KVALITNÍ SLUŽBA
UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

Zavolejte nám

906 650 650

65 Kč/min vč. DPH
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3. 65 Kč/min vč. DPH
 
 
Pro nové zákazníky 10 minut zdarma!
Marta, Věštba, Věštci , Věštec, Věštírna, Kartářka, Věštění,

Marta


Marta se narodila 18.3., stejně jako AEdgar CAYCE - největší americký mystik a senzibil. Má dlouholeté zkušenosti v mnoha oborech duchovní práce a telepatické schopnosti. Také stáží ve Scotland se mimo jiné postupně dopracovala kombinací racionální a intuitivní mysli ke schopnosti k definici psychických či paranormálních sil. Cestou poznání sama sebe dokáže být skvělým empatikem, v rámci studia psychologie vám může poradit s vašimi i každodenními problémy, nebo vám dát přímo čisté odpovědi a motivaci, jakým směrem sám k sobě pozitivně přistupovat a tím si celkově zkvalitnit život a svůj osud pochopit ve všech souvislostech...

Volejte teď!

65 Kč/min vč. DPH
 
Pokud chcete zavolat, klikněte zde
 
Vyberte si věštce
278
Není k dispozici
Pokud chcete zavolat, klikněte zde
 

Existují věci, s nimiž si racionální mysl neví rady. Chcete-li je poznat a pochopit je nutno se dostat do stavu vyššího vědomí. Psychoenergetickým působením na dálku originálním způsobem ( s vaším svolením ) pootevřu dveře do vašeho podvědomí a pomohu vám pomalu začít chápat vaši podstatu. Lze tak působit i vysoce účinným působením přes předmět, který máte u sebe doma a společně jej vyhledáme... Dále se zabývám spoustu let Chaldejskou numerologií, používám kyvadlo abych vám pomohla zjistit příčiny nemocí. Vykládám z Tarotu a pro klienty s výrazným vnímáním ze starých Run. Přes své spirituální schopnosti na vaše přání nahlédnu též do křišťálové koule, vnímám vaši energii a mohu ( s vaším svolením ) pracovat ve váš prospěch, otevřením intuice ( bez obav - vše vysvětlím...). Kromě Tarotu v některých případech, dle individuality klienta používám i karty Mariášové, výklad z Runových karet, příp. používám dle konkrétní potřeby další divinační pomůcky a předměty. Mnoho problémů, které si neseme obvykle po celý život je hluboko ukryto v našem podvědomí. Náhledem do minulosti, vám velmi ráda pomohu. Obraťte se na mne s důvěrou, není na světě téměř žádná situace, kterou bych nepochopila, proto vás, drazí, požádám o jediné... Neobávejte se svěřit s čímkoli co vás trápí, buďte zcela otevřeni naší konzultaci a bez obav se svěřte. Můžete mít ke mě plnou důvěru. Těší se na vás Marta.

Komentáře

Kolárová Anka Napsal:

Drahá Marta! Děkuji za to, co jste mi řekli. Jsem velice ráda, že jsem vás vybrala.


Odeslán 30 červenec, Čtvrtek 11:17
Andrea Napsal:
Doporučuji i ostatním, aby jí zavolali! Jsem spokojená! Díky! Andrea

Odeslán 17 červenec, Pátek 12:22
Juraj Napsal:
Bylo mi ctí Martička! Jste jako dar z nebe. Jsem Vám velice vďačný. Juraj

Odeslán 30 červen, Úterý 10:24
Přidat nový komentář
Vaše jméno:
Vaše emailová adresa:
Zpráva
 
Poslat
 

Související články

Co pre mňa znamená věštení

5076 Počet zhlédnutí

Co je to vlastně věštění a dá se doopravdy věštit? Věštení je magický proces.

 

Věštba

117 Počet zhlédnutí

Věštba nelže. Věštba je dar. Věštba osudu Vám pomůže.

 

Výklad karet

4164 Počet zhlédnutí

Mnoho druhů karet se používá k věštění, výklad karet z tarotu, výklad z cikánských karet, andělské karty, francouzské karty etc. Výklad karet je jedním z nejpopulárnějších nástrojů věštění.

 

Kartářka online

4520 Počet zhlédnutí

Můj život nebyl vždy jednoduchý, ale kartářka online mi pomohla. Kartářka online Vám vždy plnohodnotně odpoví na váš dotaz.

 

Tarot

5636 Počet zhlédnutí

Existuje velké množství tarotu dají se použít na jakoukoliv oblast lidského života. Význam jednotlivých karet je silně ovlivněn oblastí na kterou se ptáme, z tohoto důvodu je pro neznalé tarotu velmi obtížné porozumět a kartu správně interpretovat.

 

Věštba osudu

5251 Počet zhlédnutí

Chcete-li dosáhnout nejlepší výsledky, musíme se velmi důrazně zaměřit na věštění. A co je nejdůležitější, zavřete oči, uklidněte se, zhluboka dýchejte, dokud nebude vaše tělo zcela uvolněné a nasměrujte svou mysl na svou otázku. Věštba osudu Vám pomůže.

 
 
 

Náklady za volání naše služby na číslo 906 650 650 budou účtovány na telefonu. Cena hovoru je 65 Kč/min vč. DPH

Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 

 Klikněte zde a zavolejte!906 650 65065 Kč/min vč. DPH
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem