KVALITNÍ SLUŽBA UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

  Zavolejte nám na  

906 55 00 22

  55 Kč/min  
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3. 55 Kč/min
 
[@template.text.sidewidget]
Znamení zvěrokruhu

Znamení zvěrokruhu

Existuje dvanáct znamení zvěrokruhu. Znamení zvěrokruhu je symbolizováno zvířetem, nebo mytickou postavou


Existuje dvanáct souhvězdí rozmístěných v pásu, který obklopuje naši Zemi. Tomuto pásu říkáme zvěrokruh. Slunce se v průběhu celého roku pomalu posouvá po obloze a setrvá přibližně jeden měsíc v každém tomto souhvězdí (našem znamení zvěrokruhu).

Starověcí astrologové pozorovali oblohu a zjistili, že se v průběhu roku vlivem Slunce mění energie na Zemi. Pozorovali změny v přírodě i v chování lidí. Zvěrokruh je pás táhnoucí se na nebeské sféře. Tato sféra byla rozdělena na 12 částí po zhruba 30° ve kterých najdeme souhvězdí podle kterých byla pojmenována i jednotlivá znamení zvěrokruhu. 

Znamení zvěrokruhu - stručný popis

Nedá se říci, že by byly horoskopy pravdivé nebo nepravdivé. Každý člověk může mít naprosto libovolnou kombinaci povahových rysů. Znamení zvěrokruhu jen popisují vypozorované shodné vlastnosti lidí narozených v podobné části roku. Nemusí to platit na všechny lidi. Další důležitou zásadou při posuzování znamení zvěrokruhu je, že neexistuje lepší nebo horší znamení. Každé z nich má své přednosti a nedostatky.

Charakteristika znamení zvěrokruhu

Beran - 21. březen až 20. duben
Planeta: Mars
Živel: Oheň

Typický Beran je průkopník, který motivuje ostatní svým příkladným nadšením. Žije pro dnešek. Je iniciativní, odvážní a podnikaví. Do lásky se vrhá střemhlav. Je sobecký. Rychle zapomíná na pomoc, kterou mu druzí poskytli.

Býk - 21. duben až 20. květen
Planeta: Venuše
Živel: Země

Býci jsou velmi tolerantní. Býk nemá rád velké změny. Stojí nohama pevně na zemi. Býk je romantik. Sbírá předměty. Lpí na svém majetku.

Blíženci - 22. květen až 21. červen
Planeta: Merkur
Živel: Vzduch

Je lakomý. Blíženec druhé nepozve a nezaplatí. Odmítá přijmout téměř jakýkoliv závazek. Vždy si nechává otevřená zadní vrátka. Blíženci rádi komunikují. Jsou neklidní a neustále v pohybu. Blíženec potřebuje dostatek prostoru a volnosti. Blíženci jsou veselí a nepředvídatelní.

Rak - 22. červen až 22. červenec
Planeta: Měsíc
Živel: Voda

Rak manipuluje. Nesnáší změny. Používá skrytou kritiku, která zraňuje a zesměšňuje. Žena ve znamení Raka je náladová. Pravý muž ve znamení Raka potřebuje lásku.

Lev - 23. červenec až 22. srpen
Planeta: Slunce
Živel: Oheň

Každý správný Lev rád slyší, jak je dobrý. Lidé narození v tomto znamení potřebují zářit a být středem pozornosti. Lvi milují sami sebe, život, lesk, slávu a potlesk davu. Lev je pyšný, domýšlivý. Je extravagantní. Žije si nad poměry.

Panna - 23. srpen až 22. září
Planeta: Merkur
Živel: Země

Panna touží po dokonalosti. Panny jsou většinou obdařeny dobrým rozumem a smyslem pro umění. Jsou to spolehliví lidé. Výrazným rysem lidí narozených ve znamení Panny je smysl pro pořádek a systém. Jsou pracovití a pozorní.

Váhy - 23 září až 23. říjen
Planeta: Venuše
Živel: Vzduch

Ideálem lidí narozených ve znamení Vah je harmonie. Potřebují dostatečný čas pro strategická rozhodnutí. Rády nechávají zodpovědnost na druhých. Jsou čestný, milý a dobrosrdečný, Váhy touží po harmonickém vztahu založeném na hlubší výměně citů spíše než fyzickém kontaktu.

Štír - 24. říjen až 22. listopad
Planeta: Pluto
Živel: Voda

Znamení Štír je vodní, tajemné a záhadné. Lidé narození ve znamení horoskopu štíra jsou všímaví, pozorní a bystří. Štíři ve svém životě i v zaměstnání přímo vyhledávají složité úkoly. Štíři jsou znamením, které ví o všech všechno, ale ostatní o nich neví nic. Bývají tajuplní, zajímají je ta nejhlubší tajemství, mystéria, věci mezi nebem a zemí.

Střelec - 23. listopad až 21. prosinec
Planeta: Jupiter
Živel: Oheň

Ohnivé znamení Střelce vyniká svým idealismem a upřímností. Jsou upřímní a v každé situaci pravdomluvní. Střelec touží po pravdě a poznání, po vlastní seberealizaci prostřednictvím různorodých činností. Je skvělý partner a veselý společník se značnou fantazií.

Kozoroh - 22. prosinec až 20. leden
Planeta: Saturn
Živel: Země

Pro kozorohy je typická ambiciózní a cílevědomá povaha. Je opatrný a v záležitostech postupuje systematicky. Kozoroh touží po citu a lásce, ale navenek bývá zdrženlivý a ostýchavý. Plánuje dlouhodobě, vyhýbá se zbytečnostem.

Vodnář - 21. leden až 20. únor
Planeta: Uran
Živel: Vzduch

Vodnáři patří často mezi velké vizionáře a snílky. Vodnář ví, že každý má své ideály a vlastní touhy. Vyniká inteligencí, představivostí a spontánností. Miluje svobodu a nezávislost. V lásce vás bude neustále překvapovat něčím novým,

Ryby - 21. únor až 22. březen
Planeta: Neptun
Živel: Voda

Když už nemůže Ryba plout po volném moři, bude ji vyhovovat pestrý korálový útes. Moc a peníze Ryby příliš nelákají. Lidé narozeni pod vládou vodního znamení Ryb jsou jemné a klidné povahy a duchovního založení. Ryby jsou vynikajícími společníky. Láska Ryb je obětavá, ohleduplná, vesmírně nekonečná, smyslně vzrušivá.

 

Můžete zavolat našim věštcům a získat odpovědi na své dotazy

Online
 

Viktória je vynikající jasnovidka a věštkyně. Mnoho lidí se na ni obrací v...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogy
Online
 

Jana se zabývá s astrologií již 20 let, tarotem více jak 10 let. Ve své praxi se...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
Online
 

Maruška se narodila s požehnáním, o své znalosti se dělí s každým, kdo ji požádá o...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
Blogy
Online
 

SANDRA je milá,empatická kartářka, která Vám pomůže nejlépe jak umí. Se SANDROU...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
Online
 

Sofia pomáhá lidem s různými problémy. K výkladu používá cikánské karty, tarot,...

Moje stránkaKlikněte zde a zavolejte!
 
 
 

Doporučené články

Věštění z karet

Věštění z karet

Jak funguje věštění z karet? Jak získáme odpovědi při věštění z karet? Odpověď je velmi jednoduchá- dělejte...
 
Kariéra

Kariéra

Co znamená slovo kariéra? Kariéra znamená pro různé lidi různé věci. Pro nás slovo kariéra znamená úspěšnou...
 
Nový začátek

Nový začátek

Nový začátek, nové cíle. Nový rok je také nový začátek a je obdobím, kdy se zamýšlíme nad úspěchy uplynulého...
 
Astrologie

Astrologie

Jakou roli hrají v astrologii dny? Astrologie souvisí s planetami i hvězdami. Astrologie týdne si můžete...
 
Nový rok

Nový rok

Nový rok, nové já? Nový rok přináší nová předsevzetí. Zde je několik tipů, jak dodržet novoroční...
 
 
 
Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 
Klikněte zde a zavolejte!906 55 00 2255 Kč/min
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem