KVALITNÍ SLUŽBA UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

  Zavolejte nám na  

906 55 00 22

  55 Kč/min  
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3. 55 Kč/min
 
[@template.text.sidewidget]
Kartářka online

Kartářka online

Můj život nebyl vždy jednoduchý, ale kartářka online mi pomohla. Kartářka online vždy plnohodnotně odpoví na váš dotaz


Po celá léta byl můj život rozmazaný stálou konzumací alkoholu a ničivými účinky různých drogu. Většinu svého života jsem byla sama, mnoho let jsem téměř spala. Často jsem se ptala od sebe: "Proč právě já? Co jsem udělala, že jsem si to zasloužila? Obviňovala jsem všech kromě sebe.

Potřebovala jsem hodně poradenství pomoci vyléčit se. Tehdy jsem potkala Johna, muže, který se stal láskou mého života. Naše setkání muselo být osudové. Bohužel, Honza byl bez domova ale byl vášnivý. Nejsem hrdá na věci, které jsme zažili a udělali. Jsem vděčná za to, že jsem se toho hodně naučila v této fázi svého života, ale litovala jsem hodně z mých činů.

Když jsme však začali mluvit hlouběji, uvědomili jsme si, že nechceme žít takový život. Jednoho dne, když jsme seděli na lavičce a třásli jsme se od abstinenčních příznaků, jsme se rozhodli, že chceme víc od života. Mysleli jsme si, že věštec, vědma nebo jasnovidec by nám to věděl říct prostřednictvím andělských odkazů, z tarotových karet nebo pohledem do budoucnosti nám může pomoci i kartářka online.

Jednoho dne vyšel Honza na procházku a vrátil se s bílým peřím (miluji peří, vždy jsem je sbírala). Honza to viděl jako znamení. Přinesl to domov pro to, aby mi to dal. Pero bylo se mnou ve dne i v noci, vždy v kapse. Ale po několika měsících to prostě zmizelo. Nerozuměla jsem, jak bych to mohla ztratit. Kartářka online mi pomohla. Zavolala jsem pro výkladu karet a jedna kartářka online mi řekla, že nalezené peří může znamenat, že andělé přicházejí k naší pomoci, ale když peří zmizí, znamená, že andělé odešli pryč, protože cítili že už nepotřebujeme jejich ochranu.

Honza a já jsme byli připraveni začít naši cestu k lepšímu životu. Nalezení domu vytvořit materiální podmínky na celý život není pro dva zraněných závislých lidí snadným úkolem, protože jsme se sami sebe nedokázali přesvědčit. Bylo to velmi zkušební období, s množstvím bojů a hádek, které vedly k ukončení našeho vztahu, protože na překonání těchto obtíží to nebylo dost silné. Velmi brzy poté jsem začala opět pít.

Držela jsem se daleko od drogy, ale pila jsem velmi hodně, až jsem si uvědomila, že musím tvrdě bojovat, abych to přežila. Bylo to těžké, ale udělala jsem to. Našla jsem si práci a začala jsem vybudovat můj nový život. Několik měsíců jsem byla zcela bez alkoholu a během té doby mi bylo vícekrát připomenuto bílé pero, milované pero, naše značka. Jednou jsem na internetu našla dobrého věštce, přišla mi vhod kartářka online a požádala jsem ji aby mi vyvěstila z tarotových karet.

Nejprve jsem měla pochybnosti, ale když začal mluvit o andělech a o tom, že jsem ztratila bílé pero, věděla jsem, že je důvěryhodný a mluví pravdu. Řekl také, že jasnovidci  a média věří v tom, že každý se narodil duchovním vůdcem. Naneštěstí moje závislost zcela snížila můj smysl pro soucit a vůbec nevěděla jsem o léčivé síle mého vnitřního hlasu. Jedna kartářka online mi řekla, že poslali někoho, aby mi pomohl vyrovnat můj život. Krátce nato jsem nečekaně setkala Honza. Byl také bez alkoholu, ale bez domova. Samozřejmě, nemohla jsem ho nechat zůstat na ulici.

Ještě jsem ho stále milovala, tak jsem ho přijala do svého domu s tou podmínkou, že má žít střízlivý život pod mou střechou. Za pár měsíců se naše láska opravdu splnila, byli jsme mnohem šťastnější než kdykoliv předtím. Jednoho dne jsme šli na naši "lavici", abychom si připomněli minulost, která vedla k našemu zaslouženému štěstí. Když jsme seděli na lavičce, objímali a usmívali se, viděla jsem bílé pero. Stále nosím bílé pero s sebou kamkoli jdu - protože nikdy nevíme, kdy musíme chránit nebo vést našich andělů. (Právě teď čtu knihu věštění z tarotových karet a interpretovat poselství andělů, takže andělé obsadí významné místo v mém životě.)

Když máme problémy s Johnem, jen se podívám na bílé pero, cítím sílu a bezpečnost, a vím, že andělé jsou kolem nás - a připomíná nám to, že jsme to udělali. Nikdy nejsi sám. Bez ohledu na to, jak velké jsou problémy, andělé a duchové pomohou nám v nejtěžších časech. Pokud se ocitnete ve velmi negativní situaci a nemůžete se z toho dostat, najděte toho, kdo vás může přivést na světlo, kde přijdete do kontaktu se svými anděly a duchy.

Pokud hledáte na stránkách Google: předpovídání karet, jasnovidectví, věštění, andělské správy, duchovních průvodců, média, okamžitě najdete někoho, kdo Vám rád pomůže. Vždy buďte opatrní, mějte oči otevřené, abyste si všimli pero ležící na zemi. Duchové a andělé jsou všude, neváhejte a požádejte o pomoc kdykoliv to budete potřebovat. Kartářka online Vám pomůže.

 

Můžete zavolat našim věštcům a získat odpovědi na své dotazy

Online
 

Viktória je vynikající jasnovidka a věštkyně. Mnoho lidí se na ni obrací v...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
Online
 

Tamara pomáhá lidem, kteří se těžko vyrovnávají se smrtí své blízké, umí se napojit...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
Online
 

Sofia pomáhá lidem s různými problémy. K výkladu používá cikánské karty, tarot,...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogy
Online
 

SANDRA je milá,empatická kartářka, která Vám pomůže nejlépe jak umí. Se SANDROU...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
Online
 

Maruška se narodila s požehnáním, o své znalosti se dělí s každým, kdo ji požádá o...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
 
 

Doporučené články

Věštění z karet

Věštění z karet

Jak funguje věštění z karet? Jak získáme odpovědi při věštění z karet? Odpověď je velmi jednoduchá- dělejte...
 
Kariéra

Kariéra

Co znamená slovo kariéra? Kariéra znamená pro různé lidi různé věci. Pro nás slovo kariéra znamená úspěšnou...
 
Nový začátek

Nový začátek

Nový začátek, nové cíle. Nový rok je také nový začátek a je obdobím, kdy se zamýšlíme nad úspěchy uplynulého...
 
Astrologie

Astrologie

Jakou roli hrají v astrologii dny? Astrologie souvisí s planetami i hvězdami. Astrologie týdne si můžete...
 
Nový rok

Nový rok

Nový rok, nové já? Nový rok přináší nová předsevzetí. Zde je několik tipů, jak dodržet novoroční...
 
 
 
Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 
Klikněte zde a zavolejte!906 55 00 2255 Kč/min
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem