KVALITNÍ SLUŽBA
UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

  Zavolejte nám  

906 55 00 22

  55 Kč/min vč. DPH  
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3.
55 Kč/min vč. DPH
 
[@template.text.sidewidget]
Pro nové zákazníky 10 minut zdarma!
Věštecká koule

Věštecká koule

Věštecká koule Vám odpoví na libovolnou otázku, která očekává jasnou odpověď. Věštecká koule je magický výrobek. Není určena jen na věštění, ale je vhodná pro všechny.


Věštecká koule je magický výrobek. Při své práci ji používají věštkyně, čarodějnice, kouzelníci, dobré i zlé víly, skřítci a jiné pohádkové bytosti. I když není primárně určena pro smrtelníky, přesto z ní mohou mít dobrý užitek. :). Ale teď vážně. Věštecká koule není určena jen na věštění, ale je vhodná pro všechny. Pomocí věšteckých koulí můžeme nahlédnout do minulosti, přítomnosti, budoucnosti, ověřovat si určité informace. K čtení z křišťálu existuje cesta, ale je otevřena pouze těm, kteří jsou klidní, trpěliví a vytrvalí. Základem všech druhů věštění je dokonalá příprava a soustředěnost věštce, navození atmosféry, která umožňuje přeměnu viditelných obrazů na plnovýznamové věštby.

Jaké druhy věštecké koule existují? Na většině míst se prodávají dva typy křišťálových kuliček vyrobených ze skla a horninového křišťálu. Horninový krystal je zjevně lepší, jasnější a mnohem silnější, protože vibrace horninového krystalu zesilují vidění. Sféra křišťálu je však tak drahá, a je pro většinu lidí nedostupná. Takže neváhejte použít skleněnou kouli. Nejlepší je průsvitná věštecká koule, ale existují i koule vyrobené z jiných materiálů, jako jsou olovnatý křišťál, křemenný krystal, které jsou méně běžně dostupné a také příliš drahé.

Existuje dokonce veštěcká koule z obsidiánu, ametystu, turmalínu, berylia nebo kalcitu, ale tyto koule nedoporučuji kvůli jejich nižší refrakční schopnosti. Můžete s nimi flirtovat, ale může to narušit jasnozřivost, hlavně když jste začátečník. Velikost koule není skutečně významná, nezáleží na tom, jak velká je přenosová plocha, pokud jde o obrázky, které se v ní nacházejí. Menší koule (asi 4 až 5 cm v průměru) mohou také fungovat dokonale.

Existují lidé, kteří mají rádi malé kuličky přiléhající k dlani. Nedoporučuji koule, které jsou příliš velké, hlavně proto, že nejsou praktické, jsou příliš těžké a množství povrchu, které se na nich odráží, je velké. Snad nejlepší jsou koule o průměru 10 - 15 cm - ale opakuji, velikost není tak důležitá. Z tohoto hlediska je příliš velká koule pouze ztrátou peněz. Je zajímavé, že největší, zcela průsvitná, bezbublinková křišťálová koule je vyrobena z křemene a nachází se ve Washingtonu, D.C., v Národním přírodovědném muzeu. Tvar koule je už důležitějším faktorem.

Čím pravidelnější je kulový tvar, tím je lepší, ačkoli většina křišťálových kuliček, které jsou dnes k dispozici, mají ploché dno, aby se snadno zastavily na rovných površích. Záleží na tom, jaké čisté je vnitřní prostředí koule. Někteří říkají, že by v ní neměly být žádné bubliny, považuji to za příliš přehnané. V každé sféře jsou menší bubliny a inkluze, to není problém, a některým dokonce tato malá špína pomáhá při lepším vidění.

Jde o to, aby v kouli nebylo ošklivé začlenění, které již zasahuje do vaší vize. Při výběru stojanu pro kouli je třeba zvážit alespoň tolik peněz, jako při koupi koule. Někteří lidé mají rádi zejména stativ kvůli své symbolice. Podle mého názoru je mnohem důležitější, aby stojan držel kouli dobře, spíše než "hnízdo", ve kterém koule bezpečně sedí. Jeho materiál je tradičně kov nebo dřevo. V historii byly zaznamenány tisíce věšteb, předpovědí a varován na základě rozličných metod věštění, ale existuje jen několik málo případů, o nichž můžeme spolehlivě říci, že byly předpovězeny z křišťálu. Zrcadlo a křišťál používali pro věštění dva významní proroci. Známý věštec Nostradamus (1503-1566) a astrolog John Dee (1527-1608). Pravděpodobně není náhoda, že tito věštci byli současníky.

 

Poznejte svůj Věštecká koule lépe! Zavolejte nám:

SofiaSofia
K dispozici
SofiaKód 526Věštba, Věštci , Věštec, Věštírna, Kartářka,...
 

Sofia pomáhá lidem s různými problémy. K výkladu používá cikánské karty, tarot,...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogger
Jana SofiaJana Sofia
K dispozici
Jana SofiaKód 296Věštba, Kartářka, Věštec, Věštkyně, Výklad karet,...
 

Jana Sofia se zabývá s astrologií již 20 let, tarotem více jak 10 let. Ve své praxi...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogger
HelenaHelena
K dispozici
HelenaKód 280Věštění, Věštkyně, Věštírna online, Věštírna,...
 

Helena je fantastická a zkušená věštkyně a vědma. Pracuje s tarotovými kartami, dá...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
LenkaLenkaNová!
K dispozici
Nová! LenkaKód 50Všichni věštci, Výklad karet, Věštba, Věštci ,...
 

Lenka je velice obětavý člověk, ráda lidem pomáhá a nikdy nikoho neodmítne. Je pro...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
 
 

Doporučené příspěvky

 
 

Náklady za volání naše služby na číslo 906 55 00 22 budou účtovány na telefonu. Cena hovoru je 55 Kč/min vč. DPH

Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 

 
Klikněte zde a zavolejte!906 55 00 2255 Kč/min vč. DPH
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem