Stisknutím tlačítka 1 se spojíte s první dostupnou osobou. Stisknutím tlačítka 2 si můžete poslechnout prezentace. Stisknutím tlačítka 3 si můžete vybrat, s kým chcete mluvit. 70 Kč/min
 
[@template.text.sidewidget]
Nový rok

Nový rok

Nový rok, nové já? Nový rok přináší nová předsevzetí. Zde je několik tipů, jak dodržet novoroční předsevzetí


Nový rok, nové já? Nový rok přináší nová předsevzetí. Ale co je Nový rok? Nový rok je oslava, která se slaví téměř všude na světě. Silvestr není jen o večírcích až do rána, ale také o slavnostních předsevzetích. Každý má svou vlastní představu o tom, jak se chce v nadcházejícím roce stát lepším člověkem, ale jen málokdo zná tajemství úspěšného předsevzetí. Naštěstí jsme tu my, abychom Vám poradili, jak mantru "Nový rok, nové já" proměnit ve skutečnost. Nový rok v znamení motivácie.

Zhobnou 10 kilo.
Budu na Facebooku méně.
Budu trávit více času se svou rodinou.
Budu cvičit každý den.
Letos se konečně naučím vařit.

Toto je jen několik nejoblíbenějších předsevzetí. Mnoho lidí chce totéž, ale jen málo z nich ví, jak toho dosáhnout. Výzkumy ukazují, že od února 80 % novoročních předsevzetí není dodržováno a pouze 8 % lidí je dokáže úspěšně dodržet. Přestože v tomto případě neexistuje zaručený recept na úspěch, naše tipy Vám pomohou s větší pravděpodobností dodržet novoroční předsevzetí.

Udělejte si čas a rozhodněte se, co opravdu chcete. Udělejte si čas na přemýšlení o tom, čeho chcete v novém roce dosáhnout. Lidé mají tendenci dodržovat předsevzetí, která si dali na poslední chvíli nebo 1. ledna, méně než ta, která si již dali.

Nepřehánějte to. Znáte lidi, kteří si pro nadcházející rok dávají ne jedno, ne dvě, ale pět a více předsevzetí? Dodržet jen jedno předsevzetí je obrovská výzva a dodržet jich více je téměř nemožné. A pokud se poruší jedno předsevzetí, může se snadno spustit dominový efekt a než se nadějete, všechny Vaše plány se rozpadnou...

Nepřehánějte to, ale začněte 2022 s jedním, ale velmi pevným cílem. Jeden úspěch má mnohem větší cenu než několik neúspěchů, že? Napište si své předsevzetí. To je důležité, protože Vás to donutí upřesnit své cíle. Můžete se držet pouze toho, co jste si stanovili.

Například: "Chci žít zdravěji." je samo o sobě závažné k řešení, a proto raději upřesněte, co chcete: Chcete cvičit dvakrát týdně? Možná se vzdáte nezdravého jídla? Přestanete kouřit?Ať už je to cokoli, je důležité být konkrétní. Nechte si prostor pro chyby.

Někde v hloubi duše pravděpodobně víte, že skutečná změna do vašeho života nikdy nepřijde ze dne na den. Pokud například chcete přestat kouřit, nepovažujte svůj slib za porušený, když už to nevydržíte a zapálíte si cigaretu.

Je to dobrý výsledek, pokud kouříte radikálně méně než dříve. Samozřejmě by bylo nejlepší, kdybyste skutečně dokázali dodržet všechno najednou, ale vzdát se předsevzetí jen proto, že jste udělali chybu ve svém původním plánu, není nic jiného než pohodlnost. Držte se původního předsevzetí - i kdyby byl další rok plný nástrah a chyb.

 
K DISPOZICI
 

Když se obrátíte na Cílii, můžete si usnadnit a zkrášlit každodenní život,...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
blogy
K DISPOZICI
 

Venuše Vám pomůže pomocí tarotových a mariášových karet nalézt odpovědi na všechny...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
blogy
K DISPOZICI
 

Helena je fantastická a zkušená věštkyně a vědma. Pracuje s tarotovými kartami, dá...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
blogy
K DISPOZICI
 

Jana se zabývá s astrologií již 20 let, tarotem více jak 10 let. Ve své praxi se...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
 

Zajímavé články ke čtení

Věštění z karet

Věštění z karet

Jak funguje věštění z karet? Jak získáme odpovědi při věštění z karet? Odpověď je velmi jednoduchá -...
 
Kariéra

Kariéra

Co znamená slovo kariéra? Kariéra znamená pro různé lidi různé věci. Pro nás slovo kariéra znamená úspěšnou...
 
Nový začátek

Nový začátek

Nový začátek, nové cíle. Nový rok je také nový začátek a je obdobím, kdy se zamýšlíme nad úspěchy uplynulého...
 
Astrologie

Astrologie

Jakou roli hrají v astrologii dny? Astrologie souvisí s planetami i hvězdami. Astrologie týdne si můžete...
 
Věštit sami sobě?

Věštit sami sobě?

Jak věštit sami sobě? Někteří lidé si myslí, že je to magie, ale věštit sami sobě není složité. Vyzkoušejte...
 
 
 
 
906 700 500

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Informace shromážděné pomocí souborů cookie mohou zahrnovat, jak často navštěvujete webové stránky a z jaké země je prohlížíte. Dále

_