KVALITNÍ SLUŽBA
UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

  Zavolejte nám  

906 55 00 22

  55 Kč/min vč. DPH  
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3.
55 Kč/min vč. DPH
 
[@template.text.sidewidget]
Zlepšit svůj život

Zlepšit svůj život

Jak pečovat o své duchovní blaho a jak zlepšit svůj život? Zlepšit svůj život pomalu!  


Jak pečovat o své duchovní blaho a jak zlepšit svůj život v roce 2021? Na začátku každého nového roku se mnoho lidí rozhodne zlepšit svůj život a sebe samého. Rok 2021 je již v plném proudu, zatím je zřejmé, kdo jsou ti, kteří se postavili za svůj novoroční slib a kdo jsou ti, kteří se již vzdali. V tomto článku chceme pomoci těm, kteří si vážně mysleli, že tento rok změní své životy.

Znovu zkontrolujte své sliby! Je snadné udělat si novoroční předsevzetí, ale je těžší je dodržet! Nyní, když už v tomto roce uplynulo několik týdnů, je čas si sednout a přehodnotit si, co chcete dosáhnout nebo co chcete ve svém životě v roce 2021 změnit. Popřemýšlejte: Které cíle jsou realistické? Které z nich mají velkou šanci na neúspěch? Zlepšit svůj život je velmi náročná práce, ale věřte nám, vyplatí se být trpělivý! Zkontrolujte své záměry. Který cíl se ukazuje na papíře dobrým, ale skutečně neodpovídá tomu, co vám diktuje srdce? Jaké rozhodnutí jste udělali, abyste potěšili ostatní? Pokud dokážete sladit své cíle s vašimi hodnotami a skutečnou touhou vašeho srdce, budete mnohem úspěšnější. 

Udělejte vlastní čas. Pokud jste tak ještě neučinili, vytvořte si akční plán k dosažení svých cílů! Většina lidí se vzdá svých slibů do konce ledna a v důsledku toho se považují za neúspěšné a odsouzené k nezdaru. Abyste se tomu všemu vyhnuli, nezapomeňte nikdy, proč je pro vás tento cíl důležitý! Napište si, jaké drobné kroky musíte udělat, abyste toho dosáhli. To vám pomůže zabránit tomu, abyste vše vzdali, a poskytne vám jasný plán úspěchu. 

Zlepšite svůj život pomalu! Po přeplněném a hektickém svátečním období dostáváme všichni v nějaké podobě pauzu. Nezáleží na tom, zda v lednu trochu zpomalíte a odpočinete si. Snažte se spěchat méně, co můžete odložit, klidně na chvíli odložte! Díky tomu budete psychicky méně stresovaní a umožní vám to později se skutečně soustředit na to, co je pro vás tento rok důležité a potřebné. 

Detoxikujte! Myšlenka, že s detoxikaci je třeba začít v lednu, je v poslední době stále populárnější. Tato detoxikace může být mimořádně různorodá. Možná budete potřebovat trochu samoty, protože prosinec byl především o společenských událostech. Možná jste utratili příliš mnoho peněz na dárky. V takovém případě je detoxikace dobrá: například měsíc nepijte alkohol, nejezte cukr, nekupujte zbytečné věci nebo se vyhýbejte společenským událostem. Všechny usnadňují fyzický a duševní přechod. 

Zlepšit svůj život s časovým plánem! Nastavte pořadí priorit a zadejte nejdůležitější úkoly do svého kalendáře. Jakoukoliv změnu, kterou chcete ve svém životě udělat, musíte považovat za stejně důležitou, jako je vaše práce! Vyčleňte si pár hodin týdně na věci jako je meditace, jóga, masáže, čtení knihy nebo časopisu. Takže kdykoliv nahlédnete do svého kalendáře, s největší pravděpodobností si vryjete do paměti, že čas, který trávíte sami se sebou, je také velmi důležitý. 

 

Poznejte svůj Zlepšit svůj život lépe! Zavolejte nám:

ViktóriaViktóriaNová!
K dispozici
Nová! ViktóriaKód 29Jasnovidka, Kartářka, Věštci , Věštění, Věštírna,...
 

Viktória je vynikající jasnovidka a věštkyně. Mnoho lidí se na ni obrací v...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogger
MarieMarie
K dispozici
MarieKód 51Kartářka, Věštba, Věštci , Věštec, Věštění,...
 

Marie je bylinkářka, léčitelka, detoxikační pradce, duchovní terapeut, vědma. Ve...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
TamaraTamara
K dispozici
TamaraKód 22Kartářka, Věštírna, Věštění, Věštec, Věštci ,...
 

Tamara pomáhá lidem, kteří se těžko vyrovnávají se smrtí své blízké, umí se napojit...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
MeliMeli
K dispozici
MeliKód 501Jasnovidka, Věštírna online, Věštění, Vědma, Výklad...
 

Měli je vynikající jasnovidka, která se dokáže přes svojí intuici a jasnocíteni...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
 
 

Doporučené příspěvky

Věštba lásky

36 Počet zhlédnutí

Věštba lásky poskytuje informace o partnerském vztahu a pocitech. Věštba lásky podle znamení zvěrokruhu.

 

Keltský kříž

29 Počet zhlédnutí

Desetikaretní keltský kříž je nejpodrobnější metodou řešení problémů. Keltský kříž je známá mnoha lidem a může pomoci zodpovědět téměř jakoukoli otázku.

 

Crowleyho tarot

161 Počet zhlédnutí

Mnoho lidí na celém světě věří, že Crowleyho tarotové karty pocházejí od ďábla, protože Crowleyho tarot zvláštnější je než obvykle známý Riderův tarot.

 

Analýza dlaně- co mě čeká v lásce

288 Počet zhlédnutí

Určitě jste si už položili sobě otázku co mě čeká v lásce? Na otázku co mě čeká v lásce nám dá někdy odpověď analýza dlaně.

 

Barevná terapie

472 Počet zhlédnutí

Barevná terapie, také známá jako chromoterapie. Barevná terapie: Správné odstíny oblečení zlepší váš den. 

 

Výklad snů

870 Počet zhlédnutí

Co je výklad snů? Jak víme dešifrovat své sny? Výklad snů je znám po celém světě.

 
 
 

Náklady za volání naše služby na číslo 906 55 00 22 budou účtovány na telefonu. Cena hovoru je 55 Kč/min vč. DPH

Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 

 
Klikněte zde a zavolejte!906 55 00 2255 Kč/min vč. DPH
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem