KVALITNÍ SLUŽBA UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

  Zavolejte nám na  

906 55 00 22

  55 Kč/min  
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3. 55 Kč/min
 
[@template.text.sidewidget]
Výklad snů

Výklad snů

Co je výklad snů? Výklad snů je forma věštění, která se používá k předpovídání budoucnosti pomocí snů


Co je výklad snů?

Každou noc sní každý. Tento proces se děje, i když si nepamatujeme na své sny. Všichni sníme, ale ne každému sen ukazuje budoucnost. Už dávno před Freudem ostatní psychoanalytici a vědci prokázali, že mnoho našich snů pochází z našeho podvědomí. Výklad snů je znám po celém světě. Nikdo neví, kdy se to začalo, ale máme zprávy o prorockých snech a jejich vysvětleních z dob nejstarších kultur.

Výklad snů je forma věštění, která se používá k předpovídání budoucnosti pomocí snů. Vědci i skeptici tuto teorii odmítají jako pověru, protože žádný experiment zatím neprokázal pravost interpretace snů. Není to pouze nástroj k předvídání, má také psychologický význam, protože sny jsou také projekcemi našich podvědomých myšlenek a emocí. 

Výklad snů a kolektivní vědomí

Ve skutečnosti existuje kolektivní vědomí. To se skládá z nekonečných informací a energie. S energií se setkáme každý den. Energii kolektivního vědomí však můžeme najít v jiné dimenzi, v jiném měřítku. Toto je takzvaná vzácně-vzácná energie, kterou dokáže snímat jediný nástroj: lidská mysl. Když sníme, naše mysl je spojena s tímto systémem. Pokud by se to dalo přirovnat k počítači, tak kolektivní vědomí je nekonečný winchester a naše mysl je RAM. Jak říká starořecká filozofie: vše je vynalezeno na tomto světě, jen musíte být schopni objevit to. Vědecké experimenty prováděli i vědci snů, kteří prokázali, že pokud nebude k dispozici dostatek informací pro mysl, nebude existovat řešení od kolektivního vědomí k otázkám položeným v každodenním životě.

Sny nesou informace v jazyce, který předcházel neklidem v Babylonu. (Bohové mísili jazyky, aby bylo lidem těžší porozumět si.) Tento jazyk je jazykem symbolů. Pokud nakreslíme květinu pro zulu nebo Eskimo, rozumějí obsahu zprávy. Při analýze snů třeba brát v úvahu i osobu snílka.

Proč je důležité pochopit význam našich snů? Co je sen?

Za našima zavřenýma očima vidíme filmové události nebo scény, někdy nesouvisle. Ve snech také můžeme slyšet hlasy a dialogy. Jinými slovy: vidíme a halucinujeme ve svých snech. 

Jak sníme?

Sen je intenzivní duchovní činnost, která sleduje změny osudu. Průvodním jevem je rychlý pohyb očí. Vyskytuje se ve fázi spánku, když člověk jde do hlubokého spánku nebo vychází. Jednotka spánku se opakuje zhruba každou hodinu a půl, počínaje mělkým spánkem a pokračujícím hlubokým spánkem. Nakonec se změní na povrchní spánek a z tohoto se probudíme. 

Všichni sní, ale buď si to pamatují, nebo ne. Jak si můžeme vzpomenout, o čem jsme snili? Mějte po ruce tužku a sešit. Protože sen je velmi nestálý, když se vzbudíme, ihned sepišme, co jsme viděli a co jsme slyšeli v jakém pořadí. Ráno si to přečtěme, a budeme se divit tomu, co jsme snili.

Proč je dobrý výklad snů? Sen lze dešifrovat a změnit na smysluplné dobré rady. Chcete rozluštit to, o čem jste snili? Výklad snů je opravdu užitečné.

 

Můžete zavolat našim věštcům a získat odpovědi na své dotazy

Online
 

Sofia pomáhá lidem s různými problémy. K výkladu používá cikánské karty, tarot,...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogger
Online
 

Helena je fantastická a zkušená věštkyně a vědma. Pracuje s tarotovými kartami, dá...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Online
 

Jindřiška k výkladu používá různé sady karet jako jsou Tarotové, Lenormand,...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Nová!
Online
 

Martin se zabývá s psychoterapií. Pomáhá Vám v těžkých a složitých životních...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Online
 

Viktória je vynikající jasnovidka a věštkyně. Mnoho lidí se na ni obrací v...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
 
 

Články v témat

Věštění z karet

Věštění z karet

Jak funguje věštění z karet? Jak získáme odpovědi při věštění z karet? Odpověď je velmi jednoduchá- dělejte...
 
Kariéra

Kariéra

Co znamená slovo kariéra? Kariéra znamená pro různé lidi různé věci. Pro nás slovo kariéra znamená úspěšnou...
 
Nový začátek

Nový začátek

Nový začátek, nové cíle. Nový rok je také nový začátek a je obdobím, kdy se zamýšlíme nad úspěchy uplynulého...
 
Astrologie

Astrologie

Jakou roli hrají v astrologii dny? Astrologie souvisí s planetami i hvězdami. Astrologie týdne si můžete...
 
Nový rok

Nový rok

Nový rok, nové já? Nový rok přináší nová předsevzetí. Zde je několik tipů, jak dodržet novoroční...
 
 
 
Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 
Klikněte zde a zavolejte!906 55 00 2255 Kč/min
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem