KVALITNÍ SLUŽBA UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

  Zavolejte nám na  

906 55 00 22

  55 Kč/min  
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3. 55 Kč/min
 
[@template.text.sidewidget]
Roční horoskop

Roční horoskop

Pokud Vás zajímá Váš roční horoskop Střelce, Kozoroha, Vodnáře a Ryby, přečtěte si tento článek. Roční horoskop Vám řekne vše


Roční horoskop Střelce (22.listopadu - 21. prosince)

Lidé narození ve znamení Střelce mohou zažít změny v rodině. Rodina se může rozrůst, nebo se mohou zlepšit životní podmínky. Stojí za to uvažovat o nemovitostech, tj. stěhování, stavbě nebo rekonstrukci. Mezitím se může znovu objevit předchozí zaměstnání nebo kariérní příležitost.

Zdá se, že v tom je stále potenciál. Měli by to Střelci brát vážně. Pokud se nemůžete rozhodnout nebo si nejste jisti, zda máte správný nápad, požádejte o radu staršího kolegu, nebo bývalého šéfa. Starší lidé mají více zkušeností a jsou dostatečně klidní, aby viděli celý obraz, ne jen jeho část, protože k moudrému rozhodnutí potřebujete pochopit celý proces.

Pro Střelce jsou na začátku roku nebezpečné dvě oblasti: peníze a doprava. Nejlepší je neutrácet, omezit své výdaje a dokonce i šetřit. A pokud jde o dopravu, buďte opatrní. Ať se násilní, spěchající účastníci silničního provozu řítí do záhuby. To by neměli Střelci dělat. Brzké jaro může být pro děti drahé. Přemýšlejte o tom, co se hodí a co ne. Pokud se rozhodnete, že ne, důsledně se toho zastávejte.

Pokud ještě nemáte dítě a chcete ho, jděte do toho. Konečně můžete mít následníka trůnu. Není ani vyloučeno, že nebudete sami. Pokud dítě neplánujete, podnikněte potřebné kroky, abyste mu předešli. Nedělejte později těžké rozhodnutí.

Letos v létě se Střelcům naskytne příležitost, kterou si nemohou nechat ujít. Ať už se jedná o cestu do zahraničí, práci nebo studium, určitě vyrazte ven. Jediné, co je může zdržet, je narození dítěte. V tomto případě neodmítejte hned. Požádejte rodinu o pomoc. Tuto situaci lze vyřešit společnými silami.

Na podzim si musí Střelci uvědomit, že bez investování nelze zbohatnout. Investice mohou být nejen peníze, ale také čas, vytrvalost a odhodlání, ale pro něco velkého musíte něco dát. V době kolem narozenin mohou rodinné problémy zabrat spoustu času a energie. Nebuďte nervózní. Mluvte co nejvíce, abyste zjistili, kdo co chce.

Čas ukáže, co lze udělat, aby byli všichni spokojeni. Do majetkových záležitostí se v tuto chvíli nepouštějte. Pokud se naskytne velká příležitost, zapojte profesionála. Ujistěte se, že máte názor objektivní osoby. Na konci roku 2022 se můžete rozloučit finančně silnější a s bohatými zkušenostmi. Budete mít všechny důvody k oslavě. 

Roční horoskop pro Kozoroha na rok 2022 (22. prosince - 20. ledna)

V roce 2022 mohou Kozorozi očekávat úspěch, pokud jsou ochotni se učit. Nyní by se měli více než kdy jindy přihlásit do kurzu, ale mohou také začít nebo pokračovat ve studiu jazyků. Příležitostí k tomu bude jistě dost. Pokud je náhodou nevyužijí, mohou se učit jako samouci. Čtěte co nejvíce, choďte na přednášky.

Toto téma je téměř irelevantní. Hlavní je trénovat mozek. Můžete také čelit novým výzvám ve své profesi a může dojít ke změně ve vaší domácnosti: možná se budete muset přestěhovat nebo něco přestavět. Připravte si plán, jak to udělat a jaké budou náklady, a začněte. Na začátku roku se mohou Kozorozi potýkat s finanční frustrací. Je důležité nebýt nervózní, protože se to nevyřeší rychleji.

Dejte si čas na rozmyšlenou a pak vypracujte novou strategii. Může vás to stát hodně energie, ale je důležité, abyste se soustředili a nedělali chyby. Na začátku jara si od Kozorohů vyžádá více pozornosti rodinná záležitost, ale nemělo by to být na úkor práce.

Aby mohli pracovat co nejlépe, musí pravidelně odpočívat. V noci si dopřejte dostatek spánku a víkend využijte k odpočinku. V opačném případě se nedivte, že onemocníte. Musíte si také hlídat své výdaje. Nezapojujte se do žádných pochybných obchodů. Buďte opatrní. Pokud se vám něco zdá podezřelé, odmítněte to.

V létě se připravte na nepokoje v práci. Osobní změny se dotknou i vás. Může také dojít k přerozdělení úkolů a zaměstnanců. Potřebují vědět, že to na ně bude mít dobrý vliv, i když to tak zpočátku nevypadá, takže se nemají čeho bát. Mohou dokonce odjet na nějaký čas do zahraničí, aby získali zkušenosti.

Tuto příležitost by rozhodně měli využít. Z toho, co se tam naučíte, získáte mnoho. Na podzim buďte na silnicích opatrní. Buďte velmi opatrní a ostražití. Jedině tak se vyhnete nehodě. Buďte vždy přítomni, nenechte se rozptylovat. Pokud se poučí, nebudou to mít na podzim za triumf. Jejich nadšení se může zvrtnout. Měli by vědět, že každý předmět má i méně příjemné fáze. K tomu se nyní dostávají při výuce.

Do konce roku se jim vrátí dobrá nálada. Budou odhodláni se znovu učit, což bude mít velmi dobrý vliv na jejich práci. Zde mohou očekávat uznání a dokonce povýšení. Buďte na sebe hrdí, nebude vám vadit, že nová pozice s sebou nese větší zodpovědnost. Je to velká věc. Kolem narozenin, na Silvestra, se můžete rozloučit s rokem 2022 ve skvělé kondici. 

Roční horoskop pro Vodnáře na rok 2022 (21. ledna - 19. února)

Rok 2022 přinese Vodnářům do života mimořádnou materiální hojnost. Konečně budou sklízet plody své tvrdé práce, píle a vytrvalosti. Zaslouží si oddechnout a překonat neustálé šetření. To ovšem neznamená, že mohou začít utrácet peníze. Rozumné je odkládat si dodatečný příjem stranou.

Vždy může nastat situace, kdy jej můžete použít. Měli by se také připravit na několik měsíců, kdy se pozitivní trend zlomí. Ne proto, že by udělali něco špatného. Jen je potřeba více času, aby to všechno stálo za to. Toto "vakuum" přežijí pouze s oddanou vírou. Čerpejte sílu ze svých minulých úspěchů. Ujistěte se, že ji máte vždy po ruce, abyste mohli později sklízet plody vložené práce.

Zákon zachování energie funguje nejen na fyzické, ale i na duchovní úrovni: veškerá práce se vyplácí. Dříve nebo později se vám to podaří, jen musíte pokračovat. Na začátku roku se může stát, že se k vám mnoho podrážděných lidí bude chovat nepřátelsky. Musí se s tím vyrovnat tak, že nepřijímají nervozitu druhé osoby a nepovažují útok za osobní urážku.

Uvědomí si, že to nejsou oni, s kým má druhá osoba problém. Někteří lidé se bohužel nedokážou vyrovnat s obtížnými životními situacemi. Na začátku jara buďte opatrní. Nevíte, koho se můžete nevědomky dotknout na slabém místě. Jakmile si toho všimnete, rychle to napravte.

Pak je možná vhodná doba na rozhovor. Později musí vyřešit problémy s rodinou. Nedovolte nikomu, aby vás znejistil. Rozhodněte se a držte se svého rozhodnutí. Pak lze pozice sblížit. Vodnáři by o sebe měli v létě pečovat. Pokud jste v dopravě nebo sportujete, buďte opatrní. Lehkomyslnost a neopatrnost představují vážné nebezpečí.

Optimalizujte také své výdaje. Neutrácejte více, než vyděláte. Pokud si nedáte pozor, můžete se rychle zadlužit. Je lepší žít skromně a šetřit. Přemýšlejte o tom, jak těžké je zbavit se dluhů. Je snazší tomu předcházet než to splácet. Vaše finanční situace se na podzim zlepší. Váš život bude konečně jednodušší.

Nemusíte neustále počítat, co máte a co nemáte, ale neměli byste plýtvat penězi. Najděte správnou rovnováhu. Tak si můžete užívat hojnosti, aniž byste to přeháněli. Na konci roku se vám v práci dostane vážného uznání. To by mohlo znamenat více peněz. Užijte si to a buďte na sebe hrdí. Zasloužíte si ho. V této šťastné náladě můžete zakončit rok s naprostou spokojeností. 

Roční horoskop pro Ryby na rok 2022 (20. února - 21. března)

Roční horoskop pro osoby narozené ve znamení Ryb:

to bude rok hojnosti a prosperity. Budou mít úspěch téměř ve všech oblastech. Nakonec přijde uznání a lepší než lepší nabídky. Užijte si to. Užívejte si darů života. Bylo to mnoho let práce. Ale nepřehánějte to. Nepřehánějte to v žádné oblasti, v žádném smyslu, z žádného důvodu.

Vždy se snažte najít zlatou střední cestu. Úspěch může být trvalý, pokud najdete správnou rovnováhu. Je to největší, nejtěžší a nejuspokojivější úkol roku 2022. Mimo jiné můžete očekávat velké, až osudové změny ve vašem vztahu. Musí to posuzovat zodpovědně, ale ne přehnaně.

Vaše zdraví by mělo být na začátku roku vaší hlavní prioritou. Tomu musí být podřízeno vše. Víte, že na tom závisí vaše nálada, váš výkon, všechno. Zdraví je základ a zbytek je jen nadstavba. Teple se oblečte, pijte hodně horkých nápojů: čaj, kakao, horkou čokoládu - nebo cokoli, co je vám příjemné. Zahřejte své tělo i duši zevnitř.

Ryby čeká na jaře důležitá cesta. Nenechte si ji ujít. Je to příležitost, která se nenaskytne často. Domů se vrátíte s bohatými zážitky. Kromě toho se mohou vrátit staré lásky. Buďte opatrní. Pokud má někdo z vás rodinu, máte odpovědnost vůči ostatním. Takže to nebudete jen vy dva. Musíte si dobře rozmyslet, zda to stojí za to. Potěšit přátele v létě může být drahé. Buďte nenápadní.

Na dovolenou s nimi jeďte jen tehdy, pokud si to můžete dovolit. Zadlužovat se kvůli dovolené se nevyplácí. Mezitím bude lákavé podlehnout pokušení se někomu dvořit. Počkejte, až si ho plně dopřejete. Láska a vztahy budou i letos na podzim dominovat mysli Ryb. Pokud již partnera máte, musíte trávit co nejvíce času o samotě, abyste se mohli soustředit jeden na druhého. Udělejte si spoustu společných plánů.

Vydejte se na túru, na paragliding, do restaurace, na bowling nebo si společně zasportujte. Společné zážitky zde posílí váš vztah; bez nich se snadno necháte unést životem toho druhého. Pokud ještě nemáte partnera, otevřete oči dokořán, protože se najde někdo, koho bude stát za to brát vážně.

V posledních měsících roku se zaměřte na budování své kariéry. Pro Ryby je připraveno několik důležitých soutěží. Pokud si povedou dobře, mohou očekávat výrazný pokrok. Budete se muset prezentovat. Pracujte s odhodláním a nadšením, i když výsledky ještě nejsou vidět. S rokem 2022 se tak můžete rozloučit s pocitem mírné únavy, ale spokojenosti. Když se ohlédnete zpět, budete překvapeni, kolik jste toho dokázali. Roční horoskop Vám řekne vše.

 

Můžete zavolat našim věštcům a získat odpovědi na své dotazy

Online
 

Viktória je vynikající jasnovidka a věštkyně. Mnoho lidí se na ni obrací v...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogy
Online
 

Jana se zabývá s astrologií již 20 let, tarotem více jak 10 let. Ve své praxi se...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
Online
 

Maruška se narodila s požehnáním, o své znalosti se dělí s každým, kdo ji požádá o...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogy
Online
 

SANDRA je milá,empatická kartářka, která Vám pomůže nejlépe jak umí. Se SANDROU...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
Online
 

Sofia pomáhá lidem s různými problémy. K výkladu používá cikánské karty, tarot,...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
 
 

Doporučené články

Věštění z karet

Věštění z karet

Jak funguje věštění z karet? Jak získáme odpovědi při věštění z karet? Odpověď je velmi jednoduchá- dělejte...
 
Kariéra

Kariéra

Co znamená slovo kariéra? Kariéra znamená pro různé lidi různé věci. Pro nás slovo kariéra znamená úspěšnou...
 
Nový začátek

Nový začátek

Nový začátek, nové cíle. Nový rok je také nový začátek a je obdobím, kdy se zamýšlíme nad úspěchy uplynulého...
 
Astrologie

Astrologie

Jakou roli hrají v astrologii dny? Astrologie souvisí s planetami i hvězdami. Astrologie týdne si můžete...
 
Nový rok

Nový rok

Nový rok, nové já? Nový rok přináší nová předsevzetí. Zde je několik tipů, jak dodržet novoroční...
 
 
 
Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 
Klikněte zde a zavolejte!906 55 00 2255 Kč/min
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem