KVALITNÍ SLUŽBA UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

  Zavolejte nám na  

906 55 00 22

  55 Kč/min  
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3. 55 Kč/min
 
[@template.text.sidewidget]
Horoskop na příští rok

Horoskop na příští rok

Přečtěte si horoskop na příští rok Berana, Býka, Blíženců a Raka. Horoskop poskytuje informace o životě daného znamení


Rok 2022 bude rokem sebepoznání. Hvězdy povzbudí lidi, aby na sobě pracovali a zlepšovali se v různých oblastech. Některé problémy se letos konečně projeví, ale brzy se zastaví. Bude tedy zapotřebí optimismu a vytrvalosti. Nakonec uspějí ti, kteří se nezastaví, nevzdají se, ale budou pokračovat v započaté práci. V tomto článku si můžete přečíst roční horoskop Berana, Býka a Blíženců a Raka.

Horoskop na příští rok pro Berany (21. března - 20. dubna)

Rok 2022 přinese znamení Berana úspěch v mnoha oblastech. Nejzajímavější z nich budou pravděpodobně vztahy. Budou si muset dvakrát rozmyslet, zda se jim vyplatí držet v ohni další želízka. Nejenže jim hrozí, že budou přistiženi, ale věnovat se dvěma nebo více zaměstnáním je únavné. Zároveň je pravda, že Beranům se daří, když se mohou rozvášnit, když mohou prožívat svou vášeň.

Láska je jejich životní silou, ale je moudřejší to s ní nepřehánět. Měli by být připraveni na to, že někdo, kdo je pro ně důležitý, může na čas zmizet z jejich života.Pravděpodobně ne natrvalo, ale budou muset žít se ztrátou. Je lepší, když se z toho nesnaží "umřít", ale nechat to být. Pokud se jim to podaří, je pravděpodobnější, že je získají zpět.

Na začátku roku budou Berani plní energie, ale budou ji muset využít s rozumem. Je důležité užívat si života, ale nezanedbávat práci. Pokud se dostatečně nesnaží, mohou se dostat do konfliktu se svým šéfem. Mezitím se musí o svého partnera dobře postarat. Pokud se druhá osoba chová nepřiměřeně, neberte to na lehkou váhu. Bude potřeba trávit více času o samotě. Stáhněte se z okolního světa a věnujte se jeden druhému.

Na jaře si dávejte větší pozor na své peníze a na svého partnera. Na začátku léta můžete zažít finanční otřesy. Nespěchejte. Požádejte o radu a trpělivě vyčkejte. V polovině léta bude Beran ve vášnivé, milostné náladě. Chce dobývat a svádět. Dělejte to, ale ne na úkor svých povinností. Pokud jim láska vezme rozum z hrsti, mohou přijít o lepší pozice a uznání.

Pak jsou netrpělivost a chamtivost to nejhorší, co můžete zažít. Uvolněte nahromaděné napětí například sportem, jinak byste se mohli zranit nebo onemocnět. Podzim je časem tvrdé práce. Dělejte svou práci potichu. Nedělejte rozruch. Nečekejte pochvalu, když jste splnili svou povinnost. Na konci roku se vám může naskytnout příležitost vycestovat, pracovat, nebo studovat v zahraničí.

Neříkejte hned ano. Některé parametry se projeví až později a je dobré se rozhodnout, kdy se projeví. V roce 2022 se Berani mohou hodně těšit. Dosažený pokrok si mohou udržet, pokud budou zdrženlivější a uvážlivější. K tomu potřebují vidět dál, než na svůj nos.

Horoskop na příští rok Býka (21. dubna - 20. května)

 V roce 2022 budou muset lidé ve znamení Býka pečovat o své zdraví. Drobné příznaky by neměly být brány na lehkou váhu, protože se jedná o příznaky. Je to podvědomí, které říká vědomé části, že se necítíte dobře. Nejlepším lékem je pohyb, zejména na čerstvém vzduchu. Co nejvíce se pohybujte právě tam.

Vyplatí se naučit se několik dechových cvičení a pravidelně je provádět. Rok 2022 by mohl být pro Býky rokem splněných snů. Pokud dokážou vyjádřit to, co chtějí, s pevným přesvědčením, ale bez přehánění, mohou toho dosáhnout. Prvním krokem je tedy mít naději, druhým krokem je rozpoznat potenciál. Nesmí propásnout žádnou příležitost, která se jim naskytne.

Buďte otevření a ostražití. Letos se Vám mohou stát velké věci, o kterých jste dosud jen snili. Ale když vám život hodí míč, musíte se ho chopit. Neváhejte, protože pokud si toho nevšimnou oni, všimne si toho někdo jiný. Zpětně toho mohou litovat, ale mohou si to vyčítat jen sami. 
Rok může pro Býky začít napjatě.

Doma i v práci mají před sebou velké úkoly. Budou muset podávat dobré výkony ve dvou oblastech najednou. To není nemožné, pokud si zachovají chladnou hlavu. Každé ráno by si měli připomínat, že mají dostatek trpělivosti a zkušeností, aby zvládli úkoly, které je čekají.

Na začátku jara by mělo být vaší prioritou zdraví. Pro Býky není nic důležitějšího než udržet si zdraví. Při každém pohybu musí dbát o svou fyzickou pohodu. Nebyl by dobrý nápad padnout do postele. Měli by odpočívat dobrovolně, nikoli nuceně kvůli nemoci. V den jejich narozenin ať jsou sochami trpělivosti, klidu a tiché vytrvalosti.

Jen tak můžete předcházet konfliktům a řešit je doma i v práci. V létě se mohou rozhodnout pro koupi nemovitosti nebo rekonstrukci domu. Neváhejte zapojit rodinu a přátele. Samozřejmě je důležité nástroje důkladně připravit a vypracovat přesný "scénář".

Pokud ano, bude to zábavná akce. Dávejte si velký pozor, abyste to nepřehnali. Pokud se o sebe nestaráte, můžete se snadno zranit. Nestojí to za to. Na podzim si možná splníte dlouholetý sen, ve který jste doufali už několik let. Je neuvěřitelné, jak beznadějné záležitosti lze vyřešit. Může je to utvrdit v přesvědčení, že zázraky se skutečně dějí.

Není ostuda být dojatý. Na konci roku se můžete spolehnout na podporu partnera nebo přátel. Opět zjistíte, že jste obklopeni mnoha skvělými lidmi. Pokud ještě nemáte partnera, možná někoho potkáte.

Horoskop na příští rok pro Blíženců (21. května - 21. června)

Rok 2022 poskytne Blížencům příležitost vyřešit mnoho problémů. Berte tyto příležitosti velmi vážně. Musíte vědět, že úspěch současnosti a budoucnosti může záviset na tom, zda se jasně a trvale zbavíte minulosti. Možná vás letos několikrát přepadne nostalgie. Nebojte se, nic se neděje. Přemýšlejte o tom, co se stalo, a poučte se z toho.

Odpusťte všem zúčastněným a jděte dál se vztyčenou hlavou. V práci musíte být rozumní. Dostanete spoustu pracovních nabídek. Nepřehánějte to. Musíte se rozhodnout. Budování kariéry nesmí jít na úkor vašeho osobního života a odpočinku, protože se vám naskytne skvělá příležitost.

Na začátku roku se vrhněte do studia. Pokračujte ve studiu nebo se zapište do kurzu. Budete ve skvělé náladě. Byla by škoda nechat ji odejít. Znalosti a kontakty, které jste získali během studia, se vám budou hodit i později. Budete mít spoustu příležitostí ukázat, co v práci umíte. Dávejte pozor, abyste se neunavili. Na jaře si dávejte velký pozor na to, komu co říkáte. Pokud si nedáte pozor, můžete někoho naštvat.

Musíte se naučit zachovávat tajemství. V této oblasti budete podrobeni zkoušce. Pokud selžete, selžete. Berte své pracovní a rodinné závazky vážně. Nezanedbávejte ani jedno. Musíte se také vyrovnat s minulostí, nebo s nevyřešenými problémy z minulosti. Může být bolestivé se s tím vyrovnat, ale do léta máte čas na ukončení volných konců.

Léto pak můžete věnovat aktuálním záležitostem, jako je přestavba, nákup nábytku nebo renovace domu. Neplýtvejte časem a penězi. Investice do vašeho domova vám přinese mnohem lepší pocit. Nevyměňujete jen záclony, ale i sami sebe. Vstupte do podzimu. Pro svou kariéru můžete nyní udělat mnoho. Mohli by se vrátit staří lidé a příležitosti.

Zvedněte vlákno. To, že někdo nebo něco bylo přítomno dříve, neznamená, že nemůžete být úspěšní nyní. Byla by škoda přijít o tak skvělou výzvu. V posledních měsících roku čeká Blížence mnoho vzrušujících setkání. Nebude pro ně obtížné přijmout všechna pozvání.

Jděte všude. Nikdy nevíte, kde na vás bude čekat láska, nový přítel nebo patron. Pokud máte partnera, je nejtěžším a nejdůležitějším úkolem věrnost. Rok 2022 je rozloučením s některými nedokončenými záležitostmi, ale vše vypadá slibně.

Horoskop na příští rok pro Raka (22. června - 22. července)

V roce 2022 mohou lidé narození ve znamení Raka očekávat mnoho velkých změn. Především v rodinných vztazích: někdo se odstěhuje, někdo se přistěhuje nebo se přistěhují Raci. Může se narodit nový člen rodiny, nebo starší příbuzný může potřebovat pomoc.

Ty by neměly být vnímány jako problém, ale jako úkol, protože pokud začnou dělat problémy, mohou druhé straně ublížit a situaci zkomplikovat. Buďte rádi, že máte rodinu. A to znamená, že se o vás vždy někdo postará. V práci mohou nastat neočekávané situace. Zpočátku se to může zdát nemožné a "strmé", ale časem se řešení objeví samo. Proto byste neměli spěchat. 

Letošní rok začal skvěle. Budete plní nadšení, plánů a víry, že to půjde. Nenechte se unést a nečekejte, že ostatní budou stejně nadšení jako vy. Toto očekávání může být zdrojem sporů ve vašem vztahu. Konfliktům je lepší se vyhnout. Měly byste také optimalizovat své výdaje. Je důležité zbavit se všech zbytečných výdajů.

Pokud máte půjčku, splaťte ji co nejdříve nebo ji přeložte na jiný termín. To by mělo být vaší nejvyšší prioritou. Letošní jaro přináší Rakům v mnoha oblastech velké výzvy. Nejprve se musí soustředit na svou práci. Nesmí dělat chyby a je jim zakázáno jít proti šéfovi. Na druhou stranu se musí dobrovolně vzdát některých nákladných snů.

Je lepší nečekat, až to budou muset udělat z nutnosti. Nechte to být, pokud si kvůli tomu nevytvoříte dluh. Letos v létě vás čeká velká změna v domácnosti. Stěhování, majetkové záležitosti nebo změna dispozice nejsou vyloučeny. Mezitím se v práci mohou objevit nové povinnosti a/nebo nové vedení a kolegové.

Někdy to může být trochu stresující. Proto je důležité, abyste se o víkendu dostatečně vyspali a co nejvíce si odpočinuli. Letos na podzim se věnujte sobě a svému vztahu. Při cestování buďte opatrní a obezřetní. Spěch a pobíhání v sobě skrývá nebezpečí. Najděte si čas na svého partnera. Je třeba strávit co nejvíce času o samotě.

Musíte se chránit před "drtí" rychlého světa. Organizujte společné aktivity. Choďte společně na procházky, výlety, do divadla apod. Tyto zážitky mohou posílit vaše pouto. Pokud ještě nemáte partnera, nehledejte ho na podzim. Nyní je na to příliš napjatá doba.

Na konci roku budou Raci ve stejně dobré kondici jako na začátku roku. Jediné, čeho by se měli vyvarovat, je sentimentalita. Je v pořádku mít pocity, ale nepřehánějte to. Najděte správnou rovnováhu. Mezitím pečujte o své zdraví. Dobře se oblečte, abyste neprochladli. 
Pokud to dokážete, můžete se s rokem 2022 rozloučit s úsměvem na tváři. Budete mít co oslavovat. Především sami sebe.

 

Můžete zavolat našim věštcům a získat odpovědi na své dotazy

Online
 

Tamara pomáhá lidem, kteří se těžko vyrovnávají se smrtí své blízké, umí se napojit...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogy
Online
 

SANDRA je milá,empatická kartářka, která Vám pomůže nejlépe jak umí. Se SANDROU...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
Online
 

Maruška se narodila s požehnáním, o své znalosti se dělí s každým, kdo ji požádá o...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
Online
 

Martin se zabývá s psychoterapií. Pomáhá Vám v těžkých a složitých životních...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
Online
 

Jindřiška k výkladu používá různé sady karet jako jsou Tarotové, Lenormand,...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
 
 

Doporučené články

Věštění z karet

Věštění z karet

Jak funguje věštění z karet? Jak získáme odpovědi při věštění z karet? Odpověď je velmi jednoduchá- dělejte...
 
Kariéra

Kariéra

Co znamená slovo kariéra? Kariéra znamená pro různé lidi různé věci. Pro nás slovo kariéra znamená úspěšnou...
 
Nový začátek

Nový začátek

Nový začátek, nové cíle. Nový rok je také nový začátek a je obdobím, kdy se zamýšlíme nad úspěchy uplynulého...
 
Astrologie

Astrologie

Jakou roli hrají v astrologii dny? Astrologie souvisí s planetami i hvězdami. Astrologie týdne si můžete...
 
Nový rok

Nový rok

Nový rok, nové já? Nový rok přináší nová předsevzetí. Zde je několik tipů, jak dodržet novoroční...
 
 
 
Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 
Klikněte zde a zavolejte!906 55 00 2255 Kč/min
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem