KVALITNÍ SLUŽBA
UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

  Zavolejte nám  

906 55 00 22

  55 Kč/min vč. DPH  
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3.
55 Kč/min vč. DPH
 
[@template.text.sidewidget]
Tarotová karta

Tarotová karta

Co říkají karty pro nový rok? V roce 2021 budou dominovat dvě tarotové karty: tarotová karta Svět a tarotová karta Soud


V roce 2021 nám dvě karty ukážou starodávné poselství Tarotu: Karta 20 - Soud a karta 21 Svět. Tarotové karty mají negativní i pozitivní aspekty, protože svou sílu a energii můžeme využít několika způsoby. Vždy je však důležité vědět, jaké příležitosti v dané životní situaci máme, tedy "jaké karty život rozdal". Rok 2021 může sestávat z číslic 20 a 21. V tarotu je strana 20 Soudem soudu, strana 21 kartou světa, jejíž interpretace nám odhaluje proroctví o tarotové kartě pro tento rok. Tarotové věštění 2021! 

Tarotová karta smrti: 
Zde vidíme smrt jezdit na krásném bílém koni a držet černou vlajku s bílým vzorem. Je zobrazena jako živá kostra, přičemž kosti jsou jedinou částí lidského těla existující po smrti. Nosí brnění, které smrti dodává jeho nepřemožitelnost - což signalizuje, že smrt nemůže nikdo zničit. Bílý kůň, na kterém jezdí, představuje čistotu, protože smrt očišťuje všechny. Pod ním leží ve špíně všechny třídy lidí - král a ubožák, kteří nám mají připomínat, že smrt nerozlišuje mezi třídou, rasou a pohlavím. 

Smrt je jednou z nejobávanějších karet v tarotové balíku, které se lidé velmi bojí. Lidé většinou berou název karty doslovně. Tarotová karta smrti je však nejpozitivnější karta v celém balíčku. I když se jméno tarotové karty na první pohled zdá alarmující, nesouvisí se smrtí. Jde o osvobození, znovuzrození, zrání procesů. Je však jisté, že naznačuje výrazné změny! Do popředí se dostávají výsledky dlouhotrvajících procesů. Naznačuje to "konkurenci", ale také osvobození: můžeme ukončit mučivé nebo bolestivé postoje, vztahy, situace. Karta Smrt signalizuje, že končí jedna velká fáze života a začne se nová. Musíte jen zavřít jedny dveře, a otevřou se nové. Minulost je třeba umístit za sebe, abyste mohli soustředit svou energii na to, co je před vámi. 

Tarotová karta Sveta: 
Tarotová karta světa má uprostřed tančící postavu. Tančící postava na kartě má jednu nohu překříženou na druhé a v každé ruce drží hůlku. Symbolizuje rovnováhu a vývoj v pohybu. Naplnění a jednota, kterou představuje, není takové statické, ale neustále se měnící, dynamické a věčné. Zelený věnec z květů, který obklopuje postavu uprostřed karty, je symbolem úspěchu, zatímco červené stužky, které ho obepínají, připomínají nekonečno. V každém rohu karty jsou čtyři postavy, které symbolizují Štíra, Lva, Vodnáře a Býka - představitele čtyř koutů vesmíru, čtyř elementů a čtyř evangelíků. Společně symbolizují harmonii mezi všemi jejich energiemi. Svět ve svých kartách znamená setkat se s velkou jednotou a celistvostí. Symbolizuje okamžik, kdy se vnitřní a vnější svět - já a jiné - stávají jednou entitou.

V některých tradicích se tento stav nazývá osvícení nebo nirvána. Existuje uznání, že individuální já je hluboce spojeno se všemi ostatními věcmi a že všichni tancujeme a máváme podél toku života do jednoho rytmu. Nejenže tento rytmus slyšíte, ale se ho také účastníte - sledujete poklesy a stoupání, radosti i bolesti. Smyslem karty Světa je naplnění, úspěch a dokončení. To ukazuje, že se veškeré úsilí, které jste vynaložili, začíná vyplácet. Odráží to, že jste dosáhli významný mezník ve svém životě a vytvořili jste si odolnost, abyste odolávali výzvám. Svět může naznačovat dokončení dlouhodobého projektu, studie nebo jakékoli jiné významné události ve vašem životě. Může to také znamenat narození dítěte, manželství, promoce nebo cokoli jiného, co jste dosáhli. 

Karta Svět ukazuje, že máte vůli se vrátit ke komunitě různými způsoby. Máte závazek učinit svět lepším, protože chápete, že vše spolu souvisí. Takže: Karta ukazuje, že jsme na konci jednoho období a můžeme začít další, ale už na vyšší úrovni. Něco se uzavírá a dává přednost novému. Můžeme to zažít i na kolektivní úrovni: lidstvo najde řešení problémů současnosti a budou uspokojeny změny minulosti, můžeme přejít na vyšší úroveň vědomí.

 

Poznejte svůj Tarotová karta lépe! Zavolejte nám:

Blogger
DianaDiana
K dispozici
DianaKód 32Věštkyně, Všichni věštci, Výklad karet, Věštírna...
 

Diana je vynikající věštkyně, která již v dětství  objevila své schopnosti a od té...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogger
HelenaHelena
K dispozici
HelenaKód 280Věštění, Věštkyně, Věštírna online, Věštírna,...
 

Helena je fantastická a zkušená věštkyně a vědma. Pracuje s tarotovými kartami, dá...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogger
MarieMarie
K dispozici
MarieKód 51Kartářka, Věštba, Věštci , Věštec, Věštění,...
 

Marie je bylinkářka, léčitelka, detoxikační pradce, duchovní terapeut, vědma. Ve...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
MeliMeli
K dispozici
MeliKód 501Jasnovidka, Věštírna online, Věštění, Vědma, Výklad...
 

Měli je vynikající jasnovidka, která se dokáže přes svojí intuici a jasnocíteni...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
 
 

Doporučené příspěvky

Čtení z karet

482 Počet zhlédnutí

Čtení z karet je nejoblíbenější typ věštění. Čtení z karet nám může pomoci při rozhodování když nevíte jak dál.

 

Výklad z cikánských karet

554 Počet zhlédnutí

Výklad z cikánských karet je všude na světě známá téměř stejně. Výklad z cikánských kariet Vám odpoví na minulost, ale vědí také odkrýt blízkou budoucnost.

 

Čo mě čeká v láske

438 Počet zhlédnutí

Čo mě čeká v láske? Jak vím, že jsem skutečně zamilovaní? Mohu předem vědět, co mě čeká v lásce?

 

Výklad karet online

895 Počet zhlédnutí

Výklad karet online se řadí jednoznačně mezi ty nejoblíbenější. Výklad karet online umožňuje téměř totéž, jako byste byli u věštce osobně.

 

Velká arkána

448 Počet zhlédnutí

Velká arkána má vždy ve výkladu velkou váhu. Když se ve výkladu objeví některá z karet, nejde nikdy o problémy všední, světské, nebo dočasné. Velká arkána představuje nejzákladnější obavy, naše důležité pocity a motivace.

 

Znamení zvěrokruhu

389 Počet zhlédnutí

Každé znamení je symbolizováno zvířetem (Ryba, Rak, Štír ...) nebo mytickou postavou (Kozoroh, Střelec, Vodnář ...), které vyjadřuje povahu tohoto znamení.

 
 
 

Náklady za volání naše služby na číslo 906 55 00 22 budou účtovány na telefonu. Cena hovoru je 55 Kč/min vč. DPH

Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 

 
Klikněte zde a zavolejte!906 55 00 2255 Kč/min vč. DPH
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem