KVALITNÍ SLUŽBA UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

  Zavolejte nám na  

906 55 00 22

  55 Kč/min  
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3. 55 Kč/min
 
[@template.text.sidewidget]
Šaman

Šaman

Šaman je prostředníkem mezi rovinami existence. Šaman je také duchovním "pomocníkem". Šamani léčí silou rostlin


CO JE ŠAMANISMUS?

Slovo šaman je tunguzského původu a znamená: znalý člověk. "Staří stařešinové", kteří svým bližním dávali duchovní rady na základě životních zkušeností a využívali léčivou sílu rostlin v přírodě ke zdravému životnímu stylu. Věděli, co je na co dobré. Byli to staří pomocníci, léčitelé a šamani.

Šamanismus v moderní době již není uznáván jako léčitelství, i když se tyto znalosti používají jako znalosti moderních léčebných prostředků a prodávají se v balené podobě. Šamani vidí a viděli, znají léky na duchovní příčiny, léčí slovem, skutkem a silou rostlin. Nepoužívají slovo Léčitel. Dnes může být léčitelem pouze lékař a každý šaman to ví.

Jak poznat šamana v dnešním světě 21. století?

On nehledá tebe, ty najdi jeho. Šamanismus je způsob života. Čerpá sílu z přírody a využívá k tomu své léčivé rostliny. Šamanismus se vyznačuje úctou k přírodě, postojem k přírodě jako k inteligentní živé bytosti. Učí vědu o chůzi uprostřed. Smyslem chůze uprostřed je udržet rovnováhu, přijmout, že ve světě duality není nic bez svého protějšku. Dobro nemůže existovat bez zla. V šamanské víře platí jedno základní pravidlo: vše, co existuje, je živé a vše je jednotné se vším, co komunikuje, vyměňuje si informace.

Šaman je člověk, který se zabývá pouze tímto, je to jeho práce, jeho poslání, jeho život. Šaman je prostředníkem mezi rovinami existence. Je také duchovním "pomocníkem" lidí a ochráncem přírody. On je strážcem těchto tajemství. Čtením přírodních znamení a dějů v přírodě komunikuje s duchovními bytostmi přírody a informacemi, které od nich získává, pomáhá skupině lidí nebo komunitě, v níž žije.

Když pošle svou duši do jiné sféry, může se pomocí bubínku nebo chřestidla spojit s duchovními silami, bratry a sestrami své duše. Příležitostně krmí svůj buben žhavými uhlíky posvátného ohně a jeho mocná zvířata mu pomáhají na cestě do světů světla a temnoty a mezi nimi. Šaman je knězem přírody, ale nestaví si chrám z kamene ani ze dřeva.

Každý strom v lese je zázrak. Dokáže v člověku, který se k ní kdykoli obrátí, vytvořit harmonii a zdraví; dokáže nás zbavit všech smutků a nahradit je radostí. Les také poskytuje věci, které šaman potřebuje pro svůj každodenní život. Když něco potřebuje, požádá předem Matku Zemi, poděkuje jí, vezme si, co potřebuje, ale ne víc, a když už to nepotřebuje, vrátí to a znovu jí poděkuje. Šaman může žít v dokonalé harmonii s duchy přírody. Země je pro něj posvátná a ví, že příroda a síly, které ji ovládají, jsou vědomé, inteligentní síly schopné se chránit a regenerovat.

Šamanský rituál

Šaman se může dostat do "jiného" stavu vědomí, a to vše s vědomým záměrem, ztotožnit se se vším, co se tam stalo, a vzpomenout si na to. Cílem je pochopit, co se stalo, proč a z jakého důvodu. V přírodě existují rostliny, které očišťují duši, které cestují a léčí a které lze využít jak v rozvinutém, tak v nerozvinutém světě.

Mezi oběma "označenými" světy je používání těchto rostlin zákonem zakázáno. Lék je v trávě. To je zázrak rostlinného světa. Šaman dokáže ovládat čtyři tvůrčí prvky světa, libovolně je měnit a dokonale ovládat svět duchů. Šamani si často na konec hole nasazují horský křišťál, který jim poslouží k osvětlení i těch nejtemnějších míst.

Dokážou přečíst zprávu z jediného kamene nebo kusu dřeva a předpovědět počasí na dobu přibližně dvou týdnů. Šaman může někdy vložit svého ducha do těl ptáků nebo jiných zvířat, aby pomohl a ochránil lidi, kteří mu byli svěřeni.

A konečně, stát se šamanem není volba. O tom, kdo se stane šamanem, rozhoduje vždy Bůh šamanů a šamanských duchů. Proti tomuto rozhodnutí se hledající nikdy nemůže "odvolat"; musí tuto existenci přijmout. Téměř ve všech takových případech upadá kandidát do jakési šamanské nemoci, dokud se nerozhodne stát se šamanem. 

 

Můžete zavolat našim věštcům a získat odpovědi na své dotazy

Blogy
Online
 

Helena je fantastická a zkušená věštkyně a vědma. Pracuje s tarotovými kartami, dá...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
Online
 

Jindřiška k výkladu používá různé sady karet jako jsou Tarotové, Lenormand,...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
Online
 

Maruška se narodila s požehnáním, o své znalosti se dělí s každým, kdo ji požádá o...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
Online
 

Sofia pomáhá lidem s různými problémy. K výkladu používá cikánské karty, tarot,...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
Online
 

Viktória je vynikající jasnovidka a věštkyně. Mnoho lidí se na ni obrací v...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
 
 

Doporučené články

Věštění z karet

Věštění z karet

Jak funguje věštění z karet? Jak získáme odpovědi při věštění z karet? Odpověď je velmi jednoduchá- dělejte...
 
Kariéra

Kariéra

Co znamená slovo kariéra? Kariéra znamená pro různé lidi různé věci. Pro nás slovo kariéra znamená úspěšnou...
 
Nový začátek

Nový začátek

Nový začátek, nové cíle. Nový rok je také nový začátek a je obdobím, kdy se zamýšlíme nad úspěchy uplynulého...
 
Astrologie

Astrologie

Jakou roli hrají v astrologii dny? Astrologie souvisí s planetami i hvězdami. Astrologie týdne si můžete...
 
Nový rok

Nový rok

Nový rok, nové já? Nový rok přináší nová předsevzetí. Zde je několik tipů, jak dodržet novoroční...
 
 
 
Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 
Klikněte zde a zavolejte!906 55 00 2255 Kč/min
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem