KVALITNÍ SLUŽBA
UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

  Zavolejte nám  

906 55 00 22

  55 Kč/min vč. DPH  
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3.
55 Kč/min vč. DPH
 
[@template.text.sidewidget]
Výklad karet online

Výklad karet online

Výklad karet online se řadí jednoznačně mezi ty nejoblíbenější. Výklad karet online umožňuje téměř totéž, jako byste byli u věštce osobně.


Minulostí jsou doby, kdy lidé pro své věštby chodili za kartářku osobně. Doba pokročila a vy si můžete nechat zpracovat věštbu i na dálku, po telefonu. Není nic jednoduššího než zvednout sluchátko, krátce se věštci představit, oznámit několik málo informací a výklad karet online může začít. Ano, správně, nemusíte nikam chodit. V klidu si uvařte kávu, pohodlně se usaďte a spojte se s vaším věštcem - z pohodlí a bezpečí vašeho domova. 

Co je možné věštit na dálku? 
Výklad karet online umožňuje téměř totéž, jako byste byli u věštce osobně. Můžete se zeptat na jakékoliv otázky. Pokud žádné nemáte, můžete do budoucna nahlédnout obecně. Způsoby výkladu karet online nejsou nijak omezeny. 

Posuďte sami, jaké možnosti se nabízejí: 

• horoskopy 
• numerologie 
• výklad snů - snář 
• věštění pomocí kávového spodku 
• výklad karet 
• esoterika 
• a mnohé, mnohé další 

Věštění s profesionály 

Výklad karet online je v dnešní době velmi oblíbený, svěřte se do rukou pravých odborníků, kteří se oborem zabývají dlouhá léta a mají za sebou nespočet kurzů a seminářů na zdokonalení svých schopností a hlavně - věštění a pomoc lidem je baví.  Ptáte se, kde takové odborníky najít? Například u nás. Naši specialisti jsou ti nejlepší z nejlepších. Pracujeme pouze s těmi nejlepšími kartářkami a věštkyněmi, které mají praxi, jsou solidní a především dokážou pomoci. Proto ať si vyberete kteréhokoliv z nich, nešlápnete vedle a uvidíte, že se vám výklad karet online bude líbit, a také přinese užitek. 

Nejdůležitější věštecké pomůcky 

Někteří lidé jsou obdařeni schopností nahlížet do budoucích dějů. Někdo z nich to ví jednoduchým soustředěním a navozením zvláštního stavu vědomí, někomu se události, které nás čekají, zjevují v jeho snech.  Většina věštců však používá některou z věšteckých pomůcek, která odhaluje budoucnost, odkrývá nebo pomáhá snadněji nalézt odpovědi na otázky různého charakteru. 

Křišťálová koule 

Křišťálová koule patří mezi nejznámější věštecké pomůcky. Je to magický předmět vyrobený z průzračného křišťálového skla, s jehož pomocí je možné nahlížet do budoucnosti. Koule má při styku se slunečními paprsky obrovskou sílu a dokonce by mohla způsobit požár, proto bývá překryta látkou a pečlivě uložena na temném místě. Odkrývá se jen při samotném věštění. 

Vykládací karty 

Mezi nejznámější vykládací karty patří starobylý a tajemný tarot. Není ale zdaleka jediný, i když bezpochyby patří mezi nejoblíbenější. K věštění slouží také například cikánské karty, nebo andělské karty. A k výkladu lze použít dokonce například karty žolíkové. 

Kyvadlo 

Jedná se o hrot, který je zavěšen na řetízku nebo provázku. Samotný hrot je nejčastěji kovový, ale může být i dřevěný nebo z drahého kamene. Prostřednictvím nevědomého pohybu přenáší informace z našeho nejhlubšího podvědomí. Tímto způsobem pomáhá kyvadlo najít odpovědi na otázky, na které je možné říci ano-ne. Umožňuje zvolit to nejlepší řešení a ukazuje správnou volbu. 

Virgule 

Má podobu například vrbového proutku, může být ale i drátěná. Virgule slouží především k hledání vodních zdrojů, ale například i dutin, zaniklých dolů, jeskyní a ložisek drahých kovů, které se ukrývají pod zemí. Méně známé je, že s virgulí lze pracovat také při předpovídání budoucnosti. Podobně jako kyvadlo pomáhá najít odpovědi na jednoduché otázky. 

Kouzelné paličky 

V současnosti je používají spíše děti, když se hrají na kouzelníka a kouzlí. Ale také ony mají velkou moc a lze je použít při různých magických rituálech a úkonech. 

Věštecké kadidlo 

Je to speciální topná směs, která napomáhá vstoupit do zvláštního stavu vědomí a nahlížet do budoucnosti. 

Runové kameny 

Runy jsou dávnou abecedou starých germánských kmenů. Jsou však také důležitou pomůckou při praktikování magických záležitostí. Pomáhají dosáhnout kontaktu s duchovním světem, a tím také věštit budoucí události. Lze je použít i jako ochranné talismany před zlými silami či jako amulety pro štěstí. 

Spiritistické desky 

Používají se především při vyvolávání zemřelých a usnadňují s nimi komunikaci. Protože jsou pomůckou, která spojuje svět pozemský se světem duchovním, možná skrze ně také nahlížet do budoucnosti a věštit. 

 

Poznejte svůj Výklad karet online lépe! Zavolejte nám:

Blogger
DianaDiana
K dispozici
DianaKód 32Věštkyně, Všichni věštci, Výklad karet, Věštírna...
 

Diana je vynikající věštkyně, která již v dětství  objevila své schopnosti a od té...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogger
HelenaHelena
K dispozici
HelenaKód 280Věštění, Věštkyně, Věštírna online, Věštírna,...
 

Helena je fantastická a zkušená věštkyně a vědma. Pracuje s tarotovými kartami, dá...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
JindřiškaJindřiška
K dispozici
JindřiškaKód 279Kartářka, Věštba, Věštci , Věštec, Věštění,...
 

Jindřiška k výkladu používá různé sady karet jako jsou Tarotové, Lenormand,...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
MeliMeli
K dispozici
MeliKód 501Jasnovidka, Věštírna online, Věštění, Vědma, Výklad...
 

Měli je vynikající jasnovidka, která se dokáže přes svojí intuici a jasnocíteni...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
 
 

Doporučené příspěvky

Čtení z karet

338 Počet zhlédnutí

Čtení z karet je nejoblíbenější typ věštění. Čtení z karet nám může pomoci při rozhodování když nevíte jak dál.

 

Tarotová karta

385 Počet zhlédnutí

Co říkají karty pro nový rok? V roce 2021 budou dominovat dvě tarotové karty: tarotová karta Svět a tarotová karta Soud

 

Výklad z cikánských karet

468 Počet zhlédnutí

Výklad z cikánských karet je všude na světě známá téměř stejně. Výklad z cikánských kariet Vám odpoví na minulost, ale vědí také odkrýt blízkou budoucnost.

 

Čo mě čeká v láske

366 Počet zhlédnutí

Čo mě čeká v láske? Jak vím, že jsem skutečně zamilovaní? Mohu předem vědět, co mě čeká v lásce?

 

Velká arkána

380 Počet zhlédnutí

Velká arkána má vždy ve výkladu velkou váhu. Když se ve výkladu objeví některá z karet, nejde nikdy o problémy všední, světské, nebo dočasné. Velká arkána představuje nejzákladnější obavy, naše důležité pocity a motivace.

 

Znamení zvěrokruhu

330 Počet zhlédnutí

Každé znamení je symbolizováno zvířetem (Ryba, Rak, Štír ...) nebo mytickou postavou (Kozoroh, Střelec, Vodnář ...), které vyjadřuje povahu tohoto znamení.

 
 
 

Náklady za volání naše služby na číslo 906 55 00 22 budou účtovány na telefonu. Cena hovoru je 55 Kč/min vč. DPH

Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 

 
Klikněte zde a zavolejte!906 55 00 2255 Kč/min vč. DPH
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem