KVALITNÍ SLUŽBA
UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

Zavolejte nám

906650650

Cena hovoru je 65 Kč/min vč. DPH
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3. Cena hovoru je 65 Kč/min vč. DPH
 
 
Pro nové zákazníky 10 minut zdarma!
Pavla, Věštění, Věštkyně, Věštba, Věštírna, Vědma, Kartářka, Jasnovidka,

Pavla


Paula pracuje s Andělskými, Mandalovými, Mariášovými kartami a s Osho zen tarotem. Věnuje se výkladům, poradenství a zabývá se léčbou a očistou čaker pomocí Reiki energie. Zavolejte jej a spolu vyřešte všechny Vaše problémy.

Volejte teď!

Cena hovoru je 65 Kč/min vč. DPH
 
Pokud chcete zavolat, klikněte zde
 
Vyberte si věštce
283
Není k dispozici
Pokud chcete zavolat, klikněte zde
 

Dobrý den. Jmenuji se Paula a srdečně vítám všechny milé bytůstky. Každý ve svém životě prochází změnami,které přinášejí radost a smích, nebo bolest a utrpení,bez rozdílu zda jsme bohatí či chudí. Strach,bolest,zrada,zklamání,nemoci,nepochopení v partnerských,rodinných,pracovních vztazích, psychické zátěže,zdravotní neduhy,finanční problémy negativně ovlivnují žít harmonický život nás všech. Pravda s láskou,víra s čestným jednáním,pokora a odpuštění jsou nejvyššími duchovními atributy,jež by se lidé měli naučit přijmout během svých životů v podobách opětovného znovuzrozování. Tím ,že ,,ochutnáme" dobré i špatné v nás zraje moudrost,která doprovází naši duši ve všech po sobě jdoucích životních poutích a poté se můžeme opět navrátit všichni do moře Láskyplného Světla-Božství odkud pocházíme. Již několik let pomáhám řešit jakékoliv neduhy prostřednictvím duchovního poradenství. Provádím výklady z karet,kyvadélka a intuice.K tomu mi pomáhají Andělské,Tarotové,Mariášové karty,křištálová koule,aj.

Témata: Partnerské vztahy,rodina a děti. Finance a prosperita,na co si dát pozor,pády a jejich analýza. Zdravotní potíže,vhodný návrh léčby,terapie. Práce podnikání,kariéra. Pomáhám odstranovat : psychické zátěže,stresy,závislosti,obavy atd. Zabývám se očistou čaker  a používám láskyplné energie, včetně Reiki. Jako dar mi bylo požehnáno absolvovat různá zasvěcení v Indii. Moje poslání je pomáhat lidem pomocí léčivé energie. Na veškeré problémy určitě najdeme společnou cestu dát vše do pořádku. Zavolejte kdykoliv a postavte se čelem ke svým ukolům.

 Dívej se na každý problém jako na příležitost. KAŽDÝ ÚTOK je voláním o pomoc.SVOU SPÁSU najdete ve svém jednání,nikoli v jednání druhých.

 HODNĚ ŠTĚSTÍ VŠEM

S láskou Paula

 

 

Komentáře

Jiří Napsal:

Milá Pavla, Jsem velmi rád, že jsem vás našel! Náš rozhovor mě posílil! Děkuji!


Odeslán 27 březen, Pátek 20:04
Diana Napsal:

Pavla vždy mi dává dobré rady. Můj vztah se zlepšil ! Děkuji!


Odeslán 27 březen, Pátek 20:01
Olga Napsal:

Pavla je výborná věštkyně a sympatická paní,na všechny moje otázky odpověděla přímo a ještě i poradila.Moc děkuji.


Odeslán 27 březen, Pátek 19:58
Přidat nový komentář
Vaše jméno:
Vaše emailová adresa:
Zpráva
 
Poslat
 

Související články

Co pre mňa znamená věštení

4168 Počet zhlédnutí
Co je to vlastně věštění a dá se doopravdy věštit? Věštení je magický proces.
 
 
 

NÁKLADY ZA VOLÁNÍ NAŠE SLUŽBY NA ČÍSLO 906650650 BUDOU ÚČTOVÁNY NA TELEFONU. Cena hovoru je 65 Kč/min vč. DPH

Nenechte si ujít naše nabídky volných minut! Pokud chcete dostávat nabídky, kliknetě zde:
 

 Klikněte zde a zavolejte!906650650Cena hovoru je 65 Kč/min vč. DPH
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem