Stisknutím tlačítka 1 se spojíte s první dostupnou osobou. Stisknutím tlačítka 2 si můžete poslechnout prezentace. Stisknutím tlačítka 3 si můžete vybrat, s kým chcete mluvit. 70 Kč/min
 
[@template.text.sidewidget]
Věštkyně

Věštkyně

Věštkyně se řídí svou intuicí. Skutečné věštkyně jsou ty, které mají vrozený dar předpovídání budoucnosti


Každá druhá žena byla u věštkyně. A možná i vícero žen, ale ne každá se k tomu otevřeně přizná. Někdy je to jen ze zvědavosti, jindy ze zoufalství. Dotazů je mnoho a odpověď není nikde napsána. Nebo ano? "Více se soustředím na budoucnost jak na přítomnost". 

Naprogramuje vás předpověď?

Negativní předpovědi si málokdo umí poslechnout bez vnitřního pohnutí. Vždyť budoucnost je tajemná, neuchopitelná a najednou, když o ní někdo přesvědčivě mluví, to může s člověkem pořádně zamávat. A obzvláště s takzvanými sugestibilní lidmi. "Tito lidé snadno na sebe přebírají naladění druhých. Pokud jsou v kontaktu s někým veselým, tak se smějí a jsou povzneseni. Pokud jsou v blízkosti mrzutého, ustrašeného člověka, budou stejně rozladění.

Důležitá je přítomnost

Psychologie vybízí lidi co nejvíce se soustředit na přítomnost. Lidem, ztraceným v minulosti, hrozí zaplavení smutkem. A ty, co jsou fixovaní na budoucnost, zase může přemoci strach. Je třeba si však uvědomit, že to, co bylo, se už nedá vrátit, a co bude, to je nejisté. „Co nejvíce si uvědomujte právě prožívané okamžiky“, doporučuje věštkyně. „Jen ty totiž můžete ovlivňovat svou vůlí a z množství možností udělat pro sebe tu správnou volbu. A kdo se rozhoduje v souladu se svými potřebami a přesvědčením, ten žije spokojený život. "

Špatné věci versus dobré

Všimli jste si, že i špatné se může často obrátit na dobré? Například vás opustí nevěrný manžel alkoholik. V tom momentě to cítíte jako strašnou zradu a ránu osudu. Jenže po několika měsících nebo letech potkáte chlapa, se kterým je vám tak dobře, jak by vám s tím procházejícím nikdy nebylo. A tak byste měli přistupovat i k předpovědím. Samotná informace o změně ve vašem životě je neutrální.

Záleží jen na vás, co s ní uděláte. "Každý, kdo vyhledá služby věštkyně, musí počítat s tím, že to nevyřeší žádný problém a bude možná slyšet i méně příjemné věci. Věštkyně by však měla být i dobrá psycholožka, citlivě vás na problémy upozornit a snažit se z nich v rámci možností najít i východisko.

Každý člověk je individuální. Je třeba k němu přistupovat upřímně a snažit se vžít do jeho situace. Nelhat, nedávat falešné iluze a nemanipulovat, "říká věštkyně Helena. Připouští však, že osamělí nebo citlivější lidé mají tendenci vázat se, což není dobré. "Kdo potřebuje zpětnou vazbu, musí mu mezitím stačit i telefonát."

Věštkyně jako guru

Žijeme však ve složité době a po pádu komunismu věštění, magie a astrologie dostaly zelenou a vyšly z ilegality. Předpovídání budoucnosti se stalo výhodným "byznysem". Pokud máte smůlu, můžete narazit na různé šarlatány. Jednou nám napsal pán dopis s tím, že svou ženu miluje, ale neví, jak dál. Nedařilo se jim počít dítě, proto jeho žena šla k věštkyni. Předpověděla jí, že zanedlouho se jí do života připlete pravá láska.

A ona teď nedělá nic jiného, jen sní o svém princi na bílém koni, rozčiluje se nešťastný Dušan. Momentálně spí s manželkou odděleně, vůbec spolu nemluví a nepomáhají ani domlouvání a prosby. Od podání žádosti o rozvod je dělí už jen krůček. Podle věštkyně zde pomůže pouze síla „chlapského“ slova. "Zakažte jí to. Buďte autoritativní, energický, neústupný" Radí.

Slepě poslouchat přísluší zejména lidem, kteří nemají vyrovnaný vztah s rodiči, kteří jsou prvotní autoritou. I Dušanova manželka má tendenci předávat zodpovědnost za svůj život druhým lidem, tehdy se cítí bezpečně. Proto si její manžel musí zahrát na ochránce a náhradního otce a doufat, že manželka zapomene na věštkyni a uspokojí se s jeho vedením.

Jak poznáte podvodnici

Skuteční věštci, kteří mají dar předpovídání budoucnosti v sobě, se to nemuseli učit ani absolvovat kurzy. Řídí se svou intuicí a vytvořili si vlastní systém. Lidé si k nim najdou cestu a řeknou si o nich dále. "Ústní podání je ta nejlepší a nejspolehlivější reklama," zdůrazňuje.

 
K DISPOZICI
 

Maruška se narodila s požehnáním, o své znalosti se dělí s každým, kdo ji požádá o...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
blogy
K DISPOZICI
 

Jana se zabývá s astrologií již 20 let, tarotem více jak 10 let. Ve své praxi se...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
blogy
K DISPOZICI
 

Sandra je milá,empatická kartářka, která Vám pomůže nejlépe jak umí. Se Sandrou...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
K DISPOZICI
 

Sofia pomáhá lidem s různými problémy. K výkladu používá cikánské karty, tarot,...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
 

Zajímavé články ke čtení

Věštění z karet

Věštění z karet

Jak funguje věštění z karet? Jak získáme odpovědi při věštění z karet? Odpověď je velmi jednoduchá -...
 
Kariéra

Kariéra

Co znamená slovo kariéra? Kariéra znamená pro různé lidi různé věci. Pro nás slovo kariéra znamená úspěšnou...
 
Nový začátek

Nový začátek

Nový začátek, nové cíle. Nový rok je také nový začátek a je obdobím, kdy se zamýšlíme nad úspěchy uplynulého...
 
Astrologie

Astrologie

Jakou roli hrají v astrologii dny? Astrologie souvisí s planetami i hvězdami. Astrologie týdne si můžete...
 
Nový rok

Nový rok

Nový rok, nové já? Nový rok přináší nová předsevzetí. Zde je několik tipů, jak dodržet novoroční...
 
 
 
 
906 700 500

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Informace shromážděné pomocí souborů cookie mohou zahrnovat, jak často navštěvujete webové stránky a z jaké země je prohlížíte. Dále

_