KVALITNÍ SLUŽBA
UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

  Zavolejte nám  

906 55 00 22

  55 Kč/min vč. DPH  
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3.
55 Kč/min vč. DPH
 
[@template.text.sidewidget]
Pro nové zákazníky 10 minut zdarma!
Výklad snů

Výklad snů

Co je výklad snů? Jak víme dešifrovat své sny? Výklad snů je znám po celém světě.


Co je výklad snů?

Každou noc sní každý. Tento proces se děje, i když si nepamatujeme na své sny. Všichni sníme, ale ne každému sen ukazuje budoucnost. Už dávno před Freudem ostatní psychoanalytici a vědci prokázali, že mnoho našich snů pochází z našeho podvědomí. Výklad snů je znám po celém světě. Nikdo neví, kdy se to začalo, ale máme zprávy o prorockých snech a jejich vysvětleních z dob nejstarších kultur.

Výklad snů je forma věštění, která se používá k předpovídání budoucnosti pomocí snů. Vědci i skeptici tuto teorii odmítají jako pověru, protože žádný experiment zatím neprokázal pravost interpretace snů. Není to pouze nástroj k předvídání, má také psychologický význam, protože sny jsou také projekcemi našich podvědomých myšlenek a emocí. 

Výklad snů a kolektivní vědomí

Ve skutečnosti existuje kolektivní vědomí. To se skládá z nekonečných informací a energie. S energií se setkáme každý den. Energii kolektivního vědomí však můžeme najít v jiné dimenzi, v jiném měřítku. Toto je takzvaná vzácně-vzácná energie, kterou dokáže snímat jediný nástroj: lidská mysl. Když sníme, naše mysl je spojena s tímto systémem. Pokud by se to dalo přirovnat k počítači, tak kolektivní vědomí je nekonečný winchester a naše mysl je RAM. Jak říká starořecká filozofie: vše je vynalezeno na tomto světě, jen musíte být schopni objevit to. Vědecké experimenty prováděli i vědci snů, kteří prokázali, že pokud nebude k dispozici dostatek informací pro mysl, nebude existovat řešení od kolektivního vědomí k otázkám položeným v každodenním životě.

Sny nesou informace v jazyce, který předcházel neklidem v Babylonu. (Bohové mísili jazyky, aby bylo lidem těžší porozumět si.) Tento jazyk je jazykem symbolů. Pokud nakreslíme květinu pro zulu nebo Eskimo, rozumějí obsahu zprávy. Při analýze snů třeba brát v úvahu i osobu snílka.

Proč je důležité pochopit význam našich snů? Co je sen?

Za našima zavřenýma očima vidíme filmové události nebo scény, někdy nesouvisle. Ve snech také můžeme slyšet hlasy a dialogy. Jinými slovy: vidíme a halucinujeme ve svých snech. 

Jak sníme?

Sen je intenzivní duchovní činnost, která sleduje změny osudu. Průvodním jevem je rychlý pohyb očí. Vyskytuje se ve fázi spánku, když člověk jde do hlubokého spánku nebo vychází. Jednotka spánku se opakuje zhruba každou hodinu a půl, počínaje mělkým spánkem a pokračujícím hlubokým spánkem. Nakonec se změní na povrchní spánek a z tohoto se probudíme. 

Všichni sní, ale buď si to pamatují, nebo ne. Jak si můžeme vzpomenout, o čem jsme snili? Mějte po ruce tužku a sešit. Protože sen je velmi nestálý, když se vzbudíme, ihned sepišme, co jsme viděli a co jsme slyšeli v jakém pořadí! Ráno si to přečtěme, a budeme se divit tomu, co jsme snili.

Proč je dobrý výklad snů? Sen lze dešifrovat a změnit na smysluplné dobré rady. Chcete rozluštit to, o čem jste snili? Výklad snů dělají i naše odbornice, stačí jen zavolat.

 

Poznejte svůj Výklad snů lépe! Zavolejte nám:

Blogger
VenušeVenuše
K dispozici
VenušeKód 580Věštba, Věštkyně, Věštění, Věštírna, Všichni...
 

Venuše Vám pomůže pomocí tarotových a mariášových karet nalézt odpovědi na všechny...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
SofiaSofia
K dispozici
SofiaKód 526Věštba, Věštci , Věštec, Věštírna, Kartářka,...
 

Sofia pomáhá lidem s různými problémy. K výkladu používá cikánské karty, tarot,...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
MeliMeli
K dispozici
MeliKód 501Jasnovidka, Věštírna online, Věštění, Vědma, Výklad...
 

Měli je vynikající jasnovidka, která se dokáže přes svojí intuici a jasnocíteni...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogger
SandraSandra
K dispozici
SandraKód 282Jasnovidka, Kartářka, Věštkyně, Věštírna online,...
 

SANDRA je milá,empatická kartářka, která Vám pomůže nejlépe jak umí. Se SANDROU...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
 
 

Doporučené příspěvky

Analýza dlaně- co mě čeká v lásce

108 Počet zhlédnutí

Určitě jste si už položili sobě otázku co mě čeká v lásce? Na otázku co mě čeká v lásce nám dá někdy odpověď analýza dlaně.

 

Zlepšit svůj život

213 Počet zhlédnutí

Jak pečovat o své duchovní blaho a jak zlepšit svůj život? Zlepšit svůj život pomalu!

 

 

Barevná terapie

269 Počet zhlédnutí

Barevná terapie, také známá jako chromoterapie. Barevná terapie: Správné odstíny oblečení zlepší váš den. 

 
 
 

Náklady za volání naše služby na číslo 906 55 00 22 budou účtovány na telefonu. Cena hovoru je 55 Kč/min vč. DPH

Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 

 
Klikněte zde a zavolejte!906 55 00 2255 Kč/min vč. DPH
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem