KVALITNÍ SLUŽBA
UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

  Zavolejte nám  

906 55 00 22

  55 Kč/min vč. DPH  
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3. 55 Kč/min vč. DPH
 
[@template.text.sidewidget]
Spokojenost

Spokojenost

S blížícím se koncem roku možná stále častěji přemýšlíte o tom, jak jste spokojeni se svým životem. Ale jak být spokojený s tím, co máte?


Spokojenost – jak být spokojený s tím, co máte?

Období svátků je zásadně a většinou zaměřeno na vděčnost, ale bohužel má i odvrácenou stranu. Je to doba, kdy máme větší sklon srovnávat se s ostatními: co se nám nepodařilo, ale jim ano, proč jsou v očích ostatních lepší než my a podobně. A to se obvykle stává, když jsme nešťastni a nespokojeni se svým životem. Dobrou zprávou však je, že vše závisí na vašem pohledu!

S blížícím se koncem roku možná stále častěji přemýšlíte o tom, jak jste spokojeni se svým životem. Ačkoli vždy existují pozitiva a vždy existuje příležitost ke změně, pravděpodobně je kolem vás i mnoho dobrých věcí. Na chvíli se zastavte a podívejte se, uslyšte, pocítíte.

Buďte vděční!!!

Níže uvádíme 5 tipů, které vám pomohou být vděčnější za vše, co máte!

1. Spočítejte si, za co jste vděční (doslova!) 
Vděčnost je v posledních letech jedním z nejpopulárnějších témat sebepoznání, psychologie a duchovního myšlení. Být vděčný je dnes velmi módní. Není to náhoda, protože mnoho výzkumů a studií prokázalo, že vděčnost je jedním z klíčů ke šťastnému životu. Pokud nejste se svým životem spokojeni, málo nebo vůbec, na chvíli se zastavte, rozhlédněte se kolem sebe a začněte vyjmenovávat všechny věci, které na sobě považujete za skvělé.

Přemýšlejte o tom: dýcháte, pravděpodobně bez pomoci. Neuvěřitelné! Je to maličkost, ale bereme ji jako samozřejmost, takže na ni ani nemyslíme. Klidně počítejte i zdánlivě samozřejmé a nedůležité věci! Například "ve spíži je čokoláda", "není mi zima, i když venku mrzne"... Dělejte toto cvičení každý den a uvidíte, že po několika dnech budete mnohem šťastnější!

2. Zaměřte se na pozitiva! 
Na každou situaci nebo okolnost, se kterou se setkáte, se téměř vždy můžete dívat nejméně dvěma způsoby. Můžete se zaměřit na to, co se nepovedlo a co se stane v budoucnu. To je ta horší možnost! Protože se také můžete soustředit na to, za co jste vděční, co je pro vás nyní správné a co pro vás život chystá.

Je to neustálá volba, která se musí každou chvíli obnovovat: mám být optimista, nebo pesimista? Samozřejmě musíte být realisté, protože je jasné, že nebudete skákat radostí, když vás propustí nebo opustí partner, ale pokud budete výzvy vnímat jako příležitosti, budete šťastnější a snáze se s nimi vyrovnáte.

3. Zůstaňte v přítomnosti! 
Být spokojený s tím, co máte, znamená žít v přítomnosti. Nemá smysl zabývat se minulými chybami, litovat promarněných příležitostí nebo se obávat toho, co přijde. Jen vás rozptylují a odvádějí od přítomnosti. Vše, co se kolem vás děje, se odehrává v přítomnosti, proto se na ni soustřeďte!

4. Omezte svůj čas na sociálních sítích! 
Bohužel máme všichni v prohlížečích a telefonech ty "nejlepší" nástroje, díky kterým se můžeme snadno srovnávat s ostatními - Facebook, Instagram a videa celebrit. Ale když vám tyto platformy neustále připomínají, jak jsou ostatní lidé šťastní, bohatí, dobrodružní a zábavní, když neustále vidíte fotografie, které ukazují jen to dobré a krásné, může být těžké být spokojený. Pokud však omezíte neustálé prohlížení sociálních médií a čas strávený sledováním zpráv o celebritách, můžete rychle získat zpět svou rovnováhu.

5. Vžijte se do situace ostatních lidí! 
Pokud máte pocit, že se ve vašem životě všechno pokazilo a že jste v bezvýchodné situaci, zkuste se vžít do situace někoho jiného. Přemýšlejte o tom, jaké to musí být, když nemáte kde bydlet, nemáte peníze na jídlo ani na zaplacení účtů. Pokud je pro vás těžké vžít se do situace někoho jiného a jste tomu otevřeni, můžete se stát dobrovolníkem a pozorovat lidi, kteří jsou v horší situaci než vy.

Kromě toho, že snáze pochopíte, že existují i jiní, kteří jsou v obtížnější situaci než vy, zvýší se také váš pocit užitečnosti. Je to dobrá lekce, jak vděční mohou být lidé, kteří nemají téměř nic. Okamžitě si uvědomíte, za co můžete být opravdu vděční!

 

Poznejte svůj Spokojenost lépe! Zavolejte nám:

Tamara
Online
TamaraKód 22Kartářka, Věštírna, Věštění, Věštec, Věštci ,...
 

Tamara pomáhá lidem, kteří se těžko vyrovnávají se smrtí své blízké, umí se napojit...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogger
Deni
Online
DeniKód 24Věštba, Věštci , Věštění, Všichni věštci,...
 

Deni je vynikající numeroložka a astroložka, která vám může pomoci ve všech...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Viktória
Online
ViktóriaKód 29Jasnovidka, Kartářka, Věštci , Věštění, Věštírna,...
 

Viktória je vynikající jasnovidka a věštkyně. Mnoho lidí se na ni obrací v...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Dr. Martin
Online
Dr. MartinKód 31Jasnovidec, Věštba, Věštci , Věštec, Věštění,...
 

Dr. Martin se zabývá s psychoterapií. Pomáhá Vám v těžkých a složitých životních...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
 
 

Doporučené příspěvky

Nový rok, nové já?

12 Počet zhlédnutí

Nový rok, nové já? Tipy, jak si novoroční předsevzetí nejen snadno dát, ale také dodržet. Naštěstí jsme tu my, abychom vám poradili

 

Žolíkové karty

146 Počet zhlédnutí

Žolíkové karty jsou stejně spolehlivé jako ostatní karty. Žolíkové karty se používají již od 14. století. Jak vykládat žolíkové karty?

 

Milostná věštba

113 Počet zhlédnutí

Co je milostná věštba? Co Vám ukáže milostná věštba? Láska může trvat věčně, nebo se můžete rozejít po několika horkých měsících

 

Věštba lásky

282 Počet zhlédnutí

Věštba lásky poskytuje informace o partnerském vztahu a pocitech. Aby byla věštba lásky úspěšná, je také třeba klást správné otázky

 

Keltský kříž

232 Počet zhlédnutí

Desetikaretní keltský kříž je nejpodrobnější metodou řešení problémů. Keltský kříž je známá mnoha lidem a může pomoci zodpovědět jakoukoli otázku

 

Crowleyho tarot

504 Počet zhlédnutí

Mnoho lidí na celém světě věří, že Crowleyho tarotové karty pocházejí od ďábla, protože Crowleyho tarot zvláštnější je než obvykle známý Riderův tarot

 
 
 

Náklady za volání naše služby na číslo 906 55 00 22 budou účtovány na telefonu. Cena hovoru je 55 Kč/min vč. DPH

Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 

 
Klikněte zde a zavolejte!906 55 00 2255 Kč/min vč. DPH
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem