KVALITNÍ SLUŽBA
UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

  Zavolejte nám  

906 55 00 22

  55 Kč/min vč. DPH  
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3.
55 Kč/min vč. DPH
 
[@template.text.sidewidget]
Milostná věštba

Milostná věštba

Co je milostná věštba? Co Vám ukáže milostná věštba?


Milostná věštba

Nejste si jisti svými pocity? Bojíte se, že vás podvádí? Nebo máte pocit, že Vás miluje, ale neodvažuje se vás oslovit? Přestaňte si lámat hlavu, odpověď získáte v této věštbě lásky. Prožíváte krizi ve vztahu nebo si nejste jisti svým partnerem? Nebo naopak, zuří mezi vámi láska? Miluje mě, nebo ne? Pokud Vás zajímá budoucnost vašeho vztahu, věštění z lásky Vám ukáže, co můžete očekávat. 

Co ukazuje milostná věštba?

Milostná věštba ukazuje směr do budoucnosti, přijetí minulosti. Tato předpověď se doporučuje těm, kteří se právě zamilovávají nebo si myslí, že v jejich vztahu je nějaký problém. Předpovídá také budoucnost těm, kteří ještě nejsou zamilovaní, ale touží po ní. Přečtěte si několik myšlenek o lásce.

Co je láska?

Je to něco, co se nedá přesně popsat. Až v ní budete a budete moci říct, že ho milujete - pak vás dostihne. Nikdo vám však nemůže říct, jak se budete cítit. Může být něžná a smyslná, nebo divoká a vášnivá.

Existuje láska na první pohled?

Muž a žena se na sebe dívají na ulici. Čas se zastaví a oni vědí: jsou ztraceni, tohle je láska! Je to skutečně velmi vzácné a na toto téma byl proveden výzkum. Samozřejmě, že existuje silná fyzická přitažlivost, která spojuje pár při prvním setkání, a pokud existuje dostatek společných rysů, přeroste to ve skutečný vztah a lásku.

Jaké jsou příznaky?

Neschopnost odtrhnout od sebe oči, chtít o druhém okamžitě vědět všechno. Touha je spojena se zvědavostí, nadějí a důvěrou. Stále na ni, nebo na něj myslíš.

Co říká věda?

Láska jako taková nemá vědecké důkazy, ale všechny stavy, které ji provázejí, lze zjistit biochemickými procesy. V případě touhy probíhají v mozku definovatelné procesy. Přitažlivost a náklonnost lze zjistit stejným způsobem.  Záleží však na vás, jak se k tomu postavíte. 1- jste zamilovaní, protože si s vámi váš mozek hraje, 2- nebo jste zamilovaní, protože je to vědecky prokazatelné?

Jak dlouho vydrží?

Záleží na mnoha věcech, především na vás! Může to trvat věčně, nebo se můžete rozejít po několika horkých měsících. Chemické procesy v mozku neprobíhají věčně. Mezi dvěma stejně smýšlejícími a oddanými lidmi se však mohou vyvinout velmi hluboké city, které mohou trvat velmi dlouho. Láska neznamená, že se k sobě hodíte, ale to, že se k sobě hodíte, neznamená, že vztah bude trvat věčně. 

Jaké je poučení?

Láska je záhada, ale když ji najdeš, vždycky můžeš udělat něco jiného. Žijte šťastný život s láskou i bez ní!

Co vám ukáže milostná věštba?

Věštba lásky vám ukáže základní vztahy ve vztahu. Co se děje v zákulisí. Za chladným postojem vašeho partnera může být nelibost, ale také to, že se od vás začíná opravdu vzdalovat. Je také možné, že se v jeho srdci probouzí láska, ale zatím ji nedokáže projevit. Zjištění, jak se k sobě navzájem chováte, vám pomůže v této situaci vědoměji existovat. Mnoho našich věštců se specializuje na vztahy a analýzu osudu. Díky desítkám let zkušeností s výkladem karet a věštěním lásky vám pomohou odhalit fakta a najít řešení. Díky nesčetným případům, které řešili, vědí, že věštění z lásky vám může pomoci překonat životní zkoušky a trápení. Čekají na vaše zavolání! 

 

 

Poznejte svůj Milostná věštba lépe! Zavolejte nám:

Blogger
Venuše
Online
VenušeKód 580Věštba, Věštkyně, Věštění, Věštírna, Všichni...
 

Venuše Vám pomůže pomocí tarotových a mariášových karet nalézt odpovědi na všechny...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Sofia
Online
SofiaKód 526Věštba, Věštci , Věštec, Věštírna, Kartářka,...
 

Sofia pomáhá lidem s různými problémy. K výkladu používá cikánské karty, tarot,...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Meli
Online
MeliKód 501Jasnovidka, Věštírna online, Věštění, Vědma, Výklad...
 

Měli je vynikající jasnovidka, která se dokáže přes svojí intuici a jasnocíteni...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogger
Helena
Online
HelenaKód 280Věštění, Věštkyně, Věštírna online, Věštírna,...
 

Helena je fantastická a zkušená věštkyně a vědma. Pracuje s tarotovými kartami, dá...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
 
 

Doporučené příspěvky

Žolíkové karty

15 Počet zhlédnutí

Žolíkové karty jsou stejně spolehlivé jako ostatní karty. Věštění z žolíkových karet Vám poskytne přesné odpovědi.

 

Věštba lásky

178 Počet zhlédnutí

Věštba lásky poskytuje informace o partnerském vztahu a pocitech. Věštba lásky podle znamení zvěrokruhu.

 

Keltský kříž

148 Počet zhlédnutí

Desetikaretní keltský kříž je nejpodrobnější metodou řešení problémů. Keltský kříž je známá mnoha lidem a může pomoci zodpovědět téměř jakoukoli otázku.

 

Crowleyho tarot

329 Počet zhlédnutí

Mnoho lidí na celém světě věří, že Crowleyho tarotové karty pocházejí od ďábla, protože Crowleyho tarot zvláštnější je než obvykle známý Riderův tarot.

 

Analýza dlaně- co mě čeká v lásce

392 Počet zhlédnutí

Určitě jste si už položili sobě otázku co mě čeká v lásce? Na otázku co mě čeká v lásce nám dá někdy odpověď analýza dlaně.

 

Zlepšit svůj život

386 Počet zhlédnutí

Jak pečovat o své duchovní blaho a jak zlepšit svůj život? Zlepšit svůj život pomalu!

 

 
 
 

Náklady za volání naše služby na číslo 906 55 00 22 budou účtovány na telefonu. Cena hovoru je 55 Kč/min vč. DPH

Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 

 
Klikněte zde a zavolejte!906 55 00 2255 Kč/min vč. DPH
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem