KVALITNÍ SLUŽBA UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

  Zavolejte nám na  

906 55 00 22

  55 Kč/min  
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3. 55 Kč/min
 
[@template.text.sidewidget]
Spokojenost

Spokojenost

Šťastný můžete být i na dně té nejhlubší jámy. Štěstí a spokojenost. Jaký je v tom rozdíl? A co když srovnáme spokojenost se štěstím?


Spokojenost – jak být spokojený s tím, co máte? Je štěstí a spokojenost totéž?

Období svátků je zásadně a většinou zaměřeno na vděčnost, ale bohužel má i odvrácenou stranu. Je to doba, kdy máme větší sklon srovnávat se s ostatními: co se nám nepodařilo, ale jim ano, proč jsou v očích ostatních lepší než my a podobně. A to se obvykle stává, když jsme nešťastni a nespokojeni se svým životem. Dobrou zprávou však je, že vše závisí na vašem pohledu.

S blížícím se koncem roku možná stále častěji přemýšlíte o tom, jak jste spokojeni se svým životem. Ačkoli vždy existují pozitiva a vždy existuje příležitost ke změně, pravděpodobně je kolem vás i mnoho dobrých věcí. Na chvíli se zastavte a podívejte se, uslyšte, pocítíte.

Buďte vděční

Prvním krokem ke spokojenosti je vděčnost. Níže uvádíme 5 tipů, které Vám pomohou být vděčnější za vše, co máte.

1. Spočítejte si, za co jste vděční (doslova) 
Vděčnost je v posledních letech jedním z nejpopulárnějších témat sebepoznání, psychologie a duchovního myšlení. Být vděčný je dnes velmi módní. Není to náhoda, protože mnoho výzkumů a studií prokázalo, že vděčnost je jedním z klíčů ke šťastnému životu. Pokud nejste se svým životem spokojeni, málo nebo vůbec, na chvíli se zastavte, rozhlédněte se kolem sebe a začněte vyjmenovávat všechny věci, které na sobě považujete za skvělé.

Přemýšlejte o tom: dýcháte, pravděpodobně bez pomoci. Neuvěřitelné. Je to maličkost, ale bereme ji jako samozřejmost, takže na ni ani nemyslíme. Klidně počítejte i zdánlivě samozřejmé a nedůležité věci. Například "ve spíži je čokoláda", "není mi zima, i když venku mrzne"... Dělejte toto cvičení každý den a uvidíte, že po několika dnech budete mnohem šťastnější. Vděčnost Vás naplní spokojeností.

2. Zaměřte se na pozitiva
Na každou situaci nebo okolnost, se kterou se setkáte, se téměř vždy můžete dívat nejméně dvěma způsoby. Můžete se zaměřit na to, co se nepovedlo a co se stane v budoucnu. To je ta horší možnost. Protože se také můžete soustředit na to, za co jste vděční, co je pro Vás nyní správné a co pro vás život chystá.

Je to neustálá volba, která se musí každou chvíli obnovovat: mám být optimista, nebo pesimista? Samozřejmě musíte být realisté, protože je jasné, že nebudete skákat radostí, když Vás propustí nebo opustí partner, ale pokud budete výzvy vnímat jako příležitosti, budete šťastnější a snáze se s nimi vyrovnáte.

3. Zůstaňte v přítomnosti
Být spokojený s tím, co máte, znamená žít v přítomnosti. Nemá smysl zabývat se minulými chybami, litovat promarněných příležitostí nebo se obávat toho, co přijde. Jen Vás rozptylují a odvádějí od přítomnosti. Vše, co se kolem Vás děje, se odehrává v přítomnosti, proto se na ni soustřeďte.

4. Omezte svůj čas na sociálních sítích
Bohužel máme všichni v prohlížečích a telefonech ty "nejlepší" nástroje, díky kterým se můžeme snadno srovnávat s ostatními - Facebook, Instagram a videa celebrit. Ale když Vám tyto platformy neustále připomínají, jak jsou ostatní lidé šťastní, bohatí, dobrodružní a zábavní, když neustále vidíte fotografie, které ukazují jen to dobré a krásné, může být těžké být spokojený. Pokud však omezíte neustálé prohlížení sociálních médií a čas strávený sledováním zpráv o celebritách, můžete rychle získat zpět svou rovnováhu.

5. Vžijte se do situace ostatních lidí
Pokud máte pocit, že se ve vašem životě všechno pokazilo a že jste v bezvýchodné situaci, zkuste se vžít do situace někoho jiného. Přemýšlejte o tom, jaké to musí být, když nemáte kde bydlet, nemáte peníze na jídlo ani na zaplacení účtů. Pokud je pro Vás těžké vžít se do situace někoho jiného a jste tomu otevřeni, můžete se stát dobrovolníkem a pozorovat lidi, kteří jsou v horší situaci než Vy.

Kromě toho, že snáze pochopíte, že existují i jiní, kteří jsou v obtížnější situaci než vy, zvýší se také váš pocit užitečnosti. Je to dobrá lekce, jak vděční mohou být lidé, kteří nemají téměř nic. Okamžitě si uvědomíte, za co můžete být opravdu vděční.

 

Pokud si chcete promluvit o "Spokojenost", můžete zavolat někomu z nás:

Nová!
Online
Nová! MatyášKód 20Jasnovidec, Médium, Věštba, Věštci , Věštec,...
 

Navzdory svému mladému věku se Matyáš věnuje věštění již více než patnáct let....

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogger
Online
DeniKód 24Věštba, Věštci , Věštění, Všichni věštci,...
 

Deni je vynikající numeroložka a astroložka, která vám může pomoci ve všech...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Online
ViktóriaKód 29Jasnovidka, Kartářka, Věštci , Věštění, Věštírna,...
 

Viktória je vynikající jasnovidka a věštkyně. Mnoho lidí se na ni obrací v...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Online
Dr. MartinKód 31Jasnovidec, Věštba, Věštci , Věštec, Věštění,...
 

Dr. Martin se zabývá s psychoterapií. Pomáhá Vám v těžkých a složitých životních...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Online
JindřiškaKód 279Kartářka, Věštba, Věštci , Věštec, Věštění,...
 

Jindřiška k výkladu používá různé sady karet jako jsou Tarotové, Lenormand,...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
 
 

Doporučené příspěvky

Kariéra

1835 Počet zhlédnutí

Co znamená slovo kariéra? Přemýšleli jste o tom? Kariéra znamená pro různé lidi různé věci. Pro nás slovo kariéra znamená úspěšnou životní cestu

 

Číslo životní dráhy

1329 Počet zhlédnutí

V numerologii je nejdůležitější číslo životní dráhy. Číslo životní dráhy popisuje všechny příležitosti a výzvy, kterým můžete čelit

 

Znamení zvěrokruhu

1442 Počet zhlédnutí

Existuje dvanáct znamení zvěrokruhu. Znamení zvěrokruhuje symbolizováno zvířetem, nebo mytickou postavou, které vyjadřuje povahu tohoto znamení

 

Co mě čeká v lásce?

1508 Počet zhlédnutí

Co mě čeká v lásce? Jak vím, že jsem skutečně zamilovaní? Mohu předem vědět, co mě čeká v lásce? Odpověď není jednoduchá

 

Výklad snů

2109 Počet zhlédnutí

Co je výklad snů? Výklad snů je znám po celém světě. Výklad snů je forma věštění, která se používá k předpovídání budoucnosti pomocí snů

 
 
 
Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 
Klikněte zde a zavolejte!906 55 00 2255 Kč/min
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem