KVALITNÍ SLUŽBA UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

  Zavolejte nám na  

906 55 00 22

  55 Kč/min  
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3. 55 Kč/min
 
[@template.text.sidewidget]
Vyvěštit budoucnost

Vyvěštit budoucnost

Víte, že můžete sami vyvěštit budoucnost? Proč by měl někdo sám vyvěštit budoucnost? Věštění Vám pomůže ujasnit si emoce


Abychom vše pochopili, objasněme si nejčastější otázky, které si klademe, když začneme mluvit o věštění.

Co je jasnovidectví?

Jasnovidectví je schopnost získávat a dešifrovat vizuální informace mimo smysly v podobě obrazů. Nemá to nic společného s okem, ale spíše s nekonečným vesmírem, který se za okem skrývá. V tomto případě používáme stejné mechanismy a stejné oblasti mozku jako při snění nebo fantazírování. Pokud si dokážete něco představit, ať už je to jakkoli jednoduchý kruh, máte jasnovidecké schopnosti. 

Proč vizualizovat budoucnost? 

Dáte-li si vyvěštit budoucnost, můžete získat informace z první ruky, které byste se jinak nikdy nedozvěděli. Automaticky se můžete stát profesionálním cestovatelem v čase: pomocí své duše jako kapitána a své jasnozřivosti jako stroje času můžete snadno přeskakovat z minulosti do budoucnosti (stejně to děláme pořád, jen ne vědomě) a pašovat do svého současného těla neocenitelné poklady.

Kromě toho, když zkoumáme energii, můžeme ji měnit, takže schopnost jasně vidět vám může pomoci uzdravit se, když se měníte a vyvíjíte.Věštění je forma meditace. Nutí nás to však mnohem více se soustředit, protože v okamžiku, kdy naše pozornost bloudí, nedostáváme další informace.

Věštění nás uvádí do jakéhosi uvolněného stavu, který nám znemožňuje soustředit se na naše starosti. Rozvíjením svých jasnovideckých schopností můžeme posílit své schopnosti zcela neobvyklým způsobem. Můžeme získat duchovní sílu, umět se ovládat atd.

Proč by měl někdo sám vyvěštit budoucnost?

Pokud si dáte vyvěštit budoucnost, můžete získat informace o budoucnosti, skutečné věštění zasahuje i do současnosti, abyste zjistili, jaké změny je třeba udělat pro vaši vytouženou budoucnost. Věštění Vám může pomoci ujasnit si Vaše emoce a zážitky a také vytvořit řád v chaosu. Sice se díky němu můžete dozvědět věci, které jste nevěděli, ale co je důležitější, často Vám osvětlí myšlenky a emoce, které jste si netroufali přiznat. 

Proč jsem o svých schopnostech nevěděl?

Naprostá většina lidí nevěří, že má mediální dovednosti, protože si mylně představují, že kdyby je skutečně měli, určitě by o tom věděli. Jak ale poznáte, že máte určité dovednosti? Jak víte, že můžete sami vyvěštit budoucnost?

Zjistíte to pouze tak, že to vyzkoušíte. Pokud jste ještě nikdy nezkoušeli zpívat, možná nevíte, zda máte krásný hlas. Totéž platí pro jasnovidectví. Naučte se několik jednoduchých technik a s trochou trpělivosti, cviku a disciplíny se každý může stát jasnovidcem.

Největším nepřítelem vědomí je strach. Mnozí se tak bojí zjistit, co se skrývá za dveřmi jejich osobní moci a svobody, že raději dobrovolně zůstávají ve tmě. Cesta jasnovidectví je cestou změny, a jak víme, změna není vždy snadná. Už víte, jak používat své psychické schopnosti a jak si sám vyvěštit budoucnost.

Ezoterické zážitky máme každý okamžik našeho života, jen si neuvědomujeme, co se kolem nás děje. Tolik našich myšlenek, pocitů, fyzických vjemů, snů, fantazií a strachů pochází z proudu mimo nás, ale my se mylně domníváme, že je vytváří naše mysl a tělo.

Psychická schopnost je duchovní schopnost. Jako duše máme stejné vlastnosti, které jsou připisovány Bohu. Duše má tvůrčí moc: je vševědoucí a všudypřítomná. Tyto vlastnosti má i vaše duše, přestože je spojena s živým tělem - Vaším tělem. Tyto psychické, duchovní schopnosti lze rozdělit do následujících skupin: jasnovidectví, transmediace, telepatie, které musíte znát, abyste mohli sami vyvěštit budoucnost.

 

Můžete zavolat našim věštcům a získat odpovědi na své dotazy

Online
 

Sofia pomáhá lidem s různými problémy. K výkladu používá cikánské karty, tarot,...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogy
Online
 

SANDRA je milá,empatická kartářka, která Vám pomůže nejlépe jak umí. Se SANDROU...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogy
Online
 

Helena je fantastická a zkušená věštkyně a vědma. Pracuje s tarotovými kartami, dá...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
Online
 

Maruška se narodila s požehnáním, o své znalosti se dělí s každým, kdo ji požádá o...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
Online
 

Martin se zabývá s psychoterapií. Pomáhá Vám v těžkých a složitých životních...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
 
 

Doporučené články

Věštění z karet

Věštění z karet

Jak funguje věštění z karet? Jak získáme odpovědi při věštění z karet? Odpověď je velmi jednoduchá- dělejte...
 
Kariéra

Kariéra

Co znamená slovo kariéra? Kariéra znamená pro různé lidi různé věci. Pro nás slovo kariéra znamená úspěšnou...
 
Nový začátek

Nový začátek

Nový začátek, nové cíle. Nový rok je také nový začátek a je obdobím, kdy se zamýšlíme nad úspěchy uplynulého...
 
Astrologie

Astrologie

Jakou roli hrají v astrologii dny? Astrologie souvisí s planetami i hvězdami. Astrologie týdne si můžete...
 
Nový rok

Nový rok

Nový rok, nové já? Nový rok přináší nová předsevzetí. Zde je několik tipů, jak dodržet novoroční...
 
 
 
Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 
Klikněte zde a zavolejte!906 55 00 2255 Kč/min
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem