KVALITNÍ SLUŽBA
UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

Zavolejte nám

906 650 650

65 Kč/min vč. DPH
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3. 65 Kč/min vč. DPH
 
 
Vědma

Vědma

Jak poznáte, že jste vědma? Vědma ví a vidí. Vědma má vrozený dar vědění.


Vědma je žena, která má podle primitivních představ moc věštit a čarovat. Jasnovidectví je něco, co člověka napadne jako první při magii, čarodějnictví. A i přesto, že je vědma velmi šikovná, nemusí mít vůbec žádné mimosmyslové schopnosti a naopak žena, obdařena jasnovidectvím, nemusí být vědma.

Kdyby mi někdo řekl před lety, že jednou budu „vědma“, asi bych se zasmála. Ale dnes odvážně tvrdím, že moje předpovědi jsou pravdivé. Jak dítě bylo ve mně něco, čemu moje rodina nerozuměla. Nadpozemské věci u nás nebyly tématem. Proto mi trvalo dlouho, než jsem se dostala až sem. Jako dítěti se mi stávaly velmi zvláštní věci.

Měla jsem hodně zážitků blízkých smrti. Nechápala jsem, co to je, a byla jsem zaplavena strachem. Místo toho, abych o tom někomu řekla, tajila jsem to. Jako teenager jsem už nežila doma a stalo se několik věcí, které jsem držela v tajnosti, ale teď o nich už mluvím otevřeně. Nevím, kdo nebo kdy přechází do posmrtného života, ale často cítím mrtvé. Může to být ruka na mém rameni, prst, který mi klepe na záda, nebo náhlá a hrozná zima.

Zároveň se nekontrolovatelně třesu a cítím, co ta duše cítila nebo cítí. Začala jsem úplně přirozeně pracovat pro pohřební dům. Práce s mrtvými zrušila mé obavy a otevřela dveře. Pracuji s každou etapou života - od novorozenců po starší lidi. Začala jsem "vidět" některé mrtvé lidi. Před pár měsíci jsem také slyšela a viděla náhle zvuky. Pak jsem byla překvapená, pocítila jsem úlevu a štěstí.

Dnes mám odvahu vidět život jinak. Vidím spojení mezi živými a mrtvými. Pracuji tak, že se zaměřuji na žijícího člověka, tady a teď ho cítím a dávám mu rady. Jsem vědma, nepotřebuji žádné nástroje. Čím přesnější je položena otázka, tím přesněji dokážu odpovědět. Specializovala jsem se hlavně na emoce. Ve vzácných případech mohu také navázat kontakt se zvířaty.

Jak vědma si mohu udržet svůj vztah s "posmrtným životem" zcela pod mou kontrolou. Nejdůležitější věc, kterou je třeba vědět, je, že věštci, vědmy, média fungují odlišně. Někteří využívají své schopnosti a další nástroje. Nástroje mohou být rozlišné - karty, andělské karty, kameny, vize, výslechy. Nejsem typická "vědma", protože kombinuji své mediální schopnosti se svou divadelní prací.

Tato kombinace mi pomáhá neustále se vyvíjet a trénovat. Výchozím bodem je místo, kde jsem, a navíc jsem obklopena krásným světem, kterého si velmi vážím a dbám na to, abych nepoškodila vztah mezi živými a mrtvými. Rovnováha mezi těmito dvěma světy je nejen nutná, ale také velmi důležitá. Nejen pro mě, ale i pro ostatní lidské bytosti, které to cítí stejně.

To, jestli máte, nebo nemáte zvláštní schopnosti, stojí vždy na tom, jak moc rozvíjíte své věštecké dovednosti. Učením se naladit na vše, co se děje kolem, můžete svůj život nechat plynout směrem, kterým chcete. Naladění vás může učinit moudřejším, šťastnějším a ještě úspěšnějším. 

Věštec je v každém z nás. Žít život vědmy vyžaduje trochu praxe a velké změny ve vlastním přesvědčení. Všechno to začíná akceptováním toho, že být vědmou je přirozené jako dýchání. Takový život za to stojí.

Autorka: Božena Jelínková

 

Poznejte svůj Vědma lépe! Zavolejte nám:

Blogger
SandraSandra
K dispozici
SandraKód 282Jasnovidka, Kartářka, Věštkyně, Věštírna online,...
 

SANDRA je milá,empatická kartářka, která Vám pomůže nejlépe jak umí. Se SANDROU...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
TímeaTímea
K dispozici
TímeaKód 298Jasnovidka, Kartářka, Věštba, Věštci , Věštírna online
 
Tímea zdědila své schopnosti od svých předků. Předpovídá z cikánských...
Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
SofiaSofia
K dispozici
SofiaKód 526Věštba, Věštci , Věštec, Věštírna, Kartářka,...
 

Sofia pomáhá lidem s různými problémy. K výkladu používá cikánské karty, tarot,...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
LiborLibor
K dispozici
LiborKód 582Jasnovidec, Médium, Věštba, Věštci , Věštec,...
 

Libor je milý, empatický věštec, který vám rád pomůže vyřešit to, co vás právě...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
 
 

Doporučené příspěvky

Co pre mňa znamená věštení

5077 Počet zhlédnutí

Co je to vlastně věštění a dá se doopravdy věštit? Věštení je magický proces.

 

Věštkyně

107 Počet zhlédnutí

Věštkyně se řídí svou intuicí a vytvořily si vlastní systém. Skutečné věštkyně jsou ty, které mají vrozený dar předpovídání budoucnosti.

 

Kartářka online

4520 Počet zhlédnutí

Můj život nebyl vždy jednoduchý, ale kartářka online mi pomohla. Kartářka online Vám vždy plnohodnotně odpoví na váš dotaz.

 

Věštba

117 Počet zhlédnutí

Věštba nelže. Věštba je dar. Věštba osudu Vám pomůže.

 

Jasnovidectví

115 Počet zhlédnutí

Co je jasnovidectví? Jasnovidectví je vnímání. Jasnovidec vnímá věc, událost, životní situaci v obrazech nebo pocitech, které mohou být v minulosti, současnosti nebo budoucnosti.

 

Výklad karet

4164 Počet zhlédnutí

Mnoho druhů karet se používá k věštění, výklad karet z tarotu, výklad z cikánských karet, andělské karty, francouzské karty etc. Výklad karet je jedním z nejpopulárnějších nástrojů věštění.

 
 
 

Náklady za volání naše služby na číslo 906 650 650 budou účtovány na telefonu. Cena hovoru je 65 Kč/min vč. DPH

Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 

 Klikněte zde a zavolejte!906 650 65065 Kč/min vč. DPH
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem