KVALITNÍ SLUŽBA UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

  Zavolejte nám na  

906 55 00 22

  55 Kč/min  
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3. 55 Kč/min
 
[@template.text.sidewidget]
Kariéra

Kariéra

Co znamená slovo kariéra? Kariéra znamená pro různé lidi různé věci. Pro nás slovo kariéra znamená úspěšnou životní cestu


Jak rozumíme pojmu kariéra? Pro nás slovo kariéra znamená úspěšnou životní cestu. Dnes se pojem práce značně rozšířil a zahrnuje i osobní obsah. Zatímco v dřívějším pojetí byla práce především zdrojem peněz a prostředkem k obživě, v dnešní době přikládáme přinejmenším stejný význam roli práce z hlediska seberealizace a rozvoje jedince. Pro pracujícího člověka je stále důležitější najít si práci, která mu poskytne příležitost k osobnímu naplnění a rozvoji schopností a dovedností.

Slovo úspěch má ve slovníku asi každý. Co je tedy úspěch? Za úspěch považujeme dosažení jakéhokoli cíle. Nemáme však na mysli jen cíle v práci, ale také cíle v soukromém životě - v rodině a ve vztahu k sobě samým. Věříme, že jednou z nejdůležitějších věcí v životě je najít rovnováhu mezi oběma.

Vždyť jen část svého života trávíte v práci a druhou část doma s rodinou a přáteli, v jiné komunitě. Práce, kariéra a soukromý život jsou dvě strany jedné mince, takže je nelze oddělit. Skutečně plnohodnotný život můžete žít jen tehdy, když najdete rovnováhu mezi oběma. Musíme přiznat, že to není snadné.

Manželství a kariéra

Je manželství pro ženy stále důležité? Může být ve světě, který se stále více odcizuje, šťastný někdo, kdo si vybere odloučení a rozhodne se ho nevolit, protože nezávislost je analogická osamělosti? Každý člověk je sám, i když není sám fyzicky, protože jen on může žít svůj život, nikdo jiný nemůže žít místo něj, jen s ním.

Otázkou je, kdy je člověk schopen seberealizace, jak se stane úspěšnějším, zda to dokáže sám nebo v páru, zda potřebuje partnera nebo se rozhodne být sám, to si každý musí rozhodnout. Ženský a mužský mozek se velikostí a funkcí zcela liší. Mentální rozdíly mezi muži a ženami, jejich tělesná stavba, se také výrazně liší.

Ženy mají menší svalovou hmotu, menší potřebu pohybu, jsou trpělivější a lépe se cítí v rodinném hnízdě. Muži se naopak chovají zcela jinak, protože mají více prostoru k pohybu a tráví méně času doma. Dominance pravé hemisféry a citlivost na serotonin znamená, že se nálady žen mění. Pokud je nálada příliš tíživá, uklidní Vás svačina nebo malá čokoládová tyčinka.

Člověk se snaží překonat svou úzkost tím, že se postaví situaci, hledá řešení, bojuje a svým způsobem snáší neúspěch a bojuje svůj duchovní boj. Slabší pohlaví je Žena, která chce být v dnešním světě představitelkou silnějšího pohlaví, mnohem konstruktivnější než dnešní muži. Role se obrátily, respektive ženy se staly asertivní a tvrdší. Nepotřebují tolik partnera, protože pak nemají čas na seberealizaci nebo budování kariéry?

Slovo kariéra znamená pro různé lidi různé věci. Jsou ženy, které se narodily jako matky, spořitelky, a jsou ženy, které vidí úspěch v jiných věcech. Kariéra znamená čas strávený v práci, rozvoj, seberealizaci, rozvoj schopností, naplnění. Každý žije podle svých vlastních individuálních motivací, a protože žádné dvě duše nejsou stejné, žádní dva lidé nejsou stejní, každý se snaží dosáhnout toho, co chce, vlastními prostředky, aby naplnil svůj životní cíl. V sanskrtu znamená slovo manželství totéž co slovo smrt. 

Když se člověk dobrovolně nebo nedobrovolně ožení, rozhodne se vzdát svého života a žít život svého partnera. To neznamená, že se musí vzdát sám sebe, tedy své osobnosti, aby se stal tím, čím chce být jeho partner. Spojením svého života s jinou osobou se člověk nemusí měnit, nemusí se ničeho vzdávat, protože to by nebylo manželství, ale služba. Dobré manželství, stejně jako špatné manželství, je výsledkem dlouhodobé spolupráce dvou lidí.

 

Můžete zavolat našim věštcům a získat odpovědi na své dotazy

Online
 

Sofia pomáhá lidem s různými problémy. K výkladu používá cikánské karty, tarot,...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogy
Online
 

Helena je fantastická a zkušená věštkyně a vědma. Pracuje s tarotovými kartami, dá...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
Online
 

Jindřiška k výkladu používá různé sady karet jako jsou Tarotové, Lenormand,...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
Online
 

Maruška se narodila s požehnáním, o své znalosti se dělí s každým, kdo ji požádá o...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
Online
 

Viktória je vynikající jasnovidka a věštkyně. Mnoho lidí se na ni obrací v...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
 
 

Doporučené články

Věštění z karet

Věštění z karet

Jak funguje věštění z karet? Jak získáme odpovědi při věštění z karet? Odpověď je velmi jednoduchá- dělejte...
 
Kariéra

Kariéra

Co znamená slovo kariéra? Kariéra znamená pro různé lidi různé věci. Pro nás slovo kariéra znamená úspěšnou...
 
Nový začátek

Nový začátek

Nový začátek, nové cíle. Nový rok je také nový začátek a je obdobím, kdy se zamýšlíme nad úspěchy uplynulého...
 
Astrologie

Astrologie

Jakou roli hrají v astrologii dny? Astrologie souvisí s planetami i hvězdami. Astrologie týdne si můžete...
 
Nový rok

Nový rok

Nový rok, nové já? Nový rok přináší nová předsevzetí. Zde je několik tipů, jak dodržet novoroční...
 
 
 
Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 
Klikněte zde a zavolejte!906 55 00 2255 Kč/min
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem