KVALITNÍ SLUŽBA
UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

Zavolejte nám

906 650 650

65 Kč/min vč. DPH
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3. 65 Kč/min vč. DPH
 
 
Pro nové zákazníky 10 minut zdarma!
Kaira, Kartářka, Věštba, Věštírna online, Výklad karet, Věštkyně, Věštci ,

Kaira


Kaira je velmi moudrá a intuitivní žena. K věštění požíva různe nástroje. Je astroložka a kartářka. Je empatik s dlouholetými zkušenostmi. Můžete od ní očekávat čisté odpovědi. Čeká na Váš hovor!

Volejte teď!

65 Kč/min vč. DPH
 
Pokud chcete zavolat, klikněte zde
 
Vyberte si věštce
287
Není k dispozici
Pokud chcete zavolat, klikněte zde
 

Jsem Astroložka a Kartářka. Astrologii a astropsychologii studuji přibližně 15let. Na základě Vašeho data, času a místa narození odpovím velmi přesně v jakém životním cyklu se nacházíte, v jaké situaci jste v minulosti byli, co můžete od konkrétní situace očekávat. Předpovím na několik let dopředu! Na cestě k poznání a přiblížení se pochopení smyslu života a vztahovým propletencům používám numerologii, mariášové karty, tarotové karty. Karty lenormand pro věci lásky, cikánské karty pro potvrzení všeho a to téměř odjakživa. Můžete ode mne očekávat čisté odpovědi, pohlazení duše i praktický pohled na situaci, která se jeví bez řešení. Jsem Empatik s dlouholetými zkušenostmi a rozvinutým šestým smyslem! Jsem tu pro Vás připravena najít útěchu, motivaci a řešení v životních situacích, které se jenom jeví neřešitelné i eliminovat Vaše špatná životní rozhodnutí vedoucí k bezprostřednímu pádu! Má Filosofie směřuje k poznání kdo má víru, zdraví, rozum, vůli a srdce na správném místě, vždycky dojde k cíli a dosáhne toho, co si opravdu přeje a od života očekává. Jsem Vám připravena na vaší cestě ke štěstí, pomoci a být tu pro Vás!

Komentáře

Rita Napsal:

Vždy se na vás mohu spolehnout. Předpovídáte super, už jsem navrhla i své přítelkyni, aby vám zavolala. Rita


Odeslán 17 červenec, Pátek 12:25
Helena Napsal:
Zajímám se o tyhle věci, proto z času na čas zavolám Kaire, ona ví nejvíc, co potřebuji. Pomohla mi odstaniť zařeknutí. Dekuji Kairo :)

Odeslán 30 červen, Úterý 10:22
Přidat nový komentář
Vaše jméno:
Vaše emailová adresa:
Zpráva
 
Poslat
 

Související články

Tarot

5330 Počet zhlédnutí

Existuje velké množství tarotu dají se použít na jakoukoliv oblast lidského života. Význam jednotlivých karet je silně ovlivněn oblastí na kterou se ptáme, z tohoto důvodu je pro neznalé tarotu velmi obtížné porozumět a kartu správně interpretovat.

 

Co pre mňa znamená věštení

4805 Počet zhlédnutí

Co je to vlastně věštění a dá se doopravdy věštit? Věštení je magický proces.

 

Výklad karet

4013 Počet zhlédnutí

Mnoho druhů karet se používá k věštění, výklad karet z tarotu, výklad z cikánských karet, andělské karty, francouzské karta etc. Výklad karet je jedním z nejpopulárnějších nástrojů věštění.

 

Výklad andělských karet

32 Počet zhlédnutí

Výklad andělských karet vám pomůže najít správnou cestu. Výklad andělských karet je pomoc pri řešení problému.

 

Kartářka online

4339 Počet zhlédnutí

Můj život nebyl vždy jednoduchý, ale kartářka online mi pomohla. Kartářka online Vám vždy plnohodnotně odpoví na váš dotaz.

 

Věštba osudu

4903 Počet zhlédnutí

Chcete-li dosáhnout nejlepší výsledky, musíme se velmi důrazně zaměřit na věštění. A co je nejdůležitější, zavřete oči, uklidněte se, zhluboka dýchejte, dokud nebude vaše tělo zcela uvolněné a nasměrujte svou mysl na svou otázku. Věštba osudu Vám pomůže.

 
 
 

Náklady za volání naše služby na číslo 906 650 650 budou účtovány na telefonu. Cena hovoru je 65 Kč/min vč. DPH

Nenechte si ujít naše nabídky volných minut! Pokud chcete dostávat nabídky, kliknetě zde:
 

 Klikněte zde a zavolejte!906 650 65065 Kč/min vč. DPH
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem