Stisknutím tlačítka 1 se spojíte s první dostupnou osobou. Stisknutím tlačítka 2 si můžete poslechnout prezentace. Stisknutím tlačítka 3 si můžete vybrat, s kým chcete mluvit. 70 Kč/min
 
[@template.text.sidewidget]
Výklad karet online

Výklad karet online

Výklad karet online umožňuje téměř totéž, jako byste byli u věštce osobně. Výklad karet online funguje taky i na dálku. 


Minulostí jsou doby, kdy lidé pro své věštby chodili za kartářku osobně. Doba pokročila a vy si můžete nechat zpracovat věštbu i na dálku, po telefonu. Výklad karet online se řadí jednoznačně mezi ty nejoblíbenější, protože není nic jednoduššího než zvednout sluchátko, krátce se věštci představit, oznámit několik málo informací a výklad karet online může začít. Ano, správně, nemusíte nikam chodit. V klidu si uvařte kávu, pohodlně se usaďte a spojte se s vaším věštcem - z pohodlí a bezpečí vašeho domova. 

Co je možné věštit na dálku? 
Výklad karet online umožňuje téměř totéž, jako byste byli u věštce osobně. Můžete se zeptat na jakékoliv otázky. Pokud žádné nemáte, můžete do budoucna nahlédnout obecně. Způsoby výkladu karet online nejsou nijak omezeny. 

Posuďte sami, jaké možnosti nabízí výklad karet online:

• horoskopy 
• numerologie 
• výklad snů - snář 
• věštění pomocí kávového spodku 
• výklad karet 
• esoterika 
• a mnohé, mnohé další 

Věštění s profesionály 

Výklad karet online je v dnešní době velmi oblíbený, svěřte se do rukou pravých odborníků, kteří se oborem zabývají dlouhá léta a mají za sebou nespočet kurzů a seminářů na zdokonalení svých schopností a hlavně - věštění a pomoc lidem je baví. Ptáte se, kde takové odborníky najít? Například u nás. Naši specialisti jsou ti nejlepší z nejlepších. Pracujeme pouze s těmi nejlepšími kartářkami a věštkyněmi, které mají praxi, jsou solidní a především dokážou pomoci. Proto ať si vyberete kteréhokoliv z nich, nešlápnete vedle a uvidíte, že se vám výklad karet online bude líbit, a také přinese užitek. 

Nejdůležitější věštecké pomůcky 

Někteří lidé jsou obdařeni schopností nahlížet do budoucích dějů. Někdo z nich to ví jednoduchým soustředěním a navozením zvláštního stavu vědomí, někomu se události, které nás čekají, zjevují v jeho snech. Většina věštců však používá některou z věšteckých pomůcek, která odhaluje budoucnost, odkrývá nebo pomáhá snadněji nalézt odpovědi na otázky různého charakteru. 

Křišťálová koule 

Křišťálová koule patří mezi nejznámější věštecké pomůcky. Je to magický předmět vyrobený z průzračného křišťálového skla, s jehož pomocí je možné nahlížet do budoucnosti. Koule má při styku se slunečními paprsky obrovskou sílu a dokonce by mohla způsobit požár, proto bývá překryta látkou a pečlivě uložena na temném místě. Odkrývá se jen při samotném věštění. 

Vykládací karty 

Mezi nejznámější vykládací karty patří starobylý a tajemný tarot. Není ale zdaleka jediný, i když bezpochyby patří mezi nejoblíbenější. K věštění slouží také například cikánské karty, nebo andělské karty. A k výkladu lze použít dokonce například karty žolíkové. 

Kyvadlo 

Jedná se o hrot, který je zavěšen na řetízku nebo provázku. Samotný hrot je nejčastěji kovový, ale může být i dřevěný nebo z drahého kamene. Prostřednictvím nevědomého pohybu přenáší informace z našeho nejhlubšího podvědomí. Tímto způsobem pomáhá kyvadlo najít odpovědi na otázky, na které je možné říci ano-ne. Umožňuje zvolit to nejlepší řešení a ukazuje správnou volbu. 

Virgule 

Má podobu například vrbového proutku, může být ale i drátěná. Virgule slouží především k hledání vodních zdrojů, ale například i dutin, zaniklých dolů, jeskyní a ložisek drahých kovů, které se ukrývají pod zemí. Méně známé je, že s virgulí lze pracovat také při předpovídání budoucnosti. Podobně jako kyvadlo pomáhá najít odpovědi na jednoduché otázky. 

Kouzelné paličky 

V současnosti je používají spíše děti, když se hrají na kouzelníka a kouzlí. Ale také ony mají velkou moc a lze je použít při různých magických rituálech a úkonech. 

Věštecké kadidlo 

Je to speciální topná směs, která napomáhá vstoupit do zvláštního stavu vědomí a nahlížet do budoucnosti. 

Runové kameny 

Runy jsou dávnou abecedou starých germánských kmenů. Jsou však také důležitou pomůckou při praktikování magických záležitostí. Pomáhají dosáhnout kontaktu s duchovním světem, a tím také věštit budoucí události. Lze je použít i jako ochranné talismany před zlými silami či jako amulety pro štěstí. 

Spiritistické desky 

Používají se především při vyvolávání zemřelých a usnadňují s nimi komunikaci. Protože jsou pomůckou, která spojuje svět pozemský se světem duchovním, možná skrze ně také nahlížet do budoucnosti a věštit. 

 
K DISPOZICI
 

Když se obrátíte na Cílii, můžete si usnadnit a zkrášlit každodenní život,...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
blogy
K DISPOZICI
 

Helena je fantastická a zkušená věštkyně a vědma. Pracuje s tarotovými kartami, dá...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
blogy
K DISPOZICI
 

Jana se zabývá s astrologií již 20 let, tarotem více jak 10 let. Ve své praxi se...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
blogy
K DISPOZICI
 

Sandra je milá,empatická kartářka, která Vám pomůže nejlépe jak umí. Se Sandrou...

906 700 500MOJE STRÁNKA
 
 

Zajímavé články ke čtení

Věštění z karet

Věštění z karet

Jak funguje věštění z karet? Jak získáme odpovědi při věštění z karet? Odpověď je velmi jednoduchá -...
 
Kariéra

Kariéra

Co znamená slovo kariéra? Kariéra znamená pro různé lidi různé věci. Pro nás slovo kariéra znamená úspěšnou...
 
Nový začátek

Nový začátek

Nový začátek, nové cíle. Nový rok je také nový začátek a je obdobím, kdy se zamýšlíme nad úspěchy uplynulého...
 
Astrologie

Astrologie

Jakou roli hrají v astrologii dny? Astrologie souvisí s planetami i hvězdami. Astrologie týdne si můžete...
 
Nový rok

Nový rok

Nový rok, nové já? Nový rok přináší nová předsevzetí. Zde je několik tipů, jak dodržet novoroční...
 
 
 
 
906 700 500

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Informace shromážděné pomocí souborů cookie mohou zahrnovat, jak často navštěvujete webové stránky a z jaké země je prohlížíte. Dále

_