KVALITNÍ SLUŽBA
UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

Zavolejte nám

906 650 650

65 Kč/min vč. DPH
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3. 65 Kč/min vč. DPH
 
 
Pro nové zákazníky 10 minut zdarma!
Andreas, Věštění, Věštba, Věštci , Věštec, Jasnovidec, Věštírna, Médium, Všichni věštci, Výklad karet,

Andreas


Andreas má s věštěním bohaté zkušenosti, zabývá se výkladem karet od svého dětství. Vykládá z tarotových karet, mariašových karet, cikánských karet a andělských karet. Provádí také andělské rituály.

Volejte teď!

65 Kč/min vč. DPH
 
Pokud chcete zavolat, klikněte zde
 
Vyberte si věštce
535
Není k dispozici
Pokud chcete zavolat, klikněte zde
 

Jmenuji se Andreas, jsem kartář a čaroděj. S věštěním mám bohaté zkušenosti, zabývám se výkladem karet od svého dětství. Schopnosti přicházely samy z nebes. Jsem kartář, který nehádá, a také nemaže nikomu med kolem úst, který neříká lidem to, co chtějí slyšet. Jsem ten, který pokud říká ANO, tak to je ano! Když řeknu NE, tak to rozhodne platí. K výkladu a andělské terapii přistupuji s respektem a pokorou. Vykládám z tarotových karet, mariašových karet, cikánských karet a andělských karet. K výkladu používám své kyvadlo a věšteckou kouli. Mám veliké cítěni. Člověka odhadnu i z fotky a podle hlasu. Provádím také andělské rituály. Jsem za tyto schopnosti velice rád. Nemusím čist různé návody, ale mám svoji techniku na výklad z karet. Mám Vás lidičky rád, a jsem tu pro Vás, abych Vám pomohl při Vašem rozhodováni a trápeni které prožíváte. S láskou Kartář Andreas

Komentáře

Michaela Napsal:

Velká spokojenost, talentovaný vynikající kartář, dostal krásný dar, výklad pravdivý, velmi milý, příjemná komunikace, doporučuji ostatním.


Odeslán 05 září, Sobota 14:41
Matej Napsal:

Pan Andreas je skvely kartář , vše mi řekl , co jsem tak čekal , jeho předpověd se mi dneska splnila .Krásně mluvi a mà příjemný hlas .Všem ho mohu vřele doporučit


Odeslán 24 srpen, Pondělí 19:57
Přidat nový komentář
Vaše jméno:
Vaše emailová adresa:
Zpráva
 
Poslat
 

Související články

Co pre mňa znamená věštení

5076 Počet zhlédnutí

Co je to vlastně věštění a dá se doopravdy věštit? Věštení je magický proces.

 

Věštba

117 Počet zhlédnutí

Věštba nelže. Věštba je dar. Věštba osudu Vám pomůže.

 

Tarot

5636 Počet zhlédnutí

Existuje velké množství tarotu dají se použít na jakoukoliv oblast lidského života. Význam jednotlivých karet je silně ovlivněn oblastí na kterou se ptáme, z tohoto důvodu je pro neznalé tarotu velmi obtížné porozumět a kartu správně interpretovat.

 

Kartářka online

4520 Počet zhlédnutí

Můj život nebyl vždy jednoduchý, ale kartářka online mi pomohla. Kartářka online Vám vždy plnohodnotně odpoví na váš dotaz.

 

Výklad karet

4164 Počet zhlédnutí

Mnoho druhů karet se používá k věštění, výklad karet z tarotu, výklad z cikánských karet, andělské karty, francouzské karty etc. Výklad karet je jedním z nejpopulárnějších nástrojů věštění.

 

Věštba osudu

5251 Počet zhlédnutí

Chcete-li dosáhnout nejlepší výsledky, musíme se velmi důrazně zaměřit na věštění. A co je nejdůležitější, zavřete oči, uklidněte se, zhluboka dýchejte, dokud nebude vaše tělo zcela uvolněné a nasměrujte svou mysl na svou otázku. Věštba osudu Vám pomůže.

 
 
 

Náklady za volání naše služby na číslo 906 650 650 budou účtovány na telefonu. Cena hovoru je 65 Kč/min vč. DPH

Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 

 Klikněte zde a zavolejte!906 650 65065 Kč/min vč. DPH
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem