KVALITNÍ SLUŽBA
UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

Zavolejte nám

906 650 650

65 Kč/min vč. DPH
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3. 65 Kč/min vč. DPH
 
 
Pro nové zákazníky 10 minut zdarma!
Lení María, Jasnovidka, Médium, Vědma, Výklad karet, Věštírna online, Věštírna,

Lení María


Lení María pracuje s andělskými kartami, je velmi známá z televizního vysílání. Je uznávanou vědmou, vede školu duchovního růstu a vyučuje meditace. Je schopná se napojit na vaše minulé životy a vyřešit problém ohledně vztahů,zdraví, lásky,práce financí.

Volejte teď!

65 Kč/min vč. DPH
 
Pokud chcete zavolat, klikněte zde
 
Vyberte si věštce
289
Není k dispozici
Pokud chcete zavolat, klikněte zde
 

Vítám Vás moji milovaní,
Mnoho z vás mě zná i z přímého vysílání kde působím již 12 let. Mám dlouholeté zkušenosti. Člověk je v souvislostech a vše je spojené se vším a tak se musíme na problém podívat komplexně, naučím Vás, jak pracovat s oběma hemisférami mozku. Jsem zakladatelkou školy duchovního růstu a pozitivního myšlení, pořádám duchovní kurzy a nyní pracuji tady a teď pro vás. Zabývám se celostní medicínou, homeopatiky, bylinkami a bachovými esencemi. Vše, co se děje kolem nás není náhoda, většina problémů se týká minulých životů a zatížené a znečištěné karmy, proto je důležité se pořádně rozhlédnou a vykročit tím správným směrem. Někdy si nevíte rady, a proto jsem tady pro Vás, abych Vám pomohla a poradila v jakémkoli směru: lásky, partnerství, financí, práce, zdraví, dětí, právní/soudní spory. Můžeme sa pozret na Vaše osudové číslo, životní číslo. Nikdy na nic nemusíte být sami a proto jsem pro vás zde připravena vám pomoci a společně dokážeme vaše starosti vyřešit. Jsem schopna se napojit na informace od vašeho strážného anděla co vám vzkazuje, jaký je kód vaší duše, jaký úkol tady a teď máte v tomto životě. Ptáte se proč se mi musejí a dějí takovéto věci? Odpověď najdeme společně ve vašem záznamu duše. Jsem známá tím, že dokáži číst akašické záznamy duší a tím společně dokážeme uvolnit vaše strachy, obavy a spazmy na takovou úroveň, že samy pocítíte velkou úlevu při první konzultaci. Proto mě neváhejte kontaktovat a bych vám mohla pomoci. S láskou a úctou Lení María.

 

 

Komentáře

Jan Napsal:
Díky za radu! Dozvěděl jsem se důležité věci o své budoucnosti. Budu věnovat mnohem více pozornosti svému zdraví. Přeji hezký den Lení :)

Odeslán 02 červenec, Čtvrtek 10:51
Alexandra Napsal:
Přeji vám hezký den Lení María, zde bych se vám chtěla poděkovat za vaši předpověď. Měli jste absolutně pravdu ve všem. Jsem velmi vděčná, děkuji! Alexandra

Odeslán 28 duben, Úterý 12:14
Přidat nový komentář
Vaše jméno:
Vaše emailová adresa:
Zpráva
 
Poslat
 

Související články

Co pre mňa znamená věštení

5074 Počet zhlédnutí

Co je to vlastně věštění a dá se doopravdy věštit? Věštení je magický proces.

 

Vědma

117 Počet zhlédnutí

Jak poznáte, že jste vědma? Vědma ví a vidí. Vědma má vrozený dar vědění.

 

Věštba osudu

5251 Počet zhlédnutí

Chcete-li dosáhnout nejlepší výsledky, musíme se velmi důrazně zaměřit na věštění. A co je nejdůležitější, zavřete oči, uklidněte se, zhluboka dýchejte, dokud nebude vaše tělo zcela uvolněné a nasměrujte svou mysl na svou otázku. Věštba osudu Vám pomůže.

 

Kartářka online

4519 Počet zhlédnutí

Můj život nebyl vždy jednoduchý, ale kartářka online mi pomohla. Kartářka online Vám vždy plnohodnotně odpoví na váš dotaz.

 

Věštkyně

107 Počet zhlédnutí

Věštkyně se řídí svou intuicí a vytvořily si vlastní systém. Skutečné věštkyně jsou ty, které mají vrozený dar předpovídání budoucnosti.

 

Výklad andělských karet

138 Počet zhlédnutí

Výklad andělských karet vám pomůže najít správnou cestu. Výklad andělských karet je pomoc pri řešení problému.

 
 
 

Náklady za volání naše služby na číslo 906 650 650 budou účtovány na telefonu. Cena hovoru je 65 Kč/min vč. DPH

Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 

 Klikněte zde a zavolejte!906 650 65065 Kč/min vč. DPH
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem