KVALITNÍ SLUŽBA
UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

Zavolejte nám

906 650 650

65 Kč/min vč. DPH
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3. 65 Kč/min vč. DPH
 
 
Pro nové zákazníky 10 minut zdarma!
Jana, Věštba, Věštírna online, Věštkyně, Věštec, Věštění, Věštci ,

Jana


Jana je vynikající věštkyně. K její práci používá různé nástroje, například kyvadlo a také automatickou kresbu. Zavolejte jí když potřebujete pomoc.

Volejte teď!

65 Kč/min vč. DPH
 
Pokud chcete zavolat, klikněte zde
 
Vyberte si věštce
299
Není k dispozici
Pokud chcete zavolat, klikněte zde
 

V roce 1985 jsem u porodu své dcery upadla do bezvědomí a v té době se mi změnil život. Nemusíme tomu říkat osud, něco se stalo a otevřeli se mi dveře duchovní. Potkala jsem mnoho lékařů, který mě provedli a provází medicinou do teď.  Za to jim moc děkuji! Dělám diagnostiku, používám andělské karty, numerologii, energie při ladění čaker i na dálku. K celé mé práci je potřeba intuice, šestý smysl a naslouchání klienta. Vracím se s nimi do minulosti, vnímám a řeším jejich zdravotní problémy. Ke své práci používám kyvadlo i automatickou kresbu. Dělám regrese. V případě, že nic klientovi nepomohlo, pracuji z podvědomím, kde máme jistotu, že problémy najdeme a odstraníme. Všem Vám přeji zdraví štěstí a vše co k tomu patří.  Vaše Jana

Komentáře

Gabriela Napsal:
Janička jako by byla v přepojení s jiným světem. Má takový informace o člověku, až to zamrazí i skušenejší volající. Jistě se jí ozvu.

Odeslán 30 červen, Úterý 10:26
Přidat nový komentář
Vaše jméno:
Vaše emailová adresa:
Zpráva
 
Poslat
 

Související články

Co pre mňa znamená věštení

5073 Počet zhlédnutí

Co je to vlastně věštění a dá se doopravdy věštit? Věštení je magický proces.

 

Tarot

5635 Počet zhlédnutí

Existuje velké množství tarotu dají se použít na jakoukoliv oblast lidského života. Význam jednotlivých karet je silně ovlivněn oblastí na kterou se ptáme, z tohoto důvodu je pro neznalé tarotu velmi obtížné porozumět a kartu správně interpretovat.

 

Věštba

117 Počet zhlédnutí

Věštba nelže. Věštba je dar. Věštba osudu Vám pomůže.

 

Kartářka online

4519 Počet zhlédnutí

Můj život nebyl vždy jednoduchý, ale kartářka online mi pomohla. Kartářka online Vám vždy plnohodnotně odpoví na váš dotaz.

 

Výklad karet

4164 Počet zhlédnutí

Mnoho druhů karet se používá k věštění, výklad karet z tarotu, výklad z cikánských karet, andělské karty, francouzské karty etc. Výklad karet je jedním z nejpopulárnějších nástrojů věštění.

 

Věštba osudu

5251 Počet zhlédnutí

Chcete-li dosáhnout nejlepší výsledky, musíme se velmi důrazně zaměřit na věštění. A co je nejdůležitější, zavřete oči, uklidněte se, zhluboka dýchejte, dokud nebude vaše tělo zcela uvolněné a nasměrujte svou mysl na svou otázku. Věštba osudu Vám pomůže.

 
 
 

Náklady za volání naše služby na číslo 906 650 650 budou účtovány na telefonu. Cena hovoru je 65 Kč/min vč. DPH

Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 

 Klikněte zde a zavolejte!906 650 65065 Kč/min vč. DPH
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem