KVALITNÍ SLUŽBA
UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

  Zavolejte nám  

906 55 00 22

  55 Kč/min vč. DPH  
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3.
55 Kč/min vč. DPH
 
 
Zde jsou nejlepší věštci! Zavolejte teď!
906 55 00 22 
55 Kč/min vč. DPH
Znameni zverokruhu

Znameni zverokruhu

Každé znamení je symbolizováno zvířetem (Ryba, Rak, Štír ...) nebo mytickou postavou (Kozoroh, Střelec, Vodnář ...), které vyjadřuje povahu tohoto znamení.


Existuje dvanáct souhvězdí rozmístěných v pásu, který obklopuje naši Zemi. Tomuto pásu říkáme zvěrokruh. Slunce se v průběhu celého roku pomalu posouvá po obloze a setrvá přibližně jeden měsíc v každém tomto souhvězdí (našem znamení zvěrokruhu).

Starověcí astrologové pozorovali oblohu a zjistili, že se v průběhu roku vlivem Slunce mění energie na Zemi. Pozorovali změny v přírodě i v chování lidíZvěrokruh je pás táhnoucí se na nebeské sféře. Tato sféra byla rozdělena na 12 částí po zhruba 30° ve kterých najdeme souhvězdí podle kterých byla pojmenována i jednotlivá znamení zvěrokruhu. 

Znamení zvěrokruhu - stručný popis

Nedá se říci, že by byly horoskopy pravdivé nebo nepravdivé. Každý člověk může mít naprosto libovolnou kombinaci povahových rysů. Znamení zvěrokruhu jen popisují vypozorované shodné vlastnosti lidí narozených v podobné části roku. Nemusí to platit na všechny lidi.

Další důležitou zásadou při posuzování Znamení zvěrokruhu je, že neexistuje lepší nebo horší znamení. Každé z nich má své přednosti a nedostatky.

Charakteristika znamení zvěrokruhu

Beran- 21. březen až 20. duben
Planeta: Mars
Živel: Oheň
Typický Beran je průkopník, který motivuje ostatní svým příkladným nadšením. Žije pro dnešek. Je iniciativní, odvážní a podnikaví. Do lásky se vrhá střemhlav. Je sobecký. Rychle zapomíná na pomoc, kterou mu druzí poskytli.

Býk -21. duben až 20. květen
Planeta: Venuše
Živel: Země
Býci jsou velmi tolerantní. Býk nemá rád velké změny. Stojí nohama pevně na zemi. Býk je romantik. Sbírá předměty. Lpí na svém majetku.

Blíženci- 22. květen až 21. červen
Planeta: Merkur
Živel: Vzduch
Je lakomý. Blíženec druhé nepozve a nezaplatí. Odmítá přijmout téměř jakýkoliv závazek. Vždy si nechává otevřená zadní vrátka. Blíženci rádi komunikují. Jsou neklidní a neustále v pohybu. Blíženec potřebuje dostatek prostoru a volnosti. Blíženci jsou veselí a nepředvídatelní.

Rak- 22. červen až 22. červenec
Planeta: Měsíc
Živel: Voda
Rak manipuluje. Nesnáší změny. Používá skrytou kritiku, která zraňuje a zesměšňuje. Žena ve znamení Raka je náladová. Pravý muž ve znamení Raka potřebuje lásku.

Lev- 23. červenec až 22. srpen
Planeta: Slunce
Živel: Oheň
Každý správný Lev rád slyší, jak je dobrý. Lidé narození v tomto znamení potřebují zářit a být středem pozornosti. Lvi milují sami sebe, život, lesk, slávu a potlesk davu. Lev je pyšný, domýšlivý. Je extravagantní. Žije si nad poměry.

Panna- 23. srpen až 22. září
Planeta: Merkur
Živel: Země
Panna touží po dokonalosti
Panny jsou většinou obdařeny dobrým rozumem a smyslem pro umění
Jsou to spolehliví lidé. Výrazným rysem lidí narozených ve znamení Panny je smysl pro pořádek a systém. Jsou pracovití a pozorní.

Váhy
23 září až 23. říjen
Planeta: Venuše
Živel: Vzduch
Ideálem lidí narozených ve znamení Vah je harmonie. Potřebují dostatečný čas pro strategická rozhodnutí. Rády nechávají zodpovědnost na druhých.
Jsou čestný, milý a dobrosrdečný, Váhy touží po harmonickém vztahu založeném na hlubší výměně citů spíše než fyzickém kontaktu.

Štír- 24. říjen až 22. listopad
Planeta: Pluto
Živel: Voda
znamení Štír je vodní, tajemné a záhadné.
Lidé narození ve znamení horoskopu štíra jsou všímaví, pozorní a bystří
Štíři ve svém životě i v zaměstnání přímo vyhledávají složité úkoly
Štíři jsou znamením, které ví o všech všechno, ale ostatní o nich neví nic. Bývají tajuplní, zajímají je ta nejhlubší tajemství, mystéria, věci mezi nebem a zemí.

Střelec- 23. listopad až 21. prosinec
Planeta: Jupiter
Živel: Oheň
Ohnivé znamení Střelce vyniká svým idealismem a upřímností. Jsou upřímní a v každé situaci pravdomluvní. Střelec touží po pravdě a poznání, po vlastní seberealizaci prostřednictvím různorodých činností. Je skvělý partner a veselý společník se značnou fantazií.

Kozoroh- 22. prosinec až 20. leden
Planeta: Saturn
Živel: Země
Pro kozorohy je typická ambiciózní a cílevědomá povaha. Je opatrný a v záležitostech postupuje systematicky. Kozoroh touží po citu a lásce, ale navenek bývá zdrženlivý a ostýchavý. Plánuje dlouhodobě, vyhýbá se zbytečnostem.

Vodnář- 21. leden až 20. únor
Planeta: Uran
Živel: Vzduch
Vodnáři patří často mezi velké vizionáře a snílky. Vodnář ví, že každý má své ideály a vlastní touhy. Vyniká inteligencí, představivostí a spontánností. Miluje svobodu a nezávislost. V lásce vás bude neustále překvapovat něčím novým,

Ryby- 21. únor až 22. březen
Planeta: Neptun
Živel: Voda
Když už nemůže Ryba plout po volném moři, bude ji vyhovovat pestrý korálový útes. Moc a peníze Ryby příliš nelákají. Lidé narozeni pod vládou vodního znamení Ryb jsou jemné a klidné povahy a duchovního založení. Ryby jsou vynikajícími společníky. Láska Ryb je obětavá, ohleduplná, vesmírně nekonečná, smyslně vzrušivá.

 

Poznejte svůj Znameni zverokruhu lépe! Zavolejte nám:

SofiaSofia
K dispozici
SofiaKód 526Věštba, Věštci , Věštec, Věštírna, Kartářka,...
 

Sofia pomáhá lidem s různými problémy. K výkladu používá cikánské karty, tarot,...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
MeliMeli
K dispozici
Nová! MeliKód 501Jasnovidka, Věštírna online, Věštění
 

Meli komunikuje s anděly. Pro komunikace používá pouze kyvadlo. Je jasnovidka od...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
TímeaTímea
K dispozici
TímeaKód 298Jasnovidka, Kartářka, Věštba, Věštci , Věštírna online
 

Tímea zdědila své schopnosti od svých předků. Předpovídá z cikánských karet. Chce...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
RenataRenata
K dispozici
Nová! RenataKód 25Jasnovidec, Jasnovidka, Kartářka, Vědma, Věštba,...
 

Renata je vynikající jasnovidka, má i dar jasnocítění. Když si ji vyberete, uděláte...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
 
 

Doporučené příspěvky

Výklad karet online

128 Počet zhlédnutí

Výklad karet online se řadí jednoznačně mezi ty nejoblíbenější. Výklad karet online umožňuje téměř totéž, jako byste byli u věštce osobně.

 

Esoterika

82 Počet zhlédnutí

Co je esoterika? Esoterika je kolektivní pojem, který zahrnuje všechny činnosti, které otevírají cestu k poznání duchovního světa. Cesta k esoterice je láska.

 

Velká arkána

69 Počet zhlédnutí

Velká arkána má vždy ve výkladu velkou váhu. Když se ve výkladu objeví některá z karet, nejde nikdy o problémy všední, světské, nebo dočasné. Velká arkána představuje nejzákladnější obavy, naše důležité pocity a motivace.

 

Andělské karty

187 Počet zhlédnutí

Co jsou to vlastně andělské karty? Toužíte po komunikaci s anděly? V čem Vám pomohou andělské karty?

 

Výklad andělských karet

3043 Počet zhlédnutí

Výklad andělských karet vám pomůže najít správnou cestu. Výklad andělských karet je pomoc pri řešení problému.

 

Výklad karet

8422 Počet zhlédnutí

Mnoho druhů karet se používá k věštění, výklad karet z tarotu, výklad z cikánských karet, andělské karty, francouzské karty etc. Výklad karet je jedním z nejpopulárnějších nástrojů věštění.

 
 
 

Náklady za volání naše služby na číslo 906 55 00 22 budou účtovány na telefonu. Cena hovoru je 55 Kč/min vč. DPH

Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 

 Klikněte zde a zavolejte!906 55 00 2255 Kč/min vč. DPH
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem