Stisknutím tlačítka 1 se spojíte s první dostupnou osobou. Stisknutím tlačítka 2 si můžete poslechnout prezentace. Stisknutím tlačítka 3 si můžete vybrat, s kým chcete mluvit. 70 Kč/min
 
[@template.text.sidewidget]
Tarotová karta

Tarotová karta

Co říkají karty pro nový rok? V roce 2021 budou dominovat tarotová karta Světa a tarotová karta Souda


V roce 2021 nám dvě karty ukážou starodávné poselství Tarotu: Karta 20 - Soud a karta 21 Svět. Tarotové karty mají negativní i pozitivní aspekty, protože svou sílu a energii můžeme využít několika způsoby. Vždy je však důležité vědět, jaké příležitosti v dané životní situaci máme, tedy "jaké karty život rozdal". Rok 2021 může sestávat z číslic 20 a 21. V tarotu je strana 20 Soudem soudu, strana 21 kartou světa, jejíž interpretace nám odhaluje proroctví o tarotové kartě pro tento rok. Tarotové věštění 2021.

Tarotová karta smrti: 
Zde vidíme smrt jezdit na krásném bílém koni a držet černou vlajku s bílým vzorem. Je zobrazena jako živá kostra, přičemž kosti jsou jedinou částí lidského těla existující po smrti. Nosí brnění, které smrti dodává jeho nepřemožitelnost - což signalizuje, že smrt nemůže nikdo zničit. Bílý kůň, na kterém jezdí, představuje čistotu, protože smrt očišťuje všechny. Pod ním leží ve špíně všechny třídy lidí - král a ubožák, kteří nám mají připomínat, že smrt nerozlišuje mezi třídou, rasou a pohlavím. 

Smrt je jednou z nejobávanějších karet v tarotové balíku, které se lidé velmi bojí. Lidé většinou berou název karty doslovně. Tarotová karta smrti je však nejpozitivnější karta v celém balíčku. I když se jméno tarotové karty na první pohled zdá alarmující, nesouvisí se smrtí. Jde o osvobození, znovuzrození, zrání procesů. Je však jisté, že naznačuje výrazné změny. Do popředí se dostávají výsledky dlouhotrvajících procesů.

Naznačuje to "konkurenci", ale také osvobození: můžeme ukončit mučivé nebo bolestivé postoje, vztahy, situace. Karta Smrt signalizuje, že končí jedna velká fáze života a začne se nová. Musíte jen zavřít jedny dveře, a otevřou se nové. Minulost je třeba umístit za sebe, abyste mohli soustředit svou energii na to, co je před vámi. 

Tarotová karta Sveta: 
Tarotová karta světa má uprostřed tančící postavu. Tančící postava na kartě má jednu nohu překříženou na druhé a v každé ruce drží hůlku. Symbolizuje rovnováhu a vývoj v pohybu. Naplnění a jednota, kterou představuje, není takové statické, ale neustále se měnící, dynamické a věčné. Zelený věnec z květů, který obklopuje postavu uprostřed karty, je symbolem úspěchu, zatímco červené stužky, které ho obepínají, připomínají nekonečno.

V každém rohu karty jsou čtyři postavy, které symbolizují Štíra, Lva, Vodnáře a Býka - představitele čtyř koutů vesmíru, čtyř elementů a čtyř evangelíků. Společně symbolizují harmonii mezi všemi jejich energiemi. Svět ve svých kartách znamená setkat se s velkou jednotou a celistvostí. Symbolizuje okamžik, kdy se vnitřní a vnější svět - já a jiné - stávají jednou entitou.

V některých tradicích se tento stav nazývá osvícení nebo nirvána. Existuje uznání, že individuální já je hluboce spojeno se všemi ostatními věcmi a že všichni tancujeme a máváme podél toku života do jednoho rytmu. Nejenže tento rytmus slyšíte, ale se ho také účastníte - sledujete poklesy a stoupání, radosti i bolesti. Smyslem karty Světa je naplnění, úspěch a dokončení. To ukazuje, že se veškeré úsilí, které jste vynaložili, začíná vyplácet.

Odráží to, že jste dosáhli významný mezník ve svém životě a vytvořili jste si odolnost, abyste odolávali výzvám. Svět může naznačovat dokončení dlouhodobého projektu, studie nebo jakékoli jiné významné události ve vašem životě. Může to také znamenat narození dítěte, manželství, promoce nebo cokoli jiného, co jste dosáhli. 

Tarotová karta Svět ukazuje, že máte vůli se vrátit ke komunitě různými způsoby. Máte závazek učinit svět lepším, protože chápete, že vše spolu souvisí. Takže: Tarotová karta ukazuje, že jsme na konci jednoho období a můžeme začít další, ale už na vyšší úrovni. Něco se uzavírá a dává přednost novému. Můžeme to zažít i na kolektivní úrovni: lidstvo najde řešení problémů současnosti a budou uspokojeny změny minulosti, můžeme přejít na vyšší úroveň vědomí.

 
K DISPOZICI
 

Maruška se narodila s požehnáním, o své znalosti se dělí s každým, kdo ji požádá o...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
blogy
K DISPOZICI
 

Jana se zabývá s astrologií již 20 let, tarotem více jak 10 let. Ve své praxi se...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
blogy
K DISPOZICI
 

Sandra je milá,empatická kartářka, která Vám pomůže nejlépe jak umí. Se Sandrou...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
K DISPOZICI
 

Sofia pomáhá lidem s různými problémy. K výkladu používá cikánské karty, tarot,...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
 

Zajímavé články ke čtení

Věštění z karet

Věštění z karet

Jak funguje věštění z karet? Jak získáme odpovědi při věštění z karet? Odpověď je velmi jednoduchá -...
 
Kariéra

Kariéra

Co znamená slovo kariéra? Kariéra znamená pro různé lidi různé věci. Pro nás slovo kariéra znamená úspěšnou...
 
Nový začátek

Nový začátek

Nový začátek, nové cíle. Nový rok je také nový začátek a je obdobím, kdy se zamýšlíme nad úspěchy uplynulého...
 
Astrologie

Astrologie

Jakou roli hrají v astrologii dny? Astrologie souvisí s planetami i hvězdami. Astrologie týdne si můžete...
 
Nový rok

Nový rok

Nový rok, nové já? Nový rok přináší nová předsevzetí. Zde je několik tipů, jak dodržet novoroční...
 
 
 
 
906 700 500

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Informace shromážděné pomocí souborů cookie mohou zahrnovat, jak často navštěvujete webové stránky a z jaké země je prohlížíte. Dále

_