KVALITNÍ SLUŽBA
UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

Zavolejte nám

906 650 650

65 Kč/min vč. DPH
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3. 65 Kč/min vč. DPH
 
 
Věštkyně

Věštkyně

Věštkyně se řídí svou intuicí a vytvořily si vlastní systém. Skutečné věštkyně jsou ty, které mají vrozený dar předpovídání budoucnosti.


Každá druhá žena byla u věštkyně. A možná i vícero žen, ale ne každá se k tomu otevřeně přizná. Někdy je to jen ze zvědavosti, jindy ze zoufalství. Dotazů je mnoho a odpověď není nikde napsána. Nebo ano? "Více se soustředím na budoucnost jak na přítomnost". 

Naprogramuje vás předpověď?

Negativní předpovědi si málokdo umí poslechnout bez vnitřního pohnutí. Vždyť budoucnost je tajemná, neuchopitelná a najednou, když o ní někdo přesvědčivě mluví, to může s člověkem pořádně zamávat. A obzvláště s takzvanými sugestibilní lidmi. "Tito lidé snadno na sebe přebírají naladění druhých. Pokud jsou v kontaktu s někým veselým, tak se smějí a jsou povzneseni. Pokud jsou v blízkosti mrzutého, ustrašeného člověka, budou stejně rozladění.

Důležitá je přítomnost!

Psychologie vybízí lidi co nejvíce se soustředit na přítomnost. Lidem, ztraceným v minulosti, hrozí zaplavení smutkem. A ty, co jsou fixovaní na budoucnost, zase může přemoci strach. Je třeba si však uvědomit, že to, co bylo, se už nedá vrátit, a co bude, to je nejisté. „Co nejvíce si uvědomujte právě prožívané okamžiky“, doporučuje věštkyně. „Jen ty totiž můžete ovlivňovat svou vůlí a z množství možností udělat pro sebe tu správnou volbu. A kdo se rozhoduje v souladu se svými potřebami a přesvědčením, ten žije spokojený život. "

Špatné věci versus dobré

Všimli jste si, že i špatné se může často obrátit na dobré? Například vás opustí nevěrný manžel alkoholik. V tom momentě to cítíte jako strašnou zradu a ránu osudu. Jenže po několika měsících nebo letech potkáte chlapa, se kterým je vám tak dobře, jak by vám s tím procházejícím nikdy nebylo. A tak byste měli přistupovat i k předpovědím. Samotná informace o změně ve vašem životě je neutrální.

Záleží jen na vás, co s ní uděláte. "Každý, kdo vyhledá služby věštkyně, musí počítat s tím, že to nevyřeší žádný problém a bude možná slyšet i méně příjemné věci. Věštkyně by však měla být i dobrá psycholožka, citlivě vás na problémy upozornit a snažit se z nich v rámci možností najít i východisko.

Každý člověk je individuální. Je třeba k němu přistupovat upřímně a snažit se vžít do jeho situace. Nelhat, nedávat falešné iluze a nemanipulovat, "říká věštkyně Helena. Připouští však, že osamělí nebo citlivější lidé mají tendenci vázat se, což není dobré. "Kdo potřebuje zpětnou vazbu, musí mu mezitím stačit i telefonát."

Věštkyně jako guru

Žijeme však ve složité době a po pádu komunismu věštění, magie a astrologie dostaly zelenou a vyšly z ilegality. Předpovídání budoucnosti se stalo výhodným "byznysem". Pokud máte smůlu, můžete narazit na různé šarlatány. Jednou nám napsal pán dopis s tím, že svou ženu miluje, ale neví, jak dál. Nedařilo se jim počít dítě, proto jeho žena šla k věštkyni. Předpověděla jí, že zanedlouho se jí do života připlete pravá láska.

A ona teď nedělá nic jiného, jen sní o svém princi na bílém koni, rozčiluje se nešťastný Dušan. Momentálně spí s manželkou odděleně, vůbec spolu nemluví a nepomáhají ani domlouvání a prosby. Od podání žádosti o rozvod je dělí už jen krůček. Podle věštkyně zde pomůže pouze síla „chlapského“ slova. "Zakažte jí to! Buďte autoritativní, energický, neústupný! " Radí.

Slepě poslouchat přísluší zejména lidem, kteří nemají vyrovnaný vztah s rodiči, kteří jsou prvotní autoritou. I Dušanova manželka má tendenci předávat zodpovědnost za svůj život druhým lidem, tehdy se cítí bezpečně. Proto si její manžel musí zahrát na ochránce a náhradního otce a doufat, že manželka zapomene na věštkyni a uspokojí se s jeho vedením.

Jak poznáte podvodnici

Skuteční věštci, kteří mají dar předpovídání budoucnosti v sobě, se to nemuseli učit ani absolvovat kurzy. Řídí se svou intuicí a vytvořili si vlastní systém. Lidé si k nim najdou cestu a řeknou si o nich dále. "Ústní podání je ta nejlepší a nejspolehlivější reklama," zdůrazňuje.

Autorka: Edita Sedláčková

 

Poznejte svůj Věštkyně lépe! Zavolejte nám:

Blogger
HelenaHelena
K dispozici
HelenaKód 280Věštění, Věštkyně, Věštírna online, Věštírna,...
 
Helena je fantastická a zkušená věštkyně a vědma. Pracuje s tarotovými...
Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogger
SandraSandra
K dispozici
SandraKód 282Jasnovidka, Kartářka, Věštkyně, Věštírna online,...
 

SANDRA je milá,empatická kartářka, která Vám pomůže nejlépe jak umí. Se SANDROU...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
TímeaTímea
K dispozici
TímeaKód 298Jasnovidka, Kartářka, Věštba, Věštci , Věštírna online
 
Tímea zdědila své schopnosti od svých předků. Předpovídá z cikánských...
Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
SofiaSofia
K dispozici
SofiaKód 526Věštba, Věštci , Věštec, Věštírna, Kartářka,...
 

Sofia pomáhá lidem s různými problémy. K výkladu používá cikánské karty, tarot,...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
 
 

Doporučené příspěvky

Vědma

117 Počet zhlédnutí

Jak poznáte, že jste vědma? Vědma ví a vidí. Vědma má vrozený dar vědění.

 

Co pre mňa znamená věštení

5073 Počet zhlédnutí

Co je to vlastně věštění a dá se doopravdy věštit? Věštení je magický proces.

 

Jasnovidectví

114 Počet zhlédnutí

Co je jasnovidectví? Jasnovidectví je vnímání. Jasnovidec vnímá věc, událost, životní situaci v obrazech nebo pocitech, které mohou být v minulosti, současnosti nebo budoucnosti.

 

Kartářka online

4519 Počet zhlédnutí

Můj život nebyl vždy jednoduchý, ale kartářka online mi pomohla. Kartářka online Vám vždy plnohodnotně odpoví na váš dotaz.

 

Tarot

5635 Počet zhlédnutí

Existuje velké množství tarotu dají se použít na jakoukoliv oblast lidského života. Význam jednotlivých karet je silně ovlivněn oblastí na kterou se ptáme, z tohoto důvodu je pro neznalé tarotu velmi obtížné porozumět a kartu správně interpretovat.

 

Věštba

117 Počet zhlédnutí

Věštba nelže. Věštba je dar. Věštba osudu Vám pomůže.

 
 
 

Náklady za volání naše služby na číslo 906 650 650 budou účtovány na telefonu. Cena hovoru je 65 Kč/min vč. DPH

Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 

 Klikněte zde a zavolejte!906 650 65065 Kč/min vč. DPH
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem