KVALITNÍ SLUŽBA
UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI
Naši zákazníky nás milují!
Nejlepší věštkyně !!! Marion

  Zavolejte nám  

906 55 00 22

  55 Kč/min vč. DPH  
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3.
55 Kč/min vč. DPH
 
[@template.text.sidewidget]
Médium

Médium

Kdo je médium? Co dělá médium? Jak to dělá? Odkud pochází jeho schopnost?


Slovo médium pochází z latiny a znamená "uprostřed". Spojuje dvě vzdálená nebo kvalitativně odlišná média a umožňuje mezi nimi výměnu energie a informací. Základní zákon média zní: podobná rezonance přitahuje a může být spojena pouze s podobnou! Médium musí mít citlivý, propracovaný, silný nervový systém a silné fyzické tělo. Jen tak si může udržet duševní a fyzické zdraví. 

Existuje fyzické a duchovní médium: fyzické médium funguje horizontálně. Čte informace z aury, z psychiky lidí. Duchovní médium funguje vertikálně. Spojuje se s duchovním světem a přijímá jeho prostřednictvím informace. Psychický trans: existují tři základní typy transu:  Světelného transu se účastní píšící média, jasnovidci a někdy i věštci. Při mediumistickém transu již médium vystoupilo z těla a odevzdalo se duchovní bytosti, která se chce projevit. Po vstupu duchovní bytosti se tvář a hlas média změní a získají vlastnosti duchovní bytosti. Po odeznění transu se médium vrátí do svého těla a opět má své vlastní rysy a hlas. 

Hluboký trans je vzácný jev, protože médium musí co nejúplněji opustit své tělo a ponechat je i své vědomí zcela pod kontrolou duchovní bytosti. Psychické psaní: při psychickém psaní je médium v lehkém transu a komunikující duchovní bytost pouze vede ruku média a píše s ní. Je to asi nejznámější a nejpoužívanější mediumistická schopnost, ale rozhodně ne nejbezpečnější. Stejně jako u jiných psychických aktivit platí i zde mentální zákony: podobné rezonuje, podobné se přitahuje a bez schopnosti jasného vnímání je těžké poznat, kdo pero vede.

Existují dva hlavní problémy. Jedním z nich je, že po navázání počátečního úspěšného vztahu se zprávy vytrácejí. Začnou ztrácet svůj význam. Nijak se neliší od dobré rady souseda. Druhou možností je, že se duchovní bytost nejprve tváří jako laskavá, pak začne diktovat a nakonec se stane agresivním útočníkem. Médium bohužel přestane psát, ale ducha se nemůže snadno zbavit, protože ho slyší. Proto nelze zanedbat silnou vůli a odolný nervový systém, stejně jako řádný magický výcvik!!!

Řeč média: tato schopnost konkrétně znamená, že médium obvykle upadá do lehkého až středního transu, přičemž částečně opouští tělo a částečně je ovládáno duchovní bytostí. Energie a kvalita duchovní bytosti prostupuje médiem do té míry, že se mohou dočasně změnit rysy obličeje, hlas a styl řeči média. Když duch odejde, zmizí a médium se "vrátí". Čich a chuť: tyto dvě schopnosti znamenají, že médium vnímá vůně a chutě svým vnitřním smyslem. Některé duchovní bytosti mají čich a zápach. Astrální posedlí vydávají pachy, když opouštějí tělo. Médium se schopností čistého čichu to dokáže vycítit.

 

Poznejte svůj Médium lépe! Zavolejte nám:

TamaraTamara
K dispozici
TamaraKód 22Kartářka, Věštírna, Věštění, Věštec, Věštci ,...
 

Tamara pomáhá lidem, kteří se těžko vyrovnávají se smrtí své blízké, umí se napojit...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
ViktóriaViktóriaNová!
K dispozici
Nová! ViktóriaKód 29Jasnovidka, Kartářka, Věštci , Věštění, Věštírna,...
 

Viktória je vynikající jasnovidka a věštkyně. Mnoho lidí se na ni obrací v...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogger
DianaDiana
K dispozici
DianaKód 32Věštkyně, Všichni věštci, Výklad karet, Věštírna...
 

Diana je vynikající věštkyně, která již v dětství  objevila své schopnosti a od té...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogger
MarieMarie
Jsem znovu k dispozici
MarieKód 51Kartářka, Věštba, Věštci , Věštec, Věštění,...
 

Marie je bylinkářka, léčitelka, detoxikační pradce, duchovní terapeut, vědma. Ve...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
 
 

Doporučené příspěvky

 
 

Náklady za volání naše služby na číslo 906 55 00 22 budou účtovány na telefonu. Cena hovoru je 55 Kč/min vč. DPH

Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 

 
Klikněte zde a zavolejte!906 55 00 2255 Kč/min vč. DPH
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem