KVALITNÍ SLUŽBA
UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

Zavolejte nám

906 650 650

65 Kč/min vč. DPH
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3. 65 Kč/min vč. DPH
 
 
Pro nové zákazníky 10 minut zdarma!
Karin, Věštba, Věštci , Věštění, Výklad karet, Věštkyně, Věštírna online, Všichni věštci, Věštírna,

Karin


Ke své práci používá Andělské , tarotové a  cikánské karty , dále kyvadlo a další různé nástroje. Má dlouholeté zkušenosti. Je velice empatická, takže se dokáže vcítit.  Dokáže poradit se vztahovými  a každodenními  a dalšími problémy. Má dlouholeté zkušenosti s andělským léčením a inspirací, terapiemi, numerologií a  rozesílá pozitivní energie na dálku.  Používá spirituální  a telepatické schopnosti, odvádí duchy, čistí a harmonizuje prostory a dodává pozitivní energii. Vždy od ní získáte čisté odpovědi. Je vždy profesionální a pozitivní.

Volejte teď!

65 Kč/min vč. DPH
 
Pokud chcete zavolat, klikněte zde
 
Vyberte si věštce
527
Není k dispozici
Pokud chcete zavolat, klikněte zde
 

Jmenuji se Karin. Byla jsem ještě malá holka, když mne moje babička při sbírání bylinek svěřila, že pocházím z rodiny předků, kteří mají schopnosti vidět do minulosti, přítomnosti i budoucnosti.  Naučila mě vnímat různá andělská  znamení, která k nám přicházejí a rozpoznat, proč  se nám některé věci  dějí, co nám chtějí říci. Naučila mne, jak naše psychika souvisí s naším tělem. Na základě toho, jsem poté začala rozvíjet své schopnosti  a  naučila jsem se spolupracovat  s andělskými kartami,používat  kyvadlo, dále pak tarotové a cikánské karty, numerologii. Dokáži poradit se vztahovými problémy. Naučila jsem se odvádět duchy, čistit a harmonizovat prostory od negativní energie a provádět automatickou kresbu. Působím na dálku. Rozesílám pozitivní energii a anděly na pomoc.

Komentáře

Agneša Napsal:

Mockrát vám děkuji za rozhovor s mým partnerem. Od té doby mi věnuje mnohem více pozornosti, náš vztah se zlepšil. Agneša


Odeslán 30 červenec, Čtvrtek 11:22
Přidat nový komentář
Vaše jméno:
Vaše emailová adresa:
Zpráva
 
Poslat
 

Související články

Tarot

5330 Počet zhlédnutí

Existuje velké množství tarotu dají se použít na jakoukoliv oblast lidského života. Význam jednotlivých karet je silně ovlivněn oblastí na kterou se ptáme, z tohoto důvodu je pro neznalé tarotu velmi obtížné porozumět a kartu správně interpretovat.

 

Co pre mňa znamená věštení

4805 Počet zhlédnutí

Co je to vlastně věštění a dá se doopravdy věštit? Věštení je magický proces.

 

Věštba

30 Počet zhlédnutí

Věštba nelže. Věštba je dar. Věštba osudu Vám pomůže.

 

Výklad andělských karet

32 Počet zhlédnutí

Výklad andělských karet vám pomůže najít správnou cestu. Výklad andělských karet je pomoc pri řešení problému.

 

Výklad karet

4013 Počet zhlédnutí

Mnoho druhů karet se používá k věštění, výklad karet z tarotu, výklad z cikánských karet, andělské karty, francouzské karta etc. Výklad karet je jedním z nejpopulárnějších nástrojů věštění.

 

Kartářka online

4340 Počet zhlédnutí

Můj život nebyl vždy jednoduchý, ale kartářka online mi pomohla. Kartářka online Vám vždy plnohodnotně odpoví na váš dotaz.

 
 
 

Náklady za volání naše služby na číslo 906 650 650 budou účtovány na telefonu. Cena hovoru je 65 Kč/min vč. DPH

Nenechte si ujít naše nabídky volných minut! Pokud chcete dostávat nabídky, kliknetě zde:
 

 Klikněte zde a zavolejte!906 650 65065 Kč/min vč. DPH
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem