Stisknutím tlačítka 1 se spojíte s první dostupnou osobou. Stisknutím tlačítka 2 si můžete poslechnout prezentace. Stisknutím tlačítka 3 si můžete vybrat, s kým chcete mluvit. 70 Kč/min
 
[@template.text.sidewidget]

Nabídka

Jasnovidci a věštci zdarma? Noví zákazníci dostanou 10 minut zdarma. Klikněte a zavolejte hned

Poprvé volejte 10 minut zdarma. Jste zvědavý, proč máme tolik spokojených zákazníků? Vyzkoušejte naše služby nyní zdarma a zjistěte to. Volejte 234 749 680. Běžná cena je 70 Kč/min, díky čemuž nabídka stojí 700 Kč.

Nabídka se vztahuje pouze na nové zákazníky a jen na jeden hovor. Noví zákazníci jsou ti, kteří nevolali službu inzerovanou na www.vestkyne24.cz po 31. prosinci 2018.

Pokud se Vám nepodaří spojit s osobou, bezplatný hovor se nezapočítá a můžete zavolat znovu, abyste získali svůj bezplatný hovor. Mezi jednotlivými hovory nelze přesouvat volné minuty. Trvání hovoru začíná, když je hovor spojen, a končí, když hovor ukončíte.

U volání s volnými minutami se připočítává standardní poplatek v případech, kdy operátor účtuje standardní poplatek za hovor.

Chcete-li odstranit své telefonní číslo, abyste přestali dostávat SMS o volných minutách

klikněte zde
 
 
 
906 700 500

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Informace shromážděné pomocí souborů cookie mohou zahrnovat, jak často navštěvujete webové stránky a z jaké země je prohlížíte. Dále

_