KVALITNÍ SLUŽBA
UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

  Zavolejte nám  

906 55 00 22

  55 Kč/min vč. DPH  
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3.
55 Kč/min vč. DPH
 
[@template.text.sidewidget]
Pro nové zákazníky 10 minut zdarma!
Věštkyně

Věštkyně

Věštkyně se řídí svou intuicí a vytvořily si vlastní systém. Skutečné věštkyně jsou ty, které mají vrozený dar předpovídání budoucnosti.


Každá druhá žena byla u věštkyně. A možná i vícero žen, ale ne každá se k tomu otevřeně přizná. Někdy je to jen ze zvědavosti, jindy ze zoufalství. Dotazů je mnoho a odpověď není nikde napsána. Nebo ano? "Více se soustředím na budoucnost jak na přítomnost". 

Naprogramuje vás předpověď?

Negativní předpovědi si málokdo umí poslechnout bez vnitřního pohnutí. Vždyť budoucnost je tajemná, neuchopitelná a najednou, když o ní někdo přesvědčivě mluví, to může s člověkem pořádně zamávat. A obzvláště s takzvanými sugestibilní lidmi. "Tito lidé snadno na sebe přebírají naladění druhých. Pokud jsou v kontaktu s někým veselým, tak se smějí a jsou povzneseni. Pokud jsou v blízkosti mrzutého, ustrašeného člověka, budou stejně rozladění.

Důležitá je přítomnost!

Psychologie vybízí lidi co nejvíce se soustředit na přítomnost. Lidem, ztraceným v minulosti, hrozí zaplavení smutkem. A ty, co jsou fixovaní na budoucnost, zase může přemoci strach. Je třeba si však uvědomit, že to, co bylo, se už nedá vrátit, a co bude, to je nejisté. „Co nejvíce si uvědomujte právě prožívané okamžiky“, doporučuje věštkyně. „Jen ty totiž můžete ovlivňovat svou vůlí a z množství možností udělat pro sebe tu správnou volbu. A kdo se rozhoduje v souladu se svými potřebami a přesvědčením, ten žije spokojený život. "

Špatné věci versus dobré

Všimli jste si, že i špatné se může často obrátit na dobré? Například vás opustí nevěrný manžel alkoholik. V tom momentě to cítíte jako strašnou zradu a ránu osudu. Jenže po několika měsících nebo letech potkáte chlapa, se kterým je vám tak dobře, jak by vám s tím procházejícím nikdy nebylo. A tak byste měli přistupovat i k předpovědím. Samotná informace o změně ve vašem životě je neutrální.

Záleží jen na vás, co s ní uděláte. "Každý, kdo vyhledá služby věštkyně, musí počítat s tím, že to nevyřeší žádný problém a bude možná slyšet i méně příjemné věci. Věštkyně by však měla být i dobrá psycholožka, citlivě vás na problémy upozornit a snažit se z nich v rámci možností najít i východisko.

Každý člověk je individuální. Je třeba k němu přistupovat upřímně a snažit se vžít do jeho situace. Nelhat, nedávat falešné iluze a nemanipulovat, "říká věštkyně Helena. Připouští však, že osamělí nebo citlivější lidé mají tendenci vázat se, což není dobré. "Kdo potřebuje zpětnou vazbu, musí mu mezitím stačit i telefonát."

Věštkyně jako guru

Žijeme však ve složité době a po pádu komunismu věštění, magie a astrologie dostaly zelenou a vyšly z ilegality. Předpovídání budoucnosti se stalo výhodným "byznysem". Pokud máte smůlu, můžete narazit na různé šarlatány. Jednou nám napsal pán dopis s tím, že svou ženu miluje, ale neví, jak dál. Nedařilo se jim počít dítě, proto jeho žena šla k věštkyni. Předpověděla jí, že zanedlouho se jí do života připlete pravá láska.

A ona teď nedělá nic jiného, jen sní o svém princi na bílém koni, rozčiluje se nešťastný Dušan. Momentálně spí s manželkou odděleně, vůbec spolu nemluví a nepomáhají ani domlouvání a prosby. Od podání žádosti o rozvod je dělí už jen krůček. Podle věštkyně zde pomůže pouze síla „chlapského“ slova. "Zakažte jí to! Buďte autoritativní, energický, neústupný! " Radí.

Slepě poslouchat přísluší zejména lidem, kteří nemají vyrovnaný vztah s rodiči, kteří jsou prvotní autoritou. I Dušanova manželka má tendenci předávat zodpovědnost za svůj život druhým lidem, tehdy se cítí bezpečně. Proto si její manžel musí zahrát na ochránce a náhradního otce a doufat, že manželka zapomene na věštkyni a uspokojí se s jeho vedením.

Jak poznáte podvodnici

Skuteční věštci, kteří mají dar předpovídání budoucnosti v sobě, se to nemuseli učit ani absolvovat kurzy. Řídí se svou intuicí a vytvořili si vlastní systém. Lidé si k nim najdou cestu a řeknou si o nich dále. "Ústní podání je ta nejlepší a nejspolehlivější reklama," zdůrazňuje.

Autorka: Edita Sedláčková

 

Poznejte svůj Věštkyně lépe! Zavolejte nám:

MeliMeli
K dispozici
MeliKód 501Jasnovidka, Věštírna online, Věštění, Vědma, Výklad...
 

Měli je vynikající jasnovidka, která se dokáže přes svojí intuici a jasnocíteni...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogger
Jana SofiaJana Sofia
K dispozici
Jana SofiaKód 296Věštba, Kartářka, Věštec, Věštkyně, Výklad karet,...
 

Jana Sofia se zabývá s astrologií již 20 let, tarotem více jak 10 let. Ve své praxi...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogger
SandraSandra
K dispozici
SandraKód 282Jasnovidka, Kartářka, Věštkyně, Věštírna online,...
 

SANDRA je milá,empatická kartářka, která Vám pomůže nejlépe jak umí. Se SANDROU...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogger
VenušeVenuše
Odhlášen
VenušeKód 580Věštba, Věštkyně, Věštění, Věštírna, Všichni...
 

Venuše Vám pomůže pomocí tarotových a mariášových karet nalézt odpovědi na všechny...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
 
 

Doporučené příspěvky

 
 

Náklady za volání naše služby na číslo 906 55 00 22 budou účtovány na telefonu. Cena hovoru je 55 Kč/min vč. DPH

Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 

 
Klikněte zde a zavolejte!906 55 00 2255 Kč/min vč. DPH
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem