Stisknutím tlačítka 1 se spojíte s první dostupnou osobou. Stisknutím tlačítka 2 si můžete poslechnout prezentace. Stisknutím tlačítka 3 si můžete vybrat, s kým chcete mluvit. 70 Kč/min
 
[@template.text.sidewidget]
Keltský horoskop

Keltský horoskop

Keltský horoskop odhaluje chování člověka vůči vnějšímu světu. Keltský horoskop je založený na lunárním systému


Keltský horoskop - V jakém znamení jste se narodili?

Druidové začínali keltský horoskop používat v 4. až 5. století. Velký vliv měl nejen mezi rodáky v Anglii, Irsku, Skotsku, Germánii a Galii, ale i sousedních národů. Tito druidové, kteří podle tvrzení legend vedli rozjímavý život v lesích, usuzovali na základě pozorování, že se každý člověk svou podstatou a svými povahovými rysy podobá stromu.

Stromy jsou přece také silné i slabé, voňavé i bez vůně, okrasné, osamělé, smuteční. Na těchto přírodních poetických základech vytvořili keltský horoskop, kde spojili narození člověka s určitým druhem stromu. Keltský horoskop střídá celkem 17 různých druhů stromů za půl roku, a to po desetidenních obdobích. Proto se během roku opakuje vliv stromu vždy dvakrát, u topolu třikrát.

Pro osoby narozené v den rovnodennosti nebo slunovratu platí zvlášť příznivé předpovědi odvozené od životního a silného dubu, krásné břízy, půvabné olivy a tvrdého neústupného buku. Keltský horoskop je založený na lunárním systému, takže místo dvanácti znamení zvěrokruhu keltský horoskop obsahuje třináct. 

Jabloň 23.12. až 01.01. a 25.06. až 04.07. Láska 
Křehká postava, hodně osobního kouzla, přitažlivá a atraktivní aura, flirtuje, je dobrodružná, citlivá, vnímavá, neustále zamilovaná, potřebuje milovat a být milována. Věrný a něžný partner, velmi ušlechtilá, má vědecké nadání, žije pro dnešek, bezstarostná, filozof s fantazií.

Jedle 02.01. až 11.01. a 05.07. až 14.07. Tajemná 
Mimořádný vkus, důstojnost, pěstěný vzhled, miluje cokoli krásné. Je náladová, má sklony k sobectví, ale snaží se to před ostatními zakrýt. V celku skromná, velmi ctižádostivá, nadaná, usilovná. Má spoustu přátel a mnoho nepřátel, je velmi spolehlivá, tvrdohlavá. 

Jilm 12.01. až 24.01. a 15.07. až 25.07. Vznešený 
Vkusné ošacení, skromné požadavky, má sklony neodpustit se omylu, veselý, vůdčí typ, nerad poslouchá. Je čestný a věrný partner, myslí si, že všechno umí a rád rozhoduje za jiné, ušlechtilý, štědrý, má velký smysl pro humor, praktický. 

Cypřiš 25.01. až 03.02. a 26.07. až 04.08. Věrnost 
Silný, svalnatý, přizpůsobivý, bere to, co život dá, šťastný, spokojený, optimistický, potřebuje dost peněz a uznání. Nenávidí osamělost, je vášnivý milovník, který nemůže být uspokojen, věrný, náladový, neposlušný, pedant, bezstarostný. 

Topol 04.02. až 08.02. a 01.05. až 14.05. a 05.08. až 13.08. Nejistota 
Vypadá velmi dobře, nemá sebevědomé chování, odvážný je jenom tehdy, když je to nutné. Potřebuje přízeň svého okolí, je velmi vybíravý, často osamělý. Má uměleckou povahu, je dobrý organizátor, má sklony k filozofii, je spolehlivý v každé situaci. 

Cedr 09.02. až 18.02. a 14.08. až 23.08. Důvěra 
Velký krasavec, ví jak na věc, má rád luxus, má sklony dívat se shora na ostatní. Je sebevědomý, netrpělivý, chce dělat dojem na jiné, mnohostranně talentovaný člověk, pilný, optimista, čeká na jedinou velkou a pravou lásku, schopný vytvářet rychlá rozhodnutí.

Borovice 19.02. až 28.02. a 24.08. až 02.09. Zvláštnost 
Má ráda společnost. Ví jak si udělat život pohodlným, velmi aktivní. Je přirozená a dobrý společník, ale zřídka přátelský. Pokud najde svůj ideál, je důvěryhodná, praktická, snadno se zamiluje, ale její vášeň rychle vyhoří. Je citově založená, dobrá společnice, je umělecká. 

Vrba 01.03. až 10.03. a 03.09. až 12.09. Melancholie 
Krásná, ale zádumčivá, přitažlivá, má velmi ráda všechno krásné a vkusné, ráda cestuje, je zasněná, neposedná, nevypočitatelná, čestná. Může být ovlivnitelná, není snadné s ní žít. Je náročná, dobrý žák, trpí v lásce, ale někdy najde partnera, u kterého zakotví. 

Lípa 11.03. až 20.03. a 13.09. až 22.09. Nejistota 
Akceptuje to, co život přinese s klidem, nenávidí boje, stres a námahu, má sklony k lenosti a nečinnosti, je tichá, obětuje se pro přátele, mnohostranně talentovaný člověk, ale ne dost houževnatý, aby mu to přineslo ovoce. Často naříká a stěžuje si, je velmi žárlivý a oddaný.

Dub 21.03. Silná osoba 
Odvážný, silný, nevypočitatelný, samostatný, rozumný, nemá rád změny, stojí nohama pevně na zemi. 

Líska 22.03. až 31.03. a 24.09. až 03.10. Mimořádný 
Kouzelně půvabný, velmi chápavý, ví jak vytvořit dojem, aktivní bojovník za společnost, populární, náladový a vrtošivý, nevypočitatelný milenec, čestný a tolerantní partner, má zdravý úsudek, je nenáročný. 

Jeřáb 01.04. až 10.04. a 04.10. až 13.10. Citlivost 
Plný půvabu, veselý, nadaný, nesobecký, rád dává pozor, miluje život, pohyb. Dost komplikuje věci, je vzájemně závislý i samostatný, má dobrý vkus, je vášnivý, citově založený, je dobrý společník, neodpouští, je umělecky nadaný. 

Javor 11.04. až 20.04. a 14.10. až 28.10. Samostatné myšlení 
Neobyčejná osoba, plná fantazie a originality, plachý a zdrženlivý, ctižádostivý, pyšný, má sebeúctu, hlad po nových zkušenostech, někdy nervózní, velmi složitý. Má dobrou paměť, učí se snadno, má komplikovaný milostný život, chce zapůsobit. 

Ořešák 21.04. až 30.04. a 29.10. až 11.11. Vášeň 
Nemilosrdný, zvláštní a plný protikladů, často sobecký, agresivní, ušlechtilý, má široký obzor, neočekávané reakce. Je náročný a neobvyklý partner, ne vždy oblíbený, ale často zbožňovaný, důmyslný stratég, velmi žárlivý a vášnivý, nekompromisní. 

Kaštan 15.05. až 24.05. a 12.11. až 21.11. Upřímnost 
Neobyčejně krásný, nechce zapůsobit, má dobře vyvinutý smysl pro spravedlnost, houževnatý, zainteresovaný, rozený diplomat, ale podrážděný a citlivý ve společnosti. Často má nedostatek sebedůvěry, někdy dosáhne vedoucí postavení. Často se cítí nepochopený, miluje jen jednou. Má potíže v hledání partnera. 

Jasan 25.05. až 03.06. a 22.11. až 01.12. Ctižádostivost 
Je neobyčejně přitažlivý, živý, impulzivní, náročný, nestará se o kritiku, ctižádostivý, inteligentní, talentovaný. Rád se zahrává s osudem. Může být sobecký, ale je velmi spolehlivý a důvěryhodný. Věrný a rozvážný milenec, někdy rozum vládne nad srdcem, ale bere partnerství velmi vážně.

Habr 04.06. až 13.06. a 02.12. až 11.12. Dobrý vkus 
Oplývá chladnou krásou, pečuje o svůj zjev a kondici. Má dobrý vkus, sklony k sobectví, dělá si život tak pohodlný, jak se dá. Je moudrý, vede disciplinovaný život, citový a uznalý partner, sní o neobyčejných milencích, je zřídkakdy šťastný se svými city, nejvíce nedůvěřuje lidem, nikdy se není jistý svými rozhodnutími. Je velmi svědomitý.

Fíkovník 14.06. až 23.06. a 12.12. až 21.12. Jemnocit 
Je velmi silný, troška tvrdohlavý, samostatný, nepřipustí odmlouvání. Miluje život a svou rodinu, děti a zvířata. Má dobrý smysl pro humor, má rád nečinnost a lenošení, praktický talent a inteligence. 

Bříza 24.6. Inspirace 
Živá, přitažlivá, elegantní, přátelská, skromná, ničeho nemá ráda nadmíru, nenávidí nevychovanost a vulgárnost. Miluje život v přírodě, je klidná a tichá, není velmi vášnivá, vytváří klidnou atmosféru. 

Olivovník 23.9. Moudrost 
Miluje slunce, teplo a laskavé city, je chytrá, vyrovnaná, vyhýbá se agresi a násilí. Je tolerantní, veselá, klidná, má dobře vyvinutý smysl pro spravedlnost, je citlivá, vnímavá, empatická, plná žárlivosti. Ráda čte a má ráda společnost rafinovaných lidí. 

Buk 22.12. Tvůrce 
Má dobrý vkus, pečuje o svůj vzhled, materialista, má dobrou organizaci života i v zaměstnání. Je hospodárný, dobrý vůdce, zbytečně neriskuje. Je moudrý, náruživě pečlivý.

 
K DISPOZICI
 

Maruška se narodila s požehnáním, o své znalosti se dělí s každým, kdo ji požádá o...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
blogy
K DISPOZICI
 

Jana se zabývá s astrologií již 20 let, tarotem více jak 10 let. Ve své praxi se...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
blogy
K DISPOZICI
 

Sandra je milá,empatická kartářka, která Vám pomůže nejlépe jak umí. Se Sandrou...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
K DISPOZICI
 

Sofia pomáhá lidem s různými problémy. K výkladu používá cikánské karty, tarot,...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
 

Zajímavé články ke čtení

Věštění z karet

Věštění z karet

Jak funguje věštění z karet? Jak získáme odpovědi při věštění z karet? Odpověď je velmi jednoduchá -...
 
Kariéra

Kariéra

Co znamená slovo kariéra? Kariéra znamená pro různé lidi různé věci. Pro nás slovo kariéra znamená úspěšnou...
 
Nový začátek

Nový začátek

Nový začátek, nové cíle. Nový rok je také nový začátek a je obdobím, kdy se zamýšlíme nad úspěchy uplynulého...
 
Astrologie

Astrologie

Jakou roli hrají v astrologii dny? Astrologie souvisí s planetami i hvězdami. Astrologie týdne si můžete...
 
Nový rok

Nový rok

Nový rok, nové já? Nový rok přináší nová předsevzetí. Zde je několik tipů, jak dodržet novoroční...
 
 
 
 
906 700 500

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Informace shromážděné pomocí souborů cookie mohou zahrnovat, jak často navštěvujete webové stránky a z jaké země je prohlížíte. Dále

_