KVALITNÍ SLUŽBA UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

  Zavolejte nám na  

906 55 00 22

  55 Kč/min  
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3. 55 Kč/min
 
[@template.text.sidewidget]
Zlepšit svůj život

Zlepšit svůj život

Jak pečovat o své duchovní blaho a jak zlepšit svůj život? Zlepšit svůj život pomalu. Trochu zpomalte a odpočinete si  


Jak pečovat o své duchovní blaho a jak zlepšit svůj život v roce 2021? Na začátku každého nového roku se mnoho lidí rozhodne zlepšit svůj život a sebe samého. Rok 2021 je již v plném proudu, zatím je zřejmé, kdo jsou ti, kteří se postavili za svůj novoroční slib a kdo jsou ti, kteří se již vzdali. V tomto článku chceme pomoci těm, kteří si vážně mysleli, že tento rok změní své životy.

Znovu zkontrolujte své sliby. Je snadné udělat si novoroční předsevzetí, ale je těžší je dodržet. Nyní, když už v tomto roce uplynulo několik týdnů, je čas sednout a přehodnotit si, co chcete dosáhnout nebo co chcete ve svém životě v roce 2021 změnit. Popřemýšlejte: Které cíle jsou realistické? Které z nich mají velkou šanci na neúspěch? Zlepšit svůj život je velmi náročná práce, ale věřte nám, vyplatí se být trpělivý.

Zkontrolujte své záměry. Který cíl se ukazuje na papíře dobrým, ale skutečně neodpovídá tomu, co vám diktuje srdce? Jaké rozhodnutí jste udělali, abyste potěšili ostatní? Pokud dokážete sladit své cíle s vašimi hodnotami a skutečnou touhou vašeho srdce, budete mnohem úspěšnější. 

Udělejte vlastní čas. Pokud jste tak ještě neučinili, vytvořte si akční plán k dosažení svých cílů abyste mohli zlepšit svůj život. Většina lidí se vzdá svých slibů do konce ledna a v důsledku toho se považují za neúspěšné a odsouzené k nezdaru. Abyste se tomu všemu vyhnuli, nezapomeňte nikdy, proč je pro Vás tento cíl důležitý. Napište si, jaké drobné kroky musíte udělat, abyste toho dosáhli. To vám pomůže zabránit tomu, abyste vše vzdali, a poskytne vám jasný plán úspěchu. 

Zlepšit svůj život kuste pomalu. Po přeplněném a hektickém svátečním období dostáváme všichni v nějaké podobě pauzu. Nezáleží na tom, zda v lednu trochu zpomalíte a odpočinete si. Snažte se spěchat méně, co můžete odložit, klidně na chvíli odložte. Díky tomu budete psychicky méně stresovaní a umožní vám to později se skutečně soustředit na to, co je pro vás tento rok důležité a potřebné. 

Detoxikujte. Myšlenka, že s detoxikaci je třeba začít v lednu, je v poslední době stále populárnější. Tato detoxikace může být mimořádně různorodá. Možná budete potřebovat trochu samoty, protože prosinec byl především o společenských událostech. Možná jste utratili příliš mnoho peněz na dárky. V takovém případě je detoxikace dobrá: například měsíc nepijte alkohol, nejezte cukr, nekupujte zbytečné věci nebo se vyhýbejte společenským událostem. Všechny usnadňují fyzický a duševní přechod. 

Zlepšit svůj život s časovým plánem. Nastavte pořadí priorit a zadejte nejdůležitější úkoly do svého kalendáře. Jakoukoliv změnu, kterou chcete ve svém životě udělat, musíte považovat za stejně důležitou, jako je vaše práce. Vyčleňte si pár hodin týdně na věci jako je meditace, jóga, masáže, čtení knihy nebo časopisu. Takže kdykoliv nahlédnete do svého kalendáře, s největší pravděpodobností si vryjete do paměti, že čas, který trávíte sami se sebou, je také velmi důležitý.

 

Můžete zavolat našim věštcům a získat odpovědi na své dotazy

Online
 

Sofia pomáhá lidem s různými problémy. K výkladu používá cikánské karty, tarot,...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogy
Online
 

Jana se zabývá s astrologií již 20 let, tarotem více jak 10 let. Ve své praxi se...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogy
Online
 

SANDRA je milá,empatická kartářka, která Vám pomůže nejlépe jak umí. Se SANDROU...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogy
Online
 

Helena je fantastická a zkušená věštkyně a vědma. Pracuje s tarotovými kartami, dá...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
Online
 

Maruška se narodila s požehnáním, o své znalosti se dělí s každým, kdo ji požádá o...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
 
 

Doporučené články

Věštění z karet

Věštění z karet

Jak funguje věštění z karet? Jak získáme odpovědi při věštění z karet? Odpověď je velmi jednoduchá- dělejte...
 
Kariéra

Kariéra

Co znamená slovo kariéra? Kariéra znamená pro různé lidi různé věci. Pro nás slovo kariéra znamená úspěšnou...
 
Nový začátek

Nový začátek

Nový začátek, nové cíle. Nový rok je také nový začátek a je obdobím, kdy se zamýšlíme nad úspěchy uplynulého...
 
Astrologie

Astrologie

Jakou roli hrají v astrologii dny? Astrologie souvisí s planetami i hvězdami. Astrologie týdne si můžete...
 
Nový rok

Nový rok

Nový rok, nové já? Nový rok přináší nová předsevzetí. Zde je několik tipů, jak dodržet novoroční...
 
 
 
Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 
Klikněte zde a zavolejte!906 55 00 2255 Kč/min
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem