Stisknutím tlačítka 1 se spojíte s první dostupnou osobou. Stisknutím tlačítka 2 si můžete poslechnout prezentace. Stisknutím tlačítka 3 si můžete vybrat, s kým chcete mluvit. 70 Kč/min
 
[@template.text.sidewidget]
Věštecká koule

Věštecká koule

Věštecká koule Vám odpoví na libovolnou otázku, která očekává jasnou odpověď. Věštecká koule je magický výrobek


Věštecká koule je magický výrobek. Při své práci ji používají věštkyně, čarodějnice, kouzelníci, dobré i zlé víly, skřítci a jiné pohádkové bytosti. I když není primárně určena pro smrtelníky, přesto z ní mohou mít dobrý užitek. Ale teď vážně. Věštecká koule není určena jen na věštění, ale je vhodná pro všechny.

Věštecká koule nám pomáha nahlédnout do minulosti, přítomnosti, budoucnosti, ověřovat si určité informace. K čtení z křišťálu existuje cesta, ale je otevřena pouze těm, kteří jsou klidní, trpěliví a vytrvalí. Základem všech druhů věštění je dokonalá příprava a soustředěnost věštce, navození atmosféry, která umožňuje přeměnu viditelných obrazů na plnovýznamové věštby.

Jaké druhy věštecké koule existují? Věštecká koule může být různého typu. Na většině míst se prodávají dva typy křišťálových kuliček vyrobených ze skla a horninového křišťálu. Horninový krystal je zjevně lepší, jasnější a mnohem silnější, protože vibrace horninového krystalu zesilují vidění. Sféra křišťálu je však tak drahá, a je pro většinu lidí nedostupná.

Takže neváhejte použít skleněnou kouli. Nejlepší je průsvitná věštecká koule, ale existují i koule vyrobené z jiných materiálů, jako jsou olovnatý křišťál, křemenný krystal, které jsou méně běžně dostupné a také příliš drahé.

Existuje dokonce veštěcká koule z obsidiánu, ametystu, turmalínu, berylia nebo kalcitu, ale tyto koule nedoporučuji kvůli jejich nižší refrakční schopnosti. Můžete s nimi flirtovat, ale může to narušit jasnozřivost, hlavně když jste začátečník. Velikost koule není skutečně významná, nezáleží na tom, jak velká je přenosová plocha, pokud jde o obrázky, které se v ní nacházejí. Menší koule (asi 4 až 5 cm v průměru) mohou také fungovat dokonale.

Existují lidé, kteří mají rádi malé kuličky přiléhající k dlani. Nedoporučuji koule, které jsou příliš velké, hlavně proto, že nejsou praktické, jsou příliš těžké a množství povrchu, které se na nich odráží, je velké. Snad nejlepší jsou koule o průměru 10 - 15 cm - ale opakuji, velikost není tak důležitá.

Z tohoto hlediska je příliš velká koule pouze ztrátou peněz. Je zajímavé, že největší, zcela průsvitná, bezbublinková křišťálová koule je vyrobena z křemene a nachází se ve Washingtonu, D.C., v Národním přírodovědném muzeu. Tvar koule je už důležitějším faktorem.

Čím pravidelnější je kulový tvar, tím je lepší, ačkoli většina křišťálových kuliček, které jsou dnes k dispozici, mají ploché dno, aby se snadno zastavily na rovných površích. Záleží na tom, jaké čisté je vnitřní prostředí koule. Někteří říkají, že by v ní neměly být žádné bubliny, považuji to za příliš přehnané. V každé sféře jsou menší bubliny a inkluze, to není problém, a některým dokonce tato malá špína pomáhá při lepším vidění.

Jde o to, aby v kouli nebylo ošklivé začlenění, které již zasahuje do vaší vize. Při výběru stojanu pro kouli je třeba zvážit alespoň tolik peněz, jako při koupi koule. Někteří lidé mají rádi zejména stativ kvůli své symbolice. Podle mého názoru je mnohem důležitější, aby stojan držel kouli dobře, spíše než "hnízdo", ve kterém koule bezpečně sedí.

Jeho materiál je tradičně kov nebo dřevo. V historii byly zaznamenány tisíce věšteb, předpovědí a varován na základě rozličných metod věštění, ale existuje jen několik málo případů, o nichž můžeme spolehlivě říci, že byly předpovězeny z křišťálu. Zrcadlo a křišťál používali pro věštění dva významní proroci. Známý věštec Nostradamus (1503-1566) a astrolog John Dee (1527-1608). Pravděpodobně není náhoda, že tito věštci byli současníky.

 
K DISPOZICI
 

Maruška se narodila s požehnáním, o své znalosti se dělí s každým, kdo ji požádá o...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
blogy
K DISPOZICI
 

Jana se zabývá s astrologií již 20 let, tarotem více jak 10 let. Ve své praxi se...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
blogy
K DISPOZICI
 

Sandra je milá,empatická kartářka, která Vám pomůže nejlépe jak umí. Se Sandrou...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
K DISPOZICI
 

Sofia pomáhá lidem s různými problémy. K výkladu používá cikánské karty, tarot,...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
 

Zajímavé články ke čtení

Věštění z karet

Věštění z karet

Jak funguje věštění z karet? Jak získáme odpovědi při věštění z karet? Odpověď je velmi jednoduchá -...
 
Kariéra

Kariéra

Co znamená slovo kariéra? Kariéra znamená pro různé lidi různé věci. Pro nás slovo kariéra znamená úspěšnou...
 
Nový začátek

Nový začátek

Nový začátek, nové cíle. Nový rok je také nový začátek a je obdobím, kdy se zamýšlíme nad úspěchy uplynulého...
 
Astrologie

Astrologie

Jakou roli hrají v astrologii dny? Astrologie souvisí s planetami i hvězdami. Astrologie týdne si můžete...
 
Nový rok

Nový rok

Nový rok, nové já? Nový rok přináší nová předsevzetí. Zde je několik tipů, jak dodržet novoroční...
 
 
 
 
906 700 500

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Informace shromážděné pomocí souborů cookie mohou zahrnovat, jak často navštěvujete webové stránky a z jaké země je prohlížíte. Dále

_