KVALITNÍ SLUŽBA
UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

  Zavolejte nám  

906 55 00 22

  55 Kč/min vč. DPH  
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3.
55 Kč/min vč. DPH
 
[@template.text.sidewidget]
Pro nové zákazníky 10 minut zdarma!
Výklad andělských karet

Výklad andělských karet

Výklad andělských karet vám pomůže najít správnou cestu. Výklad andělských karet je pomoc pri řešení problému.


Kdo jsou andělé?

Andělé jsou duchovní stvoření, které neustále oslavují Boha a slouží jeho spasitelným plánům. Byli stvořeni Bohem. Víra v andělské bytosti je zahrnuta již ve starozákonní teologii: určité duchovní bytosti dostaly své jméno; rozumné bytosti nebeského království slouží Bohu jako vykonavatelé jeho vůle. Slovo "anděl" pochází z řeckého "angelos", což znamená "posel".

Ve Starém zákoně až na dvě výjimky je pro označení anděla použité hebrejské slovo "malak", což také znamená "posel". Jméno proroka Malachiáše pochází také z tohoto slova. I když se slovem "anděl" v Bibli označují převážně duchovní bytosti, občas se používá v souvislosti s lidmi. Duchovní bytosti - andělé jsou tedy Boží poslové, kteří pracují pro něj a pro dobro lidí.

S nimi se pojí i provádění nadpřirozených věcí, které nejsou vysvětlitelné lidským rozumem. Andělé mají vnitřní sílu dotknout se každého z nás a nabídnout mu svoji ochranu, vedení a nekonečnou lásku. Výklad andělských karet motivuje k navázání bližšího vztahu se sebou samými prostřednictvím doprovodu vašich průvodců. Andělské orákulum a výklad andělských karet jsou prostředkem k získání přístupu k této posvátné moudrosti.

36 krásných andělských karet, z nich každá znázorňuje jednoho anděla z nebeské říše, nabízí jasné myšlení, poznání a duchovní vhled, který vám pomůže s drobnými problémy každodenního života, stejně jako s velkými životními výzvami. Na výkladu andělských karet není nic negativního nebo znepokojivého. Výklad andělských karet nabízí pozitivní aspekty, lásku a léčivou energii pro každou situaci. Otevřete své srdce andělskému orákulu, otevřete se životu.

Andělé strážci

Anděl strážný nemůže ovlivnit přímo náš rozum ani naši vůli, není všemohoucí. Působí nepřímo vnějšími znameními nebo v naší obrazotvornosti vzbuzuje představy a následně myšlenky.

Archandělé-Archanděl Michael

Je jen málo andělů, jejichž jména známe. Největší z andělů je podle tradice archanděl Michael, který je vůdcem nebeského vojska, bojoval proti "drakovi", tedy proti padlým andělům, a svrhl je na zem. Zobrazuje se často jako bojovník, v ruce má kopí, váhy a pod nohama draka.

Archanděl Gabriel

Pomáhá při žalu, přináší usnadnění při úmrtí někoho blízkého a při jakékoliv ztrátě. Zvyšuje kreativitu, optimismus a schopnost nahlížet na život pozitivně. Pomáhá při odstraňování strachu a fobií. Pomocí příjemných prožitků pomáhá uvolňovat strach.

Archanděl Rafael

Archanděl Rafael - nejvyšší léčitel - je vedle archanděla Michaela a archanděla Gabriela jedním z trojice nebeských poslů. Je považován za nejvyššího léčitele. Posílá ho sám Bůh, aby přinášel zdraví, spokojenost a mír. Pro svůj mimořádný smysl pro humor, který je však velmi vlídný a jemný, je také andělem radosti. Rafael září smaragdově zelenou barvou.

Archanděl Uriel

Jméno Uriel znamená "Boží oheň" nebo "Boží světlo". Uriel jako jeden z nejmocnějších archandělů je "andělem přítomnosti" a dokáže odrážet nepředstavitelné světlo Boží. Je spojován s elektřinou, bleskem, hromem a náhlými činy. Bývá znázorňován, jak drží svitek (obsahující informace o životní pouti určitého člověka), nebo nese nějaké břemeno.

Výklad andělských karet - spojte se s anděly

Andělské karty jsou zvláštním typem výkladových karet. Na rozdíl od všech ostatních mezi nimi nenajdeme karty negativní. Andělské karty předávají vždy jen pozitivní poselství. To však neznamená, že je jejich oznámení nějak omezené. Andělské karty dokážou odpovědět na všechny otázky, které vás zajímají. Pomohou vyřešit osobní, vztahové, profesní, zdravotní i finanční problémy.

Podpoří v řadě těžkých životních situací, dávají energii a sílu změnit život tím správným směrem. Působení andělských karet, resp. andělů, kteří prostřednictvím karet promlouvají, je jemné a nenásilné. Přesto, nebo právě proto je však velmi osobní, hluboké a trvalé. Naplňte své sny. Andělé jsou při vás. Andělské karty se od jiných výkladových karet odlišují ještě v jednom podstatném bodě.

Ačkoli odhalují budoucnost, primárně neslouží pro přímé věštění. Tarotové karty, Cikánské i jiné výkladové karty jsou osobním nástrojem konkrétního věštce. Andělské karty jsou způsobem, jak se věštec nebo kdokoli jiný může spojit s anděly. Andělské karty jsou prostředníkem komunikace s anděly. Jsou tou nejjednodušší cestou, jak se spojit se svým strážným andělem. Předávají andělské poselství a rady, jak dosáhnout spokojenosti a naplnit svá přání.

Autorka: Iveta Čermáková

 

Poznejte svůj Výklad andělských karet lépe! Zavolejte nám:

MeliMeli
K dispozici
MeliKód 501Jasnovidka, Věštírna online, Věštění, Vědma, Výklad...
 

Měli je vynikající jasnovidka, která se dokáže přes svojí intuici a jasnocíteni...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogger
Jana SofiaJana Sofia
K dispozici
Jana SofiaKód 296Věštba, Kartářka, Věštec, Věštkyně, Výklad karet,...
 

Jana Sofia se zabývá s astrologií již 20 let, tarotem více jak 10 let. Ve své praxi...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogger
SandraSandra
K dispozici
SandraKód 282Jasnovidka, Kartářka, Věštkyně, Věštírna online,...
 

SANDRA je milá,empatická kartářka, která Vám pomůže nejlépe jak umí. Se SANDROU...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
ElenaElenaNová!
Odhlášen
Nová! ElenaKód 53Kartářka, Vědma, Věštba, Věštci , Jasnovidka,...
 

Elena je úžasná vědma. Pracuje s cikánskými kartami, mluví s duchy, posílá pozitivní...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
 
 

Doporučené příspěvky

Čtení z karet

20 Počet zhlédnutí

Čtení z karet je nejoblíbenější typ věštění. Čtení z karet nám může pomoci při rozhodování když nevíte jak dál.

 

Tarotová karta

119 Počet zhlédnutí

Co říkají karty pro nový rok? V roce 2021 budou dominovat dvě tarotové karty: tarotová karta Svět a tarotová karta Soud

 

Výklad z cikánských karet

241 Počet zhlédnutí

Výklad z cikánských karet je všude na světě známá téměř stejně. Výklad z cikánských kariet Vám odpoví na minulost, ale vědí také odkrýt blízkou budoucnost.

 

Čo mě čeká v láske

225 Počet zhlédnutí

Čo mě čeká v láske? Jak vím, že jsem skutečně zamilovaní? Mohu předem vědět, co mě čeká v lásce?

 

Výklad karet online

459 Počet zhlédnutí

Výklad karet online se řadí jednoznačně mezi ty nejoblíbenější. Výklad karet online umožňuje téměř totéž, jako byste byli u věštce osobně.

 

Velká arkána

246 Počet zhlédnutí

Velká arkána má vždy ve výkladu velkou váhu. Když se ve výkladu objeví některá z karet, nejde nikdy o problémy všední, světské, nebo dočasné. Velká arkána představuje nejzákladnější obavy, naše důležité pocity a motivace.

 
 
 

Náklady za volání naše služby na číslo 906 55 00 22 budou účtovány na telefonu. Cena hovoru je 55 Kč/min vč. DPH

Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 

 
Klikněte zde a zavolejte!906 55 00 2255 Kč/min vč. DPH
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem