KVALITNÍ SLUŽBA
UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

  Zavolejte nám  

906 650 650

  65 Kč/min vč. DPH  
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3. 65 Kč/min vč. DPH
 
 
Výklad andělských karet

Výklad andělských karet

Výklad andělských karet vám pomůže najít správnou cestu. Výklad andělských karet je pomoc pri řešení problému.


Kdo jsou andělé?

Andělé jsou duchovní stvoření, které neustále oslavují Boha a slouží jeho spasitelným plánům. Byli stvořeni Bohem. Víra v andělské bytosti je zahrnuta již ve starozákonní teologii: určité duchovní bytosti dostaly své jméno; rozumné bytosti nebeského království slouží Bohu jako vykonavatelé jeho vůle. Slovo "anděl" pochází z řeckého "angelos", což znamená "posel".

Ve Starém zákoně až na dvě výjimky je pro označení anděla použité hebrejské slovo "malak", což také znamená "posel". Jméno proroka Malachiáše pochází také z tohoto slova. I když se slovem "anděl" v Bibli označují převážně duchovní bytosti, občas se používá v souvislosti s lidmi. Duchovní bytosti - andělé jsou tedy Boží poslové, kteří pracují pro něj a pro dobro lidí.

S nimi se pojí i provádění nadpřirozených věcí, které nejsou vysvětlitelné lidským rozumem. Andělé mají vnitřní sílu dotknout se každého z nás a nabídnout mu svoji ochranu, vedení a nekonečnou lásku. Výklad andělských karet motivuje k navázání bližšího vztahu se sebou samými prostřednictvím doprovodu vašich průvodců. Andělské orákulum a výklad andělských karet jsou prostředkem k získání přístupu k této posvátné moudrosti.

36 krásných andělských karet, z nich každá znázorňuje jednoho anděla z nebeské říše, nabízí jasné myšlení, poznání a duchovní vhled, který vám pomůže s drobnými problémy každodenního života, stejně jako s velkými životními výzvami. Na výkladu andělských karet není nic negativního nebo znepokojivého. Výklad andělských karet nabízí pozitivní aspekty, lásku a léčivou energii pro každou situaci. Otevřete své srdce andělskému orákulu, otevřete se životu.

Andělé strážci

Anděl strážný nemůže ovlivnit přímo náš rozum ani naši vůli, není všemohoucí. Působí nepřímo vnějšími znameními nebo v naší obrazotvornosti vzbuzuje představy a následně myšlenky.

Archandělé-Archanděl Michael

Je jen málo andělů, jejichž jména známe. Největší z andělů je podle tradice archanděl Michael, který je vůdcem nebeského vojska, bojoval proti "drakovi", tedy proti padlým andělům, a svrhl je na zem. Zobrazuje se často jako bojovník, v ruce má kopí, váhy a pod nohama draka.

Archanděl Gabriel

Pomáhá při žalu, přináší usnadnění při úmrtí někoho blízkého a při jakékoliv ztrátě. Zvyšuje kreativitu, optimismus a schopnost nahlížet na život pozitivně. Pomáhá při odstraňování strachu a fobií. Pomocí příjemných prožitků pomáhá uvolňovat strach.

Archanděl Rafael

Archanděl Rafael - nejvyšší léčitel - je vedle archanděla Michaela a archanděla Gabriela jedním z trojice nebeských poslů. Je považován za nejvyššího léčitele. Posílá ho sám Bůh, aby přinášel zdraví, spokojenost a mír. Pro svůj mimořádný smysl pro humor, který je však velmi vlídný a jemný, je také andělem radosti. Rafael září smaragdově zelenou barvou.

Archanděl Uriel

Jméno Uriel znamená "Boží oheň" nebo "Boží světlo". Uriel jako jeden z nejmocnějších archandělů je "andělem přítomnosti" a dokáže odrážet nepředstavitelné světlo Boží. Je spojován s elektřinou, bleskem, hromem a náhlými činy. Bývá znázorňován, jak drží svitek (obsahující informace o životní pouti určitého člověka), nebo nese nějaké břemeno.

Výklad andělských karet - spojte se s anděly

Andělské karty jsou zvláštním typem výkladových karet. Na rozdíl od všech ostatních mezi nimi nenajdeme karty negativní. Andělské karty předávají vždy jen pozitivní poselství. To však neznamená, že je jejich oznámení nějak omezené. Andělské karty dokážou odpovědět na všechny otázky, které vás zajímají. Pomohou vyřešit osobní, vztahové, profesní, zdravotní i finanční problémy.

Podpoří v řadě těžkých životních situací, dávají energii a sílu změnit život tím správným směrem. Působení andělských karet, resp. andělů, kteří prostřednictvím karet promlouvají, je jemné a nenásilné. Přesto, nebo právě proto je však velmi osobní, hluboké a trvalé. Naplňte své sny. Andělé jsou při vás. Andělské karty se od jiných výkladových karet odlišují ještě v jednom podstatném bodě.

Ačkoli odhalují budoucnost, primárně neslouží pro přímé věštění. Tarotové karty, Cikánské i jiné výkladové karty jsou osobním nástrojem konkrétního věštce. Andělské karty jsou způsobem, jak se věštec nebo kdokoli jiný může spojit s anděly. Andělské karty jsou prostředníkem komunikace s anděly. Jsou tou nejjednodušší cestou, jak se spojit se svým strážným andělem. Předávají andělské poselství a rady, jak dosáhnout spokojenosti a naplnit svá přání.

Autorka: Iveta Čermáková

 

Poznejte svůj Výklad andělských karet lépe! Zavolejte nám:

Lení MaríaLení María
K dispozici
Lení MaríaKód 289Jasnovidka, Médium, Vědma, Výklad karet, Věštírna...
 
Lení María pracuje s andělskými kartami, je velmi známá z televizního...
Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogger
HelenaHelena
K dispozici
HelenaKód 280Věštění, Věštkyně, Věštírna online, Věštírna,...
 
Helena je fantastická a zkušená věštkyně a vědma. Pracuje s tarotovými...
Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogger
VenušeVenuše
K dispozici
VenušeKód 580Věštba, Věštkyně, Věštění, Věštírna, Všichni...
 

Venuše Vám pomůže pomocí tarotových a mariášových karet nalézt odpovědi na všechny...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
SofiaSofia
K dispozici
SofiaKód 526Věštba, Věštci , Věštec, Věštírna, Kartářka,...
 

Sofia pomáhá lidem s různými problémy. K výkladu používá cikánské karty, tarot,...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
 
 

Doporučené příspěvky

Tarot

5985 Počet zhlédnutí

Existuje velké množství tarotu dají se použít na jakoukoliv oblast lidského života. Význam jednotlivých karet je silně ovlivněn oblastí na kterou se ptáme, z tohoto důvodu je pro neznalé tarotu velmi obtížné porozumět a kartu správně interpretovat.

 

Kartářka online

4765 Počet zhlédnutí

Můj život nebyl vždy jednoduchý, ale kartářka online mi pomohla. Kartářka online Vám vždy plnohodnotně odpoví na váš dotaz.

 

Co pre mňa znamená věštení

5408 Počet zhlédnutí

Co je to vlastně věštění a dá se doopravdy věštit? Věštení je magický proces.

 

Věštba osudu

5589 Počet zhlédnutí

Chcete-li dosáhnout nejlepší výsledky, musíme se velmi důrazně zaměřit na věštění. A co je nejdůležitější, zavřete oči, uklidněte se, zhluboka dýchejte, dokud nebude vaše tělo zcela uvolněné a nasměrujte svou mysl na svou otázku. Věštba osudu Vám pomůže.

 

Výklad karet

4340 Počet zhlédnutí

Mnoho druhů karet se používá k věštění, výklad karet z tarotu, výklad z cikánských karet, andělské karty, francouzské karty etc. Výklad karet je jedním z nejpopulárnějších nástrojů věštění.

 

Partnerský horoskop

825 Počet zhlédnutí

Partnerský horoskop vám napoví, zda se k sobě s partnerem hodíte? Je pro vás zrovna on ten pravý? Partnerský horoskop Vám třeba ukáže.

 
 
 

Náklady za volání naše služby na číslo 906 650 650 budou účtovány na telefonu. Cena hovoru je 65 Kč/min vč. DPH

Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 

 Klikněte zde a zavolejte!906 650 65065 Kč/min vč. DPH
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem