Stisknutím tlačítka 1 se spojíte s první dostupnou osobou. Stisknutím tlačítka 2 si můžete poslechnout prezentace. Stisknutím tlačítka 3 si můžete vybrat, s kým chcete mluvit. 70 Kč/min
 
[@template.text.sidewidget]
Věštba osudu

Věštba osudu

Když potřebujete odpověď na důležitou otázku, věštba osudu Vám pomůže. Věštba osudu Vám naznačí správnou cestu životem


Existují různé ezoterické činnosti nebo disciplíny, které lze využít k nahlédnutí do budoucnosti nebo minulosti, ale také do lidského nitra. Věštba osudu existuje od nepaměti, protože lidé vždy chtěli vědět, co nebo kdo je čeká, na co si dát pozor a jak si pomoci před zlem nebo dobrem.

Věštba osudu patří mezi nejrůznější druhy věštění z různých zdrojů, astrologie, numerologie, čtení z ruky, ale jednou z nejznámějších disciplín je výklad karet. Věštba osudu není vyhrazena jen pro jedince se zvláštními schopnostmi, ale lze se ji naučit. Znamená to pochopit významy, které každá karta nese podle své barvy a hodnoty, naučit se je vykládat v kombinaci a citlivě je propojit s člověkem, který hledá vysvětlení své životní situace a perspektivy.

Každý se narodí s jasnovidnými schopnostmi. Děti mají často velmi silné vizuální žíly. Např. pokud procházejí kolem štěňata, ptají se rodičů, proč je pes tak smutný. Mnohé zvířata mají velmi rádi děti. Pokud se dospělí obávají a nechápou, co dítě vidí, nebo to jen vidí jako "fantazii", potlačují jeho schopnosti a emoce.

Můžeme říci, že věštci nebo jasnovidci rozumějí jazyku, který nelze slyšet jen uchem, ale dá se cítit na kůži nebo v žaludku. Nebo je to jak nastavit rádiové vlnové pásmo na čtyři rozměry. To znamená, že se musí použít všech pět smyslů. Můžete vidět vůně, slyšet emoce nebo cítit zvuky. Můžete se naučit trénovat své jasnovidecké schopnosti. Naučíte se poznat sebe na nové, hlubší úrovni. 

Všichni se chceme dozvědět odpovědi na mnoho otázek, odhalit tajemství a zjistit, co nás čeká v budoucnosti. Na životních křižovatkách se často musíme i my rozhodnout, kterou cestou se vydáme. Věštba osudu nám pomáhá.

Vědomě vnímáme vše, co nás obklopuje. Nalezení správné rovnováhy mezi poslechem zvenku a poslechem zevnitř a tříděním těchto emocí. Když jste se naučili interpretovat sami sebe, je čas otevřít se i ostatním.  Když se otevřeme jiným lidem, můžeme získat různé emoce. Všichni jsme vysílači a kupujícími. Musíte pouze nastavit frekvenci správně a porozumět různým zprávám, které dostáváme.

Ne každý má zájem o otevření se tímto dimenzím, někteří ani neví, o čem mluvíte. Jiní se zajímají o tyto jevy, které jim přinášejí mnoho výhod v jejich každodenním životě. Výsledkem je, že často najdou v sobě odpovědi, které hledají. Někdy však potřebujete pomoci, například slovník, při překladu z jednoho jazyka do druhého. Věštci nebo jasnovidci jsou lidé, kteří hrají tuto roli slovníku. Mohou poskytnout pomoc, kterou potřebujete pro minulost, přítomnost a budoucnost.

Věštba osudu může přinést nečekané odpovědi na otázky, které Vás trápí už dlouho. Ne každý má stejné problémy a odpovědi na položené otázky mohou vést k jiným otázkám. Úkolem věštce není pouze podávat zprávy.

Věštba osudu u nás. Pokud Vás také zajímá Vaše budoucnost, zavolejte s důvěrou některému z našich věštů. Shromáždili jsme ty nejlepší odborníky, spolupracujeme s těmi nejlepšími agenty a nyní se můžete dozvědět, co Vás čeká od těch nejlepších. 

 
K DISPOZICI
 

Maruška se narodila s požehnáním, o své znalosti se dělí s každým, kdo ji požádá o...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
blogy
K DISPOZICI
 

Jana se zabývá s astrologií již 20 let, tarotem více jak 10 let. Ve své praxi se...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
blogy
K DISPOZICI
 

Sandra je milá,empatická kartářka, která Vám pomůže nejlépe jak umí. Se Sandrou...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
K DISPOZICI
 

Sofia pomáhá lidem s různými problémy. K výkladu používá cikánské karty, tarot,...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
 

Zajímavé články ke čtení

Věštění z karet

Věštění z karet

Jak funguje věštění z karet? Jak získáme odpovědi při věštění z karet? Odpověď je velmi jednoduchá -...
 
Kariéra

Kariéra

Co znamená slovo kariéra? Kariéra znamená pro různé lidi různé věci. Pro nás slovo kariéra znamená úspěšnou...
 
Nový začátek

Nový začátek

Nový začátek, nové cíle. Nový rok je také nový začátek a je obdobím, kdy se zamýšlíme nad úspěchy uplynulého...
 
Astrologie

Astrologie

Jakou roli hrají v astrologii dny? Astrologie souvisí s planetami i hvězdami. Astrologie týdne si můžete...
 
Nový rok

Nový rok

Nový rok, nové já? Nový rok přináší nová předsevzetí. Zde je několik tipů, jak dodržet novoroční...
 
 
 
 
906 700 500

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Informace shromážděné pomocí souborů cookie mohou zahrnovat, jak často navštěvujete webové stránky a z jaké země je prohlížíte. Dále

_