KVALITNÍ SLUŽBA
UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

  Zavolejte nám  

906 55 00 22

  55 Kč/min vč. DPH  
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3.
55 Kč/min vč. DPH
 
[@template.text.sidewidget]
Pro nové zákazníky 10 minut zdarma!
Věštba

Věštba

Věštba nelže. Věštba je dar. Věštba osudu Vám pomůže.


Věštění je předpovídání budoucích událostí. Věštění při inspiraci se vyznačuje specifickými vlastnostmi a označuje se jako prorokování. Věštění se člení na extatické věštění, znalecké věštění a na náhodné věštění.

Některé vyznání, jako např. křesťanství, odsuzují věštění jako formu čarodějnictví, jiné ji považují za součást svého rituálu. Ve Starém zákoně se věštění zavrhuje, pokud jde o soukromou a neoficiální magii. Uznávají se oficiálně způsoby věštění, například sny. 

V dávných dobách věštili kněží a kněžky v chrámech. Byli na věštění předem připravováni přes speciální rituály. Věštili na speciálních místech, kam za nimi lidé chodili a nosili dary. Věřili, že k nim přes tyto média promlouvají bohové. Podkladem dnešní numerologie byla židovská Kabala. Zvláštní kategorií byly kočovné cikánky. Věštili z věcí, které jim byly k dispozici, z ohně, jehel, hřebíků, ale nejvíce z karet a lidské dlaně.

V průběhu lidských dějin vznikaly různé věštecké metody, například z drahých kamenů, z letu ptáků, z vnitřností zvířat, rozhození hůlek či stébel, z postavení hvězd, dominových kostek, kontaktů s duchy zemřelých a hlavně z různých druhů karet. Opravdový dar vidět budoucnost a předpovědět, co se stane v následujících hodinách, dnech nebo dokonce i letech, má jen hrstka výjimečných osob. Ti jsou obdařeni zvláštními nadpřirozenými schopnostmi. Do jisté míry může ale věštění vyzkoušet úplně každý. K úspěchu pomohou především věštecké pomůcky, správné okolnosti, dobře zvolená metoda a vhodné načasování. A věštba se může splnit.

Bez věšteckých pomůcek se obejde málokdo. Věštecké pomůcky slouží k tomu, aby nám snadněji zprostředkovaly věštbu, kterou dostáváme o budoucnosti. Zároveň usnadní to, abychom odpovědi na naše otázky dokázali správně pochopit. Mezi nejběžnější a nejoblíbenější pomůcky, které se používají při předpovídání budoucnosti, patří: tarotové karty, další druhy karet (například andělské), křišťálová koule, kyvadlo, spiritistické desky, runové kameny a kouzelné hůlky. Je však třeba dodat, že ne každý některou z těchto pomůcek nutně potřebuje, ti vůbec nejnadanější jedinci dokážou nahlédnout do budoucnosti bez nich.

Pokud chceme věštit, je třeba se umět zaměřit na sebe, na naše nitro, lépe vnímat jemné náznaky a signály z jiných světů. Ještě lépe se budeme soustředit, pokud při věštění použijeme vybraný drahý kámen. Který konkrétně vybrat? Záleží na tom, čeho přesně potřebujeme dosáhnout. Tyrkys má schopnost posilovat naši intuici, tygří oko a smaragd usnadňují koncentraci, sodalit umí povzbudit šestý smysl a spojení s naším podvědomím.

Věštba může být tehdy nejpřesnější, když máme správné okolnosti a vhodné načasování. Je třeba najít takové místo, kde nebudeme vůbec rušeni nepříznivými vlivy okolí. Pouze tak se budeme moci maximálně koncentrovat a soustředit se na poselství, které dostáváme z jiných světů. Výsledku pravděpodobně nedosáhneme, pokud bude příliš roztržitý, unavený nebo neklidný. Vstoupit do svého podvědomí a navázat kontakt s jinými sférami se nedoporučuje ani tehdy, když se věštec necítí ve své kůži. Často se totiž jedná o znamení, že pro věštbu právě není ta vhodná chvíle. Věštba je dar.

Naopak, existují určité období, kdy lze mnohem snadněji prohloubit esoterické schopnosti a využít tento čas na věštění, výklad karet, spojení se světem zemřelých nebo k astrálnímu cestování. Jedná se především o úplněk a nov. Obě tyto měsíční fáze jsou pro provádění magických praktik jako stvořené. Ještě jednodušší bude navázat spojení s nadpřirozeným světem a jeho obyvateli, pokud navíc počkáme na půlnoc. Obecně se na předpovídání budoucnosti doporučuje také začátek nového roku, případně slunovrat. Za magické datum se považuje také Štědrý den, který se vyznačuje zvláštní atmosférou.

Aby byla věštba úspěšná, je také třeba klást správné otázky. Odpovědi, které se k nám dostávají, mohou být často špatně čitelné. Právě proto bychom měli raději své otázky pokládat tak, aby se na ně dalo jednoduše odpovědět ano nebo ne. Tím zabráníme chybám.

Autorka: Lenka Veselá

 

Poznejte svůj Věštba lépe! Zavolejte nám:

Blogger
VenušeVenuše
K dispozici
VenušeKód 580Věštba, Věštkyně, Věštění, Věštírna, Všichni...
 

Venuše Vám pomůže pomocí tarotových a mariášových karet nalézt odpovědi na všechny...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
SofiaSofia
K dispozici
SofiaKód 526Věštba, Věštci , Věštec, Věštírna, Kartářka,...
 

Sofia pomáhá lidem s různými problémy. K výkladu používá cikánské karty, tarot,...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogger
SandraSandra
K dispozici
SandraKód 282Jasnovidka, Kartářka, Věštkyně, Věštírna online,...
 

SANDRA je milá,empatická kartářka, která Vám pomůže nejlépe jak umí. Se SANDROU...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
MeliMeli
K dispozici
MeliKód 501Jasnovidka, Věštírna online, Věštění, Vědma, Výklad...
 

Měli je vynikající jasnovidka, která se dokáže přes svojí intuici a jasnocíteni...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
 
 

Doporučené příspěvky

Tarot

9781 Počet zhlédnutí

Existuje velké množství tarotu dají se použít na jakoukoliv oblast lidského života. Význam jednotlivých karet je silně ovlivněn oblastí na kterou se ptáme, z tohoto důvodu je pro neznalé tarotu velmi obtížné porozumět a kartu správně interpretovat.

 

Věštba osudu

8353 Počet zhlédnutí

Chcete-li dosáhnout nejlepší výsledky, musíme se velmi důrazně zaměřit na věštění. A co je nejdůležitější, zavřete oči, uklidněte se, zhluboka dýchejte, dokud nebude vaše tělo zcela uvolněné a nasměrujte svou mysl na svou otázku. Věštba osudu Vám pomůže.

 
 
 

Náklady za volání naše služby na číslo 906 55 00 22 budou účtovány na telefonu. Cena hovoru je 55 Kč/min vč. DPH

Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 

 
Klikněte zde a zavolejte!906 55 00 2255 Kč/min vč. DPH
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem