Stisknutím tlačítka 1 se spojíte s první dostupnou osobou. Stisknutím tlačítka 2 si můžete poslechnout prezentace. Stisknutím tlačítka 3 si můžete vybrat, s kým chcete mluvit. 70 Kč/min
 
[@template.text.sidewidget]
Věštba lásky

Věštba lásky

Věštba lásky poskytuje informace o partnerském vztahu. Aby byla věštba lásky úspěšná, třeba klást správné otázky


Kdo je pro vás vhodný na základě vašeho znamení?

Jak se říká, manželství se uzavírají v nebi. Povahu vztahu však ovlivňují také planety. To vysvětluje zlatou pravdu "vidět a milovat". Cítí to ti, kteří jsou nebesy předurčeni k tomu, aby byli spolu. Pro přitažlivost protikladů existuje dokonce nebeské vysvětlení. Kontrast mezi protikladnými znameními zvěrokruhu je ve skutečnosti tak ostrý, že jej lze považovat za harmonii - ne-li vždy. Jeden má vše, co druhý postrádá. Takže se skvěle doplňují. 

Beran a láska

Váhy mohou být spojencem na celý život. Pokud se naučí respektovat zvyky a potřeby toho druhého, budou žít šťastně až do smrti jako v pohádce. Lev. Jejich láska je plná harmonie, dynamiky a nadšení. Oba hoří ve vysokém žáru a v posteli hltají stále vzrušivější hry. Rychle komunikujete také s Blíženci a Střelci. Je to spíš přátelství, ale časem by se mohlo změnit v lásku. Jeden je řízen činy, druhý myšlenkami. Dobře se tak doplňují. Oba si budují vlastní kariéru a jdou svou vlastní cestou, a tak je příjemné si po večerech odpočinout ve vzájemném objetí.

Kdo se hodí k Býku?

Štír je ten pravý. S nespoutanou vášní dokáží zlomit i sílu Býka a projít všemi fázemi lásky od nevinného flirtu až po extázi. Rakovina může mluvit za sebe ve všech oblastech; domov a děti naplňují jejich život. Klid Ryb také dobře působí na Býka, který zase vytváří bezpečný dvorek pro svého partnera. Možná mu dokonce odpustí, když se mu peníze vysypou z rukou. Chladnou střízlivost Kozoroha může láska narušit a Venušina erotika ho může přitáhnout tak blízko, že ji už nedokáže svést.

Věštba lásky pro Blížence?

Ve znamení Střelce najdete chápavého partnera. Oba mají velkou potřebu svobody - a dokážou si ji vzájemně poskytnout a zároveň se navzájem hlídat. Vy a Váhy tvoříte příjemný pár. Nevyčerpatelně si povídají a naštěstí ani jeden z nich není žárlivý typ, takže nedochází ke konfliktům, když si občas vyrazí ven bez sebe. Oheň Berana je vzrušující, a přestože ani jeden z nich nemá na začátku na mysli dlouhodobý vztah. Později oba obdivují, že spolu vydrží celý život.

Rak a láska

Kozoroh si okamžitě oblíbí její upřímnost a udělá vše pro to, aby splnil očekávání svého milence a vysloužil si jeho pochvalu. S jiným Rakem je šťastný rodinný život zaručen podobností jejich názorů a zájmů. Jsou šťastní, když kolem nich běhá spousta dětí. Odhodlání Štíra je fascinující. Obdivujete jeho sílu a odhodlání. Vzhlíží k ní a je ochoten podřídit se její vůli po celý život. Spolehlivost Býka, jeho klidná povaha vás strhne od prvního okamžiku, kdy se s ním setkáte, a nepřestane až do oltáře.

Věštba lásky pro Lva

Rezervovanost Vodnáře a velkorysost Lva jsou v dokonalém kontrastu. A právě opak je drží pohromadě - po celý život. Oba respektují zvyky toho druhého: tvoří vynikající spojenectví obrany a vzdoru. S Arrowem rychle nachází společný hlas, společnou společnost, společný životní cíl. Vzduch kolem nich je stále horký, "hoří stodvacetistupňovou horečkou", stále pálí. Blíženec Lva rád lichotí, krotí jeho ješitnost a dokonce mu občas dovolí jít vlastní cestou - sám, bez partnera.

Kdo je vhodný pro Pannu?

Ryby se dokážou přizpůsobit a snaží se tak moc zapadnout, že se ani ta nejkritičtější Panna neobejde bez sentimentu. V případě Kozoroha je to naopak. Panna mu ráda splní přání, protože chce dokázat, že je hoden jejího uznání a lásky. Ačkoli okolní svět považuje jejich život za monotónní a nudný, pro ně je tato monotónnost jistotou. Podobné smýšlení Raka je pro Pannu přitažlivé. Oba jsou stejně šetrní a touží po klidném domově, kde má každý svůj koutek, kam se může uchýlit, když potřebuje soukromí.

Kdo se hodí pro Váhy?

Beran dokáže díky svému elánu a odhodlání vždy vystrnadit Váhy ze slepé uličky, zatímco jejich rozvážnost jim může zabránit v unáhlených krocích. Oheň Berana a smyslnost Vah jsou silným poutem, které je může spojovat po celá desetiletí. Optimismus Střelce a jeho plány na změnu světa ho snadno nadchnou. V životě jsou spíše spojenci než manželé. Lev má podobnou povahu: stejně tak miluje luxus, společnost a bezstarostný život. Pokud nejsou soupeři, mohou být velmi dobrými spojenci.

Věštba lásky pro Štíra?

Býk je jediný, kdo plně splňuje očekávání Štíra ve všech ohledech. Jeho klidná erotika v kombinaci s nespoutanou vášní Štíra vytváří nádherný milostný vztah. Panny k němu přitahuje jeho pracovitost a jednoduchost. Dokáže rozptýlit zábrany svého milence, protože cítí, že v něm našel skvělého milostného partnera. Když počáteční vzplanutí ochladne, jejich vztah přeroste v hluboké přátelství. Jeho vztah s Rybami je jednostranný, protože zatímco ona k němu vzhlíží a zbožňuje ho, Štír, možná z pohodlnosti, pouze přijímá jeho obdiv.

Milostný románek pro Střelce?

Přestože mají dvojčata velmi odlišný pohled na život, mají několik společných rysů: oba jsou velmi společenští, mají rádi ruch a rádi cestují. Kost mu projevuje nejen stálý a upřímný obdiv, ale i vroucí lásku. Jejich optimismus jim vždy pomůže překonat překážky, které jim stojí v cestě. Váhy jsou mistry ve vytváření romantických nálad, snadno vymetou zasněnou Šípkovou Růženku, a protože oba rádi hledají způsoby, jak se milovat, vymýšlejí si nová překvapení, aby jeden druhého oslnili.

Věštba lásky pro Kozoroha?

Býk je pro něj ideálním partnerem, protože je rozvážný, stojí oběma nohama na zemi a vždy hraje na jistotu. Býk dokáže vyvolat lásku i v tom nejstydlivějším Kozorohu. Rak oceňuje jeho přizpůsobivost a náklonnost a ochotně souhlasí se společným životem. Tento vztah je však ve skutečnosti spíše ekonomický než citový, protože Kozoroh nikdy nemůže poskytnout teplo, o kterém Rak sní po zbytek svého života. S Pannou a Štírem tvoří vyrovnaný pár: mohou to spolu dotáhnout daleko.

Věštba lásky pro Vodnáře?

Lev oslňuje puritánského Vodnáře svou laskavostí a dary. Zmate vás a nebudete toho litovat, protože vás bude rozmazlovat po zbytek života. Blíženec ho naopak zaujme svými nápady a hravostí. Oba potřebují nezávislost, takže pro ně není těžké ji tomu druhému poskytnout. To bude klíčem k jejich věrnosti. Střelcovy plány na změnu světa oslní - možná dokonce najde reálné základy pro sny svého partnera. Celý svůj život zasvětí štěstí druhých a to je ve stáří spojí.

Věštba lásky pro Ryby?

Panna je ideálním partnerem, protože má vše, co Rybám chybí: racionalitu, důkladnost, šetrnost. Láska je může spojit a mohou spolu najít štěstí. Býk je opravdu vhodným partnerem, protože s ním můžete vše předem vypočítat, aniž byste se báli překvapení. Dobýt srdce Kozoroha je výzva. Ale Ryby to dokážou také. S velkou dávkou trpělivosti a pochopení z něj můžete udělat šťastného manžela. A to ho potěší.

 
K DISPOZICI
 

Maruška se narodila s požehnáním, o své znalosti se dělí s každým, kdo ji požádá o...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
blogy
K DISPOZICI
 

Jana se zabývá s astrologií již 20 let, tarotem více jak 10 let. Ve své praxi se...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
blogy
K DISPOZICI
 

Sandra je milá,empatická kartářka, která Vám pomůže nejlépe jak umí. Se Sandrou...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
K DISPOZICI
 

Sofia pomáhá lidem s různými problémy. K výkladu používá cikánské karty, tarot,...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
 

Zajímavé články ke čtení

Věštění z karet

Věštění z karet

Jak funguje věštění z karet? Jak získáme odpovědi při věštění z karet? Odpověď je velmi jednoduchá -...
 
Kariéra

Kariéra

Co znamená slovo kariéra? Kariéra znamená pro různé lidi různé věci. Pro nás slovo kariéra znamená úspěšnou...
 
Nový začátek

Nový začátek

Nový začátek, nové cíle. Nový rok je také nový začátek a je obdobím, kdy se zamýšlíme nad úspěchy uplynulého...
 
Astrologie

Astrologie

Jakou roli hrají v astrologii dny? Astrologie souvisí s planetami i hvězdami. Astrologie týdne si můžete...
 
Nový rok

Nový rok

Nový rok, nové já? Nový rok přináší nová předsevzetí. Zde je několik tipů, jak dodržet novoroční...
 
 
 
 
906 700 500

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Informace shromážděné pomocí souborů cookie mohou zahrnovat, jak často navštěvujete webové stránky a z jaké země je prohlížíte. Dále

_