KVALITNÍ SLUŽBA
UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

  Zavolejte nám  

906 55 00 22

  55 Kč/min vč. DPH  
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3.
55 Kč/min vč. DPH
 
[@template.text.sidewidget]
Pracujte s námi

Pracujte s námi

Máte zvláštní schopnosti a rádi byste pomohli ostatním?


Spolupráce s námi je inspirativní, flexibilní a vy se rozhodujete o tom, jak a kdy pracovat. Váš pracovní rozvrh může být také určen vámi. Práce lze provádět z domova a hovory jsou k Vám přesměrovány anonymně prostřednictvím našeho systému. Toto je opravdová svoboda. Naše služby jsou otevřeny sedm dní v týdnu, proto máte šanci pracovat v době, která pro vás nejlépe vyhovuje. Můžete snadno pracovat vedle studia nebo jiného zaměstnání. Platba závisí na přijatých hovorech a máme také bonusový systém za Váš výkon.

Pokud máte zájem, neváhejte nás kontaktovat! Odešlete svou přihlášku na hr.cz@redhatholdings.com. Nezapomeňte uvést telefonní číslo, na které Vás můžeme kontaktovat.

Sledujte nás na facebooku, buďte první, kdo se dozví o našich nejnovějších zprávách a speciálních nabídkách.

 
 

Náklady za volání naše služby na číslo 906 55 00 22 budou účtovány na telefonu. Cena hovoru je 55 Kč/min vč. DPH

Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 

 
Klikněte zde a zavolejte!906 55 00 2255 Kč/min vč. DPH
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem