KVALITNÍ SLUŽBA
UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

Zavolejte nám

906650650

Cena hovoru je 65 Kč/min vč. DPH
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3. Cena hovoru je 65 Kč/min vč. DPH
 
 
Pro nové zákazníky 10 minut zdarma!
Markéta, Jasnovidka, Kartářka, Vědma, Médium, Věštění, Věštba, Věštírna online, Věštírna, Výklad karet,

Markéta


Markéta je věštkyně a léčitelka. K jejím dalším aktivitám patří lékařská a psychologická astrologie, numerologie, minulé životy a výklad karet. Má senzitivní, jasnozřivé a spiritistické schopnosti. Řeší problémy v oblasti vztahů, materiálního zabezpečení, práce, zdraví, vzhledu, sexuality a mnoha dalších sektorů lidského života, které vycházejí většinou z neschopnosti přijmout sebe sama a vědomě a cíleně pracovat se svou vlastní nedostatečností.

Volejte teď!

Cena hovoru je 65 Kč/min vč. DPH
 
Pokud chcete zavolat, klikněte zde
 
Vyberte si věštce
284
Není k dispozici
Pokud chcete zavolat, klikněte zde
 

Chcete znát, co Vás čeká a nemine? Nabízím vám věštbu podle hvězd, karet a čísel.  Můžeme společně najít řešení prostřednictvím numerologie. Používam i kyvadlo, andělské karty, tarotové karty, lenormand karty, cikánské karty, mariášové karty a magické křišťálové věštecké koule. Toužíte porozumět sami sobě a svému životu? Pomohu vám to vyřešit Automatickou kresbou. Díky Aoutomatickému písmu zjistím příčinu Vašich problémů. Jsem vědma a odbornice na karetní výklady a minulost lidských životů. Více, jak 20 let vám pomáhám najít správný směr vašeho života, který může být plný harmonie a radosti. Specializuji se na taroty, pracuji s virgulemi a kyvadlem, vyučuji výklad karet a mám dlouholeté zkušenosti se systematickou výukou FENG SHUI. Zdá se Vám, že jste okrádáni o svou životní ENERGII? Chcete zažít, naučit se a vyzkoušet jedinečnou ochranu proti zlu a negativní energii? Pomohu vám najít cestu, aby váš život směřoval k větší rovnováze a blahobytu.

 

 

Komentáře

Nejsou žádné komentáře
Přidat nový komentář
Vaše jméno:
Vaše emailová adresa:
Zpráva
 
Poslat
 

Související články

Co pre mňa znamená věštení

4168 Počet zhlédnutí
Co je to vlastně věštění a dá se doopravdy věštit? Věštení je magický proces.
 

Výklad karet

3595 Počet zhlédnutí
Mnoho druhů karet se používá k věštění, výklad karet z tarotu, výklad z cikánských karet, andělské karty, francouzské karta etc. Výklad karet je jedním z nejpopulárnějších nástrojů věštění.
 
 
 

NÁKLADY ZA VOLÁNÍ NAŠE SLUŽBY NA ČÍSLO 906650650 BUDOU ÚČTOVÁNY NA TELEFONU. Cena hovoru je 65 Kč/min vč. DPH

Nenechte si ujít naše nabídky volných minut! Pokud chcete dostávat nabídky, kliknetě zde:
 

 Klikněte zde a zavolejte!906650650Cena hovoru je 65 Kč/min vč. DPH
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem