KVALITNÍ SLUŽBA
UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

Zavolejte nám

906650650

Cena hovoru je 65 Kč/min vč. DPH
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3. Cena hovoru je 65 Kč/min vč. DPH
 
 
Pro nové zákazníky 10 minut zdarma!
Alexandra, Jasnovidka, Kartářka, Vědma, Věštci , Věštba, Věštění,

Alexandra


Alexandra je výborná astroložka zabývající se krom moderní astropsychologie i unikátní astrologií helénskou a středověkou. K výkladu osudu nadále používá různé druhy tarotových karet a řeč čísel. Zodpoví dotazy týkající se partnerství, kariéry, peněz, zdraví, Vašeho duchovního vývoje, karmy, životního poslání. Jelikož je narozena ve znamení raka, je obdarováná hlubokou empatií, soucitem a trpělivě vyslechne jakékoli Vaše trápení.

Volejte teď!

Cena hovoru je 65 Kč/min vč. DPH
 
Pokud chcete zavolat, klikněte zde
 
Vyberte si věštce
297
Online
Pokud chcete zavolat, klikněte zde
 

Jsem zde proto, abych Vám pomohla nalézt správnou životní cestu, podpořila v době trápení, ukázala světlo a Vaši osobní sílu. Pomocí astrologie, numerologie a výkladu různorodých karet  (Tarotové karty, karty Lenormand, Cikánské karty) zodpovím Vaše otázky. Na co se můžete ptát?

Osudové číslo, životní číslo, výklad na určité časové období, partnerské vztahy, finance, každodenní problémy, kariéra, děti, potřebujete-li zjistit, zda je vhodná doba na změny? Kdo jste? Odkud kam kráčíte? Kudy jít, abyste byli vnitřně naplněni? Karma (jaké je Vaše poslání, čemu se máte naučit, jak Vás ovlivňují minulé životy) Charakter člověka (je čestný, spolehlivý, pracovitý, agresivní, vhodný partner?Odkud pramení Vaše strachy a jak je odstranit? Jak Vás ovlivňuje Vaše podvědomí? Cítíte-li se kompletně ztraceni a nevíte kudy dál. Potřebujete se zorientovat v životě. Vitalita (Jaké orgány byste si měli hýčkat?) a mnoho dalšího.

Zároveň Vám nabízím výklad solárního horoskopu, který popíše kvalitu následujícího roku. Ukáže, ve kterých oblastech se Vám bude dařit a kde naopak budete podrobeni výzvám. Horoskop je doplněn numerologickým a karetním rozborem. K tomuto druhu horoskopu je třeba znát přesný čas narození. Pokud budete mít zájem, domluvíme se na čase volání, horoskop pro Vás mezitím v soukromí vypracuji. Stejným způsobem ráda vypracuji celoživotní horoskop nebo nativní horoskop Vašeho dítěte.

Komentáře

Helena Napsal:
Velmi talentovaná věštkyně! Jsem ráda, že jsem jí poznala.

Odeslán 28 duben, Úterý 12:23
Přidat nový komentář
Vaše jméno:
Vaše emailová adresa:
Zpráva
 
Poslat
 

Související články

Co pre mňa znamená věštení

4443 Počet zhlédnutí
Co je to vlastně věštění a dá se doopravdy věštit? Věštení je magický proces.
 

Tarot

4902 Počet zhlédnutí

Existuje velké množství tarotu dají se použít na jakoukoliv oblast lidského života. Význam jednotlivých karet je silně ovlivněn oblastí na kterou se ptáme, z tohoto důvodu je pro neznalé tarotu velmi obtížné porozumět a kartu správně interpretovat.

 
 
 

NÁKLADY ZA VOLÁNÍ NAŠE SLUŽBY NA ČÍSLO 906650650 BUDOU ÚČTOVÁNY NA TELEFONU. Cena hovoru je 65 Kč/min vč. DPH

Nenechte si ujít naše nabídky volných minut! Pokud chcete dostávat nabídky, kliknetě zde:
 

 Klikněte zde a zavolejte!906650650Cena hovoru je 65 Kč/min vč. DPH
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem