
28. října 2025
Každoročně, dvakrát za rok, je tu už zase změna času. Tedy přechod mezi zimním a letním čase. Tato změna...
![[@title]](https://res.cloudinary.com/redhatholdings/image/fetch/w_900,h_519,c_fill,q_auto,f_auto/https://www.vestkyne24.cz/uploads/agent_blog_dev/nenadl-setkn-po-letech.jpg)
Nečekaně. Bez příprav, bez očekávání nějakých zvláštních událostí jednoho dne. Jen obyčejný den, který se během okamžiku proměnil v návrat do minulosti. Po tolika letech.
Stačí jeden pohled a v hlavě se rozběhnou vzpomínky, o kterých si myslíte, že už dávno zapadly prachem času. Přicházejí slova, pomalu, opatrně. I toto vás může jeden den kdykoli potkat. V tom setkání je zvláštní ticho i teplo. Znovu objevujete známý jazyk, kterým jste kdysi mluvili plynule. Najednou je tu přítomný okamžik, křehký a opravdový.
Někdy vás překvapí, že minulost neskončila, nebo jinak, ona se pouze zastavila. A vy čirou náhodou, aniž byste to plánovali, potkáte někoho, kdo vás do té minulosti zase vrátí. Málokdy to bývá nemilé, většinou jde o šťastná setkání.
























