto živlu věří, že může existovat láska na první pohled: vždy, když potkají atraktivního člověka, cítí se zamilovaní. A to se jim stává poměrně často, protože se rádi socializují, jsou otevření, rádi se setkávají a chodí na rande. Jsou hořlaví, jejich láska hoří silným plamenem, ale pouze, dokud cítí, že se vztah vyvíjí podle jejich představ. 

Partnerský vztah:

 Kvůli podobným vlastnostem a podobnému vnímání lásky mohou vycházet dobře ve společném životě i v posteli. Jediným problémem je, že kvůli své tvrdé povaze se často mohou pohádat. Spojuje je smysl pro humor a optimistický světonázor. Z ostatních prvků mohou vytvořit harmonický vztah se vzduchem, který oživí oheň: mohou spolu hodně žertovat a o své hobby se často dělí. Voda je omezuje, zatímco Země je pro ně příliš praktická. 

Horoskop lásky pro zemská znamení: Býk, Panna, Kozoroh 

Emocionální život 

Tato znamení se drží svého prvku, což znamená, že stojí na zemi dvěma nohama. Málokdy je zaujme vášeň, ale jakmile v někom zjistí totéž plus, jejich láska je hluboká a dlouhotrvající. Ve vztahu je pro ně důležité, aby se vedle partnera cítili bezpečně, a protože jsou loajální, očekávají totéž i od partnera. Navzdory počátečnímu chladu jsou zamilovaní velmi smyslní.

Partnerský vztah

Protože všechny tři prvky jsou si vědomi svých povinností, mohou si navzájem najít partnera, protože rozumí povolání toho druhého. Pro své vážné a hluboké emoce plánují společnou budoucnost hned na začátku vztahu. Lidé s prvky země jsou s větší pravděpodobností přátelé, protože se navzájem fascinují svými myšlenkami, ale jejich představy o lásce jsou odlišné. Podobný vztah mají i se Střelcem, Lvem a Beranem.

Horoskop lásky pro vzdušné znamení: Blíženci, Váhy, Vodnář

Emocionální život

Lidé narození pod vlivem vzduchu obvykle upoutají na sebe pozornost svými komplimenty, vtipnými poznámkami a příběhy. Rádi se poznávají a vyprávějí, takže z příležitostných vztahů často vzplane láska. Kvůli své experimentální a zvědavé povaze rádi flirtují, ale většinou se svým životním partnerem vytvářejí skutečně hluboký vztah. A jaké vlastnosti by měla mít jejich životní láska? Má být vtipná a otevřená, pozornost a péči si velmi cení.

Partnerský vztah 

Lidé narozeni v tomto znamení drží pohromadě to, co jiná znamení rozděluje: kvůli jejich zvědavé povaze se navzájem neustále baví, a protože ani jeden z nich nechce nic vážného, o to více se do sebe zblázní. Rádi flirtují se znameními země a vody, ale vztah s nimi pro ně po čase začne být nudný. Ve Lvu, Střelci a Vodnáři mohou najít vášeň, která dokáže přetavit jejich fobii ze závazků. 

Horoskop lásky pro vodní znamení: Rak, Štír, Ryby 

Emocionální život 

Stejně jako má voda mnoho podob realizace, tak i tato znamení zvěrokruhu jsou proměnlivé: někdy jsou tiší, jindy se vášnivě bouří, objímají se, ale často mohou být mraziví. Emoce a pocity hrají v jejich životech ústřední roli: věří, že Velký On, druhá polovina, existuje. Hledají dlouho, rádi se poznávají, ale protože jsou zranitelní, pouštějí ke svým srdcím jen málo lidí. Hledají takové vztahy, kde si budou rozumět, a kde jinde by partnera mohli najít, jak v osobě, která je vášnivá podobně jako oni a poslouchá své intuice. 

Partnerský vztah

Změnu nálady vodních prvků nejlépe stabilizují původní znamení země a vnesou do jejich životů trochu bláznivosti. Mají podobný temperament jako ohnivé znamení a vzduch mezi nimi vře, ale jejich společný život je věčný boj. A se vzdušnými znameními mají tendenci spolu žít, ale střízlivý rozum a emoce zřídka najdou společný hlas.

 

Můžete zavolat našim věštcům a získat odpovědi na své dotazy

Online
 

Viktória je vynikající jasnovidka a věštkyně. Mnoho lidí se na ni obrací v...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
Online
 

Sofia pomáhá lidem s různými problémy. K výkladu používá cikánské karty, tarot,...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogy
Online
 

SANDRA je milá,empatická kartářka, která Vám pomůže nejlépe jak umí. Se SANDROU...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
Online
 

Maruška se narodila s požehnáním, o své znalosti se dělí s každým, kdo ji požádá o...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
Online
 

Martin se zabývá s psychoterapií. Pomáhá Vám v těžkých a složitých životních...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
 
 

Doporučené články

Věštění z karet

Věštění z karet

Jak funguje věštění z karet? Jak získáme odpovědi při věštění z karet? Odpověď je velmi jednoduchá- dělejte...
 
Kariéra

Kariéra

Co znamená slovo kariéra? Kariéra znamená pro různé lidi různé věci. Pro nás slovo kariéra znamená úspěšnou...
 
Nový začátek

Nový začátek

Nový začátek, nové cíle. Nový rok je také nový začátek a je obdobím, kdy se zamýšlíme nad úspěchy uplynulého...
 
Astrologie

Astrologie

Jakou roli hrají v astrologii dny? Astrologie souvisí s planetami i hvězdami. Astrologie týdne si můžete...
 
Nový rok

Nový rok

Nový rok, nové já? Nový rok přináší nová předsevzetí. Zde je několik tipů, jak dodržet novoroční...
 
 
 
Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 
Klikněte zde a zavolejte!906 55 00 2255 Kč/min
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem