KVALITNÍ SLUŽBA
UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

  Zavolejte nám  

906 55 00 22

  55 Kč/min vč. DPH  
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3.
55 Kč/min vč. DPH
 
[@template.text.sidewidget]
Pro nové zákazníky 10 minut zdarma!
Tarotová karta

Tarotová karta

Co říkají karty pro nový rok? V roce 2021 budou dominovat dvě tarotové karty: tarotová karta Svět a tarotová karta Soud


V roce 2021 nám dvě karty ukážou starodávné poselství Tarotu: Karta 20 - Soud a karta 21 Svět. Tarotové karty mají negativní i pozitivní aspekty, protože svou sílu a energii můžeme využít několika způsoby. Vždy je však důležité vědět, jaké příležitosti v dané životní situaci máme, tedy "jaké karty život rozdal". Rok 2021 může sestávat z číslic 20 a 21. V tarotu je strana 20 Soudem soudu, strana 21 kartou světa, jejíž interpretace nám odhaluje proroctví o tarotové kartě pro tento rok. Tarotové věštění 2021! 

Tarotová karta smrti: 
Zde vidíme smrt jezdit na krásném bílém koni a držet černou vlajku s bílým vzorem. Je zobrazena jako živá kostra, přičemž kosti jsou jedinou částí lidského těla existující po smrti. Nosí brnění, které smrti dodává jeho nepřemožitelnost - což signalizuje, že smrt nemůže nikdo zničit. Bílý kůň, na kterém jezdí, představuje čistotu, protože smrt očišťuje všechny. Pod ním leží ve špíně všechny třídy lidí - král a ubožák, kteří nám mají připomínat, že smrt nerozlišuje mezi třídou, rasou a pohlavím. 

Smrt je jednou z nejobávanějších karet v tarotové balíku, které se lidé velmi bojí. Lidé většinou berou název karty doslovně. Tarotová karta smrti je však nejpozitivnější karta v celém balíčku. I když se jméno tarotové karty na první pohled zdá alarmující, nesouvisí se smrtí. Jde o osvobození, znovuzrození, zrání procesů. Je však jisté, že naznačuje výrazné změny! Do popředí se dostávají výsledky dlouhotrvajících procesů. Naznačuje to "konkurenci", ale také osvobození: můžeme ukončit mučivé nebo bolestivé postoje, vztahy, situace. Karta Smrt signalizuje, že končí jedna velká fáze života a začne se nová. Musíte jen zavřít jedny dveře, a otevřou se nové. Minulost je třeba umístit za sebe, abyste mohli soustředit svou energii na to, co je před vámi. 

Tarotová karta Sveta: 
Tarotová karta světa má uprostřed tančící postavu. Tančící postava na kartě má jednu nohu překříženou na druhé a v každé ruce drží hůlku. Symbolizuje rovnováhu a vývoj v pohybu. Naplnění a jednota, kterou představuje, není takové statické, ale neustále se měnící, dynamické a věčné. Zelený věnec z květů, který obklopuje postavu uprostřed karty, je symbolem úspěchu, zatímco červené stužky, které ho obepínají, připomínají nekonečno. V každém rohu karty jsou čtyři postavy, které symbolizují Štíra, Lva, Vodnáře a Býka - představitele čtyř koutů vesmíru, čtyř elementů a čtyř evangelíků. Společně symbolizují harmonii mezi všemi jejich energiemi. Svět ve svých kartách znamená setkat se s velkou jednotou a celistvostí. Symbolizuje okamžik, kdy se vnitřní a vnější svět - já a jiné - stávají jednou entitou.

V některých tradicích se tento stav nazývá osvícení nebo nirvána. Existuje uznání, že individuální já je hluboce spojeno se všemi ostatními věcmi a že všichni tancujeme a máváme podél toku života do jednoho rytmu. Nejenže tento rytmus slyšíte, ale se ho také účastníte - sledujete poklesy a stoupání, radosti i bolesti. Smyslem karty Světa je naplnění, úspěch a dokončení. To ukazuje, že se veškeré úsilí, které jste vynaložili, začíná vyplácet. Odráží to, že jste dosáhli významný mezník ve svém životě a vytvořili jste si odolnost, abyste odolávali výzvám. Svět může naznačovat dokončení dlouhodobého projektu, studie nebo jakékoli jiné významné události ve vašem životě. Může to také znamenat narození dítěte, manželství, promoce nebo cokoli jiného, co jste dosáhli. 

Karta Svět ukazuje, že máte vůli se vrátit ke komunitě různými způsoby. Máte závazek učinit svět lepším, protože chápete, že vše spolu souvisí. Takže: Karta ukazuje, že jsme na konci jednoho období a můžeme začít další, ale už na vyšší úrovni. Něco se uzavírá a dává přednost novému. Můžeme to zažít i na kolektivní úrovni: lidstvo najde řešení problémů současnosti a budou uspokojeny změny minulosti, můžeme přejít na vyšší úroveň vědomí.

 

Poznejte svůj Tarotová karta lépe! Zavolejte nám:

TamaraTamara
K dispozici
TamaraKód 22Kartářka, Věštírna, Věštění, Věštec, Věštci ,...
 

Tamara pomáhá lidem, kteří se těžko vyrovnávají se smrtí své blízké, umí se napojit...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
SofiaSofia
K dispozici
SofiaKód 526Věštba, Věštci , Věštec, Věštírna, Kartářka,...
 

Sofia pomáhá lidem s různými problémy. K výkladu používá cikánské karty, tarot,...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
RenataRenata
K dispozici
RenataKód 25Jasnovidec, Jasnovidka, Kartářka, Vědma, Věštba,...
 

Renata je vynikající jasnovidka, má i dar jasnocítění. Když si ji vyberete, uděláte...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
JindřiškaJindřiškaNová!
K dispozici
Nová! JindřiškaKód 279Kartářka, Věštba, Věštci , Věštec, Věštění,...
 

Jindřiška k výkladu používá různé sady karet jako jsou Tarotové, Lenormand,...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
 
 

Doporučené příspěvky

Výklad z cikánských karet

192 Počet zhlédnutí

Výklad z cikánských karet je všude na světě známá téměř stejně. Výklad z cikánských kariet Vám odpoví na minulost, ale vědí také odkrýt blízkou budoucnost.

 

Čo mě čeká v láske

203 Počet zhlédnutí

Čo mě čeká v láske? Jak vím, že jsem skutečně zamilovaní? Mohu předem vědět, co mě čeká v lásce?

 

Výklad karet online

375 Počet zhlédnutí

Výklad karet online se řadí jednoznačně mezi ty nejoblíbenější. Výklad karet online umožňuje téměř totéž, jako byste byli u věštce osobně.

 

Velká arkána

228 Počet zhlédnutí

Velká arkána má vždy ve výkladu velkou váhu. Když se ve výkladu objeví některá z karet, nejde nikdy o problémy všední, světské, nebo dočasné. Velká arkána představuje nejzákladnější obavy, naše důležité pocity a motivace.

 

Znamení zvěrokruhu

203 Počet zhlédnutí

Každé znamení je symbolizováno zvířetem (Ryba, Rak, Štír ...) nebo mytickou postavou (Kozoroh, Střelec, Vodnář ...), které vyjadřuje povahu tohoto znamení.

 

Výklad andělských karet

3297 Počet zhlédnutí

Výklad andělských karet vám pomůže najít správnou cestu. Výklad andělských karet je pomoc pri řešení problému.

 
 
 

Náklady za volání naše služby na číslo 906 55 00 22 budou účtovány na telefonu. Cena hovoru je 55 Kč/min vč. DPH

Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 

 
Klikněte zde a zavolejte!906 55 00 2255 Kč/min vč. DPH
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem