KVALITNÍ SLUŽBA
UZNÁVÁNÍ VĚŠTCI

Zavolejte nám

906 650 650

65 Kč/min vč. DPH
Pokud víte, se kterým věštcem chcete mluvit, stiskněte 1. Pokud si chcete poslechnout prezentaci věštců, stiskněte 2. Pokud chcete kontaktovat prvního dostupního odborníka, stiskněte 3. 65 Kč/min vč. DPH
 
 
Pro nové zákazníky 10 minut zdarma!
Simone, Věštění, Vědma, Věštírna online, Jasnovidka, Médium,

Simone


Simona pracuje skvěle s energiemi a Vaším podvědomím, s kartami, kyvadlem, automatická kresba. Nahlíží do minulých životů. Působí na dálku. Má otevřeno mnoho schopností. Je mediem, léčitelkou,vědmou a psychoterapeutkou.

Volejte teď!

65 Kč/min vč. DPH
 
Pokud chcete zavolat, klikněte zde
 
Vyberte si věštce
281
Není k dispozici
Pokud chcete zavolat, klikněte zde
 

Díky mému napojení a daru, pracuji s mnoha věcmi. At' jsou to karty, kyvadlo, křištálová koule, automatická kresba. Během našeho hovoru odblokuji a vyčistím to,co Vás tíží, trápí a upravím to k vesmírné energie v těle i okolo Vás. Úspěšně čistím i na dálku prostory od entit nebo špatných energií. Uhranutí, kletby, závislosti. Jako médium Vám mohu předat vzkaz od zesnulých. Úspěšně nahlížím do minulých životů i do budoucnosti. Jsem Vám psychoterapeutem a pomáhám Vám najít cestu a vyléčit. Těším se na Vás.

Komentáře

Nejsou žádné komentáře
Přidat nový komentář
Vaše jméno:
Vaše emailová adresa:
Zpráva
 
Poslat
 

Související články

Co pre mňa znamená věštení

5076 Počet zhlédnutí

Co je to vlastně věštění a dá se doopravdy věštit? Věštení je magický proces.

 

Vědma

117 Počet zhlédnutí

Jak poznáte, že jste vědma? Vědma ví a vidí. Vědma má vrozený dar vědění.

 

Věštkyně

107 Počet zhlédnutí

Věštkyně se řídí svou intuicí a vytvořily si vlastní systém. Skutečné věštkyně jsou ty, které mají vrozený dar předpovídání budoucnosti.

 

Kartářka online

4519 Počet zhlédnutí

Můj život nebyl vždy jednoduchý, ale kartářka online mi pomohla. Kartářka online Vám vždy plnohodnotně odpoví na váš dotaz.

 

Věštba osudu

5251 Počet zhlédnutí

Chcete-li dosáhnout nejlepší výsledky, musíme se velmi důrazně zaměřit na věštění. A co je nejdůležitější, zavřete oči, uklidněte se, zhluboka dýchejte, dokud nebude vaše tělo zcela uvolněné a nasměrujte svou mysl na svou otázku. Věštba osudu Vám pomůže.

 

Tarot

5635 Počet zhlédnutí

Existuje velké množství tarotu dají se použít na jakoukoliv oblast lidského života. Význam jednotlivých karet je silně ovlivněn oblastí na kterou se ptáme, z tohoto důvodu je pro neznalé tarotu velmi obtížné porozumět a kartu správně interpretovat.

 
 
 

Náklady za volání naše služby na číslo 906 650 650 budou účtovány na telefonu. Cena hovoru je 65 Kč/min vč. DPH

Oznámení o volných minutách!
Neplatné mobilní číslo
Neplatný email
 

 Klikněte zde a zavolejte!906 650 65065 Kč/min vč. DPH
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Náš web používá cookies, aby zajistil lepší uživatelský dojem. Pokud souhlasíte, klikněte na „Souhlasím“ Dále
Akceptujem