Stisknutím tlačítka 1 se spojíte s první dostupnou osobou. Stisknutím tlačítka 2 si můžete poslechnout prezentace. Stisknutím tlačítka 3 si můžete vybrat, s kým chcete mluvit. 70 Kč/min
 
[@template.text.sidewidget]
Horoskop na jeden rok

Horoskop na jeden rok

Pokud jste se narodili ve znamení Lva, Panny, Vah a Štíra, pak v tomto článku najdete svůj horoskop na jeden rok


Horoskop na jeden rok pro Lva (23. července - 22. srpna)

Tento rok bude pro narozené ve Lvu velkou zkouškou. Zejména z finančního hlediska to může způsobit potíže, proto je velmi důležité vytvořit si určité rezervy. Také utrácejte zodpovědně. Nesnažte se s nikým soutěžit. Neberte si nic, co můžete zaplatit pouze úvěrem: výlety do zahraničí, večírky atd.

Musíte být také rozumní, protože se vám může náhle naskytnout příležitost, která vás připraví o řeč. Neměli byste nic uspěchat. Tak horkou kaši byste nesnědli. 
Na začátku roku mohou být Lvi netrpěliví a podráždění. Pokud se nedokážou ovládat, mohou se s partnerem rozejít. Pokud to nechtějí udělat, musí ovládat své pocity, i když jsou přesvědčeni, že mají pravdu.

Na začátku jara o sebe pečujte. Základem je cestovat opatrně. Pokud neřídíte zodpovědně, riskujete vážné nehody. To se nesmí brát na lehkou váhu. Později se vám může stát "nehoda" v práci, pokud se necháte rozptýlit. Kromě toho by bylo vhodné vyhnout se konfliktům. Zvláště se šéfem. Kolem svých narozenin budou mít Lvi pocit, že se dotkli Boží nohy. Budou mít opravdu skvělou pozici. Všechno Vám hraje do karet.

Vyplatí se využít příležitostí, které se Vám naskytnou, ale nebuďte samolibí a nedůvěřiví, pokud Vám slibují, že můžete vydělat spoustu peněz bez práce. Přibližně ve stejnou dobu přichází v úvahu cesta do zahraničí, práce nebo studium. Protože můžete jezdit na koni s jedním zadkem, musíte se rozhodnout, který si vyberete.

Samozřejmě by byla škoda, kdybyste některou z nich vynechali. Upřednostněte tu, která vám nejvíce vyhovuje, tj. tu, kterou nemusíte měnit nebo v ní dělat něco jiného než to, v čem jste opravdu dobří. Na podzim musíte být finančně obezřetní. Snažte se nezadlužovat a snažte se co nejdříve splatit stávající půjčky. Není to nemožné, pokud budete utrácet úsporněji a vzdáte se několika luxusních věcí.

Mezitím se nelitujte. Podívejte se kolem sebe, v jakých horších a těžších podmínkách lidé žijí a jak jsou šťastní - protože je věčnou pravdou, že peníze vás šťastnými neudělají. Lvi budou mít na konci roku spoustu energie. Bylo by dobré je využít kreativním a užitečným způsobem. Najděte věc nebo organizaci, která se zabývá charitativní činností. Určitě by se vám hodil další nadšený pomocník. Tímto způsobem můžete v roce 2022 udělat radost nejen sobě, ale i potřebným. 

Horoskop na jeden rok pro Pannu (23. srpna - 22. září)

Rok 2022 přináší do života lidí narozených ve znamení Panny velkou proměnu. Měli by očekávat změny téměř ve všech oblastech, zejména u sebe. Je to skvělá příležitost dát si věci vnitřně do pořádku, to znamená odpustit si. Přijmout a dokonce milovat sebe sama. Zhodnotit své úspěchy a být na ně hrdý.

Neočekávejte uznání zvenčí, pokud jste uvnitř stále nespokojeni. Další důležitou oblastí v tomto roce budou vztahy. Pokud máte partnera, můžete brát vztah vážněji. Svatba, nebo společné bydlení nejsou vyloučeny. Pokud ještě nemáte partnera, přihlásí se další zájemci. Může docházet k nejasnostem.

Panny čeká na začátku roku velké setkání. Nestyďte se. Buďte sami sebou. Nepovažujte se za méněcenné než ostatní. Z toho může vzejít láska, ale jen pokud dokážete odložit své kritické já. Přijměte sebe i druhého takového, jaký je. To je základní podmínka pro to, abyste se mohli posunout dál.

Na jaře musíte být především obezřetní, pokud jde o vaše finance. Nemusíte si odepírat všechno. Dávejte si pozor na své výdaje. Napište si rozpočet a sledujte své denní výdaje. To vám ukáže, kam peníze směřují. Riskujete, že se později ve vašem životě objeví konflikt. Neberte všechno tak vážně. Nemyslete hned na nejhorší.

Letos v létě se místo přemýšlení zaměřte na praktické věci. Místo vymýšlení konspiračních teorií se soustřeďte na svou práci. Na tom není nic špatného. Pokud svou práci děláte poctivě, nemusíte se ničeho obávat. Všimněte si také, kolik je kolem vás ochotných lidí. Neváhejte je použít. S klidem je vyrušte.

Na podzim mohou Panny trápit problémy ve vztazích. Je čas si uvědomit, že když se budete trápit, nic nebude snazší. Pokud jste ve vztahu, smiřte se s tím, že váš partner není ze dřeva. Je naprosto normální mít pocity, které mohou někdy způsobovat výkyvy nálad. Dopřejte si je. Není to luxus.

Na konci roku se finance uklidňují, ale v rodině může panovat napětí. Pokud dokážete zachovat klid, můžete situaci rychle vyřešit. Některé změny byste měli očekávat i doma. Je lepší, když převezmete kontrolu. Takto mohou lidé ve znamení Panny odejít z roku s vědomím, že udělali, co měli, a že mají plné právo být spokojeni sami se sebou a s uplynulými 12 měsíci.

Horoskop na jeden rok pro Váhy (23. září - 22. října)

V roce 2022 se Váhy mohou cítit zkoušeny blízkými lidmi. Nejčastěji někdo něco slíbí. Plánování začne s velkým nadšením a pak se zastaví. Neměli byste z toho být nervózní. Ve vlastním zájmu to neprožívejte jako zklamání.

Smiřte se s tím, že čas a další okolnosti ještě nedozrály. Pokud tak učiníte, můžete později pokračovat v tom, co bylo zastaveno. Kromě toho je v roce 2022 nejdůležitější vaše zdraví. Chraňte především své zdraví. Nejdůležitějším bodem je vodní bilance. Pijte více. Nejen v horkém počasí, ale neustále.

Napětí v rodině se může na začátku roku zvýšit. Není to nic nového, jen ten tlak už může být neúnosný. Možná by stálo za to uspořádat smírčí setkání. Otevřete všem oči a uvědomte si, že to není dobré pro nikoho. Mezitím zastupujte své vlastní zájmy. Na začátku jara se věnujte svému partnerovi. Neberte si špatně, když se rozčílí. Každý může mít špatné dny.

To ovšem neznamená, že můžete Váhy používat jako boxovací pytel. Pokud ještě nemáte partnera, můžete si ho najít. Jejich charakteristickým rysem bude mladistvý styl, rychlý projev a bezprostřednost. Později budou muset být finančně obezřetní. Nebojte se říct dítěti nebo kamarádovi ne. V létě budete potřebovat hodně trpělivosti.

Najdou se kolegové a přátelé, kteří téměř vyprovokují hádku - ale na hádku jsou potřeba dva. Pokud Váhy odolávají pokušení, nebude to fungovat. Buďte rozumní a vyjádřete svůj názor v klidu. I doma se může objevit nečekaný úkol: buď se něco náhle pokazí, nebo stará záležitost už nesnese odkladu.

Pronikněte k jádru věci. Je lepší se problému zbavit co nejdříve. I když to stojí peníze. Uvidíte, že se poté budete cítit mnohem lépe. Konečně se bude dobře vracet domů, a to stojí za každou korunu. Kolem svých narozenin budete muset dbát o své zdraví. Berte každý malý příznak vážně a nechte se vyšetřit. Pokud se objeví nějaké drobné abnormality, budete vědět, na co si dát pozor.

V posledních měsících roku budete mnohem více fit a plní energie než v roce předchozím. Využijte toho a vyrazte ven. Užijte si krásu zimy na úžasném místě. Udělejte si radost sami, nebo nechte ostatní, aby udělali radost vám. Zatím cestujte opatrně a nepřestávejte se hýbat. Spěch může způsobit zranění. Je lepší se mu vyhnout. Závěrem mohou Váhy na závěr roku konstatovat, že navzdory obtížím dosáhly v mnoha oblastech velkého pokroku. Posílili se fyzicky, duševně i duchovně.

Horoskop na jeden rok pro Štíra (23. října - 21. listopadu)

Rok 2022 by mohl být pro lidi ve znamení Štíra rokem velkých příležitostí a štěstí. Jedinou podmínkou je: buďte kreativní. Odvažte se něco změnit. Dívejte se na každou situaci, jako byste ji viděli poprvé. Odložte minulé stížnosti a řešení a začněte znovu. Budete se cítit dobře, když budete k životu přistupovat s dětskou naivitou.

Problémy nemusíte brát příliš vážně, protože vždy byly, jsou a budou, ale vždy existuje řešení. Pokud jsou kreativní, zjistí, že problém a řešení jdou ruku v ruce. Rok začínají tím, že si vyjasňují staré problémy v práci. Nebuďte nervózní. Požádejte o dostatek času nebo si ho dopřejte. Pokud si dáte čas na rozmyšlenou, zjistíte, kdo udělal jakou chybu. Převezměte odpovědnost, pokud to byli oni. Nestyďte se - chyby dělá jen ten, kdo něco dělá.

Na jaře jezděte velmi opatrně. Na křižovatkách buďte vždy opatrní. Podívejte se na záměry druhého účastníka silničního provozu. Pokud to není jasné, nechte ho jít. Jen tak se vyhnete nehodě. Ve vztahu to nebude snadné jasně vidět. Netlačte na to. Letos v létě můžete očekávat velký úspěch, vážné uznání a dokonce i povýšení ve své profesi.

Chop se příležitosti a využij ji. Konečně se někdo chová jako ochránce. To je třeba ocenit, protože i Štíři dostanou jen to, co si zaslouží, a nyní se zdá, že se dějí velké věci. Na podzim budou ve svém živlu. Hlavně se ujistěte, že moc nemluvíte. Čím méně budete mluvit o svých plánech nebo o tom, co jste zjistili, tím lepší bude pokračování.

Vzlétněte. Uvolněte svou kreativitu a představivost. Toho můžete dosáhnout v jakémkoli umění nebo sportu. Jde o to, abyste si to užili. Čím více zdrojů potěšení v životě najdete, tím více energie budete mít. Na konci roku na tom nebudou vaše finance špatně, ale musíte být rozumní. Nepouštějte se do utrácení. Nedávejte ani nepůjčujte.

V opačném případě bude transakce trvat déle, než si myslíte. Je lepší se tomu vyhnout. Použijte zásadu "dávat a brát", tj. odložte něco stranou. Pokud tak učiníte, můžete si připít na Silvestra uprostřed velké party. S rokem se můžete rozloučit s úsměvem a na uplynulých 12 měsíců se ohlédnout s naprostou spokojeností.

 
K DISPOZICI
 

Vlasta vykládá karty již od dětství. Dar jasnozřivosti dostala od své matky. Má...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
K DISPOZICI
 

Sofia pomáhá lidem s různými problémy. K výkladu používá cikánské karty, tarot,...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
blogy
K DISPOZICI
 

Jana se zabývá s astrologií již 20 let, tarotem více jak 10 let. Ve své praxi se...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
K DISPOZICI
 

Když se obrátíte na Cílii, můžete si usnadnit a zkrášlit každodenní život,...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
 

Zajímavé články ke čtení

Věštění z karet

Věštění z karet

Jak funguje věštění z karet? Jak získáme odpovědi při věštění z karet? Odpověď je velmi jednoduchá -...
 
Kariéra

Kariéra

Co znamená slovo kariéra? Kariéra znamená pro různé lidi různé věci. Pro nás slovo kariéra znamená úspěšnou...
 
Nový začátek

Nový začátek

Nový začátek, nové cíle. Nový rok je také nový začátek a je obdobím, kdy se zamýšlíme nad úspěchy uplynulého...
 
Astrologie

Astrologie

Jakou roli hrají v astrologii dny? Astrologie souvisí s planetami i hvězdami. Astrologie týdne si můžete...
 
Nový rok

Nový rok

Nový rok, nové já? Nový rok přináší nová předsevzetí. Zde je několik tipů, jak dodržet novoroční...
 
 
 
 
906 700 500

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Informace shromážděné pomocí souborů cookie mohou zahrnovat, jak často navštěvujete webové stránky a z jaké země je prohlížíte. Dále

_