KVALITNÍ SLUŽBA
UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI
Naši zákazníky nás milují!
Moc děkuji, nádherný výhled Bela

  Zavolejte nám  

906 55 00 22

  55 Kč/min vč. DPH  
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3.
55 Kč/min vč. DPH
 
[@template.text.sidewidget]
Horoskop lásky

Horoskop lásky

Která znamení se k sobě hodí? Horoskop lásky pomáhá párům žít vzájemně harmonický život. Horoskop lásky spojuje dvanáct znamení zvěrokruhu. 


Horoskop lásky pomáhá párům žít vzájemně harmonický život. Horoskop lásky ukazuje, kde to bude mít pár lehké v partnerském vztahu a naopak, kde se srazí. Láska je svazek dvou lidí, kteří si rozumějí. Rádi se dělí o zážitky, myšlenky, sny a společně plánují. Navazují spojení. Známé přísloví říká "lépe na dvě" a je to pravda. Kdybyste byli sami, s kým byste se podělili o radostné chvíle, které jste přežili? S kým byste se podělili o bolest a problémy, které vás trápí? Mít se na koho obrátit je skvělý dárek a je třeba si ho vážit. Horoskop lásky spojuje dvanáct znamení zvěrokruhu, které jsou rozděleny podle jednotlivých prvků - jsou to ohnivé, vodní, zemské a vzdušné znamení. Každý si najde k sobě cestu, jedena je možná trnitější, druhá méně a třetí zcela ideální. 

Ohnivé znamení: Beran, Lev, Střelec 

Emocionální život: 

Domorodci tohoto živlu věří, že může existovat láska na první pohled: vždy, když potkají atraktivního člověka, cítí se zamilovaní. A to se jim stává poměrně často, protože se rádi socializují, jsou otevření, rádi se setkávají a chodí na rande. Jsou hořlaví, jejich láska hoří silným plamenem, ale pouze, dokud cítí, že se vztah vyvíjí podle jejich představ. 

Partnerský vztah:

 Kvůli podobným vlastnostem a podobnému vnímání lásky mohou vycházet dobře ve společném životě i v posteli. Jediným problémem je, že kvůli své tvrdé povaze se často mohou pohádat. Spojuje je smysl pro humor a optimistický světonázor. Z ostatních prvků mohou vytvořit harmonický vztah se vzduchem, který oživí oheň: mohou spolu hodně žertovat a o své hobby se často dělí. Voda je omezuje, zatímco Země je pro ně příliš praktická. 

Zemská znamení: Býk, Panna, Kozoroh 

Emocionální život 

Tato znamení se drží svého prvku, což znamená, že stojí na zemi dvěma nohama. Málokdy je zaujme vášeň, ale jakmile v někom zjistí totéž plus, jejich láska je hluboká a dlouhotrvající. Ve vztahu je pro ně důležité, aby se vedle partnera cítili bezpečně, a protože jsou loajální, očekávají totéž i od partnera. Navzdory počátečnímu chladu jsou zamilovaní velmi smyslní.

Partnerský vztah

Protože všechny tři prvky jsou si vědomi svých povinností, mohou si navzájem najít partnera, protože rozumí povolání toho druhého. Pro své vážné a hluboké emoce plánují společnou budoucnost hned na začátku vztahu. Lidé s prvky země jsou s větší pravděpodobností přátelé, protože se navzájem fascinují svými myšlenkami, ale jejich představy o lásce jsou odlišné. Podobný vztah mají i se Střelcem, Lvem a Beranem.

Vzdušné znamení: Blíženci, Váhy, Vodnář

Emocionálních život

Lidé narození pod vlivem vzduchu obvykle upoutají na sebe pozornost svými komplimenty, vtipnými poznámkami a příběhy. Rádi se poznávají a vyprávějí, takže z příležitostných vztahů často vzplane láska. Kvůli své experimentální a zvědavé povaze rádi flirtují, ale většinou se svým životním partnerem vytvářejí skutečně hluboký vztah. A jaké vlastnosti by měla mít jejich životní láska? Má být vtipná a otevřená, pozornost a péči si velmi cení.

Partnerský vztah 

Lidé narozeni v tomto znamení drží pohromadě to, co jiná znamení rozděluje: kvůli jejich zvědavé povaze se navzájem neustále baví, a protože ani jeden z nich nechce nic vážného, o to více se do sebe zblázní. Rádi flirtují se znameními země a vody, ale vztah s nimi pro ně po čase začne být nudný. Ve Lvu, Střelci a Vodnáři mohou najít vášeň, která dokáže přetavit jejich fobii ze závazků. 

Vodní znamení: Rak, Štír, Ryby 

Emocionální život 

Stejně jako má voda mnoho podob realizace, tak i tato znamení zvěrokruhu jsou proměnlivé: někdy jsou tiší, jindy se vášnivě bouří, objímají se, ale často mohou být mraziví. Emoce a pocity hrají v jejich životech ústřední roli: věří, že Velký On, druhá polovina, existuje. Hledají dlouho, rádi se poznávají, ale protože jsou zranitelní, pouštějí ke svým srdcím jen málo lidí. Hledají takové vztahy, kde si budou rozumět, a kde jinde by partnera mohli najít, jak v osobě, která je vášnivá podobně jako oni a poslouchá své intuice. 

Partnerský vztah

Změnu nálady vodních prvků nejlépe stabilizují původní znamení země a vnesou do jejich životů trochu bláznivosti. Mají podobný temperament jako ohnivé znamení a vzduch mezi nimi vře, ale jejich společný život je věčný boj. A se vzdušnými znameními mají tendenci spolu žít, ale střízlivý rozum a emoce zřídka najdou společný hlas.

 

Poznejte svůj Horoskop lásky lépe! Zavolejte nám:

ViktóriaViktóriaNová!
K dispozici
Nová! ViktóriaKód 29Jasnovidka, Kartářka, Věštci , Věštění, Věštírna,...
 

Viktória je vynikající jasnovidka a věštkyně. Mnoho lidí se na ni obrací v...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogger
VenušeVenuše
K dispozici
VenušeKód 580Věštba, Věštkyně, Věštění, Věštírna, Všichni...
 

Venuše Vám pomůže pomocí tarotových a mariášových karet nalézt odpovědi na všechny...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
SofiaSofia
K dispozici
SofiaKód 526Věštba, Věštci , Věštec, Věštírna, Kartářka,...
 

Sofia pomáhá lidem s různými problémy. K výkladu používá cikánské karty, tarot,...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogger
SandraSandra
K dispozici
SandraKód 282Jasnovidka, Kartářka, Věštkyně, Věštírna online,...
 

SANDRA je milá,empatická kartářka, která Vám pomůže nejlépe jak umí. Se SANDROU...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
 
 

Doporučené příspěvky

 
 

Náklady za volání naše služby na číslo 906 55 00 22 budou účtovány na telefonu. Cena hovoru je 55 Kč/min vč. DPH

Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 

 
Klikněte zde a zavolejte!906 55 00 2255 Kč/min vč. DPH
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem