Stisknutím tlačítka 1 se spojíte s první dostupnou osobou. Stisknutím tlačítka 2 si můžete poslechnout prezentace. Stisknutím tlačítka 3 si můžete vybrat, s kým chcete mluvit. 70 Kč/min
 
[@template.text.sidewidget]
Milostná věštba

Milostná věštba

Co je milostná věštba? Co Vám ukáže milostná věštba? Miluje mě můj partner, nebo ne? Milostná věštba Vám může ukázat


Milostná věštba

Nejste si jisti svými pocity? Bojíte se, že V podvádí? Nebo máte pocit, že Vás miluje, ale neodvažuje se vás oslovit? Přestaňte si lámat hlavu, odpověď získáte v této věštbě lásky. Prožíváte krizi ve vztahu nebo si nejste jisti svým partnerem? Nebo naopak, zuří mezi vámi láska? Miluje mě, nebo ne? Pokud Vás zajímá budoucnost vašeho vztahu, věštění z lásky Vám ukáže, co můžete očekávat. 

Co ukazuje milostná věštba?

Milostná věštba ukazuje směr do budoucnosti, přijetí minulosti. Tato předpověď se doporučuje těm, kteří se právě zamilovávají nebo si myslí, že v jejich vztahu je nějaký problém. Předpovídá také budoucnost těm, kteří ještě nejsou zamilovaní, ale touží po ní. Přečtěte si několik myšlenek o lásce.

Co je láska?

Je to něco, co se nedá přesně popsat. Až v ní budete a budete moci říct, že ho milujete - pak vás dostihne. Nikdo Vám však nemůže říct, jak se budete cítit. Může být něžná a smyslná, nebo divoká a vášnivá.

Existuje láska na první pohled?

Muž a žena se na sebe dívají na ulici. Čas se zastaví a oni vědí: jsou ztraceni, tohle je láska. Je to skutečně velmi vzácné a na toto téma byl proveden výzkum. Samozřejmě, že existuje silná fyzická přitažlivost, která spojuje pár při prvním setkání, a pokud existuje dostatek společných rysů, přeroste to ve skutečný vztah a lásku.

Jaké jsou příznaky?

Neschopnost odtrhnout od sebe oči, chtít o druhém okamžitě vědět všechno. Touha je spojena se zvědavostí, nadějí a důvěrou. Stále na ni, nebo na něj myslíš.

Co říká věda?

Láska jako taková nemá vědecké důkazy, ale všechny stavy, které ji provázejí, lze zjistit biochemickými procesy. V případě touhy probíhají v mozku definovatelné procesy. Přitažlivost a náklonnost lze zjistit stejným způsobem. Záleží však na vás, jak se k tomu postavíte. 1- jste zamilovaní, protože si s vámi váš mozek hraje, 2- nebo jste zamilovaní, protože je to vědecky prokazatelné?

Jak dlouho vydrží?

Záleží na mnoha věcech, především na Vás. Může to trvat věčně, nebo se můžete rozejít po několika horkých měsících. Chemické procesy v mozku neprobíhají věčně. Mezi dvěma stejně smýšlejícími a oddanými lidmi se však mohou vyvinout velmi hluboké city, které mohou trvat velmi dlouho. Láska neznamená, že se k sobě hodíte, ale to, že se k sobě hodíte, neznamená, že vztah bude trvat věčně. 

Jaké je poučení?

Láska je záhada, ale když ji najdeš, vždycky můžeš udělat něco jiného. Žijte šťastný život s láskou i bez ní.

Co vám ukáže milostná věštba?

Milostná věštba Vám ukáže základní vztahy ve vztahu. Milostná věštba Vám ukáže, co se děje v zákulisí. Za chladným postojem Vašeho partnera může být nelibost, ale také to, že se od Vás začíná opravdu vzdalovat. Je také možné, že se v jeho srdci probouzí láska, ale zatím ji nedokáže projevit. Zjištění, jak se k sobě navzájem chováte, Vám pomůže v této situaci vědoměji existovat.

 
K DISPOZICI
 

Maruška se narodila s požehnáním, o své znalosti se dělí s každým, kdo ji požádá o...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
blogy
K DISPOZICI
 

Jana se zabývá s astrologií již 20 let, tarotem více jak 10 let. Ve své praxi se...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
blogy
K DISPOZICI
 

Sandra je milá,empatická kartářka, která Vám pomůže nejlépe jak umí. Se Sandrou...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
K DISPOZICI
 

Sofia pomáhá lidem s různými problémy. K výkladu používá cikánské karty, tarot,...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
 

Zajímavé články ke čtení

Věštění z karet

Věštění z karet

Jak funguje věštění z karet? Jak získáme odpovědi při věštění z karet? Odpověď je velmi jednoduchá -...
 
Kariéra

Kariéra

Co znamená slovo kariéra? Kariéra znamená pro různé lidi různé věci. Pro nás slovo kariéra znamená úspěšnou...
 
Nový začátek

Nový začátek

Nový začátek, nové cíle. Nový rok je také nový začátek a je obdobím, kdy se zamýšlíme nad úspěchy uplynulého...
 
Astrologie

Astrologie

Jakou roli hrají v astrologii dny? Astrologie souvisí s planetami i hvězdami. Astrologie týdne si můžete...
 
Nový rok

Nový rok

Nový rok, nové já? Nový rok přináší nová předsevzetí. Zde je několik tipů, jak dodržet novoroční...
 
 
 
 
906 700 500

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Informace shromážděné pomocí souborů cookie mohou zahrnovat, jak často navštěvujete webové stránky a z jaké země je prohlížíte. Dále

_