KVALITNÍ SLUŽBA
UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

  Zavolejte nám  

906 55 00 22

  55 Kč/min vč. DPH  
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3.
55 Kč/min vč. DPH
 
 
Zde jsou nejlepší věštci! Zavolejte teď!
906 55 00 22 
55 Kč/min vč. DPH
Výklad karet online

Výklad karet online

Výklad karet online se řadí jednoznačně mezi ty nejoblíbenější. Výklad karet online umožňuje téměř totéž, jako byste byli u věštce osobně.


Minulostí jsou doby, kdy lidé pro své věštby chodili za kartářku osobně. Doba pokročila a vy si můžete nechat zpracovat věštbu i na dálku, po telefonu. Není nic jednoduššího než zvednout sluchátko, krátce se věštci představit, oznámit několik málo informací a výklad karet online může začít. Ano, správně, nemusíte nikam chodit. V klidu si uvařte kávu, pohodlně se usaďte a spojte se s vaším věštcem - z pohodlí a bezpečí vašeho domova. 

Co je možné věštit na dálku? 
Výklad karet online umožňuje téměř totéž, jako byste byli u věštce osobně. Můžete se zeptat na jakékoliv otázky. Pokud žádné nemáte, můžete do budoucna nahlédnout obecně. Způsoby výkladu karet online nejsou nijak omezeny. 

Posuďte sami, jaké možnosti se nabízejí: 

• horoskopy 
• numerologie 
• výklad snů - snář 
• věštění pomocí kávového spodku 
• výklad karet 
• esoterika 
• a mnohé, mnohé další 

Věštění s profesionály 

Výklad karet online je v dnešní době velmi oblíbený, svěřte se do rukou pravých odborníků, kteří se oborem zabývají dlouhá léta a mají za sebou nespočet kurzů a seminářů na zdokonalení svých schopností a hlavně - věštění a pomoc lidem je baví.  Ptáte se, kde takové odborníky najít? Například u nás. Naši specialisti jsou ti nejlepší z nejlepších. Pracujeme pouze s těmi nejlepšími kartářkami a věštkyněmi, které mají praxi, jsou solidní a především dokážou pomoci. Proto ať si vyberete kteréhokoliv z nich, nešlápnete vedle a uvidíte, že se vám výklad karet online bude líbit, a také přinese užitek. 

Nejdůležitější věštecké pomůcky 

Někteří lidé jsou obdařeni schopností nahlížet do budoucích dějů. Někdo z nich to ví jednoduchým soustředěním a navozením zvláštního stavu vědomí, někomu se události, které nás čekají, zjevují v jeho snech.  Většina věštců však používá některou z věšteckých pomůcek, která odhaluje budoucnost, odkrývá nebo pomáhá snadněji nalézt odpovědi na otázky různého charakteru. 

Křišťálová koule 

Křišťálová koule patří mezi nejznámější věštecké pomůcky. Je to magický předmět vyrobený z průzračného křišťálového skla, s jehož pomocí je možné nahlížet do budoucnosti. Koule má při styku se slunečními paprsky obrovskou sílu a dokonce by mohla způsobit požár, proto bývá překryta látkou a pečlivě uložena na temném místě. Odkrývá se jen při samotném věštění. 

Vykládací karty 

Mezi nejznámější vykládací karty patří starobylý a tajemný tarot. Není ale zdaleka jediný, i když bezpochyby patří mezi nejoblíbenější. K věštění slouží také například cikánské karty, nebo andělské karty. A k výkladu lze použít dokonce například karty žolíkové. 

Kyvadlo 

Jedná se o hrot, který je zavěšen na řetízku nebo provázku. Samotný hrot je nejčastěji kovový, ale může být i dřevěný nebo z drahého kamene. Prostřednictvím nevědomého pohybu přenáší informace z našeho nejhlubšího podvědomí. Tímto způsobem pomáhá kyvadlo najít odpovědi na otázky, na které je možné říci ano-ne. Umožňuje zvolit to nejlepší řešení a ukazuje správnou volbu. 

Virgule 

Má podobu například vrbového proutku, může být ale i drátěná. Virgule slouží především k hledání vodních zdrojů, ale například i dutin, zaniklých dolů, jeskyní a ložisek drahých kovů, které se ukrývají pod zemí. Méně známé je, že s virgulí lze pracovat také při předpovídání budoucnosti. Podobně jako kyvadlo pomáhá najít odpovědi na jednoduché otázky. 

Kouzelné paličky 

V současnosti je používají spíše děti, když se hrají na kouzelníka a kouzlí. Ale také ony mají velkou moc a lze je použít při různých magických rituálech a úkonech. 

Věštecké kadidlo 

Je to speciální topná směs, která napomáhá vstoupit do zvláštního stavu vědomí a nahlížet do budoucnosti. 

Runové kameny 

Runy jsou dávnou abecedou starých germánských kmenů. Jsou však také důležitou pomůckou při praktikování magických záležitostí. Pomáhají dosáhnout kontaktu s duchovním světem, a tím také věštit budoucí události. Lze je použít i jako ochranné talismany před zlými silami či jako amulety pro štěstí. 

Spiritistické desky 

Používají se především při vyvolávání zemřelých a usnadňují s nimi komunikaci. Protože jsou pomůckou, která spojuje svět pozemský se světem duchovním, možná skrze ně také nahlížet do budoucnosti a věštit. 

 

Poznejte svůj Výklad karet online lépe! Zavolejte nám:

Blogger
HelenaHelena
K dispozici
HelenaKód 280Věštění, Věštkyně, Věštírna online, Věštírna,...
 

Helena je fantastická a zkušená věštkyně a vědma. Pracuje s tarotovými kartami, dá...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
JankaJanka
K dispozici
Nová! JankaKód 23Věštění, Věštkyně, Věštírna online, Věštírna,...
 

Janka je vynikající věštkyně, která přistupuje k lidem empaticky a loajálně. Čeká...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
MeliMeli
K dispozici
Nová! MeliKód 501Jasnovidka, Věštírna online, Věštění
 

Meli komunikuje s anděly. Pro komunikace používá pouze kyvadlo. Je jasnovidka od...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
RenataRenata
K dispozici
Nová! RenataKód 25Jasnovidec, Jasnovidka, Kartářka, Vědma, Věštba,...
 

Renata je vynikající jasnovidka, má i dar jasnocítění. Když si ji vyberete, uděláte...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
 
 

Doporučené příspěvky

Esoterika

82 Počet zhlédnutí

Co je esoterika? Esoterika je kolektivní pojem, který zahrnuje všechny činnosti, které otevírají cestu k poznání duchovního světa. Cesta k esoterice je láska.

 

Velká arkána

68 Počet zhlédnutí

Velká arkána má vždy ve výkladu velkou váhu. Když se ve výkladu objeví některá z karet, nejde nikdy o problémy všední, světské, nebo dočasné. Velká arkána představuje nejzákladnější obavy, naše důležité pocity a motivace.

 

Znameni zverokruhu

69 Počet zhlédnutí

Každé znamení je symbolizováno zvířetem (Ryba, Rak, Štír ...) nebo mytickou postavou (Kozoroh, Střelec, Vodnář ...), které vyjadřuje povahu tohoto znamení.

 

Andělské karty

187 Počet zhlédnutí

Co jsou to vlastně andělské karty? Toužíte po komunikaci s anděly? V čem Vám pomohou andělské karty?

 

Výklad andělských karet

3043 Počet zhlédnutí

Výklad andělských karet vám pomůže najít správnou cestu. Výklad andělských karet je pomoc pri řešení problému.

 

Výklad karet

8421 Počet zhlédnutí

Mnoho druhů karet se používá k věštění, výklad karet z tarotu, výklad z cikánských karet, andělské karty, francouzské karty etc. Výklad karet je jedním z nejpopulárnějších nástrojů věštění.

 
 
 

Náklady za volání naše služby na číslo 906 55 00 22 budou účtovány na telefonu. Cena hovoru je 55 Kč/min vč. DPH

Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 

 Klikněte zde a zavolejte!906 55 00 2255 Kč/min vč. DPH
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem