KVALITNÍ SLUŽBA
UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

  Zavolejte nám  

906 55 00 22

  55 Kč/min vč. DPH  
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3.
55 Kč/min vč. DPH
 
[@template.text.sidewidget]
Znamení zvěrokruhu

Znamení zvěrokruhu

Každé znamení je symbolizováno zvířetem (Ryba, Rak, Štír ...) nebo mytickou postavou (Kozoroh, Střelec, Vodnář ...), které vyjadřuje povahu tohoto znamení.


Existuje dvanáct souhvězdí rozmístěných v pásu, který obklopuje naši Zemi. Tomuto pásu říkáme zvěrokruh. Slunce se v průběhu celého roku pomalu posouvá po obloze a setrvá přibližně jeden měsíc v každém tomto souhvězdí (našem znamení zvěrokruhu).

Starověcí astrologové pozorovali oblohu a zjistili, že se v průběhu roku vlivem Slunce mění energie na Zemi. Pozorovali změny v přírodě i v chování lidí. Zvěrokruh je pás táhnoucí se na nebeské sféře. Tato sféra byla rozdělena na 12 částí po zhruba 30° ve kterých najdeme souhvězdí podle kterých byla pojmenována i jednotlivá znamení zvěrokruhu. 

Znamení zvěrokruhu - stručný popis

Nedá se říci, že by byly horoskopy pravdivé nebo nepravdivé. Každý člověk může mít naprosto libovolnou kombinaci povahových rysů. Znamení zvěrokruhu jen popisují vypozorované shodné vlastnosti lidí narozených v podobné části roku. Nemusí to platit na všechny lidi. Další důležitou zásadou při posuzování znamení zvěrokruhu je, že neexistuje lepší nebo horší znamení. Každé z nich má své přednosti a nedostatky.

Charakteristika znamení zvěrokruhu

Beran- 21. březen až 20. duben
Planeta: Mars
Živel: Oheň

Typický Beran je průkopník, který motivuje ostatní svým příkladným nadšením. Žije pro dnešek. Je iniciativní, odvážní a podnikaví. Do lásky se vrhá střemhlav. Je sobecký. Rychle zapomíná na pomoc, kterou mu druzí poskytli.

Býk -21. duben až 20. květen
Planeta: Venuše
Živel: Země

Býci jsou velmi tolerantní. Býk nemá rád velké změny. Stojí nohama pevně na zemi. Býk je romantik. Sbírá předměty. Lpí na svém majetku.

Blíženci- 22. květen až 21. červen
Planeta: Merkur
Živel: Vzduch

Je lakomý. Blíženec druhé nepozve a nezaplatí. Odmítá přijmout téměř jakýkoliv závazek. Vždy si nechává otevřená zadní vrátka. Blíženci rádi komunikují. Jsou neklidní a neustále v pohybu. Blíženec potřebuje dostatek prostoru a volnosti. Blíženci jsou veselí a nepředvídatelní.

Rak- 22. červen až 22. červenec
Planeta: Měsíc
Živel: Voda

Rak manipuluje. Nesnáší změny. Používá skrytou kritiku, která zraňuje a zesměšňuje. Žena ve znamení Raka je náladová. Pravý muž ve znamení Raka potřebuje lásku.

Lev- 23. červenec až 22. srpen
Planeta: Slunce
Živel: Oheň

Každý správný Lev rád slyší, jak je dobrý. Lidé narození v tomto znamení potřebují zářit a být středem pozornosti. Lvi milují sami sebe, život, lesk, slávu a potlesk davu. Lev je pyšný, domýšlivý. Je extravagantní. Žije si nad poměry.

Panna- 23. srpen až 22. září
Planeta: Merkur
Živel: Země

Panna touží po dokonalosti. Panny jsou většinou obdařeny dobrým rozumem a smyslem pro umění. Jsou to spolehliví lidé. Výrazným rysem lidí narozených ve znamení Panny je smysl pro pořádek a systém. Jsou pracovití a pozorní.

Váhy- 23 září až 23. říjen
Planeta: Venuše
Živel: Vzduch

Ideálem lidí narozených ve znamení Vah je harmonie. Potřebují dostatečný čas pro strategická rozhodnutí. Rády nechávají zodpovědnost na druhých. Jsou čestný, milý a dobrosrdečný, Váhy touží po harmonickém vztahu založeném na hlubší výměně citů spíše než fyzickém kontaktu.

Štír- 24. říjen až 22. listopad
Planeta: Pluto
Živel: Voda

Znamení Štír je vodní, tajemné a záhadné. Lidé narození ve znamení horoskopu štíra jsou všímaví, pozorní a bystří. Štíři ve svém životě i v zaměstnání přímo vyhledávají složité úkoly. Štíři jsou znamením, které ví o všech všechno, ale ostatní o nich neví nic. Bývají tajuplní, zajímají je ta nejhlubší tajemství, mystéria, věci mezi nebem a zemí.

Střelec- 23. listopad až 21. prosinec
Planeta: Jupiter
Živel: Oheň

Ohnivé znamení Střelce vyniká svým idealismem a upřímností. Jsou upřímní a v každé situaci pravdomluvní. Střelec touží po pravdě a poznání, po vlastní seberealizaci prostřednictvím různorodých činností. Je skvělý partner a veselý společník se značnou fantazií.

Kozoroh- 22. prosinec až 20. leden
Planeta: Saturn
Živel: Země

Pro kozorohy je typická ambiciózní a cílevědomá povaha. Je opatrný a v záležitostech postupuje systematicky. Kozoroh touží po citu a lásce, ale navenek bývá zdrženlivý a ostýchavý. Plánuje dlouhodobě, vyhýbá se zbytečnostem.

Vodnář- 21. leden až 20. únor
Planeta: Uran
Živel: Vzduch

Vodnáři patří často mezi velké vizionáře a snílky. Vodnář ví, že každý má své ideály a vlastní touhy. Vyniká inteligencí, představivostí a spontánností. Miluje svobodu a nezávislost. V lásce vás bude neustále překvapovat něčím novým,

Ryby- 21. únor až 22. březen
Planeta: Neptun
Živel: Voda

Když už nemůže Ryba plout po volném moři, bude ji vyhovovat pestrý korálový útes. Moc a peníze Ryby příliš nelákají. Lidé narozeni pod vládou vodního znamení Ryb jsou jemné a klidné povahy a duchovního založení. Ryby jsou vynikajícími společníky. Láska Ryb je obětavá, ohleduplná, vesmírně nekonečná, smyslně vzrušivá.

 

Poznejte svůj Znamení zvěrokruhu lépe! Zavolejte nám:

Blogger
DeniNová!
Online
Nová! DeniKód 24Věštba, Věštci , Věštění, Všichni věštci,...
 

Deni je vynikající numeroložka a astroložka, která vám může pomoci ve všech...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Renata
Online
RenataKód 25Jasnovidec, Jasnovidka, Kartářka, Vědma, Věštba,...
 

Renata je vynikající jasnovidka, má i dar jasnocítění. Když si ji vyberete, uděláte...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Dr. Martin
Online
Dr. MartinKód 31Jasnovidec, Věštba, Věštci , Věštec, Věštění,...
 

Dr. Martin se zabývá s psychoterapií. Pomáhá Vám v těžkých a složitých životních...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogger
Helena
Online
HelenaKód 280Věštění, Věštkyně, Věštírna online, Věštírna,...
 

Helena je fantastická a zkušená věštkyně a vědma. Pracuje s tarotovými kartami, dá...

Více o mněKlikněte zde a zavolejte!
 
 
 

Doporučené příspěvky

Čtení z karet

601 Počet zhlédnutí

Čtení z karet je nejoblíbenější typ věštění. Čtení z karet nám může pomoci při rozhodování když nevíte jak dál.

 

Tarotová karta

640 Počet zhlédnutí

Co říkají karty pro nový rok? V roce 2021 budou dominovat dvě tarotové karty: tarotová karta Svět a tarotová karta Soud

 

Výklad z cikánských karet

625 Počet zhlédnutí

Výklad z cikánských karet je všude na světě známá téměř stejně. Výklad z cikánských kariet Vám odpoví na minulost, ale vědí také odkrýt blízkou budoucnost.

 

Čo mě čeká v láske

499 Počet zhlédnutí

Čo mě čeká v láske? Jak vím, že jsem skutečně zamilovaní? Mohu předem vědět, co mě čeká v lásce?

 

Výklad karet online

1010 Počet zhlédnutí

Výklad karet online se řadí jednoznačně mezi ty nejoblíbenější. Výklad karet online umožňuje téměř totéž, jako byste byli u věštce osobně.

 

Velká arkána

505 Počet zhlédnutí

Velká arkána má vždy ve výkladu velkou váhu. Když se ve výkladu objeví některá z karet, nejde nikdy o problémy všední, světské, nebo dočasné. Velká arkána představuje nejzákladnější obavy, naše důležité pocity a motivace.

 
 
 

Náklady za volání naše služby na číslo 906 55 00 22 budou účtovány na telefonu. Cena hovoru je 55 Kč/min vč. DPH

Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 

 
Klikněte zde a zavolejte!906 55 00 2255 Kč/min vč. DPH
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem