Stisknutím tlačítka 1 se spojíte s první dostupnou osobou. Stisknutím tlačítka 2 si můžete poslechnout prezentace. Stisknutím tlačítka 3 si můžete vybrat, s kým chcete mluvit. 70 Kč/min
 
[@template.text.sidewidget]
Vědma

Vědma

Jak poznáte, že jste vědma? Vědma ví a vidí. Vědma má vrozený dar vědění. Třeba vědět, že věštci, vědmy fungují odlišně


Vědma je žena, která má podle primitivních představ moc věštit a čarovat. Jasnovidectví je něco, co člověka napadne jako první při magii, čarodějnictví. A i přesto, že je vědma velmi šikovná, nemusí mít vůbec žádné mimosmyslové schopnosti a naopak žena, obdařena jasnovidectvím, nemusí být vědma.

Kdyby mi někdo řekl před lety, že jednou budu „vědma“, asi bych se zasmála. Ale dnes odvážně tvrdím, že moje předpovědi jsou pravdivé. Jak dítě bylo ve mně něco, čemu moje rodina nerozuměla. Nadpozemské věci u nás nebyly tématem. Proto mi trvalo dlouho, než jsem se dostala až sem. Jako dítěti se mi stávaly velmi zvláštní věci.

Měla jsem hodně zážitků blízkých smrti. Nechápala jsem, co to je, a byla jsem zaplavena strachem. Místo toho, abych o tom někomu řekla, tajila jsem to. Jako teenager jsem už nežila doma a stalo se několik věcí, které jsem držela v tajnosti, ale teď o nich už mluvím otevřeně. Nevím, kdo nebo kdy přechází do posmrtného života, ale často cítím mrtvé. Může to být ruka na mém rameni, prst, který mi klepe na záda, nebo náhlá a hrozná zima.

Zároveň se nekontrolovatelně třesu a cítím, co ta duše cítila nebo cítí. Začala jsem úplně přirozeně pracovat pro pohřební dům. Práce s mrtvými zrušila mé obavy a otevřela dveře. Pracuji s každou etapou života - od novorozenců po starší lidi. Začala jsem "vidět" některé mrtvé lidi. Před pár měsíci jsem také slyšela a viděla náhle zvuky. Pak jsem byla překvapená, pocítila jsem úlevu a štěstí.

Dnes mám odvahu vidět život jinak. Vidím spojení mezi živými a mrtvými. Pracuji tak, že se zaměřuji na žijícího člověka, tady a teď ho cítím a dávám mu rady. Jsem vědma, nepotřebuji žádné nástroje. Čím přesnější je položena otázka, tím přesněji dokážu odpovědět. Specializovala jsem se hlavně na emoce. Ve vzácných případech mohu také navázat kontakt se zvířaty.

Jak vědma si mohu udržet svůj vztah s "posmrtným životem" zcela pod mou kontrolou. Nejdůležitější věc, kterou je třeba vědět, je, že věštci, vědmy, média fungují odlišně. Někteří využívají své schopnosti a další nástroje. Nástroje mohou být rozlišné - karty, andělské karty, kameny, vize, výslechy. Nejsem typická "vědma", protože kombinuji své mediální schopnosti se svou divadelní prací.

Tato kombinace mi pomáhá neustále se vyvíjet a trénovat. Výchozím bodem je místo, kde jsem, a navíc jsem obklopena krásným světem, kterého si velmi vážím a dbám na to, abych nepoškodila vztah mezi živými a mrtvými. Rovnováha mezi těmito dvěma světy je nejen nutná, ale také velmi důležitá. Nejen pro mě, ale i pro ostatní lidské bytosti, které to cítí stejně.

To, jestli máte, nebo nemáte zvláštní schopnosti, stojí vždy na tom, jak moc rozvíjíte své věštecké dovednosti. Učením se naladit na vše, co se děje kolem, můžete svůj život nechat plynout směrem, kterým chcete. Naladění vás může učinit moudřejším, šťastnějším a ještě úspěšnějším. 

Věštec je v každém z nás. Žít život vědmy vyžaduje trochu praxe a velké změny ve vlastním přesvědčení. Všechno to začíná akceptováním toho, že být vědmou je přirozené jako dýchání. Takový život za to stojí.

 
K DISPOZICI
 

Maruška se narodila s požehnáním, o své znalosti se dělí s každým, kdo ji požádá o...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
blogy
K DISPOZICI
 

Jana se zabývá s astrologií již 20 let, tarotem více jak 10 let. Ve své praxi se...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
blogy
K DISPOZICI
 

Sandra je milá,empatická kartářka, která Vám pomůže nejlépe jak umí. Se Sandrou...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
K DISPOZICI
 

Sofia pomáhá lidem s různými problémy. K výkladu používá cikánské karty, tarot,...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
 

Zajímavé články ke čtení

Věštění z karet

Věštění z karet

Jak funguje věštění z karet? Jak získáme odpovědi při věštění z karet? Odpověď je velmi jednoduchá -...
 
Kariéra

Kariéra

Co znamená slovo kariéra? Kariéra znamená pro různé lidi různé věci. Pro nás slovo kariéra znamená úspěšnou...
 
Nový začátek

Nový začátek

Nový začátek, nové cíle. Nový rok je také nový začátek a je obdobím, kdy se zamýšlíme nad úspěchy uplynulého...
 
Astrologie

Astrologie

Jakou roli hrají v astrologii dny? Astrologie souvisí s planetami i hvězdami. Astrologie týdne si můžete...
 
Nový rok

Nový rok

Nový rok, nové já? Nový rok přináší nová předsevzetí. Zde je několik tipů, jak dodržet novoroční...
 
 
 
 
906 700 500

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Informace shromážděné pomocí souborů cookie mohou zahrnovat, jak často navštěvujete webové stránky a z jaké země je prohlížíte. Dále

_