Stisknutím tlačítka 1 se spojíte s první dostupnou osobou. Stisknutím tlačítka 2 si můžete poslechnout prezentace. Stisknutím tlačítka 3 si můžete vybrat, s kým chcete mluvit. 70 Kč/min
 
[@template.text.sidewidget]
Věštit sami sobě?

Věštit sami sobě?

Jak věštit sami sobě? Někteří lidé si myslí, že je to magie, ale věštit sami sobě není složité. Vyzkoušejte si to sami


Věštěte sami svůj vlastní osud s pomocí cikánských karet. Ale jak věštit sami sobě? Můžeme vůbec  věštit sami sobě?

O cikánských kartách se říká, že poskytují nejpřesnější předpověď ze všech výkladů karet. A protože budoucnost záleží na nás, mohou nám věštby z karet napovědět, jakým směrem se má náš život ubírat. Budoucnost není zapsána písmeno po písmenu, předpovědi pracují nějakým záhadným způsobem s našimi vlastními myšlenkami a psychikou, aby nám daly výsledky. 

Někteří lidé si myslí, že je to magie. Jiní si myslí, že schopnost předvídat je dar, mystický jev. Mnozí se domnívají, že závisí na spojení s vyššími silami, a všechny tři názory jsou pravděpodobně pravdivé. Odpovědi si každý musí najít sám, protože pravdivé může být jen to, co prohlásíme za pravdivé, ale faktem je, že lidská mysl, duše a duch jsou schopny podivných věcí. Vědci dodnes nechápou, jak mohou úplně slepí lidé poznat, zda jim světlo svítí do obličeje svisle nebo vodorovně. Co když vidíme víc než jen očima? Možná máme další schopnosti, o kterých ani nevíme?

Cikánská kletba, která má podle tradice velkou mystickou moc, je legendární a děsivá. Možná to pramení z toho, že magie nebyla považována za výsadu jednoho člověka, ale za přirozený instinkt a vědomosti dostupné všem. Je to jednoduché. Lidová víra tvrdí, že kouzla musí být sladěna s určitými polohami Měsíce nebo planet a že přírodní cykly ovlivňují zaklínadla. Tradiční cikánská magie se naopak planetami ani jinými ovlivňujícími faktory nezabývá.

Předpokládá, že energii získáváte sami od sebe, a ne od úplňku, a kouzla se nemusí rýmovat, protože je důležité, co si myslíte a co obdaříte energií, aby se to stalo. Pod kartu, která je pro respondenta důležitá, věštec často umístí peníze, které mají energetický význam: peníze byly vydělané a nyní se předávají, čímž se energie přenáší a udržuje v pohybu. Pokud se Vám to nelíbí, vypijte před tvorbou karty velkou sklenici čisté vody. Voda je tekutá síla, řeka kontinuity a života, která je také velmi energizující.

Podle cikánských věštců stejně jako vesmír může ovlivňovat nás, můžeme i my ovlivňovat vesmír, protože jsme součástí této síly. Pomocí této síly můžeme změnit svůj osud - nebo dokonce osud jiných lidí, pokud nám to dovolí. Přesvědčte se o tom i vy.

Jak věštit sami sobě z cikánských karet?

Cikánské karty 

56 karet Cikánské karty jsou spíše projekcí osudu než předpovědí konkrétních událostí a náš osud se mění v každém okamžiku. Cikánské věštění z karet je známé již tisíce let a předává se z generace na generaci žen. Protože většina z nich byla negramotná, nejsou na kartičkách žádná čísla, na každé je kresba, která má tazateli pomoci. Samy si nakreslily kartičky, aby jejich poselství porozuměli všichni v různých kulturách, kterých se během své cesty dotkly. A protože každý detail na kartě má svůj význam, měly ženy skutečné a hluboké pochopení o významu karty.

Přesvědčte se sami pomocí jednoduché francouzské karty 
Existuje mnoho knih o výkladu karet a vyplatí se je důkladně prostudovat, než se začnete ptát na osud karty, ať už své nebo cizí. Nejjednodušší metodou je metoda minulost - znamení - budoucnost, jejíž mírně pokročilejší verzí je vyložení stejných devíti karet. Tvrdit, že cikánskou kartu (nebo tarot) lze nahradit jednoduchou francouzskou kartou, je trochu svatokrádež, ale faktem je, že můžete získat odpovědi nebo pomoc, pokud ji potřebujete. Karta vždy odpovídá, a pokud jsou prostředky skromnější, musíme věnovat více pozornosti, abychom pochopili jejich poselství. Věštit sami sobě není tak složité.

Jak věštit sami sobě z mariášových karet?
Stejně jako dítě říká, co si myslí, ale méně slovy a skromnějšími prostředky než dospělý. Potřebujeme tedy 32 karet. Cikáni používají při výkladu sedmi karet typickou metodu věštění. Důkladně zamíchají a zanalyzují balíček karet a poté rozdají všech 32 karet takto: pět řad zleva doprava. Umístí 7 karet do prvních čtyř řad a 4 karty do páté řady (tato jedna řada musí být umístěna zprava doleva).

Mezi kartami najdou kartu, která představuje osobu, jež klade otázku, a pak kolem ní rozloží karty. Při skládání puzzle s 13 kartami se karty "tahají" tak, že se po důkladném zamíchání vezmou z balíčku karty 1 až 5 jako jedenáctá karta. Výběr karet 6-13 je jednodušší, stačí při příštím míchání spočítat karty 6-13 z balíčku.

Systém skládaček není příliš jednoduchý: Kartu s označením osoby položte doprostřed, pak první kartu pod ni, druhou kartu nad ni, třetí kartu vlevo, čtvrtou kartu pod jedničku, pátou kartu vpravo od označení osoby, šestou kartu mezi jedničku a pětku a sedmou kartu vpravo od pětky, mezi dvojkou a pětkou, radiální osmá, nad dvojkou, devátá, mezi dvojkou a trojkou, radiální desátá, vlevo od trojky, jedenáctá, mezi trojkou a jedničkou, radiální dvanáctá, a dole, pod čtyřkou, třináctá.

Karty 6 až 13 ukazují blízkou budoucnost, karty 3 až 5 vzdálenou budoucnost.

Jak věštit sami sobě z francouzkých karet?

Červené karty: 
Eso: úspěch, velká láska, naplnění 
Král: muž, který miluje, muž, který je milován 
Svršek: žena, která miluje, žena, která je milována 
Spodek: dobrý přítel 
X: hodně štěstí v blízké budoucnosti, vše dobře dopadne 
IX: dítě přichází, rodinné štěstí je dobré 
VIII: veselost, manželství, porod 
VII: novinky

Zelené karty

Eso: naděje, láska, cestování 
Král: dárek 
Svršek: žárlivost, pomluvy 
Spodek: oficiální oznámení 
X: za tři dny bude vše v pořádku 
IX: dobré zdraví 
VII: smíření, odpočinek 
VII: výlet, společnost, hostina

Kulové karty 

Eso: velké štěstí (jinde: velká ztráta) 
Král: dobré partnerství 
Svršek: nečekaná pomoc 
Spodek: úspěšný podnik 
X: povýšení v práci 
IX: finanční zisk 
VIII: nečekané potěšení 
VII: šťastná budoucnost 

Žaludové karty

Eso: neštěstí 
Král: nepříjemnosti 
Svršek: hněv 
Spodek: překážka 
X: ztráta 
IX: falešný přítel 
VIII: smrt 
VII: nemoc 

 
K DISPOZICI
 

Maruška se narodila s požehnáním, o své znalosti se dělí s každým, kdo ji požádá o...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
blogy
K DISPOZICI
 

Jana se zabývá s astrologií již 20 let, tarotem více jak 10 let. Ve své praxi se...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
blogy
K DISPOZICI
 

Sandra je milá,empatická kartářka, která Vám pomůže nejlépe jak umí. Se Sandrou...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
K DISPOZICI
 

Sofia pomáhá lidem s různými problémy. K výkladu používá cikánské karty, tarot,...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
 

Zajímavé články ke čtení

Věštění z karet

Věštění z karet

Jak funguje věštění z karet? Jak získáme odpovědi při věštění z karet? Odpověď je velmi jednoduchá -...
 
Kariéra

Kariéra

Co znamená slovo kariéra? Kariéra znamená pro různé lidi různé věci. Pro nás slovo kariéra znamená úspěšnou...
 
Nový začátek

Nový začátek

Nový začátek, nové cíle. Nový rok je také nový začátek a je obdobím, kdy se zamýšlíme nad úspěchy uplynulého...
 
Astrologie

Astrologie

Jakou roli hrají v astrologii dny? Astrologie souvisí s planetami i hvězdami. Astrologie týdne si můžete...
 
Nový rok

Nový rok

Nový rok, nové já? Nový rok přináší nová předsevzetí. Zde je několik tipů, jak dodržet novoroční...
 
 
 
 
906 700 500

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Informace shromážděné pomocí souborů cookie mohou zahrnovat, jak často navštěvujete webové stránky a z jaké země je prohlížíte. Dále

_