KVALITNÍ SLUŽBA
UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

  Zavolejte nám  

906 55 00 22

  55 Kč/min vč. DPH  
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3.
55 Kč/min vč. DPH
 
[@template.text.sidewidget]
Pro nové zákazníky 10 minut zdarma!
Výklad z cikánských karet

Výklad z cikánských karet

Výklad z cikánských karet je všude na světě známá téměř stejně. Výklad z cikánských kariet Vám odpoví na minulost, ale vědí také odkrýt blízkou budoucnost.


Výklad z cikánských karet 

Romská kočovná kultura je od nepaměti spojována s věštěním z karet, magií a šamanismem. Tradice cikánského věštění je všude na světě známá téměř stejně. Většinou ženy, cikánky, používali karty s obrázky na předpovídání budoucnosti různým osobám. 

Historie cikánských karet

Cikánské vykládací karty se poprvé objevily přibližně ve 13. století. Spirituální cikáni je převzali z královských karet, které byly určeny pouze pro šlechtu. Stále však není známo, zda byly karty určené primárně na hraní nebo věštění. Co však víme je, že v 16. století se karty používaly na věštění a v 18. století hlavně na hraní.  Historie naznačuje, že i Napoleon konzultoval svá rozhodnutí s kartami.  V průběhu let karty vícekrát měnily svou ilustrovanou podobu. Existuje několik druhů cikánských karet, liší se nejen ilustracemi, ale i počtem. Původně jich bylo 24, ale některé verze mají 32, 36 nebo až 52 karet. Dnes se nejčastěji používají cikánské karty Piatnik ze začátku 20. století (rok 1901), které se skládají z 36 obrázků. 

Některé cikánky používaly i jiné metody předpovídání budoucnosti, ať už četly osud z ruky, z kávy nebo věštili pomocí sedmových karet. Cikánské karty znají odpovědi na minulost, ale vědí také odkrýt blízkou budoucnost. Cikánské karty jsou vedle tarotových karet jedněmi z nejrozšířenějších, minimálně v Evropě, kde mají určitou tradici. Nicméně, jejich současné karty mají s původními kartami společné velmi málo. Sdílejí název a účel, ale změnily se a nenásledují původní tradici. Kdysi tištěné karty neexistovaly, cikáni si je malovali ručně a své tajemství si uměli dobře chránit a předávali si ho z generace na generaci. Dnes jsou cikánské karty dostupné pro každého. Zkušený karbaník si může vytvořit vlastní karty podle své intuice. 

Současné cikánské karty se tedy vyvinuly lety, avšak poskytují nám oproti jiným druhům karet (Tarotové karty) jasné a konkrétní odpovědi na naše otázky. Přestože je karet v balení jen 36, dokážou nám zodpovědět jakoukoliv otázku. Na kartách se nacházejí různé situace z každodenního života, touhy a pocity. I to je důvod, proč jsou tyto karty lidem nejblíže a mají jejich výklad rádi. 

Metody cikánského věštění 

Mezi metody, které při výkladu používaly staré cikánky, patřily například: 

Věštění ze žolíkových karet 
Věštění ze sedmových karet 
Výklad z cikánských karet 
Věštění z tarotových karet 
Věštění z dlaně 

Nejpoužívanější cikánské karty 

Při výkladu cikánských karet spoléháme spíše na intuici, nemají omezení nebo striktní pravidla. Jelikož původní tajemství výkladu se předávalo ústně z generace na generaci, neexistuje jeden přesný návod. Každý karbaník pracuje se svou intuicí a hledá si svůj styl pomocí zkušeností, které nabývá. 

Výklad cikánských karet 

Je možné uplatňovat techniky výkladu z tarotových karet či karet Lenormand. Protože neexistuje mnoho teorie, naleznete zde alespoň základní výklad jednotlivých symbolů nacházejících se na cikánských kartách. Obrázky mohou mít reálně ale i symbolické zobrazení, důležité je poslouchat při výkladu své myšlenky a asociace, které karta vyvolává. Kdo ovládne výklad cikánských karet, ovládá svou mysl a má vyvinutou intuici. 

Druhy výkladů cikánských karet 

Existují různé druhy výkladů. Od nepaměti lidi zajímali otázky lásky, vztahů či peněz. Jelikož karty zobrazují symboly z běžného života, umí nám dát přesné odpovědi právě na takové otázky. Někdy se používají pouze 3 karty, někdy 7 a při některých komplexních výkladech i víc.

 

Poznejte svůj Výklad z cikánských karet lépe! Zavolejte nám:

Blogger
VenušeVenuše
K dispozici
VenušeKód 580Věštba, Věštkyně, Věštění, Věštírna, Všichni...
 

Venuše Vám pomůže pomocí tarotových a mariášových karet nalézt odpovědi na všechny...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
SofiaSofia
K dispozici
SofiaKód 526Věštba, Věštci , Věštec, Věštírna, Kartářka,...
 

Sofia pomáhá lidem s různými problémy. K výkladu používá cikánské karty, tarot,...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
MeliMeli
K dispozici
MeliKód 501Jasnovidka, Věštírna online, Věštění, Vědma, Výklad...
 

Měli je vynikající jasnovidka, která se dokáže přes svojí intuici a jasnocíteni...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogger
SandraSandra
K dispozici
SandraKód 282Jasnovidka, Kartářka, Věštkyně, Věštírna online,...
 

SANDRA je milá,empatická kartářka, která Vám pomůže nejlépe jak umí. Se SANDROU...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
 
 

Doporučené příspěvky

Čtení z karet

156 Počet zhlédnutí

Čtení z karet je nejoblíbenější typ věštění. Čtení z karet nám může pomoci při rozhodování když nevíte jak dál.

 

Tarotová karta

245 Počet zhlédnutí

Co říkají karty pro nový rok? V roce 2021 budou dominovat dvě tarotové karty: tarotová karta Svět a tarotová karta Soud

 

Čo mě čeká v láske

297 Počet zhlédnutí

Čo mě čeká v láske? Jak vím, že jsem skutečně zamilovaní? Mohu předem vědět, co mě čeká v lásce?

 

Výklad karet online

594 Počet zhlédnutí

Výklad karet online se řadí jednoznačně mezi ty nejoblíbenější. Výklad karet online umožňuje téměř totéž, jako byste byli u věštce osobně.

 

Velká arkána

298 Počet zhlédnutí

Velká arkána má vždy ve výkladu velkou váhu. Když se ve výkladu objeví některá z karet, nejde nikdy o problémy všední, světské, nebo dočasné. Velká arkána představuje nejzákladnější obavy, naše důležité pocity a motivace.

 

Znamení zvěrokruhu

265 Počet zhlédnutí

Každé znamení je symbolizováno zvířetem (Ryba, Rak, Štír ...) nebo mytickou postavou (Kozoroh, Střelec, Vodnář ...), které vyjadřuje povahu tohoto znamení.

 
 
 

Náklady za volání naše služby na číslo 906 55 00 22 budou účtovány na telefonu. Cena hovoru je 55 Kč/min vč. DPH

Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 

 
Klikněte zde a zavolejte!906 55 00 2255 Kč/min vč. DPH
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem