906 55 00 22

55 Kč/min

Stisknutím tlačítka 1 se spojíte s první dostupnou osobou. Stisknutím tlačítka 2 si můžete poslechnout prezentace. Stisknutím tlačítka 3 si můžete vybrat, s kým chcete mluvit. 55 Kč/min
 
[@template.text.sidewidget]
Věštba

Věštba

Věštba nelže. Věštba je dar. Věštba může být tehdy nejpřesnější, když máme správné okolnosti a vhodné načasování


Věštba je předpovídání budoucích událostí. Věštění při inspiraci se vyznačuje specifickými vlastnostmi a označuje se jako prorokování. Věštění se člení na extatické věštění, znalecká věštba a na náhodné věštění.

Některé vyznání, jako např. křesťanství, odsuzují věštění jako formu čarodějnictví, jiné ji považují za součást svého rituálu. Ve Starém zákoně se věštění zavrhuje, pokud jde o soukromou a neoficiální magii. Uznávají se oficiálně způsoby věštění, například sny. 

V dávných dobách věštili kněží a kněžky v chrámech. Byli na věštění předem připravováni přes speciální rituály. Věštili na speciálních místech, kam za nimi lidé chodili a nosili dary. Věřili, že k nim přes tyto média promlouvají bohové. Podkladem dnešní numerologie byla židovská Kabala. Zvláštní kategorií byly kočovné cikánky. Věštili z věcí, které jim byly k dispozici, z ohně, jehel, hřebíků, ale nejvíce z karet a lidské dlaně.

V průběhu lidských dějin vznikaly různé věštecké metody, například z drahých kamenů, z letu ptáků, z vnitřností zvířat, rozhození hůlek či stébel, z postavení hvězd, dominových kostek, kontaktů s duchy zemřelých a hlavně z různých druhů karet. Opravdový dar vidět budoucnost a předpovědět, co se stane v následujících hodinách, dnech nebo dokonce i letech, má jen hrstka výjimečných osob.

Ti jsou obdařeni zvláštními nadpřirozenými schopnostmi. Do jisté míry může ale věštění vyzkoušet úplně každý. K úspěchu pomohou především věštecké pomůcky, správné okolnosti, dobře zvolená metoda a vhodné načasování. A věštba se může splnit.

Bez věšteckých pomůcek se obejde málokdo. Věštecké pomůcky slouží k tomu, aby nám snadněji zprostředkovaly věštbu, kterou dostáváme o budoucnosti. Zároveň usnadní to, abychom odpovědi na naše otázky dokázali správně pochopit.

Mezi nejběžnější a nejoblíbenější pomůcky, které se používají při předpovídání budoucnosti, patří: tarotové karty, další druhy karet (například andělské), křišťálová koule, kyvadlo, spiritistické desky, runové kameny a kouzelné hůlky. Je však třeba dodat, že ne každý některou z těchto pomůcek nutně potřebuje, ti vůbec nejnadanější jedinci dokážou nahlédnout do budoucnosti bez nich.

Pokud chceme věštit, je třeba se umět zaměřit na sebe, na naše nitro, lépe vnímat jemné náznaky a signály z jiných světů. Ještě lépe se budeme soustředit, pokud při věštění použijeme vybraný drahý kámen. Který konkrétně vybrat? Záleží na tom, čeho přesně potřebujeme dosáhnout. Tyrkys má schopnost posilovat naši intuici, tygří oko a smaragd usnadňují koncentraci, sodalit umí povzbudit šestý smysl a spojení s naším podvědomím.

Věštba může být tehdy nejpřesnější, když máme správné okolnosti a vhodné načasování. Je třeba najít takové místo, kde nebudeme vůbec rušeni nepříznivými vlivy okolí. Pouze tak se budeme moci maximálně koncentrovat a soustředit se na poselství, které dostáváme z jiných světů.

Výsledku pravděpodobně nedosáhneme, pokud bude příliš roztržitý, unavený nebo neklidný. Vstoupit do svého podvědomí a navázat kontakt s jinými sférami se nedoporučuje ani tehdy, když se věštec necítí ve své kůži. Často se totiž jedná o znamení, že pro věštbu právě není ta vhodná chvíle. Věštba je dar.

Naopak, existují určité období, kdy lze mnohem snadněji prohloubit esoterické schopnosti a využít tento čas na věštění, výklad karet, spojení se světem zemřelých nebo k astrálnímu cestování. Jedná se především o úplněk a nov. Obě tyto měsíční fáze jsou pro provádění magických praktik jako stvořené.

Ještě jednodušší bude navázat spojení s nadpřirozeným světem a jeho obyvateli, pokud navíc počkáme na půlnoc. Obecně se na předpovídání budoucnosti doporučuje také začátek nového roku, případně slunovrat. Za magické datum se považuje také Štědrý den, který se vyznačuje zvláštní atmosférou.

Aby byla věštba úspěšná, je také třeba klást správné otázky. Odpovědi, které se k nám dostávají, mohou být často špatně čitelné. Právě proto bychom měli raději své otázky pokládat tak, aby se na ně dalo jednoduše odpovědět ano nebo ne. Tím zabráníme chybám.

 
K DISPOZICI
 

Hana je úžasná jasnovidní pomáhající duše. Poradí Vám, ale nezapomeňte: změna...

906 55 00 22MOJE STRÁNKA
 
blogy
K DISPOZICI
 

Helena je fantastická a zkušená věštkyně a vědma. Pracuje s tarotovými kartami, dá...

906 55 00 22MOJE STRÁNKA
 
K DISPOZICI
 

Jindřiška k výkladu používá různé sady karet jako jsou Tarotové, Lenormand,...

906 55 00 22MOJE STRÁNKA
 
K DISPOZICI
 

Když se obrátíte na Cílii, můžete si usnadnit a zkrášlit každodenní život,...

906 55 00 22MOJE STRÁNKA
 
 

Doporučené články

Věštění z karet

Věštění z karet

Jak funguje věštění z karet? Jak získáme odpovědi při věštění z karet? Odpověď je velmi jednoduchá -...
 
Kariéra

Kariéra

Co znamená slovo kariéra? Kariéra znamená pro různé lidi různé věci. Pro nás slovo kariéra znamená úspěšnou...
 
Nový začátek

Nový začátek

Nový začátek, nové cíle. Nový rok je také nový začátek a je obdobím, kdy se zamýšlíme nad úspěchy uplynulého...
 
Astrologie

Astrologie

Jakou roli hrají v astrologii dny? Astrologie souvisí s planetami i hvězdami. Astrologie týdne si můžete...
 
Nový rok

Nový rok

Nový rok, nové já? Nový rok přináší nová předsevzetí. Zde je několik tipů, jak dodržet novoroční...
 
 
 
 
Klikněte zde a zavolejte!906 55 00 2255 Kč/min

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Informace shromážděné pomocí souborů cookie mohou zahrnovat, jak často navštěvujete webové stránky a z jaké země je prohlížíte. Dále